وکلا در ایران

بهترین وکیل در پاکدشت

شما عزیزان که این کلمه یعنی وکیل در پاکدشت را جستجو کرده اید حتما درگیر دعاوی و یا چالش های قضایی شده اید، اگر این مشکلات برای شما ایجاد شده است بهتر است که درباره آن ها اطلاعات کافی را داشته باشید.‌ دعاوی وفق با موضوع دعوا، مرجع رسیدگی کننده و قانون آیین دادرسی حاکم، به دو نوع دعاوی کیفری و حقوقی تقسیم شده اند. دعاوی حقوقی، مربوط به موضوع های حقوقی و مدنی، مثل اموال و اشخاص می باشد، اما دعاوی کیفری، دعاوی مرتبط به جرم و مجازات هستند‌. دعاوی حقوقی به دعاوی اطلاق می شود که در حالت نقض حقوق دیگران مطرح می گردد بی آن که موضوع آن مشمول جرم قانونی قرار گرفته باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با وکیل پایه یک دادگستری تماس بگیرید.

شماره وکیل در تهران

وکیل کیفری در پاکدشت

عناوین جرم های کیفری در قانون به صورت مشخص بیان شده اند. مثلا در قانون قید شده است که یک عمل با وجود چه شرایطی کلاهبرداری به حساب می آید و تحت عنوان جرم کلاهبرداری قرار خواهد گرفت و مجازات آن نیز مشخص می باشد. در حقیقت کلیه جرایم، در قانون مشخص شده است و خارج از آنچه قانون گذار در قانون مشخص نموده است، جرمی وجود ندارد. اما در دعاوی حقوقی، موضوع کلی، خسارتی می باشد که به اشخاص وارد شده است و محدودیتی در شناسایی موارد خسارت، در قانون وجود ندارد. دعاوی کیفری به اندازه ای مهم و حساس هستند که بهتر است برای حل آن از یک وکیل کیفری کمک بگیرید.

وکیل خانواده در پاکدشت

خانواده هسته اجتماع می باشد و نقش بسیار بزرگی در جامعه بر عهده خود دارد به همین علت حساسیت ویژه‌ای نسبت به دعاوی که در ارتباط با این نهاد مطرح خواهد شد وجود دارد. از همه این دعاوی حساس‌تر دعوای طلاق می باشد که تیر خلاص به نهاد خانواده می‌زند و زندگی زن و مرد و فرزندان را که ارتباط تنگاتنگی با هم دارند، برهم خواهد زد. قانون گذار سعی و تلاش داشته است که از هر طریق ممکن مانع از طلاق بشود و با وقفه انداختن در مسیر طلاق سعی نماید که تنها زندگی زوج‌هایی به جدایی ختم شود که واقعا اختلاف ریشه‌دار و بسیار عمیقی با هم دیگر دارند.

وکیل مواد مخدر در پاکدشت

پاکدشت همواره شاهد قاچاق مواد مخدر و انواع جرائم مربوط به آن بوده است. بر اساس قانون مبارزه با مواد مخدر، مصرف کردن، تولید، خرید و فروش کردن، حمل و نگهداری هر نوع از مواد مخدر به هر مقدار و اندازه که باشد جرم انگاری شده است. و با توجه داشتن به نوع مخدر و جرم ارتکابی و مقدار مواد مخدر مجازات متفاوتی به همراه خواهد داشت. قانون اصلاح مبارزه با مواد مخدر در مورد تخفیف در مجازات جرائم مربوط به مواد مخدر مقرر و تعیین نموده است که دادگاه می‌تواند در حالت وجود جهات مخففه مجازات های تعزیری مقرر در این قانون را تا نصف حداقل مجازات آن جرم تخفیف بدهد. لازم به ذکر است برای رسیدگی به پرونده های مربوز به مواد مخدر بهتر از از یک وکیل مواد مخدر کمک بگیرید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محسن
1 ماه قبل

بهترین وکیل پاکدشت ایشون هستند