وکیل در پردیس

همان طور که می دانید همه ما انسان ها تحصیلات حقوق و وکالت نداریم بنابراین نمی ‌توانیم ادعا کنیم که اگر وارد پرونده های قضایی دادگاه شویم می توانیم از حق خود دفاع نماییم. زیرا دفاع در جلسات دادگاه به یک دفاعیه بسیار قوی نیاز دارد. از این رو توصیه ما این است که اگر در شرایط قرار گرفتید که پرونده قضایی شما به دادگاه رفت لازم نیست نگران باشید و یا تمرکز و حواس تان را از دست بدهید کافیست با خونسردی تمام و اعتماد به نفس به دنبال بهترین وکلای پردیس بروید این وکیل پایه یک دادگستری می ‌تواند به حل و فصل پرونده شما کمک کنند و سریع تر از آن چه فکر می کنید شما را از این وضعیت رها نمایند. از این رو توصیه ما این است برای یافتن بهترین وکیل پایه یک دادگستری در پردیس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

وکیل در پردیس گروه دادورزان صلح و سازش

🥇 سطح وکیل ⚖️ تخصص ها 📋 خدمات حقوقی 💰 هزینه وکیل
وکیل پایه یک دادگستری حقوقی ، کیفری ، ملکی ، خانواده وکالت و مشاوره حقوقی طبق وسعت و سختی کار

 

شماره تماس وکیل در پردیس
contact number of the lawyer on campus

آدرس وکیل پردیس : پردیس – خیابان محراب – مقابل دادگستری 

وکالت در شهر پردیس
Lawyer in Fardis city

بهترین وکیل مواد مخدر در پردیس

جرائم مرتبط با مواد مخدر، در سال های گذشته در پردیس، رواج زیادی یافته که به دلیل آثار سوء اجتماعی و فردی فراوانش، همواره مذموم بوده است. من جمله این جرائم، می توان به حمل مواد مخدر، تولید و صادرات و واردات مواد مخدر، قاچاق مواد مخدر و سایر موارد مندرج در قانون مجازات اسلامی و قانون مبارزه با مواد مخدر، اشاره کرد.لازم به ذکر است برای رسیدگی به پرونده های مربوز به مواد مخدر بهتر از از یک وکیل مواد مخدر کمک بگیرید.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در پردیس

ما در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مفتخریم که در پردیس پنج سال سابقه فعالیت در حوزه های دعاوی حقوقی ، کیفری، خانواده، ملکی و مواد مخدر و غیره … را داشته ایم. یکی از ویژگی های بارز گروه وکلای دادورزان صلح و سازش تجربه و سابقه وکلای آن در پرونده های مختلف می باشد.

دادگاه حقوقی چیست چه صلاحیتی دارد؟

دادگاه های حقوقی آن دسته از محاکم و مراجع دادگستری و قضایی هستند که به موضوعات حقوقی رسیدگی می کنند و وکیل حقوقی کسی است که در دادگاه پرونده شما را پیگیری می کند. مواردی نظیر مطالبه وجه، الزام به ایفای تعهد و مسائل مربوط به بیع از جمله موضوعات حقوقی و موارد در صلاحیت دادگاه حقوقی هستند. صلاحیت دادگاه های حقوقی، به دو دسته صلاحیت ذاتی و محلی، قابل تقسیم بندی است و دادگاه های حقوقی، قادر به رسیدگی به دعاوی خارج از صلاحیت خود نیستند.

دادگاه کیفری چیست و چه صلاحیتی دارد؟

به صورت کلی مراجع رسیدگی به دعاوی در کشور به دو دسته قضایی و غیرقضایی تقسیم می شوند. مراجع غیرقضایی به دعاوی بین مردم با دولت رسیدگی می کنند و خارج از قوه قضاییه تشکیل می شوند، معمولا زیر مجموعه قوه مجریه هستند و متصدیان این دادگاه نیز قاضی نیستند، در حالی که مراجع قضایی زیر نظر قوه قضاییه تشکیل شده و به دعوا بین مردم رسیدگی می کنند و متصدیان آن نیز از قضات تشکیل شده است. از سوی دیگر، قانونگذار مراجع قضایی را به دو دسته مراجع قضایی حقوقی و مراجع قضایی کیفری تقسیم می کنند. بر این اساس طبق ماده 294 قانون آیین دادرسی کیفری این مراجع قضایی به چند دسته تقسیم می گردند که عبارتند از دادگاه کیفری یک، دادگاه کیفری دو، دادگاه انقلاب، دادگاه اطفال و نوجوانان و دادگاه های نظامی که هریک صلاحیت رسیدگی به برخی پرونده ها را دارند.

بهترین مشاوره حقوقی در پردیس
best legal advice on campus

مشاوره حقوقی تخصصی در پردیس

وکیلان بسیار زیادی در پردیس مشغول فعالیت هستند که هر یک از آن ها تحصیلات عالیه خود را در بهترین دانشگاه کشور گذرانده و پس از فارغ التحصیلی در آزمون وکالت شرکت نموده تا امروز شما عزیزان دفتر وکالت در پردیس را ببینید و به آن مراجعه کنید تا مشاوره حقوقی دریافت کنید. وکیلان در دفتر وکالت خود موکل خود را ملاقات می نمایند و در موارد زیر با یکدیگر صحبت می کنند:

  • در مورد جزئیات پرونده گفت و گو می کنند.
  • حکم هایی که قاضی پرونده ممکن است بدهد را بررسی می نمایند.
  • برای بهتر پیش رفتن روند قانونی دادگاه تلاش می کنند.
  • اسناد و مدارک لازم برای تبرئه شدن موکل را آماده می نماید.
  • در صورت لزوم ملاقاتی با شاکی پرونده در دفتر وکالت صورت می گیرد.

همه این موارد نشان می دهد که وکیل متخصص در پردیس تمام تمرکز و توجه خود را بر روی کارش میگذارد تا بتواند بهترین نتیجه را از آن موکلش کند. از این رو شما عزیزان که در پردیس زندگی می کنید و درگیر پرونده های قضایی هستید دیگر لازم نیست هیچ نگرانی از این بابت داشته باشید. کافیست با خیال راحت به دفتر وکالت این وکیل آن مراجعه نموده و وکالت خود را رسما اعلام کنید.

وکیل طلاق در پردیس
Divorce lawyer on campus

وکیل طلاق خوب در پردیس

از جمله مواردی که افراد بسیار زیادی در جامعه با آن سر و کار دارند پرونده طلاق و جدایی است که افراد زنگ کنند برای آرامش بیش تر از همسرشان جدا شوند یا به هر دلیل دیگری چنین تصمیم می گیرند. اما قطعاً روند قانونی دادگاه به صورتی است که سعی می کند جلوی جدایی و طلاق را بگیرد زیرا آسیب های جبران ناپذیر برای جامعه خواهد داشت به همین خاطر شما برای سرعت بخشیدن و هم چنین رسیدن به نتیجه بهتر است به وکیل طلاق مراجعه کنید در این صورت طلاق شما هر چه سریع تر صادر می ‌شود و هم چنین حق و حقوق شما مطالبه خواهد شد. البته که از پرونده های کیفری هم نمی توان غافل شد زیرا افراد بسیاری با آن دست و پنجه نرم می کنند. البته که بهتر است برای روند آن از وکیل کیفری کمک گرفت.

بهترین وکیل‌ ملکی در پردیس

پردیس یکی از مناطقی است که روزانه معاملات ملکی زیادی در آن انجام می شود. معاملات و امور ملکی باید در چارچوب قوانین همراه با وکیل ملکی  انجام شوند. در صورت رعایت نکردن این قوانین شما درگیر دعاوی حقوقی ملکی می شوید.

تمام وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
All the lawyers of the Peace and Compromise Lawyers Group
درخواست مشاوره آنلاین
Online consultation request

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *