بهترین وکیل در پرند

وکیل در پرند

پرند شهر تازه تاسیسی می باشد که در شهرستان رباط کریم و در اطراف شهر تهران قرار دارد. پرند به شهرهای تهران، کرج، ساوه، شهریار و قم نزدیک می باشد و به همین علت برخی از اشخاصی که در هر یک از این شهرها مشغول به کار هستند، زندگی در این شهر را انتخاب کرده اند. این افراد ممکن است که درگیر دعاوی حقوقی و کیفری شوند بهترین راه کمک گرفتن از وکیل در پرند است. آمار ثبت دعاوی در این شهر در طی سال های اخیر افزایش داشته است و نیاز به حضور وکیل پایه یک دادگستری بیش از پیش شده است.

شماره تماس وکیل در پرند
The contact number of the lawyer in the case

وکیل خانواده در پرند

همان طور که مستحضرید خانواده قدیمی ترین و مهمترین گروه اجتماعی می باشد. خانواده قدیمی ترین گروه اجتماعی است، چون که یک گروه طبیعی می باشد که از آغاز زندگی بشر وجود داشته و خواهد داشت. مهمترین گروه است به این دلیل که بدون آن زندگی کردن در اجتماع متصور نمی باشد. خانواده هسته مرکزی اجتماع می باشد و نخستین اجتماعی می باشد که فرد در ان گام می گذارد و آداب زندگی و اصول و رسوم اجتماعی تعاون و از خود گذشتی در آن فرا خواهد گرفت. امروزه پرونده های مربوط به دعاوی خانواده در شهر پرند نیز در حال افزایش هستند. در دعاوی خانواده زوجین به طرح کردن یک دادخواست و یا یک شکایت بسنده نخواهند کرد و  اقدام به طرح کردن عنوان دادخواست های حقوقی و شکایت کیفری علیه یکدیگر می کنند و بعضا ساده انگاری و کمک نگرفتن از وکیل خانواده در دعاوی خانواده ممکن می باشد که خسارات و تبعات غیرقابل جبرانی را در پی داشته باشد.

وکیل کیفری در پرند

به متن شکوائیه، شکایت می ‌گویند که آن را در شخص شکوائیه را می‌‌نویسند، در این فرم نام شاکی، آدرس و موضوع شکایت نیز باید توسط شخص شاکی نوشته بشود. البته شکایت را می‌‌ توان در برگه‌‌ معمولی نیز نوشته شود. در دعاوی کیفری به شخصی که شکوائیه را ارائه می‌‌ دهد شاکی و به شخصی که از او شکایت شده است را مشتکی‌‌عنه یا متهم می گویند. برای درخواست از شخص متهم جهت حضور در دادگاه، برگه‌‌ای به نام احضاریه فرستاده خواهد شد. وکیل کیفری شخصی است که در این نوع دعاوی میتوان از وی مشاوره گرفت یا با دادن وکالت کلیه امور پرونده را به او سپرد.

وکیل حقوقی در پرند

در واقع باید بدانید که هدف از طرح کردن دعاوی حقوقی در محاکم دادگستری جبران کردن خسارت و دستیابی به حقوق تضییع شده اشخاص است اما این در حالی می باشد که اقامه کردن دعاوی کیفری و طرح کردن شکایت در دادگاه‌ کیفری به جهت کشف کردن جرم و تعقیب متهم است. در دعاوی حقوقی تنها فردی که ذی‌نفع در دعوی می باشد می‌تواند دادخواست بدهد اما در دعاوی کیفری چنین مقرره ‌ای وجود ندارد و حتی دادستان نیز به عنوان مدعی‌العموم می‌تواند که نسبت به طرح کردن دعاوی کیفری اقدام کند.

وکیل ملکی در پرند

دعاوی ملکی در عرف و لسان عامیانه به دعاوی اطلاق می شود که از املاک و اموال غیر منقول ناشی بوده باشد. ملک اعم می باشد از آپارتمان، زمین، مغازه. این دعاوی به طور معمول حسب موضوع مورد عمدتا در دادگاه حقوقی رسیدگی خواهد شد و معمولا به موجب یک قرارداد طرح این گونه دعاوی ضرورت پیدا خواهد کرد. دعاوی ملکی از جهت ارزش و پیچیدگی جزو مهم ترین دعاوی حقوقی می باشند که بیشتر افراد به منظور جلوگیری از ضرر و زیان از وکیل ملکی کمک میگیرند.

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محسن
1402-02-11 12:10

بهترین وکیل پرند ایشون هستند

مشاوره
تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده