وکلا در ایران

بهترین وکیل در پیشوا

در پیشوا روزانه افراد زیادی با یکدیگر سروکار دارند و این امر ممکن است که باعث ایجاد شدن انواع دعاوی حقوقی و کیفری و غیره … شود، برای حل و فصل کردن این دعاوی یا منی جلوگیری کردن از این نوع از مشکلات حقوقی باید اطلاعات کافی و کاملی را تمامی افراد داشته باشند که این امر غیر ممکن می باشد. دعاوی حقوقی و کیفری و حتی خانواده و مواد مخدر به شدت پیچیده و سخت می باشند که نیازمند مشورت گرفتن از وکیل پایه یک دادگستری مثل وکیل در پیشوا می باشد. لازم است بدانید که دعاوی مطابق با موضوع دعوا، دادگاه صالح و قانون آیین دادرسی حاکم، به دو گروه دعاوی کیفری و دعاوی حقوقی تقسیم شده اند.

شماره وکیل در تهران

وکیل کیفری در پیشوا

وکیل کیفری شخصی است که برای پرونده های کیفری می توان از وی کمک گرفت. گفتنی است که ادله اثبات دعوا در دعاوی حقوقی و کیفری، با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارد که این موضوع به علت تفاوت در موضوع دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری است. ادله اثبات دعوا در امور مدنی که در قانون آیین دادرسی مدنی مشخص و معین شده اند، اقرار، اسناد، گواهی، معاینه محل و تحقیق محلی، رجوع کردن به کارشناس، سوگند می باشد و ادله اثبات در دعاوی کیفری، بر اساس ماده 160 قانون آیین دادرسی کیفری، عبارت اساس از اقرار، شهادت، قسامه و سوگند در موارد مقرر قانونی و همچنین علم قاضی.

وکیل ملکی در پیشوا

دعاوی ملکی شامل دعاوی حقوقی و ثبتی و دعاوی کیفری هستند. یکی از مسائل و مواردی که باعث ایجاد شدن دعاوی حقوقی ملکی می شود نا آگاهی و عدم داشتن شناخت نسبت به قوانین این حوزه می باشد که می تواند باعث مشکلات بسیار و از بین رفتن سرمایه و دارایی اشخاص شود. همچنین دعاوی ملکی بسیار متعدند، بعضی از این دعاوی با تنظیم کردن دادخواست حقوقی و ارائه به دادگاه توسط وکیل ملکی پیگیری خواهند شد، در موارد متعددی دعاوی مورد بحث، در قالب شکواییه و از طریق دادسراها قابل رسیدگی می باشد که جنبه کیفری دارند.

وکیل مواد مخدر در پیشوا

همان طور که اطلاع دارید جرایم در قانون انواع مختلف و زیادی دارند که برای هر کدام مجازات تعیین شده است. یکی از سنگین ترین این جرم ا، جرایم مربوط به مواد مخدر می باشد که در همه مراحل آن، مجازات ‌های جداگانه ای در نظر گرفته شده که تا از هر نوع اقدامی که با مواد مخدر در ارتباط می باشد، جلوگیری بشود و من جمله آن می‌توان به تولید، حمل، توزیع و…، اشاره داشت. در این گونه جرایم به علت حساسیت زیادی که دارند بهتر این می باشد که با وکیل مواد مخدر مراحل کار خود را پیگیری نمایید. پرونده های مرتبط با مواد مخدر بسیار سنگین و حساس می باشند که حل کردن این دعاوی بسیار سخت و طاقت فرسا خواهد بود.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسنی
1 ماه قبل

بهترین وکیل پیشوا هستند