0919-2329787

تماس بگیرید

بهترین وکیل در چهارباغ ☎️{ شماره تماس وکیل باتجربه چهارباغ }

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
Lawyers of Peace and Compromise Lawyers Group

وکیل در چهار باغ

اگر شما هم درگیر دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده شده اید لازم است که درباره پرونده خود با وکیل در چهارباغ مشورت کرده و اطلاعاتی داشته باشید. امروزه پیچیدگی مسائل حقوقی از یک طرف، و روند اداری به نتیجه رسیدن یک پرونده ی قضایی  از سوی دیگر، افراد را خواه و ناخواه مستلزم این نموده است که برای تنظیم ادعا و احقاق حق خود وکیل پایه یک دادگستری بگیرند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با 5 سال سابقه وکالت و دفاع از صدها پرونده کیفری ،حقوقی، تجاری، خانوادگی و ثبتی و…آماده خدمت رسانی به عموم هموطنان عزیز در چهار باغ می باشد.  هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی به سبکی جدید و نوین اعم از:

مشاوره حقوقی

تنظیم دادخواست و شکواییه

تنظیم لوایح حقوقی

وکیل در چهار باغ گروه دادورزان صلح و سازش

🥇 سطح وکیل ⚖️ تخصص ها 📋 خدمات حقوقی 💰 هزینه وکیل
وکیل پایه یک دادگستری حقوقی ، کیفری ، ملکی ، خانواده وکالت و مشاوره حقوقی طبق وسعت و سختی کار

 

شماره تماس وکیل در چهارباغ
contact number of the lawyer in Chaharbagh

آدرس وکیل چهارباغ : چهارباغ – مقابل دادگستری 

 

بهترین وکیل حقوقی در چهارباغ

برای شکایت حقوقی یا همان دعوای حقوقی دادگاه مجازاتی درنظر نخواهد گرفت، و فقط مرتکب عمل را به دادن حقوق قانونی دیگر افراد یا انجام تکالیفش ملزم می ‌کند. این شکایت حتماً باید در ورقه مخصوصی به نام دادخواست نوشته شود وگرنه به آن رسیدگی نخواهد شد. وکیل حقوقی گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در چهار باغ پنج در زمینه انواع دعاوی حقوقی فعالیت داشته است.

وکیل متخصص در چهارباغ

مهم ترین ویژگی های وکیل متخصص چیست؟ چگونه بهترین وکیل  را شناسایی کنیم؟ برای شناختن وکیل خوب در چهار باغ ابتدا باید ویژگی های وکیل خوب را بشناسید و سپس ضمن مراجعه به وکیل و تطبیق این ویژگی ها وکیل متخصص را شناسایی کنید. در ادامه به ویژگی های وکیل متخصص در چهار باغ اشاره می شود:

  • مهم ترین ویژگی وکیل متخصص این است که در حوزه ی کاری خود دارای تخصص و سابقه است. و تنها در حوزه ی تخصصی خود موکل می پذیرد و از ورود به پرونده هایی که از تخصص او خارج است اجتناب می کند.
  • وکیل متخصص با ارائه مشاوره حقوقی از دانش کافی و به روز برخوردار است و بر قوانین و مقررات جدید و قدیم تسلط کافی دارد.
  • وکیل متخصص  هوش تحلیلی بالایی دارد و قدرت منطق و تحلیل مسایل را در زمینه های مختلف در حد اعلایی دارا می باشد.
  • یکی دیگر از ویژگی های وکیل متخصص این است که سریع ترین و کم هزینه ترین و ساده ترین راه حل را به موکل خود پیشنهاد می دهد.
  • وکیل متخصص در چهار باغ از پروسه و مکاتبات اداری تنظیم شکوائیه آگاهی کامل دارد و ساده ترین مسیر را به موکل خود پیشنهاد می دهد.
  • وکیل متخصص توانایی کلامی بالایی دارد و از جسارت لازم برای بررسی و پژوهش برخوردار است.
وکیل خانواده در چهار باغ
Family lawyer in Chahar Bagh

وکیل خانواده خوب در چهار باغ

وکیل خانواده در حوزه ی مسائل مربوط به خانواده مانند: طلاق ، مهریه ، نفقه، حضانت و.. دارای تخصص و تبحر است و به شما کمک می کند ادعای خود را به بهترین شکل در دادگاه خانواده مطرح نمایید. شما می‌توانید از طریق مشاوره حقوقی در چهار باغ و مراجعه حضوری به دفتر وکیل خوب در چهار باغ اطلاعات مناسبی راجب پرونده خود کسب کنید.

درخواست مشاوره آنلاین
Online consultation request

وکیل کیفری در چهار باغ

بر اساس ماده 2 قانون مجازات اسلامی جرم دعاوی کیفری به این صورت تعریف شده است: هر رفتاری اعم از فعل یا ترک فعل که در قانون برای آن مجازات کیفری تعیین شده است. پرونده های کیفری بسیار مهم اند و اگر در آن ها دقت نکنید مجازات های سنگینی برای شما به همراه خواهد داشت. اگر شما در حوزه ی قتل، فوت بر اثر تصادف، خیانت در امانت، مزاحمت تلفنی و.. به دنبال وکیل چهارباغ و مشاوره حقوقی هستید می توانید دفتر وکالت در چهار باغ مراجعه کنید و از وکیل کیفری کمک  بگیرید.

وکیل ملکی در چهار باغ
A real estate lawyer in Chahar Bagh

بهترین وکیل ملکی در چهار باغ

گاهی اتفاق می افتد که اموال شخصی مصادره می شود و چنین فردی برای به دست آوردن مجدد اموال خود به دنبال وکیل هستند. این افراد باید به دفتر وکالت وکیل ملکی مراجعه کنند و از ایشان بخواهند پیگیری پرونده ی آن ها را بر عهده بگیرد.

وکیل خوب در چهار باغ با تبحر و سابقه ی خود در دادگاه از شما دفاع می کند. اما هنگام مراجعه به وکیل حتما دقت نمایید که تمام جزئیات ریز و درشت را با ایشان در میان بگذارید و چیزی را مخفی نکنید حتی  اگر از نظر شما اهمیتی ندارد. این وکیل متخصص است که تصمیم می گیرد چه چیزی با اهمیت است و چه چیزی اهمیت ندارد.

تمام وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
All the lawyers of the Peace and Compromise Lawyers Group

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا