وکیل میر

هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی به سبکی جدید و نوین اعم از:

مشاوره حقوقی

تنظیم دادخواست و شکواییه

تنظیم لوایح حقوقی

قبول وکالت در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج سال در شهر کنارک فعالیت مستمر داشته است

بهترین وکیل در کنارک

پیچیدگی مسائل حقوقی بسیار زیاد است به گونه ای که اگر شما خودتان بخواهید یک پرونده ی حقوقی را دنبال کنید باید هم مسائل حقوقی را کامل بشناسید و هم از روند اداری تنظیم لایحه ی شکایت آگاه باشید. با توجه به اینکه خیلی از ما درمورد مسائل حقوقی یا اصلا آگاهی نداریم و یا علم و اطلاعات ما بسیار اندک و در حد ابتدایی است توصیه می شود پرونده های خود را به یک وکیل پایه یک دادگستری بسپاریم.

وکیل اقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از مرکز وکلای قوه قضاییه در شهر چابهار با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

تخصص و مهارت ها :
مسلط به رویه محاکم
وکالت تخصصی در دعاوی کیفری
وکالت تخصصی در دعاوی با موضوعات مواد مخدر، کلاهبرداری، جرایم اقتصادی، جرایم پولی و بانکی و جرایم منافی عفت
وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور

وکیل مواد مخدر

حجم انبوهی از دعاوی که در دادگاه کیفری مطرح می شوند به دعاوی مرتبط با مواد مخدر اختصاص یافته اند، این موضوع بیشتر به دلیل حجم زیادی از کشت، تولید، قاچاق و فروش مواد مخدر و داروهای روانگردان می باشد. مواد مخدر به معنی ترکیبات شیمیایی می باشند که معمولا خواصی مانند سرخوش کننده، آرامش دهنده، نشئگی و غیره را دارا هستند. مصرف مواد مخدر باعث وابستگی و ایجاد حالت اعتیاد در شخص مصرف کننده می شود. مصرف بعضی از مواد مخدر موجب بروز خشم و احساسات غیرقابل کنترل در فرد و بعضا ایجاد توهم در وی می شود. هر نوع فعالیت در حوزه خواد مخدر جرم می باشد.

در صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.
09155446429
آدرس : چابهار – بلوار صیاد – تقاطع بلوار قدس مقابل دادگستری(موسی الرضا میر)
مشاوره حقوقی برای مردم شریف شهر چابهار میباشد

 • مشاوره تخصصی حقوقی ، کیفری و خانواده
•  پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی ، کیفری ، خانواده
• بررسی و مطالعه پرونده در محاکم دادگستری و اظهار نظر
•  تنظیم انواع قرارداد صحیح حقوقی مطابق با دعاوی موجود در محاکم
•  تنظیم دادخواست ، شکواییه و لوایح حقوقی

وکالت در دادگاه های تجدید نظر استان سیستان و بلوچستان

ضرورت مراجعه به وکیل در کنارک

علم حقوق زیر شاخه های فراوانی داردبه گونه ای که هر یک از صاحب نظران این رشته در یک گرایش ویژه به وکالت مشغول هستند چرا که به دلیل پیچیدگی مسائل حقوقی و جزئیات و نکات ظریفی که وجود دارد تسلط و تجربه درچند زیر شاخه بسیار دشوار است. بنابراین با توجه به شاخه ی متنوع علم حقوق و روابط  پیچیده ی مالی و حقوقی افراد، وجود وکیل پایه یگ دادگستری لازم وضروری است.

درخواست مشاوره وکیل

وکیل کیفری در کنارک

لازم است بدانید که سرچشمه و مبنا و اساس انواع دعاوی کیفری از جرائم و مجازات ها ایجاد شده است که به صورت کلی دعوا یا شکوائیه کیفری، اقدامی می باشد که بر اساس آن فرد یا افرادی که به واسطه رفتار دیگری، جان، مال، آبرویشان مورد تعرض قرار گرفته، به جهت احقاق حق و حقوق خویش و جلوگیری از اقدامات متعرض با حمایت وکیل کیفری به محاکم قضایی متوسل شود را دعوا یا شکوائیه کیفری می گویند. همچنین موضوع مهم مورد حکم انواع دعاوی کیفری عموما محدود به جبران خسارت مالی، حبس، شلاق، تبعید، جزای نقدی و… بسته به نظر قاضی و البته مجازات قانونی جرم ارتکابی است. به عنوان مثال در جرم حساس کلاهبرداری، افزون بر تعیین کردن حبس بین یک تا هفت سال برای مرتکب جرم، جزای نقدی معادل اموالی که با کلاهبرداری حاصل شده است، استرداد کلیه اموال و منافعی که از اموال مال باختگان حاصل شده است به صاحبین آن ها محکوم خواهد شد. بر خلاف سایر وکلا همه وکلای کیفری نمی توانند در جلسات رسیدگی همه ی پرونده های خود حاضر شوند، مانند پرونده هایی که در دیوان عالی مورد بحث قرار می گیرند چرا که این پرونده ها تنها توسط وکیل پایه یک دادگستری مورد بررسی قرار میگیرند. امور کیفری که توسط وکیل کیفری مورد بررسی قرار می گیرند عبارتند از:قتل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فوت در تصادف، فروش مال غیر، کلاهبرداری،تجاوز به عنف، سند مجعول، سرقت، نزاع، دیه و..

وکیل در کنارک

وکیل خانواده در کنارک

امروز بحث و نزاع های خانوادگی نسبت به قبل چندین برابر شده است و یکی از مهم ترین دلایل افزایش نزاع ها در خانواده و جمع شدن حجم عظیمی از پرونده های قضایی در دادگاه خانواده عدم آشنایی زوجین از حقوق و تکالیفی است که نسبت به یکدیگر دارند. در سیستم حقوقی جمهوری اسلامی ایران همچون بسیاری از کشورها به دعاوی و اختلافات خانوادگی به صورت تخصصی در دادگاهی با عنوان دادگاه خانواده رسیدگی و پیگیری می شود. وکیل خانواده کسی است که بر قوانین مسلط است و کمک زیادی در حل پرونده به شما میکند. در دادگاه خانواده قاعدتاً باید قضاتی که آموزش لازم برای رسیدگی به دعاوی و اختلافات خانوادگی را دیده اند و از نظر فردی هم شرایط لازم را داشته باشند تصدی امر قضا را بر عهده بگیرند.

وکیل در کنارک

مشاور حقوقی در کنارک

مشاور حقوقی شخصی است که در مسائل حقوقی با تجربه است و به تمامی قوانین و مقررات حقوقی مربوط به حوزه ی کاری خود تسلط کامل دارد. مشاور حقوقی کسی است که به شما کمک می کند ضمن آگاهی از حق و حقوق خود و طرف مقابل و پیش بینی نتیجه ی شکوائیه، دادخواست خود را تنطیم نمایید. برخی از افراد بدون اطلاع از قوانین حقوقی اقدام به طرح شکایت می کنند که نه تنها به حق و حقوق خود نمی رسند بلکه پیامد های نامطلوبی برای آن ها به بار می آورد. اکیدا توصیه می شود قبل از طرح شکات با مشاور جقوقی مشورت نمایید تا با تخصص و تجربه ی خود شما را به بهترین شکل راهنمایی کند.

وکیل در کرد کوی

 

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مریم کریم زهی
6 ماه قبل

ایشون وکیل پدرم بودند
خوب بودند

شریعتی
5 ماه قبل

مشاوره ایشون عالی بود

ناکوهی
5 ماه قبل

سلام و درود
ویژگی اصلی یک وکیل درست کاری و‌صداقت هست
ایشون در پرونده من خیلی کمکم کردند
حتی رضایت شاکی منو گرفتند به سختی