وکیل در کنارک ☎️”شماره تلفن وکیل در کنارک جهت مشاوره حقوقی”⚖️

وکیل در کنارک

وکیل در کنارک

وکیل در کنارک: پیچیدگی مسائل حقوقی بسیار زیاد است به گونه ای که اگر شما خودتان بخواهید یک پرونده ی حقوقی را دنبال کنید باید هم مسائل حقوقی را کامل بشناسید مانند وکیل در کنارک و هم از روند اداری تنظیم لایحه ی شکایت آگاه باشید. با توجه به اینکه خیلی از ما درمورد مسائل حقوقی یا اصلا آگاهی نداریم و یا علم و اطلاعات ما بسیار اندک و در حد ابتدایی است توصیه می شود پرونده های خود را به یک وکیل پایه یک دادگستری بسپاریم. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج سال در شهر کنارک فعالیت مستمر داشته است

معرفی بهترین وکیل در کنارک

وکیل در کنارک: وکیل اقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از مرکز وکلای قوه قضاییه در شهر کنارک با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

تخصص و مهارت های بهترین وکیل در کنارک

  • مسلط به رویه محاکم
  • وکالت تخصصی در دعاوی کیفری
  • وکالت تخصصی در دعاوی با موضوعات مواد مخدر، کلاهبرداری، جرایم اقتصادی، جرایم پولی و بانکی و جرایم منافی عفت
  • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور 

وکیل در کنارک گروه دادورزان صلح و سازش

🥇 سطح وکیل ⚖️ تخصص ها 📋 خدمات حقوقی 💰 هزینه وکیل
وکیل پایه یک دادگستری حقوقی ، کیفری ، ملکی ، خانواده وکالت و مشاوره حقوقی طبق وسعت و سختی کار

وکیل موسی الرضا میر در کنارک

وکیل کیفری در کنارک

وکیل در کنارک: لازم است بدانید که سرچشمه و مبنا و اساس انواع دعاوی کیفری از جرائم و مجازات ها ایجاد شده است که به صورت کلی دعوا یا شکوائیه کیفری، اقدامی می باشد که بر اساس آن فرد یا افرادی که به واسطه رفتار دیگری، جان، مال، آبرویشان مورد تعرض قرار گرفته، به جهت احقاق حق و حقوق خویش و جلوگیری از اقدامات متعرض با حمایت وکیل کیفری در کنارک به محاکم قضایی متوسل شود را دعوا یا شکوائیه کیفری می گویند. همچنین موضوع مهم مورد حکم انواع دعاوی کیفری عموما محدود به جبران خسارت مالی، حبس، شلاق، تبعید، جزای نقدی و… بسته به نظر قاضی و البته مجازات قانونی جرم ارتکابی است.

به عنوان مثال در جرم حساس کلاهبرداری، افزون بر تعیین کردن حبس بین یک تا هفت سال برای مرتکب جرم، جزای نقدی معادل اموالی که با کلاهبرداری حاصل شده است، استرداد کلیه اموال و منافعی که از اموال مال باختگان حاصل شده است به صاحبین آن ها محکوم خواهد شد. بر خلاف سایر وکلا همه وکلای کیفری نمی توانند در جلسات رسیدگی همه ی پرونده های خود حاضر شوند، مانند پرونده هایی که در دیوان عالی مورد بحث قرار می گیرند چرا که این پرونده ها تنها توسط وکیل پایه یک دادگستری در کنارک مورد بررسی قرار میگیرند. امور کیفری که توسط وکیل کیفری مورد بررسی قرار می گیرند عبارتند از:قتل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فوت در تصادف، فروش مال غیر، کلاهبرداری،تجاوز به عنف، سند مجعول، سرقت، نزاع، دیه و… .

وکیل در کنارک

وکیل مواد مخدر در کنارک

حجم انبوهی از دعاوی که در دادگاه کیفری مطرح می شوند به دعاوی مرتبط با مواد مخدر اختصاص یافته اند، این موضوع بیشتر به دلیل حجم زیادی از کشت، تولید، قاچاق و فروش مواد مخدر و داروهای روانگردان می باشد. مواد مخدر به معنی ترکیبات شیمیایی می باشند که معمولا خواصی مانند سرخوش کننده، آرامش دهنده، نشئگی و غیره را دارا هستند. مصرف مواد مخدر باعث وابستگی و ایجاد حالت اعتیاد در شخص مصرف کننده می شود و پرونده های این حوزه توسط وکیل در کنارک پیگیری می شود. مصرف بعضی از مواد مخدر موجب بروز خشم و احساسات غیرقابل کنترل در فرد و بعضا ایجاد توهم در وی می شود. هر نوع فعالیت در حوزه مواد مخدر جرم می باشد و توسط وکیل مواد مخدر پیگیری می شود.

ضرورت مراجعه به وکیل پایه یک دادگستری در کنارک

علم حقوق زیر شاخه های فراوانی دارد به گونه ای که هر یک از صاحب نظران این رشته در یک گرایش ویژه به وکالت مشغول هستند چرا که به دلیل پیچیدگی مسائل حقوقی و جزئیات و نکات ظریفی که وجود دارد تسلط و تجربه در چند زیر شاخه بسیار دشوار است. بنابراین با توجه به شاخه ی متنوع علم حقوق و روابط  پیچیده ی مالی و حقوقی افراد، وجود بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کنارک لازم و ضروری است.

وکیل خانواده در کنارک
Family lawyer in Konark

بهترین وکیل خانواده در کنارک

امروز بحث و نزاع های خانوادگی نسبت به قبل چندین برابر شده است و یکی از مهم ترین دلایل افزایش نزاع ها در خانواده و جمع شدن حجم عظیمی از پرونده های قضایی در دادگاه خانواده عدم آشنایی زوجین از حقوق و تکالیفی است که نسبت به یکدیگر دارند. در سیستم حقوقی جمهوری اسلامی ایران همچون بسیاری از کشورها به دعاوی و اختلافات خانوادگی به صورت تخصصی در دادگاهی با عنوان دادگاه خانواده رسیدگی و توسط وکیل در کنارک پیگیری می شود. وکیل خانواده کسی است که بر قوانین مسلط است و کمک زیادی در حل پرونده به شما میکند. در دادگاه خانواده قاعدتاً باید قضاتی که آموزش لازم برای رسیدگی به دعاوی و اختلافات خانوادگی را دیده اند و از نظر فردی هم شرایط لازم را داشته باشند تصدی امر قضا را بر عهده بگیرند.

بهترین مشاوره حقوقی در کنارک
The best legal advice in Konark

بهترین مشاوره حقوقی در کنارک

مشاور حقوقی شخصی است که در مسائل حقوقی با تجربه است و به تمامی قوانین و مقررات حقوقی مربوط به حوزه ی کاری خود تسلط کامل دارد. مشاوره حقوقی کسی است که به شما کمک می کند ضمن آگاهی از حق و حقوق خود و طرف مقابل و پیش بینی نتیجه ی شکوائیه، دادخواست خود را تنطیم نمایید. برخی از افراد بدون اطلاع از قوانین حقوقی اقدام به طرح شکایت می کنند که نه تنها به حق و حقوق خود نمی رسند بلکه پیامد های نامطلوبی برای آن ها به بار می آورد. اکیدا توصیه می شود قبل از طرح شکات با وکیل دادگستری در کنارک مشاور جقوقی مشورت نمایید تا با تخصص و تجربه ی خود شما را به بهترین شکل راهنمایی کند.

نشانی وکیل متخصص در کنارک

آدرس بهترین وکیل کنارک : چابهار – بلوار صیاد – تقاطع بلوار قدس مقابل دادگستری (موسی الرضا میر)

  • مشاوره تخصصی حقوقی ، کیفری و خانواده
  • پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی ، کیفری ، خانواده
  • بررسی و مطالعه پرونده در محاکم دادگستری و اظهار نظر
  • تنظیم انواع قرارداد صحیح حقوقی مطابق با دعاوی موجود در محاکم
  • تنظیم دادخواست ، شکواییه و لوایح حقوقی

وکالت در دادگاه های تجدید نظر استان سیستان و بلوچستان

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مریم کریم زهی
1401-09-02 10:46

ایشون وکیل پدرم بودند
خوب بودند

شریعتی
1401-09-15 07:50

مشاوره ایشون عالی بود

ناکوهی
1401-09-16 08:27

سلام و درود
ویژگی اصلی یک وکیل درست کاری و‌صداقت هست
ایشون در پرونده من خیلی کمکم کردند
حتی رضایت شاکی منو گرفتند به سختی

خرمی
1402-05-02 10:32

عالی هستن آقای میر

mohammad
1402-05-21 19:50

سلام و عرض خسته نباشید خدمت گروهتون میشه شماره وکیل میر در کنارک رو قرار بدید

مشاوره
تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده