جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

بهترین وکیل در گالیکش

وکیل در گالیکش

وکلا در ایران

بهترین وکیل در شهر گالیکش

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در انجام کلیه پرونده های حقوقی، ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، دیوان عدالت اداری پنج سال سابقه در شهر گالیکش دارد. یکی از امتیازات ویژه گروه وکلای دادورزان صلح و سازش تجربه و سابقه وکلای آن می باشد.

شماره وکیل در تهران

آدرس : گالیکش – مقابل خیابان صاحب الزمان

 

وکیل کیفری در گالیکش

دعاوی کیفری به دعاوی اطلاق می‌شود که براساس قانون جرمی رخ داده باشد، و شخص با رجوع به مراجع قضایی مدعی آن باشد که به دلیل روی دادن جرم دچار ضرر و زیان شده و خواهان مجازات مرتکب جرم باشد. دعاوی کیفری از مهم ترین و سنگین ترین دعاوی موجود می باشند. بهترین وکیل کیفری گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر گالیکش و در پرونده های کیفری پنج سال سابقه فعالیت دارد.

وکیل در گالیکش

امروزه پیچیدگی پرونده ها ی حققوقی به حدی است که دیگر خود افراد از عهده ی آن ها بر نمی ایند و به ناچار باید پیگیری پرونده های حقوقی خود را یک وکیل متخصص بسپارند، که این عاقلانه ترین کار است. چرا که  تنظیم شکایت و ارائه دعاوی به مراجع قضایی بدون اطلاعات کافی و مدارک و شواهد لازم می تواند مشکلات عدیدی را به بار بیاورد. به عنوان مثال فردی که از او شکایت کرده اید و حالا تبرئه شده است با توجه به شرایط مندرج در قانون می تواند ا شما شکایت کند و اعاده ی حیثیت نماید. اگر شما در محدوده ی گالیکش و اطراف آن زندگی می کند و به دنبال وکیل پایه یک دادگستری  برای پیگیری  پرونده های حقوقی خود هستید این مقاله را از دست ندهید.

وکیل ملکی در گالیکش

یکی از موضوعاتی که عموما در حوزه حقوقی مربوط به املاک و اراضی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، وکالت امور ملکی است، چون که اصولا حجم مبادلات مالی و نیز ریسک سرمایه گذاری در این زمینه بسیار بالا می باشد. موضوعاتی مانند دعوای الزام به تنظیم سند، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی و تخلیه املاک تجاری و مسکونی و مطالبه سرقفلی، فروش ملک مشاع، خلع ید، رفع تصرف عدوانی از جمله دعاوی ملکی می باشند که از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند.

وکیل در گالیکشوکیل متخصص در گالیکش

وکیل متخصص  وکیلی است که دارایی مجوز و پرونده ی وکالت از کانون وکلا است . در زمینه ی تخصص خود دارای سابقه و تجربه است. در واقع وکیل متخصص تنها در حوزه ی تخصص خود موکل می پذیرد و از پذیرفتن پرونده هایی که خارج از حیطه ی تخصص خویش است اجتناب می کند. و موکلین خود را به همکارانش ارجاع می دهد. مثلا اگر شخصی وکیل کیفری در گایکش است تنها در حوزه ی امور کیفری فعالیت می کند و سایر موکلین  خود را به وکیل خانواده در گالیکش و یا وکیل ملکی  ارجاع می هد. علاوه بر این وکیل کیفری ممکن است تنها در برخی از امور کیفری متخصص و دارای تجربه باشد.

ویژگی های وکیل در گالیکش

 • وکیل پایه یک دادگستری در چارچوب قانون رفتار می کند و موکل خود را از انتخاب مسیر بی راهه باز می دارد.
 • وکیل احترام قاضی و موکل طرف مقابل را حفظ می کند و با ارائه اطلاعات دقیق و کامل به قاضی در روشن نمودن ابهامات کمک می کند.
 • وکیل  مهارت کلامی و جدیت بالایی برای دفاع از موکل خود دارد.
 • وکیل قدرت تصمیم گیری در فوریت های پیش امه را دارا می باشد.

وکیل در گالیکشچند نکته هنگام مراجعه به وکیل دادگستری در گالیکش

هنگام مراجعه به وکیل دادگستری موارد زیر را مورد توجه قرار دهید تا بتوانید با یاری ایشان از حق و حقوق خویش دفاع کنید:

 • خلاصه ای از موضوع را نوشته و با خود ببرید.
 • حتما دفتر و قلم به همراه داشته باشید و آنچه را که در جلسه گفته می شود به صورت خلاصه یاد داشت کنید.
 • همه ی جزئیات ریز و درشت را با ایشان در میان بگذارید.
 • یک وکیل با تجربه و متخصص انتخاب کنید و به ایشان اعتماد نمایید.
 • اگر سوالی و ابهامی برایتان مطرح شد از وکیل بپرسید.
 • در روشن نمودن ابهامات به وکیل کمک کنید.
 • دقیقا آچه را که یک وکیل متخصص به شما می گوید انجام دهید.

وکیل در کرد کوی

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :

جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده