وکلا در ایران

وکیل در یزد

شهر یزد یکی از بزرگترین شهر های ایران است که روزانه دعاوی حقوقی و کیفری زیادی در دادگاه های این شهر به ثبت می رسد. حقوق ماهیتی متفاوت از ریاضیات دارد و صحت یک نظریه به آسانی قابل سنجش نمی باشد و گاه به سختی می شود یک نظر را به نظر دیگر ترجیح داد و قوانین هر روزه دست خوش تغییر هستند پس بنابراین دانستن آخرین مصوبات و به ویژه تفسیر آنها که بعضا مدت ها طول می کشد. دعاوی که وقوع تعداد بسیاری از آن ها به دلیل عدم آگاهی و توجه خود شخص رخ می دهد.

شماره وکیل در تهران

مشاور حقوقی در یزد

برای شما عزیزان هم امکان دارد که مسائل حقوقی پیش بیاید، همان طور که شما اطلاع دارید انجام دادن کاری بدون اطلاعات کافی می تواند مشکلاتی به وجود آورد، اکثر مردم جامعه سواد حقوقی ندارند و نمی توانند خودشان در مراجع قضایی از حق خود دفاع کنند. شروع دعاوی حقوقی بدون داشتن اطلاعات کافی می تواند پیامد های نامطلوب زیادی را برای شما به همراه داشته باشد پیشنهاد می شود قبل از به وجود آمدن مشکلات بزرگ تر با مشاور حقوقی صحبت کنید.

وکیل کیفری در یزد

امور حقوق کیفری زیر مجموعه حقوق عمومی می باشند که در آن به جرائم و چگونگی مجازات آن ها می پردازد. در حقیقت حقوق کیفری به عکس العمل و واکنش دولت در مقابل اعمال ضد قوانین اجتماعی در جهت ایجاد عدالت و پیشگیری و حفظ امنیت جامعه و کشور می باشد. یکی از نکاتی که باید بدانید الزامی بودن حقوق کیفری است. یعنی این که افراد نمی‌ توانند بر خلاف آن با یکدیگر توافقی داشته باشند.

دادگاه کیفری

مراجع رسیدگی در جامعه ما به دو دسته مراجع قضایی و مراجع غیرقضایی تقسیم می شوند که مراجع غیرقضایی به دعاوی بین مردم با دولت رسیدگی می کند و خارج از قوه قضاییه تشکیل می شوند و معمولا زیر مجموعه قوه مجریه هستند و همچنین متصدیان این دادگاه معمولا قاضی نیستند ولی مراجع قضایی مراجعی هستند که تحت نظر قوه قضاییه تشکیل می شوند و به دعوی بین مردم رسیدگی می کنند.

وکیل ملکی در یزد

دعاوی ملکی از زمان های دور و گذشته در بین مردم وجود داشته است. مردم به جهت بهره‌مندی از املاک خویش گاهی با همسایه ‌ها یا اشخاصی که مانع استفاده‌ تمام‌ و کمال آن‌ها از این حق مالکیت می‌شدند، به مشکلاتی برخورد می‌کردند. این مشکلات گاهی مقدمه جرم‌ های دیگری مانند نزاع، ضرب وشتم و قتل و سایر جرائم مانند آن می‌شد. در سال‌ های گذشته در ‌جهت پیشرفت تکنولوژی و فناوری و همچنین افزایش سطح آگاهی مردم نسبت ‌به حقوق خود، دعاوی مربوط به املاک، در دادگاه‌ها پیگیری خواهد شد.

وکیل مواد مخدر در یزد

مخدر‌ها موادی هستند که انواع مختلفی دارند و شامل یک ترکیب شیمیایی یا طبیعی هستند، که موجب تغییرات و اختلال در سیستم عصبی و مغز می‌شوند که افزون بر ایجاد کردن مشکل در عملکرد مغز باعث اعتیاد در مصرف می‌ شوند. مطابق با قانون مبارزه با مواد مخدر هر شخصی که هروئین، کوکائین و دیگر مشتقات شیمیائی مرفین و کوکائین را وارد کشور نماید یا مبادرت به ساخت، تولید، توزیع، صدور،‌ ارسال، خرید و فروش نماید. همچین اگر بیش از یک گرم تا چهار گرم، از هشت میلیون تا بیست میلیون ریال جریمه نقدی و دو تا پنج سال حبس و سی تا هفتاد ضربه شلاق.

وکیل خانواده در یزد

منظور از دعاوی خانوادگی به طور کلی آن بخش از دعاوی می باشد که مربوط به کانون خانواده می شود. باید توجه داشته باشید که هر نوع دعوایی که در دادگاه مطرح می شود که مربوط به اشخاص، به عنوان عضوی از کانون خانوادگی می شود. دعاوی خانواده از مهم ترین دعاوی موجود در محاکم می باشند که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. قانون و مقررات حوزه خانواده بسیار ظریف و حساس وضع شده اند تا بنیان خانواده را حفظ نمایند. شما عزیزان باید تمام تلاش خود را به جهت حفظ بنیان خانواده به کار بگیرید و اگر راه و روشی جز طلاق نبود تدابیری را به کار بگیرید تا طلاق با حداقل ضرر و آسیب انجام شود. دعاوی خانوادگی معمولا مدت زمان زیادی طول می کشند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها