وکیل دعاوی مواد مخدر در ایران

بر اساس آمار و اطلاعات به دست آمده در سال های اخیر این نکته دریافته می شود که پرونده های موادر مخدر از مهم ترین پرونده های حقوقی هستند که در دادگاه انقلاب به آن ها رسیدگی می شود. متاسفانه امروزه مواد مخدر رواج بیشتری یافته است و نوجوانان وجوانان بیشتر با این پدیده در گیر هستند که متاسفانه تنها به مصرف محدود نمی شود بلکه  نگهداری و حمل و پخش را نیز در برمی گیرد. اطلاعات افراد درمورد قوانین و مقررات مربوط به مواد مخدر بسیار محدود است و همین امر باعث می شود خیلی راحت گول بخورند و درگیر شوند و در دادگاه هم نتوانند از خود دفاع کنند. دولت هزینه های مالی و انسانی زیادی را برای مبارزه با مواد مخدر صرف می کند چرا که نوجوانان و جوانان سرمایه های کشور هستند که در آینده کشور به دست آنها اداره می شود و هر گونه رفتار آن ها می توانید اثرات نسبتا عمیقی در کل جامعه داشته باشد.  لذا با توجه به اهمیت این موضوع و خسارات جبران ناپذیری که بر فرد و جامعه تحمیل می کند طبیعی است که قوانین مربوط به مواد مخدر با سختگیری تمام پیگیری شوند و برای متهمان مجازات سنگینی وضع شود. اگر شما می خواهید درمورد وکیل دعاوی  مواد مخدر در ایران بیشتر بدانید تا پایان این مقاله با ما همراه باشید و همچنین میتوانید از وکیل پایه یک دادگستری مشاوره بگیرید.

لزوم کمک گرفتن از وکیل مواد مخدر در ایران

قانون مجازات بسیار سنگینی را برای هر گونه تولید، نگهداری، قاچاق و حمل مواد مخدر در نظر گرفته است و هیچ گونه تخفیفی در صدود حکم اعمال نمی کند. چرا که شاید وضع قوانین و مقررات سخت تنها و بهترین راه حل برای کاهش جرائم مواد مخدر در کشور نباشداما بی تاثیر هم نیست. وکیل موفق دعاوی مخدر در ایران که پرونده های زیادی را در این زمینه با موفقیت به انجام رسانده است به خوبی می داند که در رابطه با دعاوی مواد مخدر باید محتاطانه برخورد کرد. عدم آشنایی افراد با قوانین و مقرات و تبصره های حوزه ی مواد مخدر مشکلات زیادی را به بار آورده است و گاهی سبب شده است فردی سال ها بیش از آنچه که واقعا حق است مجازات شود چرا که نتوانسته از خود در دادگاه دفاع کند و قوانین و مقررات سخت گاهی دست مجری و قاضی را را برای کمک به متهم می بندد زیرا قاضی تنها می تواند بر اساس شواهد و مدارک و قوانین و مقررات حکم صادر کند. اما وکیل تحصیل کرده ی موادر مخدر در ایران که بر قوانین اشراف کامل دارد از موکل خود دفاع می کند و با توسل به تبصره ها و جزئیات دقیقی که در قوانین و مقررات و پرونده وجود دارد به موکل خود کمک می کند تا میزان مجازاتش را تخفیف دهد. بنا براین حتما پرونده ی خود را به وکیل کارکشته ی دعاوی مخدر در ایران بسپارید.

درخواست مشاوره وکیل

وکیل متخصص دعاوی مواد مخدر در ایران

وکیل متخصص دعاوی  مواد مخدر ایران کسی است که از تمامی قوانین و مقررات جدید و قدیم در حوزه ی مواد مخدر آشنایی  دارد و همه روزه به مطالعه ی  قوانین و مقررات و مجلات تخصصی مربوطه می پردازد. زیرا اگر وکیل به قوانین مدون اشراف نداشته باشد نمی تواند از موکل خود به خوبی دفاع کند. وکیل متخصص مواد مخدر پرونده های زیادی را در حوزه ی مواد مخدر با موفقیت به سرانجام رسانده است و تنها در حوزه ی تخصصی خود فعالیت می کند، از پذیرفتن پرونده هایی که در آن ها تخصص ندارد اجتناب می کند.

تنظیم شکوائیه توسط وکیل مواد مخدر در ایران

یکی از مهم ترین مزیت های استخداوم وکیل دعاوی مواد مخدر در ایران تنظیم شکوائیه است که از مهم ترین مراحل پیگیری پرونده های حقوی می باشد که نیاز مند تسلط بر قوانین و مقررات حقوقی مواد مخدر است. قبل از تنظیم شکوائیه حتما با بهترین مشاور حقوقی دعاوی مواد مخدر در ایران مشورت کنید یا کار خود را به وکیل با سابقه ی دعاوی مواد مخدر در ایران بسپارید. یکی دیگر از کارهایی که ممکن است وکیل برای شما انجام دهد تنظیم لایحه ی دفاعی است؛ اگر پس از تمام شدن جلسه ی رسیدگی وکیل به اطلاعات جدیدی دست یابد جنانچه اسناد  مدارکی دال بر بیگناهی و تحقق شرایط کاهش مجازات وجود داشته باشد وکیل باید از محکمه تقاضای فرصت نماید و با تنظیم لایحه ی دفاعی دادخواست خود را به دادگاه تقدیم کند.

درخواست مشاوره وکیل

نقش وکیل در دادگاه بدوی

نقش وکیل در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده بسیار با اهمیت است لذا اکیدا به همه ی شما عزیزان توصیه می شود که از همان ابتدای کار پرونده های خود را به وکیل متخصص بسپارید زیرا پرونده های کیفری با موضوع جرائم مواد مخدر بعد از رسیدگی در دادگاه، معد  حکم شده و حکم محکومیت صادر می شود. بنابراین این یک فرصت عالی برای دفاع از حق و حقوق متهم از اتهام انتساب  شده است. به هیچ وجه این فرصت را از دست ندهید حتما پرونده ی خود را به وکیل خبره ی دعاوی مواد مخدر بسپارید تا به بهرین شکل از شما دفاع کند.

نقش وکیل در دادگاه تجدید نظر

در دعاوی مواد مخدر به دلیل مجازات سنگین آن ها و عدم آگاهی افراد از قوانین و مقررات مرحله ی تجدید نظر دارای اهمیت بسیاری است. اعتراض وکیل دعاوی مواد مخدر در ایران نقش موثری در دارد. مرحله ی تجدید نظر مرحله ای است که اعتراض و لوایح ارائه شده مورد بررسی قرار می گیرند و توسط قضات با جزئیات دقیق مطالعه شده و درمورد آن ها بحث می شود. در تنظیم لایحه ی تجدید نظر حتما با بهترین مشاور دعاوی مواد مخدر در ایران مشورت کنید و یا پرونده ی خود را به وکیل با تجربه ی دعاوی مواد مخدر در ایران بسپارید چرا که در بسیاری از موارد حکم دادگاه تجدید نظر بدون حضور طرفین صادر می شود و حکم دادگاه تجدید نظر قطعی است.

نقش وکیل در دادسرا

وکیل مواد مخدر قبل از تشکیل جلسه ی رسیدگی که در داد سرا برگزار می شود و در واقع انجام تحقیقات مقدماتی است می تواند پرونده ی شما را مطالعه کند و نکات مهم را در اختیار شما قرار دهد و در تکمیل مدارک و شوهد تمام تلاش خود را به کار بگیرد. ایشان به شما کمک می کند که به بهترین شکل از خود دفاع کنید زیرا ممکن است بر حسب موارد خاص باز پرس اجازه ی ارائه ی دفاع شفاهی به وکیل ندهد و موکل در جایگاه متهم حاضر شود و از خود دفاع کند و به همه ی پرسش ها پاسخ دهد.

ویژگی هاوی وکیل دعاوی مواد مخدر در ایران

  • اولین و مهم ترین ویژگی وکیل دعاوی مواد مخدر در ایران آگاهی، تخصص و تجربه و مهارت وی در حوزه ی قوانین جدید و قدیم و روند دادرسی پرونده های مواد مخدر است.
  • ویژگی دیگر وکیل دعاوی مواد مخدر این است که به روند دادرسی سرعت می بخشد.
  • وکیل دعاوی مواد مخدر باید فن بیان قوی داشته باشد و با کاربرد کلمات صقیل و علمی و تخصصی تاثیر سخن خود را افزایش دهد.
  • وکیل دعاوی مواد مخدر تاکنون پرونده های زیادی را در این زمینه مطالعه نمود و بر مسائل روز این حوزه اشراف دارد.
  • مشاور دعاوی مواد مخدر در ایران می تواند مسائل را به خوبی تحلیل کند و هوش تحلیلی او در سطح بالایی قرار دارد.

وکیل مواد مخدر به چه دعاوی رسیدگی می کند؟

وکیل دعای مواد مخدر در ایران به انواع دعاوی مواد مخدر مانند نگهداری، توزیع ، فروش، حمل، تولیدف قاچاق و.. رسیدگی می کند در ادامه این دعاوی با تفصیل بیشتر مورد بررسی قرار می گیرند:

  • توزیع و فروش مواد مخدر: بر اساس آنچه که در قانون آمده است مجازات در نظر گرفت شده برای فروش و توزیع مواد مخدر بر اساس نوع و میزان مواد متفاوت است.
  • ترانزیت و واردات و صادرات مواد مخدر در داخل یا خارج از کشور: بر اساس قوانین و آیین نامه های اجرایی وضع شده در حوزه ی مواد مخدر ترنزیت مواد مخدر و یا واردات و صادرات آن نیز مجازاتی همچون: جریمه ی نقدی، شلاق، مصادره ی اموال، حبس و اعدام را به همراه دارد. که میزان این مجازات ها بستگی به نوع و مقدار مواد مخدر است.

وکیل مواد مخدر برای زندانی

هنگامی که برای فردی که در زندان است وکیل تسخیری گرفته می شود نیاز به اقدام خاصی از جانب موکل نیست. اما اگر فردی به هر دلیلی نتواند وکیل تسخیری بگیرد می تواند از زندان با وکیل خود تماس بگیرد و از ایشان بخواهد به زندان مر اجعه کند و وکالت ایشان را بر عهده بگیرد. علاوه بر این خانواده ی زندانی می توانند  به دفتر وکالت وکیل دعاوی مواد مخدر مراجعه نمایند و از ایشان بخواهند وکالت زندانی را بر عهده بگیرد. در این هنگام وکیل به زندان مراجعه می کند و وکالت زندانی را بر عهده می گیرد.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها