وکیل دیه در کرج

لازم به ذکر است که مسئله ی ذره یکی از پر چالش ترین مسائل حقوقی است که افراد زیادی با آن درگیر شده اند. شاید با خود فکر کنید که تنها افراد شرور و جنگجو با پرداخت و یا دریافت دیه سر و کار دارند و به عبارتی تنها خون بها به ذهنتان بیاید اما باید خدمتتان عرض کنیم که دست یک دامنه ی وسیعی دارد به عبارت ساده تر باید بگوئیم که دست در ازای هر آسیبی که از یک فرد به فرد دیگر وارد می شود پرداخت می شود و ابعاد گوناگونی دارد. ما امروز قرار است که درباره وکیل دیه در کرج با یک دیگر صحبت کنیم و با یک دیگر بخوانیم که مشاوره و استخدام وکیل دیه چه مزایایی دارد خیلی از افراد از حق و حقوقی که قانون برای آن ها در نظر گرفته است خبر ندارند و به راحتی اجازه می دهند که دیگر افراد حق آن ها را پایمال کنند. ما در این مقاله در رابطه با اهمیت مراجعه به وکیل دیه در کرج با یک دیگر صحبت می کنیم چنان چه مایل هستید که بیش تر در این باره بدانید با ما همراه باشید.

 

وکیل دیه تصادفات

یکی از بیش ترین اتفاقاتی که فرد را مجبور به پرداخت دیه می کند تصادف است. متاسفانه سالانه افراد زیادی در تصادفات رانندگی جان خود را از دست می دهند و یا این که صدمه ای می بینند. وکیل دیه در تصادفات قبل از هر کاری یک جلسه ی مشاوره برای شما ترتیب می دهد و تمام جوانب کار را بررسی می کند و توضیح می دهد که هر عضو چه قدر دیه دارد و حدود خسارت را تعیین می کند.

 • تنظیم شکوائیه توسط وکیل دیه
 • نحوه محاسبه دیه
 • اثبات ارش و دیه توسط وکیل دیه
 • مطالبه دیه در صورت عدم پرداخت آن

درخواست مشاوره وکیل

نکات مهم دیگری که باید در مورد مسئول پرداخت دیه بدانید

شایان ذکر است که اگر یک مامور دولت از قوانین استفاده کند و این قوانین به فردی صدمه بزند و یا این که فرد جان خود را از دست بدهد دیه آن را بیت المال باید پرداخت کند. چنان چه فردی ندانسته به یک منطقه ممنوعه نظامی وارد شود و ماموران دولت آن را بزنند پرداخت دیه آن با بیت المال است. لازم است بدانید در جنایاتی که شبه عمد باشند و مجرم بمیرد و یا این که فرار کند از مال او دیه را پرداخت می کنند و اگر طرف مال نداشته باشد بیت المال باید دیه آن را پرداخت کند.

دیه شکستن ، ترک برداشتن و خرد شدن استخوان چه قدر است

در رابطه با دیه شکستن ، ترک برداشتن و خرد شدن استخوان باید خدمتتان عرض کنیم که تعیین مقادیر دیه توسط وکیل دیه انجام می شود. باید خدمتتان عرض کنیم که هر ناحیه از بدن دیه ی جدایی دارد و این مقدار دیه به این بستگی دارد که فرد چند درصد مجروح شده باشد . باید به این نکته نیز اشاره کنیم که تاثیر وکیل دیه در تعیین آن بسیار زیاد است. از آن جایی که یک وکیل چندین سال است که در این زمینه فعالیت می کند و پرونده های زیادی را حل کرده است به راحتی می تواند در تعیین آن موثر باشد و یا این که در مقدار دیه اعتراض کند. آیا تا به حال نام ارش را شنیده اید؟ خیلی از افراد از ما سوال می پرسند که تفاوت دیه و ارش چیست ؟ ارش دیه غیر مقدری است که مقدار آن در شرع مشخص نشده است و دادگاه می تواند مقدار آن را تعیین کند.

راه های اثبات دیه توسط وکیل دیه

یک وکیل متخصص دیه در کرج به موکل خود در اثبات دیه کمک می کند و می تواند سرعت کار را به مقدار قابل توجهی بالا ببرد. بررسی دیه حوادث مختلف به کمک وکیل دیه انجام می شود و یک وکیل می تواند در صورت کم بودن دیه و یا حتی عدم پرداخت آن اقداماتی را انجام دهد. فرد برای جرائم عمل یک سال قمری مهلت دارد ، برای شبه عمد دو سال قمری و برای خطای محض سه سال مهلت پرداخت وجود دارد. البته باید به این نکته نیز اشاره کنیم که فرد در هر سال باید ۳/۱ دبه را بپردازد تا بعد از سه سال به طور کامل تسویه شود.

درخواست مشاوره وکیل

چرا به وکیل دیه در کرج نیاز داریم

همان گونه که در بخش های قبل تر نیز اشاره کردیم شما به مسائل حقوقی تسلط کامل ندارید و نمی توانید به خوبی حق خود را بگیرید. یک وکیل خوب دیه در کرج تمام مدارک لازم را تهیه می کند و در تمام جلسه ها حاضر می شود و موکل خود را در روند پرونده ها قرار می دهد.  یک وکیل متخصص دیه در کرج می تواند شما را به بهترین نتیجه برساند. شما می توانید بر اساس ویژگی های زیر بهترین وکیل دیه در کرج را پیدا کنید.

 • خبره بودن
 • دارای هوش کاری
 • تسلط بر قوانین
 • رزومه دار
 • با سابقه
 • تحصیل کرده
 • درجه یک
 • حرفه ای
 • موفق
 • با تجربه

دریافت مشاوره حقوقی از وکیل دیه در کرج

اگر نمی دانید که چه موقع باید به سراغ یک وکیل دیه در کرج بروید و یا این که نمی دانید که وکیل دیه در کرج چه کمکی به شما می کند ما به شما پیشنهاد می کنیم که در اسرع وقت نزد یک مشاور حقوقی خوب در کرج بروید. مشاور حقوقی به شما می گوید که چه مجازات هایی شامل دیه می شود؟ یک مشاور خوب تمام ماجرا را از نظر حقوقی برای شما بررسی می کند و به شما گوشزد می کند که در چه زمانی باید چه کار کنید. لازم به ذکر است که شما قبل از شروع هر کاری بهتر است با یک وکیل مشورت کنید و حساب شده وارد کار شوید تا بعد ها پشیمان نشوید زیرا در چنین مواقعی کوچک ترین کار شما ممکن است به نفع و یا ضرر شما تمام شود و این وکیل با تجربه است که به شما می گوید باید چه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

ادرس دفاتر ما

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 1

تلفن همراه : 09155446429

تلفن ثابت: 05146224091

جستوجوی سریع

مقالات ما

خدمات ما

درباره ما

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

شماره تماس دفتر

تلفن همراه :

تلفن ثابت: 91 40 22 46

جستوجوی سریع

مقالات

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.