وکیل در تهران

وکیل در تهران

امروز قرار است هر آنچه که لازم است درباره روابط نا مشروع بدانید را به شما توضیح بدهیم و بعد در رابطه با وکلای متخصص در این زمینه و  به وکیل رابطه نا مشروع در تهران بپردازیم اما تا به حال از خود پرسیده اید که رابطه نامشروع چیست؟ و انواع رابطه نامشروع چیست؟ لازم به ذکر است که معنی لغوی نا مشروع غیر قانونی و خلاف شرع است. رابطه نا مشروع نقطه مقابل رابطه مشروع قرار می گیرد؛ زمانی که زن و مردی با یک دیگر ازدواج نکرده اند اما از مرز های قانونی و شرعی رد شده باشند رابطه نا مشروعی را ایجاد کرده اند.  باید خدمتتان عرض کنیم که این نوع روابط مجازات خاص خود را دارند که در بخش های آتی به مجازات رابطه نا مشروع خواهیم پرداخت. از آن جایی افراد روابط زیادی با یک دیگر دارند به تمام روابط زن و مرد نیز نمی توان اتهام رابطه نا مشروع زد برای مثال ممکن است زن و مرد همکار یک دیگر باشند در چنین مواقعی نحوه اثبات رابطه نامشروع و مدارک لازم آن حرف اول را می زنند.

شماره وکیل در تهران

درخواست مشاورهه

آیا با اثبات رابطه نامشروع همسر می توان از او طلاق گرفت

از آن جایی که حق طلاق با مرد است و زن خیانت کرده باشد او می تواند درخواست طلاق بدهد و از همسر خود جدا شود. خیلی از مراجعه کننده های ما درباره خیانت مرد می پرسند. چنان چه مرد خیانت کرده باشد و زن بتواند آن را ثابت کند دادگاه می تواند علی رغم میل مرد صیغه ی طلاق را جاری کند. سوال دیگری که در این میان وجود دارد این است که تفاوت جرم رابطه نامشروع با جرم زنا چیست ؟ شایان ذکر است که رابطه نامشروع بین زن و مرد نا محرم است که شامل زنا نیست. زنا شامل رابطه ی جنسی زن و مردی است که با یک دیگر ازدواج نکرده اند و قطعا جرم و مجازات آن ها با یک دیگر متفاوت است و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر با یک وکیل خبره رابطه نا مشروع در تهران صحبت کنید.

وکیل رابطه نا مشروع در تهران

مجازات رابطه نا مشروع زن شوهر دار چیست

طبق ماده ۶۳۷ چنان چه زن و مردی که در نکاح  یک دیگر نیستند و روابط نا مشروعی داشته باشند مثل بوسیدن، بغل و زنا مجرم هستند. اگر قصد دارید به صورت کامل بدانید که مجازات رابطه نامشروع زن شوهر دار چیست ؟ در اولین فرصت با یک وکیل حرفه ای رابطه نا مشروع در تهران صحبت کنید.  قطعا می دانید که نفقه و مهریه حق زن است و مرد موظف است که آن ها را بپردازد حال سوال این جا است که آیا زنی که رابطه نامشروع داشته شامل نفقه می باشد؟ همان گونه که خدمتتان عرض کردیم نفقه حق زن و با وجود خیانت و رابطه نا مشروع نیز به آن تعلق می گیرد. البته بعد از طلاق مرد هیچ گونه وظیفه ای در قبال پرداخت نفقه ندارد مگر در حالات زیر باشد.

  • زن باردار باشد، اگر زن باردار باشد مرد مکلف است که تا پایان وضع حمل نفقه او را بپردازد و بعد از زایمان نیز نفقه به فرزند او تعلق می گیرد.
  • طلاق رجعی باشد، چنان چه زن تا پایان غذا در منزل مرد بماند مرد موظف است که به او نفقه بدهد.

آیا می توان از طریق پزشکی قانونی رابطه نامشروع را ثابت کرد؟

لازم است بدانید که هر رابطه جنسی تا ۷۲ ساعت مشخص است و امکان اثبات آن از طریق پزشکی قانونی وجود دارد. خیلی از مواقع پزشکی قانونی می تواند تجاوز های جنسی را مشخص کند و این تنها در صورتی که زن خیلی زود اقدام کند که متاسفانه در اکثر مواقع بنابر دلایلی زن از این کار امتناع می کند. حکم تکرار جرم رابطه نامشروع به چه صورت خواهد بود؟ در بخش های قبل نیز گفتیم که رابطه نامشروع مجازات خاص خود را دارد که برای اثبات آن شهادت شهود و یا علم پیدا کردن قاضی با توجه نیاز است. چنان چه این جرم ثابت شود و هر دو طرف این کار را با رضایت انجام داده باشند محکوم به ۹۹ ضربه شلاق هستند اما اگر یکی از طرفین دیگری را به این کار مجبور کرده باشد تنها او مجازات می شود.

درخواست مشاورهه

از چه طریقی می توان بهترین وکیل رابطه نا مشروع را انتخاب کرد

شاید در لحظه ی اول گمان کنید که این پرونده ها تکلیف مشخصی دارند و خودتان از پس آن بر می آیید اما باید خدمتتان عرض کنیم که در چنین پرونده هایی کوچک ترین حرکت ممکن است به نفع و یا حتی به ضرر شما باشد پس بهتر است که از یک وکیل خوب رابطه نا مشروع در تهران راه کار بگیرید.  یک وکیل درجه یک رابطه نا مشروع در تهران به شما می گوید که شرایط تحقق جرم رابطه نامشروع چیست ؟ و طریقه ی شکایت از جرم رابطه نامشروع را نیز برای شما توضیح می دهد. شما می توانید با یک پرس و جوی ساده از اطرافیان خود و یا از طریق اینترنت یک وکیل موفق رابطه نا مشروع در تهران پیدا کنید.

وکیل رابطه نا مشروع در تهران

جرم رابطه نامشروع در فضای مجازی

در این بخش به جرم رابطه نامشروع در فضای مجازی می پردازیم و به این سوال پاسخ می دهیم که آیا رابطه از طریق فضای مجازی هم رابطه نامشروع می شود ؟ از آن جایی که امروزه فضای مجازی در سراسر زندگی ها توسعه یافته است پس رابطه نا مشروع از طریق فضای مجازی نیز امکان پذیر است و برای اثبات آن اقرار طرفین و یا شهادت شهود می تواند نتیجه ی دادگاه را مشخص کند. البته یک وکیل کار کشته رابطه نا مشروع در تهران می تواند با کمک تصاویر رد و بدل شده و یا اسکرین شات این رابطه را اثبات کند. خیلی از مواقع افراد می گویند که از تلفن همسرشان پرینت بگیرند و این در حالی است که دادگاه در اکثر مواقع چنین کاری نمی کند پس بهتر است در این مواقع با یک مشاور متخصص رابطه نا مشروع در تهران مشورت کنید.  مشاور حقوقی در زمینه رابطه نا مشروع در تهران می تواند در هموار کردن مسیر و هم چنین پیشرفت آن نقش بسیار رنگی داشته باشد.

اهمیت مراجعه به وکیل رابطه نا مشروع در تهران

یک وکیل موفق می تواند نتیجه ی دادگاه را به نفع موکل خود عوض کند و از خیلی درگیری ها و صدمات جلوگیری کند. وکیل رابطه نا مشروع و مسئله ای به نام قانون خانواده می توانند از بروز اتفاق های جبران ناپذیر جلوگیری کنند پس شما باید  به دنبال بهترین وکیل رابطه نا مشروع در تهران باشید. از ویژگی های وکیل متخصص رابطه نا مشروع در تهران می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم .

  • وکیل باید رزومه دار رابطه نا مشروع در تهران باشد.
  • وکیل باید با سابقه در امر رابطه نا مشروع در تهران باشد.
  • وکیل باید تحصیل کرده در رابطه نا مشروع در تهران باشد.
  • فن بیان عالی
  • امانت داری
  • تسلط به روان شناسی
  • و غیره

وکیل رابطه نا مشروع در تهران چه کمکی به ما می کند

خیلی از افراد از ما سوال می پرسند که وکیل در تهران چه کمکی به ما می کند و یا این که چرا به وکیل رابطه نا مشروع در تهران نیاز داریم؟ مطمئن باشید که شما به تنهایی نمی توانید بی گناهی خود و یا گناهکار بودن همسر خود را ثابت کنید. این کار ریزه کاری های فراوان دارد که تنها یک وکیل متخصص رابطه نا مشروع در تهران می تواند آن را انجام دهد پس در اولین فرصت به دنبال یک وکیل بروید و کار را به او بسپارید تا او کار را به نحو احسن انجام دهد.

وکیل در کرد کوی

درخواست مشاورهه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها