وکیل در تهران وکیل در تهران

وکیل شرکت ها در تهران

امروز قرار است که به طور مفصل در رابطه با وکیل شرکت ها در تهران با یک دیگر صحبت کنیم.  اگر شما هم صاحب یک شرکت یا یک کسب و کار در تهران هستید بهتر است از یک وکیل دادگستری در تهران برای مسائل شرکت خود کمک بگیرید. اما بهتر است قبل از پرداختن به وکیل شرکت به معرفی شرکت های تجاری و معرفی انواع شرکت های تجاری بپردازیم. لازم به ذکر است که شرکت تجاری از فعالیت چند شخص حقیقی و یا حقوقی تشکیل می شود و هدف از تاسیس شرکت انجام عملیات تجاری است. شرکت های تجاری انواع مختلفی دارند که هر کدام تعداد شرکا و اعضای هیات مدیره  متفاوتی دارند.کسب و کار  و کار و خرید و فروش از جنبه های مهم زندگی اجتماعی است لذا مبحث شرکت ها به ویژه شرکت‌های سهامی عام و خاص مورد توجه افراد بوده است.

از این نظر موضوع ثبت اصل شرکت و تغییرات آن نیازمند انجام مراحل اداری کاملاً دقیق و تخصصی است که عدم آشنایی با جزئیات و ظرایف آن می‌تواند باعث تضییع وقت و سرگردانی شود و حتی زیان های جبران ناپذیر به وجود بیاورد. لذا وکیل شرکت که با تمامی مراحل و روند اداری کسب مجوز و ثبت شرکت و تنظیم قراردادها آشنایی دارد ، در تمامی مراحل راه اندازی کسب و کار جدید می‌تواند کمک شایان توجهی نماید.در واقع وکیل شرکت در تهران در زمینه موضوعات و مسائل مبتلابه شرکت ها اطلاعات کافی دارد و با رویه عملی اداره ثبت شرکت و رویه دادگاه ها آشنای کامل دارد. علاوه بر این شرکت های تجاری باید اساسنامه داشته و ثبت شوند.‌شرکت تجاری هیئت مدیره و بازرس دارد و شرکت های تجاری از نظر مسئولیت شرکا در برابر اشخاص ثالث با شرکت‌های دیگری که شرکت های مدنی نامیده می شوند تفاوت دارند،وکیل ثبت شرکت  در تهران باید با مقررات مربوط به هر  دو نوع شرکت آشنایی کامل داشته باشد. نوع دیگری از شرکت های تجاری شرکت های دولتی هستند، در واقع شرکت‌های دولتی نوعی از شرکت‌های تجاری هستند که در بیشتر مواقع در قالب شرکت سهامی عام و گاهی در قالب شرکت سهامی خاص تشکیل می شوند.  ممکن است شرکت‌های دولتی طرف دعوای شرکت خصوصی قرار بگیرند که در این صورت وکیل شرکت  در تهران باید دارای تخصص و تجربه کافی برای مواجهه با دعاوی مطرح شده باشد.

  • شرکت سهامی خاص
  • شرکت سهامی عام
  • شرکت تعاونی
  • و غیره

شماره وکیل در تهران

درخواست مشاورهه

وکیل شرکت های بازرگانی در تهران

امروزه با گسترش روابط بازرگانی و تجاری و حجم انبوهی از مبادلات تجاری در حوزه داخلی و بین المللی در زمینه حمل و نقل، بیمه، امور مالی و بانکی، آگاهی از قوانین تخصصی مرتبط با این نهادها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و به تبع نیاز به رسیدگی تخصصی دارد. با توجه به تغییرات و تحولات پیش آمده در حوزه تجارت های بین المللی، امروزه شرکت های تجاری که به دنبال واردات کالا یا صادرات محصولات خود هستند و مدیران این شرکت ها باید گزینه های متعددی را در این زمینه ها بررسی کنند و با برخورداری از دانش و اطلاعات کافی در حوزه های مختلف تجاری تصمیم گیری کنند.

وکیل شرکت های تجاری در تهران

شرکت های تجاری، اجتماع دو یا چند شخص حقیقی یا حقوقی به منظور انجام عملیات تجاری را می گویند. لازم به ذکر است که شرکت هایی که هدف از تأسیس آن ها تجارت نیست و اعمال تجاری انجام نمی دهند، شرکت های حقوقی یا مدنی نامیده می شوند. صاحبان کسب و کار به طور مداوم به دنبال راه کارهایی برای بهبود وضعیت شرکت خود و دستیابی به بقاء، رشد و توسعه خود می باشند. شرکت های تجاری از شرکت هایی می باشد که اموری بسیار حساس و پیچیده دارد که باید برای انجام این امور از افراد با دانش کمک گرفت.

دعاوی شرکت ها

وابسته به این که شرکت مورد نظر چه نوعی است و این که در چه زمینه ای فعالیت دارد، موضوع دعوای آن متغیر خواهد بود. به عبارت دیگر، نظر به اینکه شرکت مورد نظر از کدام یک از انواع شرکت های تجاری و حقوقی مندرج در قوانین مدنی و تجارت ما می باشد، دارای دعوای منحصر به فرد خویش خصوصا از حیث موضوع خواسته می باشد. دعاوی مربوط به شرکت ها مخصوصا در مورد نحوه اقامه و چگونگی طرح، نیازمند تخصص و مهارت بسیار و اشراف صحیح بر قوانین و مقررات موضوع دارد.

وکیل شرکت ها در تهرانضرورت استفاده از وکیل متخصص شرکت ها

از آن جایی که مسائل و پرونده های شرکت ها بسیار مهم و حیاتی است و هرگونه کوتاهی ممکن است منجر به ضرر های مالی شود به هیچ عنوان نمی توان از نقش وکیل امور شرکت ها و قرارداد ها چشم پوشی کرد.  یک وکیل نحوه عقد قرارداد را به شما توضیح می دهد و به شما گوشزد می کند که در مذاکرات خود به چه مسائلی اهمیت دهید و در رابطه با چه مسائلی با شرکای خود به توافق برسید.

درخواست مشاورهه

وکیل شرکت ها در تهران

نکاتی درباره وکیل شرکت ها در تهران

از آن جایی که آینده ی شما و آینده کاری شما در گرو نتیجه دادگاه و همین قرارداد ها می باشد باید به دنبال راه کاری باشید تا بتوانید مشکلات شرکت خود را حل کنید و شرکت را نجات دهید. شما باید با داشتن اطلاعات کافی درباره دعاوی حوزه شرکت ها و امور قراردادها و دیگر مسائل مربوط به شرکت تلاش کنید شرکت را از مشکلات پیش رو محافظت کنید. میتوانید از وکیل حرفه ای ما مشاوره بگیرید.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها