احتمال ایجاد جدایی و طلاق در میان زوجین همواره وجود دارد اما در برخی افراد بیش تر و در برخی کم تر است. اما اگر افراد تصمیم به طلاق توافقی بگیرند قطعاً همه چیز بهتر خواهد شد زیرا روند جدایی با سرعت بیش تری انجام می شود. از آن گذشته وجود وکیل طلاق توافقی در تهران می تواند کمک بزرگی باشد زیرا همان طور که می دانید روند قانونی دادگاه و طلاق به صورتی است که باید طبق قوانین و مقررات انجام شود بنابراین تنها وجود یک وکیل طلاق می تواند در این راه به شما کمک کند زیرا او تمام تبصره ‌های مربوط به طلاق را می داند و حق و حقوق شما را تمام و کمال مطالبه می کند. از این رو اگر می خواهید اطلاعات بیش تری در این زمینه داشته باشید دعوت می کنیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

وکیل در کرد کوی

درخواست مشاورهه

طلاق توافقی چیست؟

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که طلاق توافقی هم مانند طلاق های دیگر است یا اصلاً طلاق توافقی چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت طلاق توافقی طلاق است که هر دو طرف زندگی مشترک یعنی زن و شوهر با یکدیگر تصمیم بگیرند که از هم جدا شوند یعنی هر دو رضایت کامل از طلاق و جدایی اعلام نمایند. البته که در این راه وجود وکیل طلاق توافقی در تهران لازم است. خوشبختانه در تمام مناطق تهران که در موارد زیر برای تان نام برده ایم وکیل وجود دارد:

  • وکیل طلاق توافقی در غرب تهران
  • وکیل طلاق توافقی در شمال تهران
  • وکیل طلاق توافقی در شرق تهران

حال ممکن است برای شما سوال پیش آید که وکیل طلاق توافقی چه کمکی می تواند به شما کند؟ در واقع او کمک می کند که حق و حقوق شما را از همسرتان مطالبه نماید و هم چنین حکم طلاق هر چه سریع تر از سوی قاضی پرونده صادر شود.

گرفتن مهریه در طلاق توافقی

از مهم ترین موارد به هنگام گرفتن طلاق توافقی برای خانم ها مطالبه نمودن مهریه است که قطعاً با شرایط خاصی روبه‌رو خواهد شد. قطعاً طلاق توافقی و گرفتن مهریه در دوران عقد با طلاق توافقی و گرفتن مهریه بعد از ازدواج متفاوت خواهد بود بنابراین وکیل طلاق توافقی می ‌تواند بر اساس قانون و تبصره های موجود در قوانین جمهوری اسلامی ایران گرفتن مهریه را به نفع شما در دادگاه تمام کند. شرایط گرفتن مهریه بعد از طلاق توافقی قطعاً بسیار ساده خواهد بود زیرا طلاق به صورت توافقی بوده است و وجود وکیل توانسته حق مهریه را برای خانوم از سوی دادگاه بگیرد. زیرا همان طور که می دانید مهریه حق هر خانم در ازدواج است که شوهر باید حتما آن را مطالبه نماید به خصوص اگر طلاق انجام شود.

ویژگی های وکیل طلاق توافقی در تهران

قطعا اگر برای طلاق توافقی به دنبال یک وکیل خیلی خوب و ماهر می گردید باید ویژگی های آن را نیز بشناسید. وکیل آن بسیار زیادی در تهران وجود دارند اما برخی از آن ها به عنوان بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران شناخته می شوند زیرا آن ها در کار خود بسیار توجه و تمرکز دارند و تاکنون پرونده های زیادی را به سرانجام رسانده اند. وکیل طلاق در تهران تحصیلات خود را در بهترین دانشگاه‌ های کشور گذرانده و توانسته تجربه بسیار خوبی در این راه به دست آورد. چنین وکیل سعی می کند در کوتاه ترین زمان ممکن حکم طلاق را از سوی دادگاه برای موکلین خود بگیرد و بیش از این باعث هدر رفتن زمان آن ها نشود. علاوه بر آن سعی می ‌کند مطالبات موکلین خود را از همسرشان دریافت نموده و حق قانونی آن ها را در دادگاه عنوان کند.

وکیل طلاق توافقی در تهران

حضانت فرزندان در طلاق توافقی

زمانی که زن و شوهر به صورت توافقی تصمیم به گرفتن طلاق میگیرند قطعاً برای حضانت و نگهداری از بچه ها نیز تصمیماتی گرفتند حتی اگر تصمیمی بر این اساس نداشته باشند وکیل باسابقه طلاق توافقی در تهران در این باره راهنمایی های لازم را به موکل خود خواهد داد و در صورت وجود رضایت سعی می کند دفاعیه ای جهت گرفتن حضانت فرزندان برای موکل خود تنظیم نماید. چنین وکیلی قطعا موفق به گرفتن حضانت فرزندان خواهد شد. البته که علاوه بر گرفتن حضانت فرزندان،  نفقه فرزندان در طلاق توافقی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. قطعا فرزندان برای ادامه زندگی به مخارجی نیاز دارند که باید از سوی پدر یا مادر تامین شود بنابراین وکیل می تواند حق و حقوق فرزندان را در این زمینه نیز مطالبه نماید.

درخواست مشاورهه

هزینه مشاوره در مرکز مشاوره خانواده در تهران

مراکز مشاوره خانواده در تهران برای دادن راهنمایی‌ های لازم و مشاوره بسیار خوب قطعاً هزینه دریافت می کنند زیرا تمام وکلا و مشاورین حقوقی که در این مراکز مشغول فعالیت هستند برای کمک به افراد حقوقی دریافت می کند. البته باید این موضوع را بدانید که در این مراکز مشاوره حقوقی خوب طلاق توافقی در تهران با هزینه اندک مشغول فعالیت است که شما هر زمان که بخواهید می توانید به آن ها مراجعه نموده و از کمک های آن ها بهره مند شوید. مشاور متخصص طلاق توافقی در تهران در این مراکز با افراد مختلفی که قصد طلاق توافقی دارند ملاقات نموده و تمام اطلاعات و راهنمایی های لازم را به آن ها می دهند تا با آگاهی بیش تری در این راه قدم بگذارند و به راحتی از این مرحله سخت زندگی عبور کند.

وکیل طلاق توافقی در تهران

چه موقع باید به سراغ یک وکیل طلاق توافقی در تهران برویم؟

شما عزیزان بلافاصله پس از این که تصمیم به طلاق توافقی با همسرتان گرفتید باید بلافاصله به وکیل رزومه دار طلاق توافقی در تهران مراجعه نمایید. زیرا در این صورت وکیل شما از در ابتدای شروع پرونده در کنارتان خواهد بود و همه تبصره‌ های لازم برای گرفتن طلاق توافقی و صادر شدن حکم آن از سوی قاضی و هم چنین مطالبات شما را برای دریافت از همسرتان به کار خواهد گرفت. البته که وکیل طلاق توافقی در تهران تکلیف جهیزیه و حضانت فرزندان و مهریه و نفقه را در دادگاه عنوان خواهد کرد تا بررسی شود و حکم دقیق و درستی برای موکلش از روی قاضی صادر شود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

ادرس دفاتر ما

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 1

تلفن همراه : 09155446429

تلفن ثابت: 05146224091

جستوجوی سریع

مقالات ما

خدمات ما

درباره ما

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

شماره تماس دفتر

تلفن همراه :

تلفن ثابت: 91 40 22 46

جستوجوی سریع

مقالات

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.