وکیل طلاق توافقی در کرج

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که طلاق توافقی چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت طلاق توافقی در واقع جدایی است که میان زن و شوهر به خواست و رضایت هر دو طرف ایجاد می شود. از این رو به هنگام گرفتن طلاق توافقی افراد باید حتماً وکیل داشته باشند خوشبختانه وکیل طلاق توافقی در کرج به صورت کاملا تخصصی به پرونده های این چنینی می پردازد. از این رو شما باید به دنبال وکیل حرفه‌ای طلاق توافقی در کرج باشید تا بتواند به بهترین نحو ممکن پرونده طلاق شما را به سرانجام برساند. امروز هم ما در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج از این رو توصیه می کنیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید زیرا اطلاعات فوق العاده خوبی به دستتان خواهد رسید که به وسیله آن می توانید برنده دادگاه باشید.

یک وکیل طلاق توافقی چه کمکی به شما می کند؟

همان طور که می‌ دانید وکیل طلاق توافقی تنها در زمینه طلاق است که فعالیت می کند بنابراین می داند که چگونه کار خود را انجام دهد. در واقع کمکی که وکیل طلاق توافقی میکند این است که شما را در راه رسیدن به هدف تان که همان جدایی و طلاق است یاری می کند در واقع بازی دادگاه ممکن است سریعاً حکم طلاق را صادر نکند بنابراین جلسات دادگاه طولانی خواهد بود از این رو وکیل طلاق می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن شرایطی را ایجاد کند که قاضی پرونده هر چه سریع تر حکم طلاق را بدهد. آیا می دانید مشاوره طلاق توافقی چیست و چگونه باید برای آن اقدام کرد؟ در واقع زن و شوهر به هنگام جدایی و طلاق توافقی باید نزد مشاور بروند که در تمام دفاتر وکالت امکان ایجاد مشاوره طلاق وجود دارد که هر زمان که بخواهید می توانید به دفاتر وکیل طلاق توافقی مراجعه نمایید.

هزینه وکیل طلاق توافقی در کرج

شما عزیزان خیلی خوب می دانید که اگر به وکیلی و کند دهید وکیل برای انجام فعالیت ‌های قانونی شما حق الوکاله دریافت می کند. بنابراین ممکن است برای شما هم مهم باشد که هزینه دریافتی وکیل آن چقدر است و در نهایت برای گرفتن طلاق توافقی چقدر باید هزینه کنید. هزینه مشاوره در مرکز مشاوره خانواده در کرج کاملاً مشخص است. بنابراین شما عزیزان هر زمان که تصمیم به طلاق توافق بگیرید و به مراکز مشاوره خانواده یا مراکز مشاوره حقوقی مراجعه کنید وکیلانی هستند که به شما مشاوره حقوقی می دهند بنابراین در برابر همین مشاوره شما باید هزینه مشخص را بپردازید زیرا همان طور که می دانید چنین افرادی برای دادن مشاوره در این زمینه تحصیلات بسیار زیادی گذراندند بنابراین دانش و مهارت آن ها ستودنی و با ارزش خواهد بود که باید برای جبران آن هزینه بپردازید.

درخواست مشاوره وکیل

گرفتن مهریه در طلاق توافقی

همان طور که می ‌دانید مهریه حق زن در زندگی است بنابراین اگر زنی به اتفاق همسرش اقدام به طلاق توافقی کند قطعاً گرفتن مهریه باز هم حق است و می تواند برای مطالبه آن اقدام کند. بنابراین وکیل می تواند در زمینه های مختلفی که برای موکلین پیش می آید فعالیت کند و این مهریه را از فرد مقابل باز ستاند. مواردی که در زیر به آنها اشاره شده همگی پرونده هایی است که مربوط به مطالبه مهریه توسط وکیل آن در کرج مورد بررسی قرار می گیرد.

  • طلاق توافقی و گرفتن مهریه در دوران عقد
  • طلاق توافقی و مهریه بعد از ازدواج
  • نفقه در طلاق توافقی
  • جهیزیه در طلاق توافقی
  • اجرت المثل و حضانت فرزندان در طلاق توافقی

قطعاً موارد این چنینی مورد تجزیه و تحلیل وکیل قرار می گیرد و آن ها می توانند چنین موضوعاتی را در طلاق توافقی با صحبت و گفت و گو به سرانجام برسانند.

شرایط گرفتن مهریه بعد از طلاق توافقی

قطعاً برای گرفتن مهریه شرایط وجود دارد حال آن که افراد تصمیم به طلاق توافقی بگیرم قطعاً از این شرایط مستثنی نیستند. بنابراین وکیل کارکشته طلاق توافقی در کرج می‌ تواند در بندهای طلاق توافقی موکل و همسرش را جهت رسیدن به توافق بر روی مهریه ترغیب کند در این صورت هر دو به یک توافق خواهند رسید و این موضوع وکیل در دادگاه عنوان خواهد کرد. قطعاً در این صورت قاضی پرونده حکم دقیق و درستی جهت گرفتن مهریه و شرایط آن تعیین خواهد نمود. منظور از شرایط گرفتن مهریه این است که دادگاه تعیین کند مهریه را چه زمانی و چه مقدار مطالبه نمایند. نفقه فرزندان در طلاق توافقی از جمله مواردی است که وکیلان در دادگاه طلاق توافقی به آن می ‌پردازند وزن و شوهر در مورد آن اتفاق نظر دارند بنابراین با رضایت کامل به نتیجه خواهند رسید.

اجرت المثل سال ۱۴۰۱ در طلاق توافقی

حتماً می‌دانید که اجرت المثل چیست در واقع اجرت المثل که یک زن در زندگی و زن میتواند بر اساس زحمات و تحمل رنج و سختی هایی که در زندگی می کشد و تمام فعالیت هایی که در طول روز برای تامین خوراک و پوشاک و زندگی و غذای همسرش انجام می دهد هزینه به عنوان اجرت المثل دریافت کند. که در صورت تمایل زن میتواند در دادگاه طلاق توافق آن را عنوان نموده و به طور کامل آن را مطالبه کند. حضانت فرزندان در طلاق توافقی که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو وکیل  طلاق به سادگی می تواند حضانت فرزندان را برای موکلش بگیرد البته که موکل باید از قبل تعیین کند که تمایل به گرفتن حضانت فرزندان دولت بنابراین وکیل هم تمام اسناد و مدارک مورد نیاز برای اثبات صلاحیت موکلش جهت گرفتن حضانت فرزندان را به قاضی پرونده تقدیم خواهد نمود.

درخواست مشاوره وکیل

چرا به وکیل طلاق توافقی در کرج نیاز داریم؟

ممکن است برای شما هم سوال پیش آمده باشد که اگر زن و شوهری رضایت کامل برای جدایی از یکدیگر را دارند بنابراین دیگر چه نیازی به وجود وکیل است؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم که در واقع حتی اگر زن و شوهر هم تمایل و رضایت کامل جهت جدایی داشته باشند بازهم قاضی پرونده به سختی حکم طلاق را صادر می کند از آن گذشته وکیل رزومه دار طلاق توافقی در کرج به راحتی و بدون هیچ مشکلی می تواند تمام مراحل دادگاه را پیش ببرد و باعث شود که قاضی پرونده سریع تر خود را صادر کند از این رو جلسات دادگاه زودتر به پایان می رسد و هر دو به هدف شما خواهند رسید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

ادرس دفاتر ما

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 1

تلفن همراه : 09155446429

تلفن ثابت: 05146224091

جستوجوی سریع

مقالات ما

خدمات ما

درباره ما

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

شماره تماس دفتر

تلفن همراه :

تلفن ثابت: 91 40 22 46

جستوجوی سریع

مقالات

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.