هر زن و شوهری ممکن است در طول زندگی خود به این نتیجه برسند که ادامه دادن زندگی مشترک آینده ای ندارد و تصمیم به جدایی بگیرند. در چنین شرایطی طلاق تنها راه برای آن ها می باشد. به هنگام طلاق و جدایی وجود وکیل طلاق می ‌تواند روند قانونی پرونده را بهتر پیش ببرد. زیرا همان طور که می دانید پس از تنظیم شکایت نامه جهت جدایی از همسر و دادخواست طلاق پرونده به جریان می ‌افتد و قطعاً برای جدایی بهتر نسبت به قوانین و مقررات کشور و تبصره های موجود وجود وکیل الزامی است. در این صورت مراحل انجام طلاق توسط وکیل بهتر انجام می گیرد و همچنین وکیل میتواند شما را در جریان قدم به قدم جلسات دادگاه بگذارد. البته که در ادامه این مطلب اطلاعات بیش تری در مورد وکیل طلاق در تهران در اختیارتان قرار خواهیم داد پس لطفاً با ما همراه باشید.

وکیل در کرد کوی

درخواست مشاورهه

چگونه وکیل طلاق را انتخاب کنیم؟

چنین سوال ممکن است برای هر کسی پیش آید در واقع یکی از مهم ترین دغدغه های افراد به هنگام طلاق و جدایی انتخاب یک وکیل خوب است. از این رو ما تصمیم گرفتیم که ویژگی های وکیل طلاق را با شما عزیزان در میان بگذاریم تو به راحتی و با اعتماد و اطمینان کامل انتخاب خود را انجام دهید. این ویژگی ها به شرح زیر می باشند:

  • یکی از ویژگی های وکیل طلاق این است که سعی می کند نتیجه پرونده را به نفع موکل خود تغییر دهد.
  • مدام با موکلش در ارتباط است و در مورد وضعیت و نتایج دادگاه صحبت می کند.
  • از دیگر ویژگی های وکیل طلاق صبور و با حوصله بودن او است.
  • اسناد و مدارک مورد نیاز برای قاضی پرونده را آماده و ارائه می نماید.
  • در کوتاه ترین زمان ممکن حکم طلاق از دادگاه برای موکلش خواهد گرفت.

چه موقع باید به سراغ وکیل طلاق در تهران برویم؟

همان طور که می دانید افراد ناگهانی و یکباره تصمیم به طلاق نمی گیرد و این موضوع به مرور زمان اتفاق می ‌افتد اما پس از اینکه افراد تصمیم قطعی خود را برای طلاق گرفتن می توانند بلافاصله پس از آن به وکیل طلاق مراجعه کنند. در واقع مراجعه نمودن به وکیل طلاق باید بلافاصله پس از گرفتن تصمیم به جدایی باشد زیرا اگر شما چندین جلسه از دادگاه خود را بگذرانیم سپس به وکیل مراجعه کنید ممکن است وکیل شما نتواند حق و حقوق شما را آن طور که باید و شاید مطالبه نماید در این صورت اگر وکیل از ابتدای پرونده در جریان تصمیمات شما قرار گیرد قطعاً خیلی بهتر می تواند نتیجه دادگاه را به نفع شما تمام کند. وکیل خوب در تهران بسیار زیاد است و تهرانی های عزیز می توانند در صورت لزوم با آن ها قرار ملاقات گذاشته و وکالت دهند.

وکیل با سابقه طلاق در تهران

وکلای که در زمینه ی طلاق فعالیت می کنند قطعاً پرونده های زیادی را با این موضوع را پشت سر گذاشته اند. به همین خاطر با گذشت زمان به وکیلان باسابقه و با تجربه تبدیل می شوند. به طوری که افراد زیادی برای خاتمه دادن به زندگی مشترک می تواند به آن ها اعتماد نموده و با خیال راحت پرونده طلاق را به آن ها بسپارند. وکیل تحصیل کرده طلاق در تهران مدرک وکالت خود را از بهترین دانشگاه های حقوق در سراسر کشور به دست آورده بنابراین به تمام تبصره ها و قوانین و مقررات کشور در مورد موضوع طلاق تسلط دارد و در صورت لزوم می ‌تواند در دادگاه دفاعیه ای برای موکلش تنظیم نموده و تمام حق و حقوق او را از همسرش مطالبه کند. می توان گفت وجود وکیلان با سابقه و با تجربه و حرفه ای در تهران باعث سرعت بخشیدن به روند دادگاه طلاق می شود.

درخواست مشاورهه

سپردن پرونده مهریه به وکیل طلاق

مهریه موضوع مهمی است که خانم برای مطالبه آن بخصوص در زمان طلاق به وکیل نیاز دارند. در حقیقت مهریه هرچقدر هم که باشد حق قانونی و رسمی خانم ها است که در سند ازدواج مقدار آن درج شده است. اما باید توجه داشت که به هنگام طلاق و جدایی حق و حقوق خانم ها در دادگاه مورد بحث قرار می گیرد. در چنین شرایطی نقش وکیل طلاق در پرونده مهریه مشخص می‌ شود زیرا تنها وکیل است که می‌تواند با به کار گرفتن هنر بیان و استفاده از قوانین و مقررات و تبصره ها دادگاه را قانع کند که تمام مطالبات موکلش را از همسرش بگیرد. قطعاً چنین وکیلی موفق به گرفتن تمام حق و حقوق موکلش خواهد شد. بنابراین خانم ها دیگر لازم نیست هیچ نگرانی از بابت گرفتن مهریه از همسرشان به هنگام جدایی و طلاق داشته باشند.

وکیل طلاق و حضانت فرزندان

از دیگر موضوعات مهم به هنگام طلاق و جدایی که در دادگاه مطرح می ‌شود و توجه زیادی به آن شده حضانت فرزندان است. در واقع ممکن است پدر و مادر تمایل داشته باشند که فرزندشان با آن ها زندگی کند و یا بلعکس در هر صورت نقش وکیل طلاق در این زمینه پر رنگ تر می شود. زیرا وکیل سعی می ‌کند با ارائه مدارک و اسناد مختلف قاضی پرونده را به دادن حکمی به نفع موکلش ترغیب نماید. وکیل طلاق و مسئله نفقه نیز در این میان بسیار مطرح می شود زیرا کار اصلی یک وکیل گرفتن حق و حقوق موکلش است حال نفقه هم یکی از موارد است. نفقه به معنی دادن خرجی و تامین نمودن خانوم از سوی همسرش می باشد. که وکیل نفقه می تواند آن را در دادگاه عنوان نموده و حد و حدود مشخصی برای موکل در نظر بگیرد تا دادگاه حکم دقیق را صادر کند.

طلاق با استفاده از وکالتنامه و الزامی بودن حضور وکیل

یکی از موارد مهم به هنگام موضوع جدایی دادن وکالت نامه به وکیل است در واقع در این صورت افراد وکالت تام و اختیار را به وکیل خود می دهند تا در جلسات دادگاه طلاق شرکت نموده و روند اصلی طلاق را پیش ببرد. در چنین مواردی فرد ادعا می کند که به هر دلیلی تمایل حضور و شرکت در دادگاه را ندارد از این رو با دادن وکالت نامه های به وکیل از او می خواهد که در جلسات دادگاه شرکت نماید. بنابراین حضور وکیل طلاق در دادگاه با وجود وکالتنامه الزامی و ضروری است و بدون وجود آن پرونده پیش نخواهد رفت و نتیجه ای حاصل نخواهد شد.

درخواست مشاورهه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

ادرس دفاتر ما

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 1

تلفن همراه : 09155446429

تلفن ثابت: 05146224091

جستوجوی سریع

مقالات ما

خدمات ما

درباره ما

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

شماره تماس دفتر

تلفن همراه :

تلفن ثابت: 91 40 22 46

جستوجوی سریع

مقالات

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.