وکیل قتل در تهران

همان طور که می دانید یکی از رفتار های ناهنجار که در جامعه ممکن است به وقوع اتفاق افتد قتل می باشد. قتل در واقع به معنی کشتن یک فرد یا چند فرد دیگر است که به صورت عمد یا غیرعمد انجام می گیرد. قطع انگشتان افراد عواقب بسیار زیادی به دنبال دارد که این عواقب جبران ناپذیری خواهد بود. بنابراین قانون گذاران تمام کشور ها سعی نموده اند تا با قرار دادن مجازات سنگین مانع هر چه بیش تر چنین اتفاقی شوند. بنابراین فرقی نمی کند که شما در ایران زندگی کنید یا در کشوری دیگر در هر صورت اگر مرتکب قتل شوید قطعاً مجازاتی برای آن در نظر گرفته می شود که باید تاوان آن را بدهید. اما در این میان وجود وکیل قتل در تهران می تواند باعث دقیق بودن حکم دادگاه و مجازات و همچنین بهتر پیش رفتن روند دادگاه شود.

 

درخواست مشاورهه

مزایای کمک گرفتن از وکیل قتل

قطعا اگر شما یا عزیزان تان مرتکب قتل عمد یا غیرعمد شده است در چنین شرایطی من شما و نه خود او نمی تواند از خود دفاع کند. زیرا افراد قطعاً به قوانین و مقررات کشور و تبصره های موجود در این باره واقف نیستند. از این رو شما می توانید از مزیت های همکاری با وکلای متخصص در امور قتل بهره مند شوید. در واقع ما توصیه می کنیم که برای پیش رفتن پرونده قتل عمد یا غیرعمد حتماً به یک وکیل قتل مراجعه کنید در این صورت می توانید کم تر این مجازات را با تخفیف از آن خود کنید زیر وکلای متخصص در این زمینه با ارائه مدارک و اسناد لازم و هم چنین یادآوری تبصره های مختلف مانع صادر شدن حکم اعدام می شوند. در این صورت شما زندگی دوباره خواهد یافت و از کابوس قصاص رها خواهد شد.

مسئولیت های وکیل قتل در تهران

قطعاً مسئولیت هایی که وکلای متخصص در زمینه قتل به عهده دارند بسیار زیاد است و همین موضوع باعث می ‌شود که پرونده های قتل از دیگر پرونده ها تفکیک شوند. زیرا وکیلی که در زمینه قتل فعالیت می کند بسیار توجه و تمرکز بالایی دارد و در مواردی که برایتان در زیر دسته بندی نموده ایم مسئولیت خود را به درستی انجام می دهد:

  • وکیل قتل در تهران سعی می‌ کند پرونده را به طور کامل تجزیه و تحلیل کند.
  • در چنین شرایطی ادله اثبات در پرونده قتل را فراهم می آورد.
  • یک دفاعیه بسیار قوی برای دفاع از موکلش در دادگاه حاضر می کند.
  • تمام اسناد و مدارک و شواهدی که نشان دهد موکلش بی گناه است یا جرم کم تری مرتکب شده فراهم می کند.
  • سعی می ‌کند رضایت خانواده مقتول را برای موکلش به دست آورد.
  • حتی ممکن است پیشنهاد دیه را به جای قصاص به خانواده مقتول بدهد.

چه موقع باید به سراغ وکیل قتل در تهران برویم؟

در رابطه با پرونده های قتل جای هیچگونه وقت تلف کردن نیست و باید بلافاصله پس از اطلاع از قتل صورت گرفته به وکیل مراجعه کنید. در حقیقت اهمیت مراجعه به وکیل قتل در تهران در چنین شرایطی مشخص می شود. یعنی اگر شما بلافاصله به وکیل خبر دهید در این صورت وکیل در جریان تمام پرونده و اتفاقات قرار گرفته و سعی می کند شمارا از این شرایط نجات دهد. حتی می‌ توانید راهنمایی‌ های لازم و هم چنین دلایل و اسناد کافی برای تبرئه کردن خود را به کمک وکیل فراهم آورید البته که پرونده های قتل بسیار حساس هستند و ممکن است روند آنها به طول انجامد اما با وجود وکیل امید به نجات یافتن شما از اعدام و قصاص قطعاً بیش تر خواهد شد. بنابراین توصیه ما این است که هرگز چنین فرصتی را از دست ندهید.

درخواست مشاورهه

وکیل کارکشته قتل در تهران

تهرانی های عزیز و همچنین افرادی که در شهرهای دیگر ایران زندگی میکنند میتوانند از وکلای کارکشته و حرفه ای تهران بهره مند شوند. در واقع افرادی که مرتکب قتل شده اند در شرایط قرار دارند که ذهن شان به شدت به هم ریخته و متشنج است از این رو بهتر است خانواده و اطرافیان برای آرام نمودن و نجات او از چنین شرایطی به وکیل با سابقه قتل در تهران مراجعه نمایند. مطمئن باشید که اقدامات وکیل حرفه‌ای قتل در تهران بی نتیجه نخواهد بود و باعث تبرئه شدن و یا گرفتن کمترین مجازات از سوی قاضی دادگاه خواهد شد. کافیست با وکیل خود همکاری نموده و با صداقت کامل همه چیز را به او بگویید تا بتوانند در این راه به شما کمک کند. قطعاً هیچ خانواده‌ ای از قتل و قصاص فردی دیگر خوشحال نخواهد شد و آرامش نخواهد یافت.

مجازات انواع قتل

حتماً می دانید که قتل یا کشتن افراد به طور کلی به دو دسته عمد و غیرعمد تقسیم می شود. قتل عمد در صورتی اتفاق می افتد که برد با نقشه قبلی و از قصد برای گرفتن جان فردی دیگر اقدام می کند. اما در قتل غیر عمد ممکن است بدون هیچ گونه نقشه قبلی فرد مرتکب قتل شود در چنین شرایطی افراد با هول دادن یا تصادف یا درگیری یا اتفاقات مختلف مرتکب قتل می شوند. قانون گذاران برای انواع قتل مجازاتی در نظر گرفتند البته که مجازات قتل عمد اعدام خواهد بود اما در مواردی استثنا وجود دارد. برای قتل غیر عمد هم مجازاتی در نظر گرفته می‌ شود که قطعاً اعدام نیست و می‌ تواند شامل دیه و حبس و شلاق و غیره باشد. البته که در این زمینه دقیق ترین مجازات توسط دادگاه های واجد صلاحیت رسیدگی به جرم قتل صادر و اجرا می شود.

درخواست مشاورهه

چگونه یک وکیل قتل عمد به اثبات بی گناهی کمک می کند؟

شما عزیزان خیلی خوب می دانید که جزئیات در روند پرونده های قتل بسیار زیاد است و وکیل قتل عمد باید بداند که چگونه با استفاده از این جزئیات از موکل خود دفاع کند. در چنین شرایطی فرد محکوم به قتل می تواند با دریافت مشاوره حقوقی از وکیل قتل در تهران بی گناهی خود را هر چه زود تر اثبات کند. در حقیقت این یک وکیل کیفری خوب است که باعث می شود قاضی به این نتیجه برسد که فرد قاتل برای نجات جان و محافظت از خود ناچار به ارتکاب قتل شده و یا اینکه اسناد و مدارکی جهت بی گناه بودن موکل خود و ارتکاب قتل توسط فرد دیگر فراهم آورده و به دادگاه ارائه می دهد و در این صورت بی‌ گناهی موکل خود را اثبات می کند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

ادرس دفاتر ما

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 1

تلفن همراه : 09155446429

تلفن ثابت: 05146224091

جستوجوی سریع

مقالات ما

خدمات ما

درباره ما

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

شماره تماس دفتر

تلفن همراه :

تلفن ثابت: 91 40 22 46

جستوجوی سریع

مقالات

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.