جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

وکیل ممنوع الخدمات

وکیل ممنوع الخدمات

وکیل ممنوع الخدمات

وکیل کیست؟ تعداد زیادی از شهروندان به صورت خلاصه و اجمالا با مفهوم وکالت و وکیل آشنا می باشند،  وکیل یا وکلا را افرادی می دانند که در نزد دادگاه ها و مراجع قضایی حاضر می شوند و به دفاع از حقوق موکل خود می پردازند. وکالت یک شغل تخصصی و مقدس می باشد که  لازمه آن دانش و مهارت و تجربه کافی می باشد. وکیل انجام امور ممنوع الخدمات می تواند به شما کمک کند تا از حق و حقوق قانونی خود دفاع کنید. وکیل ممنوع الخدمات برای اشخاصی که درگیر چنین پرونده هایی هستند اهمیت بسیار زیادی دارد و باید مراجعه به وکیل ممنوع الخدمات حرفه ای را جدی گرفت تا بتوان به نتیجه دلخواه برسید. اگر در پرونده های ممنوع الخدمات بدون وکیل ‌ممنوع الخدمات وارد این دعاوی شوید قطعا بعد از گذشت مدتی دچار شکست و مشکلاتی می شوید.

هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی توسط وکیل پایه یک دادگستری به سبکی جدید و نوین اعم از

مشاوره حقوقی

تنظیم دادخواست و شکواییه

تنظیم لوایح حقوقی

قبول وکالت در انواع موارد

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج سال در پرونده های ممنوع الخدماتی فعالیت داشته است.

از یک وکیل متخصص ممنوع الخدماتی چه انتظاری میتوان داشت؟

از وکیل ممنوع الخدمات درجه یک می توان انتظار داشت که از حق شما در دعاوی حقوقی دفاع کند، شما را رفع ممنوع الخدمات کند یا شکایات شما را پیگیری کند تا شخص متهم ممنوع الخدمات شود تا شما به حق و حقوق خود برسید. حال این سوال پیش می آید که برای داشتن یک وکیل ممنوع الخدمات موفق باید چه کرد؟ به کجا مراجعه کرد؟ گروه وکلای دادورزان صلح و سازش یک گروه حقوقی با سابقه می باشد که از بهترین وکلا و مشاور های حقوقی تشکیل شده است و انواع خدمات حقوقی را به شما ارائه می دهد. با مراجعه به این گروه حقوقی می توانید به وکیل ممنوع الخدمات با سابقه دسترسی داشته باشید. در این مقاله ما تلاش کردیم که در زمینه ممنوع الخدمات به شما کمک کنیم و اطلاعات شما را افزایش دهیم. امیدوارم به پاسخ سوال های خود رسیده باشید. از همراهی شما بینهایت سپاسگزارم.

ممنوع الخدماتی برای اعمال فشار به محکوم علیه و شخص بدهکار

اگر قصد دارید درباره موضوع ممنوع الخدماتی اطلاعات به دست آورد به جای درستی مراجعه کرده اید. ما در این مقاله قصد داریم که در این موضوع به شما کمک کنیم و اطلاعات شما را با کمک وکیل پایه یک دادگستری افزایش دهیم تا با آگاهی کامل پا به دعاوی حقوقی بگذارید تا بتوانید موفق شوید. پس مطالعه کردن این مقاله را از دست ندهید.  این امکان وجود دارد که یک فرد یا مراجعه به بانک، اداره ها، ثبت احوال، دفاتر اسناد رسمی و یا دفاتر ازدواج با پیام ممنوع الخدماتی بودن و دارنده کد ملی و یا مغایرت مشخصات سجلی با سامانه ثبت احوال مواجه شود. لازم است بدانید که در این صورت تا وقتی که این مشکل از کد ملی ایشان رفع نشود قادر به انجام هیچ کدام از خدمات عمومی نمی باشد. در این مقاله ما به قانون ها و موارد صدور ممنوع الخدماتی و نحوه رفع این محدودیت می پردازیم.

مشاوره حقوقی ممنوع الخدمات بودن
Legal advice is not a service

مشاوره حقوقی ممنوع الخدمات بودن

بر اساس  ماده ۱۸ دستورالعمل ساماندهی و تسریع در اجرای احکام مدنی مصوبه شماره ۹۰۰۰/۱۰۸۸۴۱/۱۰۰ مورخ ۹۸/۰۷/۳۰ رئیس قوه قضاییه، مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه‌ قضاییه به جهت ساماندهی و تسریع اجرای احکام مدنی موظف به انجام اقداماتی می باشد که دربند ۱ این ماده “ارتقای سامانه مدیریت پرونده های قضایی از طریق ایجاد ظرفیت جهت ممنوع‌ الخدمات کردن و انسداد حساب محکومان مالی، موضوع مواد ۱۷ و ۱۹ قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی پیش بینی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره موضوع ممنوع الخدماتی باید با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مشورت کنید و با مشاوره حقوقی از آن ها کمک بگیرید.

ممنوع الخدمات کردن محکوم علیه مالی

محکوم علیه، بعد از ممنوع الخدمات شدن امکان انتقال هرگونه سند رسمی یا افتتاح حساب بانکی یا تمدید اعتبار کارت بانکی و کار های این چنینی را با مسدود کردن کد ملّی نخواهد داشت. امکان ممنوع الخدماتی افراد را در خصوص دعاوی حقوقی مالی پیش بینی نموده است. محکوم له درخواست خود را به این عنوان این گونه ثبت می کند که دادورزی محترم شعبه … چون محکوم علیه تا کنون از پرداخت محکوم به خودداری نموده است تقاضا دارد در راستای بند ح ماده ۱۸ دستور العمل ساماندهی و تسریع در‌اجرای احکام مدنی نسبت به ممنوع الخدماتی نامبرده اقدامات مقتضی انجام پذیرد.سپس واحد اجرا احکام مدنی نامه مذکور را تنظیم و از طریق اتوماسیون اداری به ثبت احوال ارسال می کند. ثبت احوال هم کد ملی شخص را مسدود می کند.

ممنوع الخدمات کردن محکوم علیه با مسدود سازی کد ملی از سوی اجرای

همان طور که می دانید در دستورالعمل مذکور صرفا امکان ممنوع الخدماتی افراد را در خصوص دعاوی حقوقی مالی پیش بینی کرده است. اما در عمل دایره  ممنوع الخدماتی به این دعاوی ختم نخواهد شد و دیگر مراجع قضایی نیز با تفسیر موسع از این دستورالعمل که منحصر به محکومیت های مالی می باشد، اقدام به توسعه ی مصادیق آن نموده و رویه قضایی بر خلاف قانون در این خصوص ایجاد گردیده که محدوده ی اعمال این مقرره را توسعه داده.

رفع ممنوع الخدمات در اجرای خدمات
Removal of prohibited services in the implementation of services

 

رفع ممنوع الخدمات در اجرای احکام

برای استعلام ممنوع الخدمات چه باید کرد؟ ممنوع الخدمات ثبت احوال چیست؟ برای رفع ممنوع الخدماتی اولین اقدام لازم مراجعه به اداره ثبت احوال می باشد تا مشخص شود که اداره ثبت احوال به دستور چه مقامی شخص را ممنوع الخدمات کرده است. پس از تعیین مرجع و مقام دستور دهنده، با مراجعه به مرجع مذکور می توان نسبت به رفع علتی که سبب ممنوع الخدماتی گردیده است اقدام کرد، اگر اداره ثبت احوال در خصوص اعلام مرجع دستور دهنده با شما همکاری نکرد شما باید ابتدا به دفتر کل دادگستری استان یا شهر خود مراجعه کنید و با کد ملی ببینید چه پرونده ای و در کدام شعبه علیه شما طرح شده است که سبب ممنوع الخدماتی شما شده است، و بعد از آن با مراجعه به شعبه مذکور اقدامات لازم را جهت رفع ممنوع الخدماتی خود انجام دهید.

لیست بهترین وکلای وکیل ممنوع الخدمات

وکیل رفع ممنوع الخدماتی تا چه اندازه می شناسید؟ چه کسانی می توانند به وکیل رفع ممنوع الخدمات مراجعه کنند؟ آیا اصلا وکیل رفع ممنوع الخدماتی می تواند در جریان دادرسی پرونده ها ی مختلف تاثیرگذار باشد؟ در دعاوی  حقوقی ممنوع الخدمات بهترین کسب که می تواند به شما کمک کند وکیل ممنوع الخدمات متخصص می باشد. برای داشتن چنین وکیلی باید به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش
Lawyers Group of Peace and Conciliation Lawyers
درخواست مشاوره آنلاین وکالت
Request for online legal advice

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :

جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده