وکیل مواد مخدر در تهران

حتماً مطلع هستید که در جامعه کنونی افراد زیادی درگیر مصرف یا استفاده یا پخش مواد مخدر هستند. در واقع نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان انواع مواد مخدر رواج بسیار زیادی داشته و به طور کلی جرم محسوب می شود. در این بین تمام جوامع برای کاهش و یا محدود نمودن آن اقداماتی در پیش گرفته اند. در واقع استفاده یا استعمال تمام مواد مخدر صنعتی و سنتی مصرف روزانه یا تفریحی یا تفننی و یا حتی تصادفی از آن و هم چنین حمل و انتقال و فروش و تحویل این مواد به دیگران و حتی تبدیل و تغییر مواد مختلف به ماده مخدر کاملاً جرم محسوب شده و دارای مجازات خواهد بود. در چنین شرایطی اهمیت مراجعه به وکیل مواد مخدر در تهران آشکار خواهد شد. زیرا هیچ کس به اندازه یک وکیل نمی تواند از حق و حقوق موکل خود دفاع نموده و او را از مجازات سنگین نجات دهد.

وکیل در کرد کوی

درخواست مشاورهه

چرا در دعاوی مربوط به مواد مخدر به وکیل نیاز داریم؟

در حقیقت برای دعاوی مربوط به مواد مخدر وجود وکیل قطعاً الزامی است زیرا تبصره ها و قوانین و مقررات موجود برای مجازات افراد در زمینه مواد مخدر به حدی زیاد و جزئی است که هر کسی نمی تواند از آن ها سر در بیاورد بنابراین امکان ایجاد اشتباه و دادن حکم نامناسب با جرم مرتکب شده وجود دارد. خدمات وکیل مواد مخدر برای دفاع از متهم این است که به تمامی تبصره ها و قوانین و مجازات مختلف مواد مخدر واقعی باشد توبه تواند قاضی پرونده را ترغیب به دادن حکمی سبک تر و مجازاتی کوتاه مدت کند. وجود وکیلان در مواردی خاص می‌ تواند نتیجه دادگاه را به طور کلی تغییر دهد و باعث صادر شدن حکم به نفع موکل خود شود. پس نمی توان از نقش مهم وکیل مواد مخدر غافل شد.

دفاع وکیل مواد مخدر در مجازات حمل مواد مخدر صنعتی

در سال های پیش و می توان گفت در گذشته حکمی که برای حمل مواد مخدر صنعتی و سنتی داده می شد در بیشتر موارد اعدام بود. با گذشت زمان آن و تغییر تصمیمات قوه قضاییه تصمیم گرفته شد که حکم این مجازات تخفیف پیدا کند در این صورت حمل و یا نگهداری مواد مخدر صنعتی و غیر دارویی مثل هروئین و کوکائین و قرص های روانگردان ومورفین و آکستاسی و شیشه و LSD در گذشته ۳۰ گرم از آن ها حکم اعدام را داشت اما اکنون از ۳۰ گرم تا ۲ یا ۳ کیلوگرم افزایش داشته است. وکیل مواد مخدر و نقش آن در دادسرا در چنین شرایطی یادآوری تخفیف مجازات برای متهم و تنظیم نمودن دفاعیه تمام و کمال برای او است در این صورت قاضی دادگاه می تواند با توجه به جرم متهم مجازاتی مطابق با آن صادر کند.

هزینه اخذ وکیل برای پرونده مواد مخدر چقدر است؟

قطعاً اگر شما برای پرونده مواد مخدر به وکیل سابقه دار مواد مخدر تهران مراجعه نمایید خواهی دید که چنین وکیلی بسیار متخصص و رزومه دار و باتجربه است بنابراین می تواند در کمترین زمان ممکن بهترین حکم را از دادگاه برای شما بگیرد به صورتی که شما عزیزان کمترین مجازات را دریافت کنید. قطعاً برای انجام دفاعی مخصوص و گرفتن وکالت پرونده شما هزینه ای دریافت می کند. اما باید توجه داشته باشید که این هزینه قطعاً در مقایسه با مجازات های سنگین ای که ممکن است قاضی پرونده صادر کند بسیار ناچیز خواهد بود. در واقع شما با پرداخت هزینه وکالت به وکیل  در تهران زندگی خود را نجات خواهید داد و از مجازات سنگین مثل اعدام رها خواهد شد. بنابراین بهتر است به هزینه های وکیل مواد مخدر فکر نکنید.

وکیل مواد مخدر در تهران

مزایای استفاده از وکیل مواد مخدر خوب

قطعاً اگر برای پرونده مواد مخدر به دنبال وکیل باشید و وکالت پرونده خود را به وکیل مواد مخدر متخصص و با سابقه به دهید خواهید دید که چه قدر از مزایای استفاده از وجود او بهره مند خواهید شد. وکیل متخصص مواد مخدر در تهران دارای ویژگی ها و مزایای مختلفی است که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم. توجه شما را از موارد زیر جلب می کنیم:

  • وکیل مواد مخدر تحقیق و تفحص کامل ای در پرونده و طرفین دعوا و سوالات بازپرس خواهد داشت.
  • دفاعی مناسب و قوی برای موکل خود حاضر خواهد کرد که در دادگاه از آن استفاده نماید.
  • وکیل بسیار خوب مواد مخدر از استراتژی ‌های عالی برای تخفیف حکم و مجازات استفاده خواهد نمود.
  • در صورت وجود شاکی رضایت او را جلب نموده و مصالحه می کند.
  • نظارت و توجه کافی به روند دادگاه و حقوق موکل خود خواهد داشت.

درخواست مشاورهه

وکیل آنلاین مواد مخدر

خوشبختانه وجود وکلای آنلاین مواد مخدر در تهران باعث شده که افراد زیادی به صورت کاملاً ساده از آن ها بهره مند شوند. در چنین مواقعی افراد اگر دسترسی به وکیل نداشته باشند و یا شرایط مراجعه به آن ها برای شان پیش نیاید به راحتی می توانند از طریق آنلاین با وکلای آنلاین در تهران در ارتباط باشند و تمام سوالات خود مربوط به مواد مخدر و پرونده آن و مجازات هر جرم مواد مخدر را بپرسند. قطعاً در این صورت اطلاعات و راهنمایی های لازم را از وکیل  در تهران خواهند گرفت و برای ادامه پرونده با اطلاعات بیشتری پیش خواهند رفت. زیرا این وکیل آن تحصیلات خود را در بهترین دانشگاه‌ های کشور گذرانده و دارای تجربه و سابقه زیادی در این راه هستند. بنابراین می توانید با خیال راحت به وکیل آنلاین مواد مخدر اعتماد کنید.

وکیل مواد مخدر در تهران

وکیل کیفری پرونده های مواد مخدر

وکلای حرفه ای بسیار زیادی در تهران هستند که در زمینه مواد مخدر به موکلین خود کمک می کنند و نه تنها در دادسرا و دادگستری بلکه در دفاتر وکالت خود اطلاعات مناسبی را در اختیار موکلین خود قرار می دهند. وکیل حرفه ای مواد مخدر می داند که نحوه طرح شکایت جرایم مواد مخدر به چه صورت است و آن را به بهترین روش ممکن تنظیم نموده و به دادگاه ارائه می دهد. در این صورت قطعاً چنین وکیلی در دادگاه برنده خواهد شد و برای موکلش کم ترین مجازات را خواهد گرفت. زیرا کار چنین وکیلی همین است و در همین زمینه تخصص و مهارت پیدا نموده است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

ادرس دفاتر ما

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 1

تلفن همراه : 09155446429

تلفن ثابت: 05146224091

جستوجوی سریع

مقالات ما

خدمات ما

درباره ما

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

شماره تماس دفتر

تلفن همراه :

تلفن ثابت: 91 40 22 46

جستوجوی سریع

مقالات

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.