وکیل مواد مخدر در کرج

همان طور که می دانید هر عمل یا فعالیتی که مربوط به مواد مخدر شود جرم محسوب شده و دارای مجازات می باشد. بنابراین اگر شما هم یکی از افرادی هستید که مرتکب جرم مربوط به مواد مخدر شده ‌اید زمان آن رسیده که به سادگی پرونده قضایی که به وجود آمده را برطرف کنید بدون این که دچار مجازات سنگین از سوی قاضی پرونده شوید. رها شدن از پرونده مواد مخدر تنها با وجود بهترین وکیل مواد مخدر در کرج امکان پذیر خواهد بود. بنابراین اگر در کرج زندگی می کنید و می خواهید بدانید که کار یک وکیل مواد مخدر چیست؟ ما برای شما اطلاعات دقیق و کامل ارائه خواهیم داد کافیست تا پایان این مطلب با ما همراه باشید و ادامه این مطلب را از دست ندهید زیرا همه اطلاعات لازم در مورد وکیل مواد مخدر و ویژگی های آن را در ادامه این مطلب خواهیم گفت توجه شما را به ادامه مطلب جلب می کنیم.

وکیل در کرد کوی

وکیل مواد مخدر در کرج

خدمات وکیل مواد مخدر برای دفاع از متهم

قطعاً قصد و نیت وکیل مواد مخدر دفاع از متهم است که به جرم مواد مخدر به دادگاه خوانده شده است. در این صورت وکیل مواد مخدر با تنظیم یک دفاعیه تمام و کمال می تواند از موکلش دفاع کند و مانع ایجاد مجازات سنگین برای او شود. بنابراین می توان فهمید که وکیل مواد مخدر به چه کسی می گویند نظیر و هرکسی قادر به تنظیم یک دفاعیه نیست و تنها وکیل  در کرج است که برای دفاع از متهم با استفاده از تبصره و قوانین و مقررات و ماده های موجود قانون نتیجه دادگاه را به نفع موکلش تمام می کند. به همین خاطر اهمیت وجود وکیل مواد مخدر مشخص می شود. از این رو شما باید زمان مراجعه به وکیل مواد مخدر و خدماتی که برای دفاع از متهم انجام می دهد را بدانید تا به موقع اقدام کنید.

درخواست مشاوره وکیل

دفاع وکیل مواد مخدر در مجازات حمل مواد مخدر صنعتی

همان طور که می دانید مواد مخدر انواع مختلفی دارد اما به طور کلی به دو دسته صنعتی و سنتی تقسیم می شود. بنابراین طبیعی است که مجازات آن ها نیز با یکدیگر تفاوت داشته باشد. جرایم مربوط به مواد مخدر نیز متفاوت هستند که ما سعی کردیم این جرایم را به صورت موارد زیر برایتان دسته بندی نمایید تا شما نیز به سادگی با آن ها آشنا شوید و بدانید که نقش وکیل در این زمینه چقدر واضح و روشن است. لطفاً به موارد زیر توجه کنید:

  • تهیه و تولید هر گونه ماده مخدر از جرایم مواد مخدر محسوب می شود.
  • حمل و انتقال و یا حتی نگهداری مواد مخدر
  • مصرف روزانه یا تفننی یا حتی تفریحی مواد مخدر
  • و مواردی از این قبیل…

به طور کلی در قانون جمهوری اسلامی ایران و جرایم مواد مخدر حمل چند گرم تا چند کیلوگرم مواد مخدر صنعتی جرم محسوب می‌ شود حال آنکه اگر در حد چند گرم باشد قطعاً مجازات آن حبس خواهد بود اما اگر وزن آن به کیلوگرم برسد احتمال اینکه قاضی پرونده حکم اعدام را صادر کند زیاد است بنابراین همه چیز وابسته به وزن مواد مخدر می باشد.

وکیل مواد مخدر در کرج

ویژگی های وکیل متخصص مواد مخدر در کرج

قطعاً برای افراد مهم است که به چه وکیلی وکالت دهند اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که نسبت به دادن وکالت به وکیل ای دقیق و درست حساسیت داریم باید ویژگی های وکیل متخصص مواد مخدر در کرج را بشناسید تا بتوانید به راحتی به او اعتماد کنید و وکالت پرونده خود را به او بسپارید. از جمله ویژگی‌ های وکیل با تجربه مواد مخدر در کرج این است که تمرکز و توجه خود را برای پرونده قرار خواهد داد و سعی می ‌کند با استفاده از قوانینی که به تازگی در مورد مواد مخدر و وزن و مجازات آن ها تصویب شده رای و نظر قاضی دادگاه را تغییر دهد و نتیجه دادگاه را به نفع موکلش به سرانجام برساند. در واقع وکیل مواد مخدر سعی می ‌کند با استفاده از اسناد و مدارک موجود متهم را با روش های ویژه ای تبرئه کند. البته که چنین وکیلی را همه می ‌شناسندخ و کار او برای همه روشن است.

درخواست مشاوره وکیل

هزینه اخذ وکیل برای پرونده مواد مخدر چقدر است؟

اگر بخواهیم در مورد هزینه وکالت و حق الزحمه وکیل در رابطه با مواد مخدر و پرونده های مربوط به آن صحبت کنیم باید بگوییم که قطعاً هیچ کاری رایگان انجام نمی‌ شود بنابراین شما عزیزان نیز هر وکیلی که برای پرونده مواد مخدر انتخاب کنید باید هزینه ای متناسب با خدمات و فعالیت هایی که انجام می دهد به بپردازید این هزینه در واقع حق الزحمه وکیل است. در واقع نحوه طرح شکایت جرایم مواد مخدر به صورتی است که همه ما نمی توانیم از پس آن برای بنابراین فقط این کار از پس وکیل آن برمی آید از این رو اگر میخواهید شکایت و دفاعیه دقیق و درستی داشته باشید باید حتماً وکیلی را انتخاب کنید که در کار خود مهارت کافی را داشته باشد بنابراین در برابر همه این فعالیت ها قطعاً هزینه ای دریافت خواهد نمود که در برابر خدمات با ارزشی که انجام می دهد ناچیز است.

وکیل مواد مخدر در کرج

چه موقع باید به سراغ یک وکیل مواد مخدر در کرج برویم؟

اگر زمان مراجعه به وکیل مواد مخدر هم برای شما سوال بزرگ شده باید بگوییم که در واقع شما باید زمان شناس یا همان وقت شناس باشید یعنی به نام فاصله پس از ایجاد شکایت و باز شدن پرونده مواد مخدر در دادگاه فوراً به وکیل با سابقه مواد مخدر در کرج مراجعه نمایید. در این صورت وکیل به طور کامل در جریان پرونده شما قرار خواهد گرفت و می‌ داند که باید چه تکنیک ها و فعالیت هایی در جهت کاهش مجازات و مختوم ساختن پرونده انجام دهد. اما اگر شما در مراجعه به وکیل اهمال کنید قطعاً وکیل در جریان پرونده قرار نمی گیرد و یا اینکه برخی از مراحل دادگاه بدون وجود وکیل می گذرد و دیگر برای آن نمی توان کاری کرد. حتی ممکن است بر روی حکم قاضی پرونده هم تاثیر بگذارد که در این صورت ممکن است حکم تجدید نظر هم قابل قبول نباشد.

درخواست مشاوره وکیل

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

ادرس دفاتر ما

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 1

تلفن همراه : 09155446429

تلفن ثابت: 05146224091

جستوجوی سریع

مقالات ما

خدمات ما

درباره ما

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

شماره تماس دفتر

تلفن همراه :

تلفن ثابت: 91 40 22 46

جستوجوی سریع

مقالات

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

a style="display:none" href="https://mohtavamoon.com/خدمات-سئو/"> خدمات سئو