وکیل ورشکستگی در تهران

امروز قرار است که درباره یکی از بزرگ ترین مشکلی که ممکن است برای هر تاجری پیش آید با یک دیگر صحبت کنیم. ورشکستگی یکی از بزرگ ترین چالش ها برای تاجران است امروز با قرار است که ورشکستگی را از بعد قانونی نگاه کنیم و در رابطه با نقش وکیل ورشکستگی در تهران بیش تر با یک دیگر صحبت کنیم.  اگر شما نیز مایل هستید بدانید که وکیل ورشکستگی کیست و یا این که نیاز است مشاوره قبل از اعلام ورشکستگی بروید این مطلب را از دست ندهید. ورشکستگی به این معنا است که شخص نمی تواند بدهی های خود را بپردازد و دادگاه حکم ورشکستگی را اعلام کند. بعد از صدور حکم مدیر تمام دارایی ها را جمع می کند و سهم طلبکار ها را پرداخت می کند. لازم به ذکر است که ورشکستگی فرد در این سه حالت مشخص می شود.

  • اعلام توسط خود تاجر
  • اعلام توسط یکی از طلبکار ها
  • اعلام توسط دادستان

اعلام ورشکستگی و تایید آن مراحل سخت و پیچیده ای دارد و شما به عنوان یک تاجر نمی توانید به تنهایی از پس آن بربیاید و حضور یک وکیل کار کشته ورشکستگی در تهران در کنارتان الزامی است.

وکیل در کرد کوی

درخواست مشاورهه

تفاوت ورشکسته با بدهکار

ما در بخش قبل گفتیم که ورشکسته کسی است که نمی تواند بدهی های خود را بپردازد و میزان بدهی های او از درآمد آن بیش تر است و شاید برای شما سوال پیش بیاید که تفاوت ورشکسته با بدهکار چیست. لازم است بدانید که هر کسی با هر شغل و درآمدی می تواند بدهکار باشد اما ورشکسته خیر.  ورشکستگی تنها مختص تاجر ها است و برای اثبات آن نیز نظر دادگاه مهم است.  از ام جایی که اعلام ورشکستگی قوانین خاص خود را دارد و گاهی اوقات مزیت هایی دارد برخی افراد برای این که از این مزیت ها بهره مند شوند اعلام ورشکستگی می کنند چنان چه دادگاه متوجه شود که اعلام ورشکستگی دروغ بوده است فرد  را مجرم اعلام می کند و آن وقت است که فرد باید به سراغ یک برود تا او دفاع از تاجر در مورد ورشکستگی به تقلب را شروع کند.

مزایا و معایب و عواقب اعلام ورشکستگی چیست

در رابطه با مزایا و معایب و عواقب اعلام ورشکستگی باید اضافه کنیم که عیب ورشکستگی این است که فرد دیگر نمی تواند درآمد داشته باشد و به طور کامل کار خود را از دست می دهد اما از طرف دیگر کاهش هزینه ها در اعلام ورشکستگی یکی از مزایای این کار است. با اعلام ورشکستگی دیگر لازم نیست به طور مستقیم با بدهکار در ارتباط باشد و یا این که دیگر خسارت تاخیر تادیه از او نمی گیرند.  فرد ورشکسته می تواند پرداخت  بدهی های دولت را به عقب بیندازد.  یکی دیگر از مزیت های اعلام ورشکستگی این است که فرد ورشکسته می تواند با طلبکار ها قرارداد ارفاقی ببندد این موارد دست به دست یک دیگر می دهند تا در واقع کمکی به ادامه ی فعالیت تجاری تاجر یا شرکت ورشکسته کند. با توجه به این توضیحات اعلام ورشکستگی به سود ورشکسته است. قطعا به خاطر این مزیت ها نیز برخی افراد به دروغ اعلام ورشکستگی می کنند به همین خاطر دادگاه کمی نسبت به اعلام ورشکستگی سخت گیر است و برای اثبات ورشکستگی حضور یک وکیل با تجربه ورشکستگی در تهران نیاز است.

درخواست مشاورهه

لزوم مراجعه وکیل متخصص ورشکستگی

از آن جایی که در چنین مسائلی صحبت از بدهی های سنگین است و در خیلی از مواقع فرد به دولت بدهکار است پس نمی توان از اهمیت مراجعه به وکیل ورشکستگی در تهران چشم پوشی کرد و شما حتما باید کار را به یک وکیل متخصص ورشکستگی در تهران  همکاری کنید. قبل از این ‌که به سراغ وکیل بروید بهتر است که تحقیق کنید که وکیل ورشکستگی چه پرونده هایی را مورد بررسی قرار می دهد. باید خدمتتان عرض کنیم که یک سری نکات مهم در دعاوی ورشکستگی از نظر وکیل متخصص ورشکستگی وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به دفاتر وکالت او از این نکات مهم مطلع شوید.  ویژگی وکیل متخصص ورشکستگی در تهران شامل موارد زیر است و شما نیز می توانید برای انتخاب یک وکیل به این ویژگی ها توجه کنید.

  • رزومه دار
  • با سواد
  • پشتکار
  • خبره
  • مسلط به نکات روان شناسی
  • امین موکل بودن
  • و غیره

دریافت مشاوره حقوقی از وکیل ورشکستگی در تهران

آیا به تا حال به این فکر کرده اید که برای حل مشکلات خود پیش کسی که در این کار تجربه دارد بروید؟ شما می توانید قبل از این که کار از کار بگذرد نزد یک مشاور حقوقی بروید. حواستان باشد که یک مشاور متخصص ورشکستگی در تهران می تواند به شما کمک کند که چگونه اعلام ورشکستگی کنید. مشاور حقوقی به شما می گوید که شرایط بدهی شخص ورشکسته باید چگونه باشد و دادگاه صالح برای رسیدگی به امور ورشکستگی را به شما معرفی می کند.

درخواست مشاورهه

وکیل ورشکستگی در تهران چه کمکی به ما می کند

قطعا تا به این جا متوجه شده اید که دادگاه به خاطر افراد سودجو و جلوگیری از سودجویی آن ها در اعلام ورشکستگی یک تاجر سخت گیر هستند و قطعا بدون حضور مستمر یک وکیل تحصیل کرده در تهران این کار زمان زیادی می برد و یا این که به نتیجه نمی رسد. از آن جایی که اعلام ورشکستگی برای خیلی از افراد سخت است ک به گونه ای این افراد دوست ندارند که بپذیرند ورشکسته شده اند گاهی ممکن است به خاطر دیر مراجعه کردن کار کمی دشوار تر شود. خب شاید با خود بپرسید که چه موقع باید به سراغ یک وکیل ورشکستگی در تهران برویم. شما هر چه زودتر عمل کنید به نفعتان است. در بخش های قبل نیز به ویژگی های یک وکیل در تهران اشاره کردیم و گفتیم که یک وکیل امین و امانت دار موکل خود است و به هیچ عنوان او در صورت تایید شما کاری نمی کند و شما می توانید تنها از او مشاوره بگیرید و بعد از این که از کار خود مطمئن شدید اقدامات لازم را انجام دهید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

ادرس دفاتر ما

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 1

تلفن همراه : 09155446429

تلفن ثابت: 05146224091

جستوجوی سریع

مقالات ما

خدمات ما

درباره ما

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

شماره تماس دفتر

تلفن همراه :

تلفن ثابت: 91 40 22 46

جستوجوی سریع

مقالات

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.