کرج

کرج

وکیل وصول مطالبات در کرج

حتما می دانید منظور از وصول مطالبات چیست در واقع مطالبات همون بدهی ها و یا مبالغی هستند که شما به افراد دیگر قرض داده اید یا فردی از شما آن را طلب کرده بنابراین پس از مدت مشخصی شما درخواست بازگرداندن آن را خواهید داشت. از این رو برای دریافت آن اقدام می کنید. اصول مطالبات ممکن است کمی به طول انجامد یعنی فردی که از شما پول را طلب کرده ممکن است بر اساس شرایط و موقعیت قادر و پرداخت آن نباشد از این رو شما مجبور می‌ شوید که به صورت قانونی اقدام کنید.ما امروز تصمیم گرفتیم تا در خدمت شما باشیم و در مورد یافتن وکیل در کرج اطلاعات بیش تری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم بنابراین پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

شماره وکیل در تهران

وکیل وصول چک و سفته در کرج

اگر چکی در دست دارید که وصول نمی شود می توانید با مراجعه به بانک گواهی عدم پرداخت بگیرید و نسبت به شکایت حقوقی از چک اقدام نمائید. در شکایت حقوقی دارنده چک می تواند وجه آن را از هر یک از مسئولین چک درخواست نمابد مسئولان چک عبارتند از صادر کننده، ظهر نویس و ضامن. در واقع صادر کننده چک شخصی است که چک را صادر نموده است و ضامن کسی است که پرداخت وجه چک را ضمانت کرده است.

سفته سندی می باشد که به سبب آن امضا کننده تعهد می دهد مبلغی در موعد معین یا عندالمطالبه در وجه حامل یا شخص معین یا به حواله کرد آن کار سازی می نماید. در سفته مبلغی که باید تادیه شود با تمام حروف، گیرنده وجه، تاریخ پرداخت و تاریخ صدور و نام صادر کننده باید نوشته شود. اگر متعهد سفته در سررسید از پرداخت مبلغ مندرج در آن امتناع کند، دارنده سفته موظف است به سبب نوشته ای که واخواست یا اعتراض عدم تادیه نامیده می شود ظرف مدت 10 روز از تاریخ وعده سفته اعتراض خود را اعلام کند و ظرف مدت 1 سال نسبت به طرح دعوی اقدام کند. همانطور که میدانید در هر موضوع حقوقی باید به متخصص آن مراجعه کرد مانند دعاوی کیفری که توسط وکیل کیفری در کرج انجام میشود، وصول چک و سفته نیز توسط وکیل وصول مطالبات انجام میشود.

مشاور حقوقی وصول چک

وصول چک برگشتی به معنای درخواست پرداخت بدهی و تسویه حساب بدهکار می باشد، پرونده های وصول مطالبات به ظاهر عملی ساده است ولی ناآگاهی افراد نسبت به پیچیدگی ها و قوانین مرتبط به امور چک و سفته ممکن است فرصت احقاق حق را از شخص بگیرد. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در زمینه دعاوی وصول مطالبات در تهران پنج سال سابقه فعالیت مستمر دارد.

وکیل وصول مطالبات در کرجشرایط وصول مطالبات یا مطالبه بدهی

در واقع هر کسی که از شما پول قرض می گیرد این بدهی را باید در زمان و موقعیت مشخصی به شما بازگرداند این شرایط و موقعیت خاص شرایط وصول مطالبات نامیده می شود که شما آن را تعیین می کنید برای مثال شما بدهی به مبلغ دو میلیون تومان را از فردی می خواهید بنابراین تعیین می کنید که فرد مقابل این مبلغ را طی دو ماه آینده به شما بازگرداند. از این رو اگر فرد نامبرده در برگرداندن مبلغ اهمال کند شما می توانید سریعاً به صورت قانونی عمل کنید.

وکیل وصول مطالبات در کرجمراحل وصول مطالبات از طریق وکیل

وصول مطالبات از طریق وکیل مراحل مختلف و گوناگونی دارد و همه این مراحل وابسته به عوامل مختلفی است برای مثال یکی از این مراحل مربوط به مبلغ یا مقدار مطالبه می باشد. مراحل دیگر مربوط به شرایطی است که برای وصول آن در نظر گرفته اید. مواردی که در زیر می بینید همگی مراحل وصول مطالبات از طریق وکیل هستند توجه شما را به موارد زیر جلب می کنیم:

  • مرحله اول طرح شکایت از سوی وکیل بر علیه فردی که وصول مطالبات را انجام نداده است.
  • در مراحل بعد جلسات دادگاه تشکیل می شود که وکیل باید حتماً در آن ها حضور داشته باشد.
  • در چنین شرایطی وکیل یک دفاعی تنظیم نموده و از موکلش دفاع می کند.
  • وکیل بر اساس تبصره و قوانین موجود در دادگاه مطالبات موکلش را درخواست خواهد نمود.
  • و در نهایت نتیجه دادگاه به نفع موکلش تمام خواهد شد.

همه این مراحل تنها با وجود وکیل خوب وصول مطالبات در کرج امکان پذیر است و یک فرد به تنهایی نمی تواند چنین مراحلی را به صورت تخصصی در دادگاه دنبال کند. همچنین شما میتوانید مشکلات حقوقی خود را با مشاوره حقوقی در کرج در میان بگذارید .

درخواست مشاوره وکیل

وکیل وصول مطالبات در کرج

درخواست مشاوره وکیل

صدور اجراییه چک های صیادی

شما عزیزان با چک های صیادی به خوبی آشنایی دارید و می دانید که اگر فردی مبلغی که در چک صیادی درج شده است را پرداخت نکند فردی که چک را در دست دارد می تواند از طریق بانک و سامانه الکترونیکی صیاد اقدام به صدور اجراییه چک های صیادی نماید. البته که زمان یا مهلت پرداخت چک صیادی حدود ۱۰ روز است که اگر بیش از آن شود فرد دارنده چک می تواند به صورت قانونی اقدام کند. از این‌ رو بانک موظف است که اطلاعات چک را در سامانه چک های برگشتی بانک مرکزی ثبت نماید. در این صورت برای کسی که دارنده چک است یک گواهی صادر می شود که فرد دارنده چک می تواند با در دست داشتن این گواهی به مراجعه به دفتر خدمات الکترونیکی قضایی درخواست اجراییه چک صیادی را بدهد. در این صورت پرونده به اجرا در می آید و قاضی پرونده می تواند بر علیه صادر کننده چک و صاحب حساب اجراییه صادر کند. البته که در این صورت برای دریافت مبلغ می تواند به صورت مصادره اموال یا مسدود نمودن حساب های بانکی از سوی قانون و حکم اجراییه اقدام نماید و به راحتی مبلغ را پس بگیرد.

درخواست مشاوره وکیل

جمع بندی

از دیگر پرونده هایی که در دادگاه افراد بسیار زیادی با آن درگیر هستند و پرونده های وصول مطالبات میباشند که مربوط به مبالغ است که افراد به یکدیگر قرض میدهند و فردی که مبلغی را قرض گرفته طبق شرایط و ضوابط مجبور است که در زمانی معین بدهی خود را بپردازد. اما اگر فرد به قول خود وفا نکند از این رو پرونده قانونی به اجرا در خواهد آمد و افراد برای این که مطالبات خود را دریافت کنند مجبور به مراجعه به وکیل وصول مطالبات هستند. وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها