وکیل دادگستری در نیشابور

اگر در جستجوی وکیل دادگستری در نیشابور هستید که در کار خود خبره و ماهر باشد. همچنین موکلین اطراف مشهد نیز می‌توانند به وکیل در مشهد مراجعه کنند. تنها کافی است تا با گروه وکلا دادورزان صلح و سازش در تماس باشید و یا از طریق صفحه اینستاگرام ما با کارشناسان این مجموعه در سریع‌ترین زمان ممکن ارتباط برقرار کنید. در ادامه این مطلب به بررسی ویزگی‌های وکیل دادگستری در نیشابور می‌پردازیم.

وکیل پایه یک دادگستری در نیشابور

چنانچه در دعاوی حقوقی خود نیازمند بررسی پرونده خود و اعطای وکالت هستید می توانید با ما در ارتباط باشید.
09192329787
– پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و…
– تنظیم دادخواست و شکواییه
– تنظیم انواع قرارداد
– ارائه کلیه خدمات حقوقی
آدرس : ایران ، مشهد مقدس ، بلوار قرنی ، قرنی 32 ، مجتمع خاتم ( پلاک 4 ) ، واحد8

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی

این وب سایت در جهت آشنایی بیشتر مردم نیشابور و یا دیگر شهر ها با حقوق قانونی خود و ارتباط موثر تر مردم با وکیل در نیشابور و پرسش و پاسخ در زمینه مسائل حقوقی و مشاوره حقوقی طراحی شده است. امید است مردم جامعه ایران قبل از انجام هر گونه اقدام حقیقی و یا حقوقی در هر زمینه ای با وکیل متخصص مشورت نمایند و با مطرح کردن موضوعات خود و دریافت راهکار مناسب، از هزینه ها و یا اختلافات ناشی از عدم آگاهی نسبت به مسائل حقوقی در جامعه بکاهند .

وکیل در نیشابور

 واژه متهم در ادبیات حقوقی با کلمه تهمت هم‌خانواده می‌باشد، در صورتی که به معنای آن توجه نکنیم، اغلب مردم به وکلا، ایراد می‌گیرند که چرا از افرادی که دچار جرم شده‌اند، دفاع می‌کنند. در کلیه دستگاه‌های حقوقی و در زمان‌های قدیم نیز داشتن وکیل حق هر انسانی بوده است که از لحاظ بین‌المللی و با توجه به اعلامیه حقوق بشر، همچنین در میثاق بین‌المللی سیاسی و مدنی کشور نیز به اهمیت و جایگاه وکیل در دعاوی پرداخته شده است. در قانون اساسی کشور مطابق با اصل ۳۵ قانون حق برخورداری از وکیل به وضوح بیان‌شده است.

اهمیت انتخاب مناسب وکیل دادگستری در نیشابور

انتخاب بهترین وکیل نیشابور و البته وکیلی مورد اعتماد و با تجربه، اولین گامی است که باید برای بررسی و حل مسائل حقوقی خود بردارید . اشتباه وکیل در طرح یا دفاع لایحه میتواند نتیجه پرونده را علیه شما تغییر داده و عواقب خوبی را به دنبال نداشته باشد. لذا گروه وکلا دادورزان صلح و سازش  در نیشابور در تلاش است با مدیریت یکی از بهترین وکیل های نیشابور و با تکیه بر دانش، تبحر و تجربه در پرونده های متنوع کیفری، حقوقی و خانواده بهترین ها را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد تا بتوانید با اطمینان بیشتری نسبت به انتخاب بهترین وکیل در نیشابور اقدام فرمایید.

گروه وکلا دادورزان صلح و سازش با ارزیابی اولیه حقوقی، مشکلات و مسائل مراجعه کنندگان را با بهره گیری از، تجارب حرفه ای وکیل در نیشابور به طور کامل و با دقت بررسی می نماید و با صداقت تمام امکان انجام و یا عدم انجام وکالت پرونده شما را اعلام خواهد کرد و با وجدان کاری و رعایت حقوق مراجعین محترم مانع از تلف شدن وقتشان خواهد شد.

گروه وکلا دادورزان صلح و سازش  و با دانشی جامع از رشته حقوق قضایی، در انواع دعاوی حقوقی، ثبتی، خانواده، تجاری و کیفری و …
شامل موضوعات شکایت، امور بیمه، ملکی، مالی، تجاری، اداره کار، شهرداری و امور گمرکی همچنین انجام تخصصی امور قراردادها و شرکت ها به عنوان متخصص و وکیلی با تجربه و با تعهد کاری بالا آماده ارائه خدمات وکالتی در  نیشابور و سطح کشور عزیزمان بوده و مناسب ترین گزینه برای انتخاب بهترین وکیل در نیشابور است.

وکیل دادگستری - بهترین وکیل - مشاوره حقوقی – دعاوی حقوقی

 لزوم داشتن وکیل برای متهمان

ازلحاظ آسیب‌شناسی، جرم شناسان، اعتقاد دارند که هر مجرمی با هر عقیده و انگیزه‌ای چنانچه مرتکب جرمی‌ شود، باید به این افراد به دیده بیمار برخورد نمود و باور دارند که ابتدا باید عامل بیماری که جنبه روان‌شناختی دارد، درمان شود تا عنصر ضد اجتماعی یا عامل هنجارشکنی به‌مرور برطرف شود. درواقع این افراد اعتقاد دارند که مجازات بدون درمان راهگشا برای حل معضل کافی نمی‌باشد. در حال حاضر اختلاف بر سر این اعتقاد میان جرم شناسان و حقوقدانان همچنان ادامه دارد، به بیان ساده‌تر اعتقاد جرم شناسان در بین حقوقدانان از ارزش و اعتبار چندانی برخوردار نبوده، همچنین دفاع از متهمان و خلاف‌کاران، برای افراد زیادی مورد قبول نمی‌باشد. زمانی این افراد قادر به درک این موضوع می‌شوند که خود به‌عنوان متهم شناخته شوند و این باور به‌ این‌ علت ایجاد می‌شود که مردم همواره خواهان برقراری عدالت می‌باشند. از دید حقوقی و وکلای دادگستری در نیشابور، اولین مسئله‌ای که برای فرد متهم قابل‌طرح می‌باشد، شخصی بودن مجازات با در نظر گرفتن تمام شرایط و عوامل اجتماعی، روانی، ارثی، ژنتیکی یا تربیتی و سایر عوامل دخیل در امر ارتکاب به جرم می‌باشد.

با در نظر داشتن مجاری زیر بنایی حقوقی مانند توجه داشتن به اعلامیه‌های حقوق بشر و میثاق بین‌المللی سیاسی و مدنی در کلیه جوامع و از نظر حقوق داخلی، مطابق با اصل ۳۵ قانون اساسی کشور قابل توجه و اهمیت می‌باشد. توجه به این نکته که در کلیه دادگاه‌ها طرفین دعوی مجاز هستند تا برای خویش وکیل انتخاب نمایند و چنانچه شرایط انتخاب وکیل خوب در نیشابور را نداشته باشند، باید برایشان این تمهیدات فراهم شود. به‌ این‌ ترتیب و با این تفاسیر حق داشتن وکیل از حقوق پایه و بنیادی هر انسانی به شمار می‌رود و این حق باید به‌وسیله متخصصان در این امر اعمال ‌شود. باید دانست که هیچ قانون توسعه یافته و سیستم قضایی موردقبول، هیچ انسانی را از حق داشتن وکیل محروم نمی‌کند.

بهترین وکیل در نیشابور

دفتر وکالت تهران در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با بهره گیری از تخصص و تجربه بهترین وکلای خود، بهترین خدمات خود را به مشتریان خود ارائه می دهد. بهترین وکیل در نیشابور

 معرفی انواع دفاعیه وکیل مدافع

در ادامه این مطلب به معرفی انواع دفاعیه وکیل مدافع خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

 • از طریق رد اتهام یا نفی کلی آن

هرگاه وکیل با ارائه دلایل و مستندات، ابراز نماید که موکل دچار فعل مجرمانه نشده است و این دفاع احتمال دارد، به شکل اعلام عدم امکان ارتکاب عمل از سوی موکل، یا به اثبات رسیدن و قوی بودن ارتکاب جرم از سوی فرد یا افراد دیگر، یا متهم هم زمان با لحظه وقوع ارتکاب جرم در محل دیگری حضور داشته باشد.

 • با انتسابی خواندن عمل موکل

در این حالت امکان دارد وکیل برای دفاعیه ابراز نماید که موکلش عمل انتسابی انجام داده است، اما باید در نظر داشت که عمل ارتکابی مسئله‌ای نیست که در کیفرخواست بتوان آن را مطرح نمود. به عنوان مثال اگر جرم واقع‌ شده قتل عمد نباشد یا شبه عمد و خطای محض به شمار رود یا خطای زنا نباشد و آنچه به متهم وارد شده است زنا نباشد و رابطه نامشروع عنوان داشته باشد، یا چنانچه سرقتی که به مرحله تحقق نرسیده باشد از نوع سرقت تعزیری محسوب می‌شود یا چنانچه عمل موکل نمونه و مصداق جرم محاربه نباشد، اما به‌عنوان قدرت‌نمایی با چاقو باشد، وکیل می‌تواند از طریق اثبات، مجنون یا کوچک بودن فرد، مسئولیت کیفری را از وی بردارد.

 • به‌وسیله دفاعی بودن عمل متهم

وکیل خوب در نیشابور می‌تواند ثابت کند که عمل ارتکابی، دفاع مشروع می‌باشد و موکلش نیز مشمول معاذیر قانونی بوده یا با اجبار یا اکراه فرد دیگر، دچار ارتکاب جرم شده است.

 • از طریق تخفیف یا تعلیق مجازات

وکیل می‌تواند با پذیرش اصل اتهام و بدون در نظر گرفتن دفاعیات بیان‌شده، موکل را لایق و درخور تخفیف یا تعلیق مجازات یا هردو این موارد بداند و در دادگاه به این امر اصرار ورزد تا نظر دادگاه را تأمین نماید. سرانجام باید در نظر داشت که این نوع دفاعیات از طریق متخصص حقوق مجرب، قابل‌قبول می‌باشد. باید دانست که فردی که ازلحاظ روانشناسی بدون وکیل در دادگاه به این مسائل می‌پردازد، هرگونه دفاعیه وی کمتر جاذبه پیدا می‌کند تا زمانی که وکیل مدافع با بیانات و استدلال‌های حقوقی و مدارک قانونی، یا از طریق بازگو نمودن شرح‌حال و انگیزه روانی متهم از شخصیت وی دفاع می‌نماید.

وکیل دادگستری در نیشابور | وکیل پایه یک در نیشابور | دفتر وکالت در نیشابور | بهترین وکیل در نیشابور

وکلای برتر نیشابور | دفتر وکالت در نیشابور | تلفن وکیل در نیشابور
وکلای برتر نیشابور | دفتر وکالت در نیشابور | تلفن وکیل در نیشابور

وکیل خوب در نیشابور

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش معتقد است که برای بهترین وکیل خانواده بودن باید بهترین موکل بود. بهترین وکیل نیاز به موکل خوب دارد و به در تمام طول پرونده باید در رابطه با موضوع پرونده چیزی را از موکل خود مخفی نکند و برای موفقیت در پرونده با صبر و حوصله حقیقت را برای موکل خود بازگو کند.

 حق برخورداری از بهترین وکیل در نیشابور

حق داشتن وکیل از سوی اصحاب دعوی در تمامی مراحل دادرسی بر هیچ‌کس امری پوشیده نمی‌باشد. به این علت که جامعه قبل از پیدایش دولت و قوانین موردبحث مدون، از حقوق فطری و طبیعی برخوردار می‌باشد به همین جهت به اهمیت حضور وکیل مدافع برای دادرسی‌های کیفری می‌پردازیم.

 • همکاری و مساعدت برای تأمین همه جانبه عدالت در جامعه.
 • نقش وکیل مدافع در دادرسی‌های کیفری در جهت امنیت جزایی برای متهم.
 • آیین دادرسی وسیله‌ای است برای کشف حقیقت و ابزاری برای دفاع متهم از خود.

برای کسب موفقیت در حرفه وکالت چه مهارت و دانشی موردنیاز است

 • مهارت کافی و فوق‌العاده در امر نوشتن و سخنوری جهت تنظیم متن دفاعیه و قرائت آن در محاکم قضایی
 • برخورداری از قدرت تحلیل زیاد از اندوخته‌ها و یافته‌ها
 • داشتن دقت، قدرت زیاد و توجه به جزئیات، باید توجه داشت که کوچک‌ترین مسئله می‌تواند بر روی پرونده تأثیر زیادی بگذارد و بی‌توجهی به آن باعث ایجاد خسارات قابل‌توجهی شود.
 • برخورداری از توانمندی در هنگام توضیح موارد قانونی جهت افراد غیرمتخصص به شکل واضح و مناسب.
 • توانمندی در متقاعد ساختن دیگران
 • برخورداری از اعتماد به نفس زیاد، جهت دفاع کامل از موکل در نزد اصحاب دعوی
 • داشتن درایت و همدلی با موکل جهت ایجاد حس اعتماد به نفس و آرامش در وی برای رسیدن پرونده به موقعیت بهتر
 • برخورداری از شهامت و جسارت
 • رازداری، معمولاً وکلا از خصوصی‌ترین اطلاعات موکلان خویش آگاهی پیدا می‌کنند و به همین علت در هر شرایطی باید محرم اسرار موکل خویش باشند.
 • بتوانند هم‌زمان چندین کار را باهم انجام دهند و از تاب و تحمل فراوانی برخوردار باشند.
 • نسبت به علوم مختلفی مانند انسان‌شناسی، جامعه‌شناسی، روانشناسی و علوم فلسفه از آگاهی نسبی برخوردار باشند، زیرا آگاهی نسبی از این اطلاعات می‌تواند رمز موفقیت افراد حقوق‌دان در زمینه وکالت باشد.

مناسب ترین وکیل  دادگستری در نیشابور

در گروه وکلا دادورزان صلح و سازش به راحتی می توانید از بهترین مشاوره های تخصصی، به صورت حضوری و غیرحضوری و حتی به صورت آنلاین در کنار بهترین وکیل نیشابور بهره مند شوید. ما در گروه وکلا دادورزان صلح و سازش با ارائه مناسب ترین و موثرترین راه کارها، مدیریت و پیشرفت پرونده حقوقی شما را جهت جلوگیری از وقوع خطر علیه شما به دست خواهیم گرفت و در صورت وجود و یا ایجاد هرگونه خطر و ضرر تلاش می نماییم تا شما را در کمترین زمان ممکن و در مسیر موازین قانونی از وضعیت پیش آمده خارج نماییم.

           خواندن مطلب روبرو به شما پیشنهاد می شود >>>>>   وکیل در مشهد

وکیل خانواده در نیشابور – وکیل طلاق در نیشابور- وکیل کیفری در نیشابور- وکیل مواد مخدر در نیشابور- وکیل کلاهبرداری در نیشابور- وکیل حقوقی در نیشابور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس 09192329787