وکیل در کرج

هر فردی در طول زندگی اش حداقل یک بار هم که شده با مشکلات حقوقی، کیفری یا مالیاتی مواجه می شود و برای حل این مشکلات نیاز است تا با وکیل خوب در کرج گفتگو کرد. وکیل به کسی گفته می شود که از طرف شخص حقیقی یا حقوقی یا موکلش به موجب عقد وکالت برای انجام یک کاری مامور می شود و وکیل باید تعهد دهد که تمام تلاش خود را انجام دهد. وکیل ها به موکل های خود مشاوره حقوقی می دهند و یا به عنوان نماینده آن ها در دادگاه و مراجع قضایی حاضر می شوند تا با استفاده از علم، تجارب و ظرفیت های قانونی از حق موکل خود دفاع کنند. وکیل خبره در کرج می تواند به شما کمک زیادی کند. البته توجه کنید که بعضی امور به حکم قانون و بعضی امور، ذاتاً و به حکم طبیعت قابلیت واگذار کردن به وکیل را ندارند. همچنین ممکن است شخص به موجب قرارداد حق انتخاب نماینده در امری را از خود سلب کرده باشد. پس در نتیجه هر فردی می تواند به جز در موارد ذکر شده، انجام کار های حقوقی مورد نظر خود را به وکیل واگذار کند و او می تواند در محدوده اختیاراتی که موکل به وی داده، اقدامات لازم را انجام دهد. قیمت و تعرفه وکیل یکی از موارد مهمی است که بیشتر مردم نسبت به آن حساس اند. پیدا کردن وکیل متخصص در کرج که سابقه بالایی داشته باشد و کاربلد باشد نسبتاً سخت است.

برای پیدا کردن یک وکیل کارکشته در کرج می توانید به موسسه گروه حقوقی دادورزان صلح و سازش  مراجعه کنید. مشخص است که هیچ شخصی کار خود را به هر وکیلی واگذار نمی کند. وکیل باید مدرک معتبر دانشگاهی داشته باشد و دوره های کار آموزید وکالت را گذرانده باشد. وکیل باید کار آزموده و قابل اعتماد باشد و قدرت کلام بالایی داشته باشد و با حضور در دادگاه بتواند از حق موکل خود دفاع کند. هنگامی که عقد وکالت منعقد می شود، وکیل و موکل نسبت به یکدیگر حق و تکالیفی دارند، تعهد های وکیل در برابر موکل یا به طور مستقیم ناشی از عقد وکالت است، که به تعهدات قراردادی می گویند یا این که ناشی از الزاماتی است که به موجب قانون برای شخص ایجاد می شود که از آن تحت عنوان تعهدات قانونی یاد می شود. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش، در راستای ارتقای سلامت حقوقی و رعایت حقوق موکلین، با همکاری تعداد زیادی از وکلای مجرب و متخصص خود، در زمینه مشاوره حقوقی و قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و تجاری و … به ارائه بهترین خدمات می‌پردازد. تمامی پرونده‌های موجود در این مجموعه، باتوجه به موضوع آن، زیر نظر بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران بررسی می‌گردد.

تماس با بهترین وکیل در کرج

اگر برای اقداماتی نظیر مشاوره و راهنمایی در زمینه مسائل حقوقی، تنظیم دادخواست و شکواییه، تنظیم انواع قرارداد، حل دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و ثبتی، وارث و… نیازمند اعطای وکالت در بررسی پرونده خود هستید، با ما از طریق زیر در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09192329787

آدرس: کرج. سه راه گوهردشت. نبش بلال 7. برج نور هشتم طبقه ۳. واحد ۴

درخواست مشاورهه

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش هر نوع خدماتی را اعم از مشاوره و راهنمایی حقوقی، تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست، تنظیم قرارداد، حل دعاوی و پرونده‌های خانواده، حقوقی، ملکی، کیفری را ارائه می‌دهد. تعرفه‌های مشاوره و راهنمایی با توجه به زمان و پیچیدگی پرونده متغییر می‌باشد. لازم است عنوان کنیم مشاوره و راهنمایی حقوقی تیم ما بر عهده برترین مشاورین حقوقی قرار دارد. وکلای گروه دادورزان صلح و سازش با تحصیل در این حوزه توانایی مشاوره‌ و راهنمایی تخصصی و حرفه‌ای را دارند. لازمه مشاوره حقوقی علاوه بر علم و دانش مربوطه، توانایی انتقال مطلب به زبان ساده است. به این صورت که مشاورین گروه ما با استفاده از قدرت کلمات بالا و ارتباط عمومی عالی، مراحل حقوقی را برای مراجعه کنندگان روشن می‌کند. لازم است بدانید تعرفه مشاوره تلفنی و حضوری نیز با یکدیگر متفاوت هستند.

خدمات تحت پوشش وکیل کرج

رسیدگی به پرونده‌های حقوقی بدون داشتن اطلاعات کافی امکان پذیر نیست. به همین منظور است که مردم شهر کرج در صورت مواجهه با هر مسئله حقوقی به دنبال بهترین وکیل کرج هستند. به طور معمول یک گروه وکلای حرفه‌ای با بهره گیری از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج انواع خدمات حقوقی را عرضه می‌کنند. شما می‌توانید قبل از آغاز روند پرونده از مشاوره تخصصی وکلای گروه دادورزان صلح و سازش بهره مند گردید. خدمات حقوقی خود شامل دعاوی کیفری خانواده، دعای خانواده و دعاوی ملکی می‌شود.

اجرت المثل چیست؟

اجرت المثل نقطه مقابل اجرت المسمی است یعنی این که اگر دو شخص قرارداد شفاهی یا کتبی با هم عقد کرده باشند، کت در مقابل عمل شخص با استفاده از ملک یا مال طرف مقابل یا تخصص او مبلغی را با توجه به توافق پرداخت کند اجرت المثل گفته می شود. در مقابل اگر فردی بدون تفاهم یا قرارداد از ملک شخصی یا مال فرد دیگر مثل ماشین وی یا از عمل یا تخصص فرد استفاده کند، مبلغی را به عنوان اجرت توافقی به فرد پرداخت می‌کند که به آن اجرت المثل گفته می شود. به عبارتی اجرت المثل از دو کلمه اجرت و مثل تشکیل شده است.

وکیل خوب در کرجوکیل خوب در کرج چگونه از حق ما دفاع می کند؟

وکیل خوب در کرج با توجه بهره‌گیری از علم و دانش و مهارت و تجربه خود می تواند پرونده حقوقی شمار با دقت مطالعه کند و بر اساس مواد قانونی راه کارهای قانونی مورد نیاز پرونده شما را ارائه کند و از حق شما در مراجع قانونی دفاع کند. برای بهره گیری از بهترین وکیل در کرج می توانید به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید.

قرارداد چیست؟

بر اساس  ماده 183 قانون مدنی قرارداد عبارت است از اینکه، یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد به امری نمایند و مورد قبول آن­ها قرار گیرد.‌ بر اثر عقد میان دو طرف، یک رابطه جدید حقوقی برقرار می­شود و طرفین با توجه به موضوع قرارداد نسبت به یکدیگر باید تعهداتی را انجام دهند.

در زبان غیرتخصصی عقد و قرارداد به یک معنی است، اما در علم حقوق منظور از اصطلاح عقد، عقود معین (آن دسته از عقدهایی که در قانون مدنی شرایط و چگونگی آن­ها ذکر شده است مانند عقد بیع، عقد اجاره، عقد رهن، عقد وکالت، عقد مضاربه و غیره) استعمال می­شود و حال آنکه کلمه قرارداد، بر تمامی عقود (خواه معین باشد یا نباشد) اطلاق می­شود. توافق دو یا چند نفر جزء اصلی تعریف قرارداد است. برای داشتن یک قرارداد اصولی و قانونی حضور یک وکیل متخصص امور قرارداد در کرج در کنار شما ضروری می باشد.

وکیل تلفنی در کرج، وکیل آنلاین در کرج

بعضی از افراد بنا به دلایلی مانند دغدغه زندگی و مسائل کاری این امکان برایشان وجود ندارد که به صورت حضوری به یک مشاور حقوقی متخصص در کرج با یک وکیل رزومه دار در کرج مراجعه کنند و چالش های حقوقی خود را حل کنند. این دسته از افراد می توانند با شماره تماس های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش تماس بگیرند و از خدمات حقوقی تلفنی و آنلاین این گروه حقوقی استفاده کنند.

وکیل اعاده حیثیت در کرج

اشخاص وقتی که درخواست اعاده حیثیت می کنند که به شهرت، آبرو یا حیثیت آن ها در طی یک کاری مانند تهمت، افترا، دروغ شایعه، توهین و غیره.. خدشه وارد شده باشد و نتیجه منفی بر جایگاه و موقعیت فرد گذاشته باشد. اعاده حیثیت از لحاظ حقوقی به معنای بازگشت اهلیت و شأن و مقام شخص به وضعیت سابق می باشد. وکیل اعاده حیثیت متخصص در کرج می تواند به خوبی مراحل دادرسی را برای شما انجام دهد.

وکیل در کرجچرا در دعاوی حقوقی به وکیل در کرج نیاز داریم

دعاوی حقوقی بسیار پیچیده و تخصصی می باشند و اگر به افراد متخصص واگذار نشوند می توانند تبعات سنگینی برای شما داشته باشند. پس بهتر است که دعاوی حقوقی خود را به یک وکیل بانفوذ در کرج واگذار کنید. وکیل سابقه دار در کرج می تواند با تکیه بر علم و تجربه خود از حق شما دفاع کند و یا اگر شما محکوم باشید از مجازات شما بکاهد.

مهریه چیست

بر اساس ماده 1082، زن بعد از جاری شدن صیغه عقد مستحق دریافت مبلغی به نام مهریه می باشد که در شرع اسلام از آن به عنوان نشانه صداقت و مهر مرد یاد شده است مهریه در سند ازدواج می تواند به صورت عندالمطالبه یا عندالاستطاعه مشخص شود. زن در هر دو صورت می تواند مهریه را از شوهر خود طلب کند. در مهریه عندالاستطاعه، بایستی توانایی مالی مرد برای پرداخت مهریه توسط زن اثبات شود. در صورتی که پرداخت مهریه به صورت عندالمطالبه باشد و مرد توانایی پرداخت کل مهریه به صورت یک جا نداشته باشد نیز وی می تواند مهریه را تقسیط کند.

قوانین مربوط به مهریه

براساس مواد 1080 تا 1087قانون مدنی زوجین باید هردو از میزان مهریه رضایت داشته باشند. این مسأله به اندازه ای جدی و مهم است که در صورت عدم رضایت مرد از مبلغ مهریه در مواردی که مهریه توسط خانواده ها تعیین می شود. وی می تواند از پرداخت مهریه سرباز بزند. در حقیقت بر اساس قانون زن مالک شرعی و قانونی مهریه می باشد. زن محدودیتی برای نوع مصرف مهریه خود ندارد. در صورتی که مهر معلوم، عین معینی باشد که قبل از تسلیم معیوب بوده است، مرد ضامن عیوب و نواقص آن است. طبق قانون، زن حق این را دارد که در صورتی که مهر حال دارد، قبل از اخذ صداق از انجام وظایف خود در مقابل همسر امتناع نماید.

وضعیت مهریه زن بعد از فوت همسر

پرداخت صداق زوجه بعد از فوت زوج بر عهده ورثه ای از زوج است که مسئولیت اموال باقی مانده از مرد را پذیرفته اند و محدودیت زمانی برای مطالبه مهریه از طرف زن بعد از فوت همسر وجود ندارد. به این معنی که حتی با گذشت سالیان پس از فوت مرد، زن می تواند مبلغ مهر صداق خود را مطالبه نماید. وکیل امور مهریه می تواند به شما کمک زیادی کند.

وکیل وصول مهریه در کرج

طبق نظر مراجع قانونی و قانون مدنی و تحقیقات وکیل خوب در کرج روشن است که مرد تنها با کمک وکیل امور خانواده باید به دنبال اثبات دلایل و مستندات باشد. طبق ماده 1092 قانون مدنی زن دوشیزه یا زن باکره حق گرفتن نصف مهریه را دارد و اگر قبل از طلاق بیشتر از نصف مهریه را دریافت کرده باشد مرد می تواند مابه التفاوت مهریه را به صورت نقدی یا غیر نقدی پس بگیرد. در حالت دیگر اگر مهریه از سوی زن بخشیده شود مرد می تواند مهریه را پرداخت نکند. طلاق از طرف زن سخت‌ تر است و گرفتن مهریه اصول خاصی دارد که شما باید برای انجام این کار از بهترین وکیل در کرج استفاده کنید. اگر زن بخشی از مهریه را در قبال حق طلاق خود به مرد ببخشد در این صورت طلاق به صورت توافقی انجام می شود.

داشتن یک وکیل خوب به شما کمک بزرگی خواهد کرد تا مراحل دریافت مهریه را به خوبی پشت سر بگذارید، داشتن یک وکیل خوب در کرج بسیار حائز اهمیت است چون که یک وکیل خوب و متخصص می تواند اقدامات قانونی را برای دریافت مهریه در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد. وکیل در کمترین زمان مهریه را وصول می کند و باعث صرفه جویی در زمان می شود. داشتن یک وکیل مجرب باعث می شود به حضور زن نیازی نباشد و در صورتی که مرد از لحاظ مالی وضعیت مناسبی داشته باشد و اموالی داشته باشد وکیل سریع اموال مرد را به صورت قانونی توقیف کند. اگر مرد مهریه را پرداخت نکرده باشد وکیل می تواند حکم جلب کرد را از دادگاه بگیرد، وکیل مجرب و خوب می تواند باعث رد دادخواست اعسار مرد بشود. با توجه به این که وکیل مهریه متخصص در کرج قوانین و راه کار ها را به‌ خوبی می‌ داند و نسبت به آن ها اشراف و تسلط کامل دارد، می تواند در سرعت بخشیدن  روند دادگاه بسیار موثر باشد

وکیل چک و سفته در کرج

مطالبه وجوه اسناد تجاری مانند چک و سفته و …، به صورت سنتی و قدیمی امری ساده و حتی بدون نیاز به دانش تخصصی تصور می شود. چنانکه در گذشته، افرادی با کمترین آگاهی نسبت به علوم حقوقی اقدام به مطالبه چک می نمودند و در این بین، ریسک زیادی برای مال باخته به وجود می آمد بدون آنکه امیدی به بازگشت پول وجود داشته باشد. اما امروزه شرکت ها و اشخاص حقیقی و حقوقی با بهره گیری از وکیل وصول مطالبات ، اموال از دست داده و وجوه چک های خود را از روش های مطمئن و قانونی احیا می سازند. وکیل چک و سفته در کرج می تواند مراحل دریافت وجوه در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.

سفته چیست

سفته یکی از سندهای تجاری می باشد که به موجب آن امضاکننده‌ سفته تعهد می‌دهد تا در موعد مقرر یا عندالمطالبه، مبلغی را در وجه فرد یا موسسه ذکرشده در سفته بپردازد. در گذشته به دلیل خطر انتقال پول از جایی به جای دیگر، صاحب های کسب‌وکار یا تجار از آن استفاده می‌کردند و در قبال آن کارمزدی به‌صورت سفته، به‌نام خود و در جایی دیگر به بانک می‌پرداختند.

چک چیست

کلمه چک به معنای نوشته ای می باشد که با استفاده از آن مقدار معینی پول که در بانک دارید را برداشت یا به شخص دیگری حواله می کنید. چک در گذشته با اسم های حجت، منشور عهدنامه و برات هم شناخته شده می شد. بر اساس ماده ۳۱۰ قانون تجارت چک نوشته‌ای می باشد که به موجب آن صادرکننده وجوهی را که در نزد محال علیه دارد کلاً یا بعضاً مسترد یا به دیگری واگذار می‌کند.

جرم امحا و جعل چیست، بهترین وکیل جرم جعل در کرج

در قانون مجازات اسلامی و در ماده 536 قید شده است که اگر شخصی اسناد عادی را جعل یا امحا کرده باشد و از آن سو استفاده کرده باشد به حبس 3 ماه تا 1 سال محکوم می شود و مجرم شناخته می شود. همچنین این شخص مجرم باید جریمه نقدی چیزی در حدود 12 میلیون ریال پرداخت کند. اگر کارمند ها و مسئولین دولتی در اجرای وظیفه های خود در سند های رسمی جعلی انجام دهند و کاری مخالف قانون انجام دهند به حبس یا 6 میلیون ریال تا 30میلیون ریال محکوم می شوند و از کار عزل می شوند. و اگر افراد عادی در سند های رسمی مرتکب جعل شوند مجازات آن ها 6 ماه تا 3 سال حبس یا جزای نقدی از 3 تا 18 میلیون ریال خواهد بود. همچین استفاده از اسناد رسمی مجهول و جعل شده نیز 6 ماه تا 3 سال حبس دارد. در بعضی از موارد نیز پیش می آید که امحا شدن جرم محسوب نمی شود به شرطی که شخص از آن به جهت منافع شخصی استفاده نکرده باشد و دارای استثنا هایی می باشد. اگر نامه یا نوشته ای مجدد نوشته شود و در پرونده گذاشته شود و در صورتی که معلوم شود این کار از طرف کسی بوده باشد و با نوشته های قبلی تفاوت داشته باشد جرم محسوب می شود.

دعاوی کیفری

حساس‌ترین پرونده‌های موجود در دادگستری‌ها را پرونده‌های کیفری پوشش می‌دهند. دعاوی کیفری به دعاوی گفته می‌شود که به موجب آن آبرو، جان و مال یک فرد یا افرادی توسط شخصی دیگر پایمال می‌شود. مشکلات اقتصادی، فرهنگی و در آخر روحی روانی منجر به بروز تعرض به حقوق اشخاص می‌شود. منبع این مسائل هر چیزی که باشد از منظر قانون مستلزم مجازات و کیفر می‌باشد. به منظور رعایت حق و مساوات در بین مردم کیفر و یا مجازاتی برای این نوع جرایم در نظر گرفته‌ شده است. حساسیت پرونده‌های حقوقی از آن جهت است که مجازات این دعاوی بسیار سنگین است. طبق قانون مجازات اسلامی برای این دعوای براساس نوع آن مجازات‌هایی نظیر اعدام، قصاص، شلاق و حبس‌های طولانی می‌باشد. استفاده از بهترین وکیل کیفری در کرج به شما کمک می‌کند تا پرونده‌های حساس را با موفقیت پشت سر بگذارید.

درخواست مشاورههدعاوی خانواده

طبق آمار بیشترین پرونده‌های دادگستری مربوط به دعاوی خانواده هستند. دعاوی خانواده از آن جهت که بسیاری از موارد نظیر انواع طلاق، مهریه و نفقه، حضانت فرزند، ارث و… را شامل می‌شود. حجم زیادی از پرونده‌ها را به خود اختصاص داده است. پرونده‌های خانواده به حکم قانون نیاز دارد تا مراحل بسیاری را پشت سر بگذارند. همین دو موضوع یعنی تعداد بالا پرونده و مراحل قانونی بسیار سبب می‌شود، که مردم شهر کرج برای سرعت بخشیدن به روند پرونده از برترین وکیل خانواده در کرج کمک بگیرند. اصلی‌ترین دعاوی خانواده طلاق و حضانت فرزند است که مراحل قانونی بسیاری دارد. مشکلاتی چون فقر، تفاوت فرهنگی و عدم تفاهم و گذشت منجر به دادخواست طلاق می‌شود. دادگاه در این نوع دعاوی و دادخواست‌ها شرایط مخصوص به خود را دارد و رای به آسانی صادر نمی‌شود. مگر آن که از تجربیات وکیلی با سابقه استفاده کنید.

دعاوی ملکی

همانطور که از نام دعاوی ملکی مشخص است. در این نوع دعاوی، موضوع اصلی املاک است. امروزه افراد زیادی هستند که پا در عرصه ساختمان سازی یا خرید و فروش ملک گذاشته‌اند. به همین دلیل به نسبت گذشته دعاوی ملکی افزایش چشمگیری داشته است. متاسفانه انواع کلاهبرداری نظیر جعل سند، فروش غیر قانونی ملک، فروش ملک به چند نفر می‌شود. دعاوی ملکی خود به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می‌شوند. که برخی از آن‌ دعاوی شامل الزام به تحویل ملک، خلع ید، تصرف عدوانی، فک رهن و … می‌شود. دعاوی ملکی از پیچیدگی بسیار برخوردار می‌باشد، بهتر آن است که به دنبال یک گروه متخصص باشید. دعاوی ملکی در شهر کرج نیز به دلیل افزایش ساختمان سازی بسیار زیاد شده است که حل و رسیدگی آن نیازمند بهترین وکیل ملکی در کرج می‌باشد.

بهترین وکیل کیفری در کرج

پرونده‌های کیفری که مجازات‌های سنگینی چون اعدام، قصاص و تبعید دارند، بسیار حساس و حیاتی می‌باشند. زیرا در این نوع دعاوی با مرگ و زندگی افراد درارتباط هستیم. برای رعایت حقوق و جلوگیری از حکم اشتباه بهتر است به دنبال بهترین وکیل باشید. در واقع حل دعاوی کیفری علاوه بر تحصیل و علم نیازمند یک وکیل متخصص و با تجربه دارند. خوشبختانه گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با بهره گیری از مجرب‌ترین وکیل کیفری در کرج توانسته است پرونده‌های کیفری بسیاری را با موفقیت پشت سر بگذارد.

بهترین وکیل خانواده در کرج 

یکی از ویژگی‌های یک وکیل خوب به خصوص در دعاوی خانواده اطلاع از اصول روانشناسی است. در این نوع دعاوی فشار روحی بر روی موکل بسیار زیاد است. زیرا در مسائلی چون طلاق یا حق حضانت فرزند زوجین در شرایط روحی بدی به سر می‌برند. به همین دلیل وجود یک وکیل صبور امری واجب است. وکیل خانواده‌ای که بتواند موجب آرامش موکل در این بحران روحی شود یک نعمت است. یکی از ویژگی‌های گروه وکلای  دادورزان صلح و سازش این است که به این موضوع توجه‌ داشته است. بنابراین از صبورترین وکیل خانواده در کرج برای حل پرونده‌های خانواده استفاده می‌کند. با سپردن پرونده‌های خانوادگی خود به گروه وکلای ما پرونده خود را با آرامش تمام در مسیر موفقیت قرار خواهید داد.

بهترین وکیل ملکی در کرج 

دعاوی ملکی از پیچیدگی خاصی برخوردار هستند و قوانین ریز و درشت بسیاری دارند. اثبات ادعا و یا کلاهبرداری معمولا امری مشکل و طاقت فرسا است. وکیل ملکی‌ای در حل پرونده‌های ملکی به موفقیت دست پیدا می‌کند که پیگیر و دانا باشد. یک وکیل ملکی با تجربه‌ و ممارستی که دارد می‌تواند سخت‌ترین پرونده‌ها را حل کند. البته به دلیل آن که دعاوی ملکی با مال موکل در ارتباط است، انتخاب یک وکیل امین کاری دشوار می‌باشد. گروه  وکلای دادورزان صلح و سازش با آزمون های سخت لیستی از امین‌ترین و معتمدترین وکیل ملکی در کرج را به شما معرفی خواهد کرد.

درخواست مشاورهه

چرا مسائل حقوقی خود را با وکلای دادورزان صلح و سازش مطرح کنیم؟

مدیر گروه وکلای دادورزان صلح و سازش تمامی تلاش خود را کرده است تا بهترین وکلای کرج را در تیم خود جای دهد. با افتخار می‌توانیم بگوییم که تمامی وکلای حقوقی، خانواده و ملکی تیم ما از با تجربه‌ترین وکلای کرج هستند. وکلای تیم ما علاوه بر آن که از نظر علم و آگاهی و سابقه در سطح بالایی هستند. از نظر اخلاقی تمامی ویژگی‌های یک وکیل خوب در کرج را نظیر صبر، خوش برخوردی، دعوت به آرامش و پیگیری داراست.

گروه ما برخورداری از وکلای حرفه‌ای در هر حوزه و بکارگیری آن مهر ضمانتی بر کار خود زده است. با انتخاب تیم حقوقی ما این امکان برای شما وجود دارد که قبل از سپردن پرونده به وکیل از مشاوره نیز بهره مند گردید. با مراجعه به گروه وکلای  دادورزان صلح و سازش بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج روی پرونده شما کار خواهد کرد.

خطوط ارتباطی گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با مردم

متاسفانه امروزه با زیاد شدن پرونده‌های حقوقی و کیفری در دادگاه‌ها مواجه هستیم. در واقع فرقی نمی‌کند که شما در شهرهای بزرگ یا کوچک زندگی می‌کنید. در تمامی شهرها همچنین کرج نیز رسیدگی به این پرونده‌ها و دعاوی نیازمند وکیل پایه یک دادگستری در کرج است. افزایش تعداد پرونده‌ها، نا آگاهی از روند رسیدگی به پرونده‌ همگی ملزوماتی هستند که وجود یک وکیل خوب در کرج را ضروری کرده است. همین مسائل سبب شده است تا مردم برای طی کردن روند پرونده در جهت درست، جلوگیری از اتلاف وقت و رسیدن به نتیجه دلخواه به دنبال یک وکیل خوب باشند. درست است که در شهری چون کرج نیز تعداد وکلای فعال بسیار هستند. اما انتخاب بهترین وکیل کرج به شما کمک می‌کند که موفقیتی تضمینی داشته باشید. وکیل خوب، وکیلی با سابقه است که پرونده‌های زیادی را با موفقیت پشت سرگذاشته است. گروه حقوقی دادورزان صلح وسازش یکی از قوی‌ترین و معتبرترین موسسات حقوقی در شهر کرج می‌باشد.

انتخاب گروه حقوقی معتبری هم چون دادورزان صلح و سازش یک انتخاب هوشمندانه برای مسائل حقوقی خواهد بود. تیم وکلای دادورزان صلح و سازش متشکل از بهترین و کاردان‌ترین وکلای موجود در کرج می‌باشند. هدف تیم حقوقی ما تنها کسب درآمد نیست بلکه هدف والای دادورزان صلح و سازش رعایت حقوق است.

مشاوره با وکیل در کرجمشاوره حقوقی با بهترین وکیل در کرج

چنانچه نیازمند حل هرگونه مسائل حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، وراثتی و… هستید. کافیست با گروه حقوقی ما تماس حاصل کنید و پرونده خود را به بهترین وکیل کرج بسپارید. یکی از ویژگی‌های وکلای دادورزان صلح و سازش انتخاب وکیل متخصص و با سابقه در همان حوزه است. به عنوان مثال برای رسیدگی به پرونده خانواده، از بهترین وکیل خانواده در کرج استفاده می‌کند. همین ویژگی است که سبب موفقیت در پرونده‌های واگذاری شده به تیم ما می‌شود.

گروه وکلایی دادورزان صلح و سازش به منظور دسترسی آسان و آسایش‌ مراجعه کنندگان، شرایط مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی نیز فراهم کرده است. این بدین معناست که شما می‌توانید با استفاده از شماره‌های موجود در سایت بدون نیاز به مراجعه حضوری، وقت مشاوره تعیین کنید. تعیین وقت مشاوره حضوری و تلفنی به عهده خود شما خواهد بود. تنها کافیست با شماره‌های ما تماس حاصل کنید و از بهترین وکیل کرج مشاوره بگیرید. به این صورت می‌توانید قبل از هر اقدامی از راهنمایی‌های اصولی استفاده کنید و سپس تصمیم بگیرید.

سخن پایانی

وکیل در کرج با توجه به حدود اختیار های قانونی خود که در وکالت نامه نوشته شده است می ‌تواند در موارد مختلف حقوقی از موکل خود دفاع کند. وکیل تحصیل کرده در کرج در مسائل مختلف و زیادی مانند وکیل طلاق، وکیل امور بانکی در کرج وکیل دیوان عدالت اداری در کرج، وکیل  پزشکی قانونی در کرج، وکیل معافیت سربازی در کرج، وکیل  انحصار وراثت در کرج، وکیل  نظامی در کرج، وکیل  نیروهای مسلح در کرج، وکیل  دیوان عالی کشور و هر تخصص دیگری که دارند به شما کمک و یاری می ‌رسانند. هر زمانی که از جرم و جعل وکیل خسارتی به موکل وارد شود و مسبب آن وکیل باشد، وکیل وظیفه دارد خسارت را پرداخت کند همچنین وکیل باید در کار ها مصلحت موکل خود را رعایت کند و کار اشتباهی نکند و از اختیار هایی که موکل به او داده است پیشروی و سو استفاده نکند. وکیل باید چیزی را که به جای موکل خود دریافت می کند به وی بدهد، اگر برای اعمال مسئله ای دو و یا چند وکیل مشخص شده باشد هیچ نمی تواند بدون دیگری و یا دیگران در مسئله ای دخالت کند و در صورتی که وکیل وکالت در توکیل نداشته باشد نمی تواند اعمال مسئله ای را به فرد دیگری بدهد. ما تمام تلاش خود را کردیم تا درباره وکیل تحصیل کرده در  کرج طلاعات مفیدی به شما ارائه کنیم، امیدوارم از عملکرد ما رضایت داشته باشید.

لازم است بدانید برای ارتباط با مدیر موسسه گروه می‌توانید از طریق سایت هر گونه انتقاد و پیشنهادی را برای ما ارسال کنید. تک تک این پیشنهادات خوانده می‌شود و در جهت ارتقاء سطح کیفی در نظر گرفته خواهد شد.

درخواست مشاورهه

با انتخاب وکلای گروه دادورزان صلح و سازش مطمئن باشید یک وکیل خوب در کرج پرونده شما را به دست خواهد گرفت. برای برقراری ارتباط آسان می توانید پیج اینستاگرام مدیر گروه دادورزان صلح و سازش را دنبال نمایید.

ارتباطی آسان با وکیل خوب در کرج از طریق اینستاگرام

تماس با بهترین وکیل دادگستری در کرج از طریق 09192329787

 

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

ادرس دفاتر ما

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 1

تلفن همراه : 09155446429

تلفن ثابت: 05146224091

جستوجوی سریع

مقالات ما

خدمات ما

درباره ما

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

شماره تماس دفتر

تلفن همراه :

تلفن ثابت: 91 40 22 46

جستوجوی سریع

مقالات

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

a style="display:none" href="https://mohtavamoon.com/خدمات-سئو/"> خدمات سئو