وکیل کیفری در تهران

قطعا می دانید که جرائم کیفری از حمله مهم ترین و چالش برانگیز ترین مسائل قضایی هستند که افراد به خاطر آن ها به دادگاه ها مراجعه می کنند و داشتن یک وکیل کیفری در تهران یکی از مهم ترین چیز هایی است که باید به آن رسیدگی کنید. لازم به ذکر است که وکیل پایه یک دادگستری در تهران  نقش خیلی مهمی در دادگاه دارد که به هیچ عنوان نمی توان آن را نادیده گرفت اگر مایل هستید که در رابطه با لزوم مراجعه به وکیل کیفری بیش تر بدانید ما را در این مقاله همراهی کنید.  زیرا ما در این مقاله به موارد زیر می پردازیم.

  • نقش وکیل کیفری در پرونده های قتل
  • نقش وکیل کیفری در پرونده های سرقت
  • نقش وکیل کیفری در پرونده های جعل
  • نقش وکیل کیفری در پرونده های ضرب و جعل

قبل از این که به نقش و وظایف وکیل کیفری در دادگاه بپردازیم اجازه دهید که ابتدا به ویژگی های وکیل متخصص کیفری در تهران بپردازیم.

وکیل در کرد کوی

درخواست مشاورهه

ویژگی های وکیل کیفری توانمند و متخصص چیست؟

اگر بخواهیم ویژگی های وکیل کیفری توانمند و متخصص و هم چنین ویژگی های بهترین وکیل کیفری را در یک پاراگراف جای دهیم باید خدمتتان عرض کنیم که وکیل مد نظر شما باید علم و دانش کافی داشته باشد و در اموری هم چون تشخیص چهره، انگشت نگاری  و مسائل پزشکی قانونی تسلط داشته باشد.  از آن جایی که در پرونده های کیفری محدودیت زمانی وجود دارد وی باید وقت شناس و دقیق باشد. شایان ذکر است که یک وکیل خبره کیفری در تهران به مسائل روان شناسی نیز مسلط است و با توجه به علم روان شناسی به مسائل خیلی مهمی پی می برد.

وکیل کیفری در تهران

اصلی ترین وظایف وکیل کیفری چیست

به طور معمول وظیفه ی وکلا تعریف سده و متخصص است اما اصلی ترین وظیفه ی وکیل کیفری طرح دعوی و تنظیم اسناد و مدارک است، تهیه شکوائیه و یا حتی دفاعیه از دیگر وظایف وکیل کیفری به حساب می آید. باید خدمتتان عرض کنیم که وکیل کیفری باید در تمام جلسه های دادگاه به صورت منظم حاضر شود. حضور وکیل حتی در بازجویی ها و داد رسی ها ضروری است. نحوه عملکرد  وکیل کیفری در صورتی که موکل او شاکی باشد شکوائیه تهیه کند و مدارک لازم را به دادگاه ارائه دهد و مرتب به دادگاه مراجعه کند تا دائم در جریان روند کار قرار گیرد و چنان چه موکل او در جایگاه متهم نیز باشد باید یک دفاعیه ی خیلی محکم و عالی ارایه دهد تا بتواند به خوبی از موکل خود دفاع کند.

وکیل کیفری در تهران

تاثیر وکیل کیفری در تخفیف مجازات ها

طبق اصل ۳۵ قانون اساسی هر کدام از طرف دعوی حق دارند که وکیل خود را انتخاب کنند. از آن جایی که جرائم کیفری بسیار حساس و خاص هستند پس این کار باید به وسواس خاصی انجام شود و شما وکیل کیفری تهران را انتخاب کنید. خیلی از مراجعه کننده های ما سوال می پرسند که چرا به وکیل کیفری در تهران نیاز داریم؟ از آن جایی که در چنین پرونده هایی ممکن است فرد دچار زیان شود و این زیان های غیر قابل جبران در مسائل جانی و مالی باشد حضور یک وکیل الزامی است. نقش یک وکیل در پرونده های قتل، ضرب و جرح، جعل و سرقت به  گونه ای است که می تواند کار را با سرعت بالا انجام دهد و بهترین نتیجه ی ممکن را برای موکل خود به ارمغان آورد.

مشاوره حقوقی خوب چه کمکی به می کند

درخواست مشاورهه

باید خدمتتان عرض کنیم که یک مشاور حقوقی خوب کیفری می تواند تاثیر بسیار خوبی در  نتیجه ی دادگاه بگذارد و باعث پیشرفت پرونده شود پس در اولین فرصت به دنبال یک وکیل کیفری با تجربه در تهران باشید. در پاسخ به سوال چه زمانی به وکیل کیفری نیاز داریم باید اضافه کنیم که شما باید از همان ابتدای کار به سراغ یک وکیل کیفری در تهران بروید و وقت خود را با سوال هایی هم چون چه موقع باید به سراغ یک وکیل کیفری در تهران برویم تلف نکنید.

سوالات متداول

  1. وکیل کیفری کیست؟ لازم به ذکر است که هر وکیلی که موفق بع دریافت پرونده ی وکالت شده است می تواند در تمام زمینه ها فعالیت داشته باشد اما وکیل کیفری فردی است که با توجه به علایق خود سال ها در این زمینه فعالیت کرده و به یک وکیل درجه یک کیفری تبدیل شده اند.
  2. جرائم کیفری شامل چه چیز هایی می شود ؟ جرائم کیفری شامل کلاهبرداری، تهدید،  توهین، مزاحمت های تلفنی، دیه، خیانت در امانت ، قتل و ضرب و جرح می شود. حواستان باشد که هر کدام از این جرائم ممکن است متهم را سال ها روانه ی زندان کند و یا این که عواقب بد تری در پی داشته باشد پس حتما در اولین فرصت به دنبال یک وکیل کار کشته کیفری در تهران باشید.
  3. بهترین وکیل در تهران کیست ؟ ما در طی این مقاله به ویژگی های بهترین وکیل پرداخته ایم شما می توانید با مطالعه ی دقیق این مقاله به اکثر سوالات خود برسید.
  4. مدارک لازم جهت طرح پرونده کیفری چه چیز هایی هستند؟ شما می توانید مدارک لازم پرونده کیفری خود را با کمک یک وکیل کار کشته کیفری در تهران تکمیل کنید. حواستان باشد که این تکمیل مدارک به سرعت کار شما و هم چنین بهبود آن کمک می کند .  زمانی که شما تمام مدارک خود را تکمیل می کنید کار ها زود تر انجام می شوند و دیگر لازم نیست که مدتی برای تکمیل مدارک منتظر بمانید.
  5. هزینه وکیل کیفری تهران مطابق تعرفه به چه میزان است ؟ در رابطه با هزینه ی وکالت باید خدمتتان عرض کنیم که جرائم کیفری با یک دیگر متفاوت هستند و هر کدام از این جرائم پیچیدگی های خاص خود را دارند. اگر قصد دارید بیش تر درباره حق الزحمه ی وکیل کیفری بدانید می توانید با مشاور های ما تماس بگیرید و یا این که از طریق سایت هزینه ی وکالت را بپرسید و در آخر قرار داد خود را تنظیم کنید.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

ادرس دفاتر ما

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 1

تلفن همراه : 09155446429

تلفن ثابت: 05146224091

جستوجوی سریع

مقالات ما

خدمات ما

درباره ما

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

شماره تماس دفتر

تلفن همراه :

تلفن ثابت: 91 40 22 46

جستوجوی سریع

مقالات

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.