وکیل کیفری در کرج

یکی دیگر از پرونده هایی که ممکن است افراد در طول زندگی خود دچار چالش آن شوند پرونده های کیفری هستند. این و پرونده ها قطعاً شاکی دارند بنابراین باید وکیل کارکشته و حرفه ای برای مدیریت آن وجود داشته باشد. پرونده های کیفری انواع مختلفی دارند بنابراین افراد که در زمینه پرونده های کیفری فعالیت وکالت انجام می دهند به این موضوع واقف هستند. جزئیات و پرونده های کیفری بسیار مهم و مفهومی می باشند بنابراین شما برای حل و فصل پرونده های کیفری باید به وکیل کیفری پایه یک دادگستری در کرج مراجعه کنید خوشبختانه در کرج هم بهترین و با سابقه ترین وکیل آن کیفری وجود دارند که آماده خدمات رسانی به شما می باشند. معنی سعی داریم که در این مطلب اطلاعات بیش تری در مورد وکیل کیفری در اختیارتان قرار دهیم دعوت می‌ کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

وکیل در کرد کوی

جرایم کیفری شامل چه چیزهایی می شود؟

ممکن است شما هم از آن دسته افرادی باشید که برایتان سوال پیش آمده که جرایم کیفری چه چیزهایی هستند یا اصلاً وکیل کیفری کیست؟ در پاسخ به چنین سوالاتی باید گفت جرایم کیفری بسیار متعدد و مختلف هستند و در واقع ما سعی نمودیم که این جرایم را به صورت موارد زیر دسته بندی کنیم تو شما با آن ها آشنا شوید و بدانید که این جرایم جز جرایم کیفری دسته بندی می شوند. توجه شما را به موارد زیر جلب می کنیم:

  • دزدی و سرقت
  • کلاهبرداری و آدم ربایی
  • درگیری و دعوا
  • شکایات حیثیتی و آبرویی
  • تجاوز و قتل
  • ضرب و جرح
  • و مواردی از این قبیل…

و اما وکیل کیفری کسی است که در تمام زمینه های کیفری فعالیت می ‌کند و سعی در پیش بردن دادگاه به نفع موکلش دارد. بنابراین هیچکس بهتر از یک وکیل کیفری نمی تواند در چنین پرونده ‌هایی مهارت داشته باشد.

وکیل کیفری در کرج

تاثیر وکیل کیفری در تخفیف مجازات ها

با توجه به اهمیت مراجعه به وکیل کیفری  دیگر می ‌توانیم در مورد تاثیر وکیل کیفری در تخفیف مجازات ها صحبت کنیم زیرا یکی از مهم ترین فعالیت های وکیل کیفری در زمینه تخفیف یا کم کردن مجازات جرم است. تصور کنید شما یکی از افراد هستید که مرتکب قتل یا کلاهبرداری شده اید اما اکنون افتاده اید و به وکیل کیفری مراجعه نموده اید از این ‌رو وکیل کیفری تمام سعی و تلاش خود را می ‌کند که یک دفاعیه قوی برای تنظیم کند و از شما در دادگاه دفاع نماید. در این صورت باید بیان تبصره های مختلف و قوانین جدید بازی دادگاه را قانع کند تا حکمی صادر شود که کمترین مجازات را برای شما داشته باشد. با این وجود می ‌توان گفت بیش ترین تاثیر وکیل کیفری در تخفیف مجازات ‌ها است.

درخواست مشاوره وکیل

نقش وکیل کیفری در پرونده های قتل

پرونده قتل از دیگر پرونده هایی که باید کیفری به آن رسیدگی می کند اما امروز در مورد نقش وکیل کیفری در پرونده قتل هم خواهیم گفت که مجله کیفری ابتدا باید مشخص کند که قتل صورت گرفته به صورت عمد بوده یا غیر عمد، علاوه بر آن پس از اینکه مشخص می شود وکیل کیفری موکل قاتل است یا خانواده مقتول فعالیت خود را آغاز می کند. اگر وکیل کیفری، وکیل فرد مجرم باشد ابتدا یک دفاعی قوی برای موکلش تنظیم می نماید و به دادگاه ارائه می دهد. وکیل متخصص کیفری در کرج اسناد و مدارک و هم چنین تبصره های لازم برای تبرئه نمودن موکلش را حاضر می کند و در زمان درست به دادگاه تقدیم می نماید. حتی اگر موکلش تبرئه نشود سعی می کند برای او کمترین مجازات را با تخفیف از دادگاه طلب کند. در هر صورت در دادگاه موفق خواهد شد و به نتیجه خواهد رسید.

وکیل کیفری در کرج

نقش وکیل کیفری کرج در پرونده های جعل

شما عزیزان خیلی خوب می دانید که تغییر و کپی و هرگونه سوء استفاده از یک سند قانونی جعل محسوب می شود. جهل هم قطعاً جرمی است که مجازاتی در پی خواهد داشت حالا اینکه وکیل کیفری می تواند در این زمینه از موکلش نهایت دفاع را انجام دهد و با تبصره هایی که در جلسات دادگاه عنوان می ‌کند برای موکلش کم ترین مجازات را خواستار شود. حال اگر بخواهیم از نقش وکیل کیفری در پرونده های ضرب و جرح بگویم کاملا واضح است که چنین وکیلی با دقت و توجه بسیار زیاد سعی می کند از حق و حقوق موکلش دفاع کند به طوری که با گرفتن نامه های از پزشکی قانونی که برای اثبات ضرب و جرح و شد تا می باشد درخواست دیه و مجازات را برای فرد مجرم می دهد. و یا در صورت برعکس بودن موکلش را تبرئه خواهد نمود.

وکیل متخصص کیفری و اثبات جرم خیانت در امانت

از دیگر جرایمی که توسط وکیل کیفری مورد بررسی قرار می گیرد جرم خیانت در امانت است که پرونده آن نیز امروزه بسیار به جریان می‌ افتد این موضوع در صورتی است که فردی وسیله نقلیه یا ملک یا هر چیز دیگری را به فردی دیگر سپرده اما آن فرد خیانت در امانت می کند و آن را یا به سرقت می ‌برد یا خدشه یا آسیبی به آن وارد می کند. در این صورت وکیل کیفری بر اساس وکالتی که موکلش به او داده است می تواند این جرم را اثبات کند. اثبات این جرم تنها به وسیله تهیه کردن برق اسناد و مدارک و وکالت نامه ها می باشد که تنها از طریق وجود وکیل با تجربه کیفری در کرج امکان پذیر خواهد بود. نقش وکیل متخصص کیفری در پرونده های سرقت نیز کاملاً مشخص است که به طور کلی دفاع از حق موکل و تبرئه نمودن و درخواست کم ترین مجازات برای او است.

درخواست مشاوره وکیل

جمع بندی

از جمله مهم ترین پرونده هایی که در دادگاه امروزه افراد بسیار زیادی با آن درگیر هستند پرونده های کیفری است. این نوع پرونده ها به خاطر جزئیات بسیار زیادی که دارند و کیل متخصصی می طلبند بنابراین اگر در کرج زندگی می کنید و شما هم با چالش بزرگ پرونده های کیفری روبرو هستید زمان آن رسیده که به بهترین وکیل کیفری در کرج مراجعه کنید. در واقع پرونده شما شامل هر یک از پرونده های کیفری از جمله سرقت و قتل و کلاهبرداری و ضرب و جرح و خیانت در امانت و تجاوز و غیره که باشد لازم نیست نگران ای به دل خود راه دهید زیرا با وجود وکیل کیفری شما برنده دادگاه خواهید بود.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

ادرس دفاتر ما

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 1

تلفن همراه : 09155446429

تلفن ثابت: 05146224091

جستوجوی سریع

مقالات ما

خدمات ما

درباره ما

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

شماره تماس دفتر

تلفن همراه :

تلفن ثابت: 91 40 22 46

جستوجوی سریع

مقالات

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.