جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

وکیل گمرکی

وکیل گمرکی

وکیل گمرکی

امروز آمده‌ایم تا درباره وکیل گمرکی با یک دیگر صحبت کنیم اما قبل از آن بهتر است که یک نگاهی به گمرک بیندازیم و بررسی کنیم که گمرک چه وظیفه‌ای دارد. لازم به ذکر است که گمرک موظف است کالای وارداتی را مبتنی بر قوانین به صاحب آن تحویل دهد یا به اصطلاح کالا را ترخیص کند. گمرک بر تمام کالا ها نظارت دارد و از تمام ورودی‌ها و خروجی‌ها گزارش تهیه می‌کند. وکیل پایه یک دادگستری یا نماینده از سمت شرکت و یا شخص موظف است که کالا را ترخیص کند. لازم به ذکر است که مسائل حقوقی گمرکی پیچیدگی‌های زیادی دارند که تنها یک وکیل خبره گمرکی می‌تواند از پس کارهای آن بر بیاید.

درخواست مشاورهه

وظیفه ی وکیل گمرکی چیست؟

از آن جایی که پرونده‌های گمرکی به چندین میلیارد و یا حتی بیشتر ختم می‌شوند بهتر است که به دنبال بهترین وکیل گمرکی باشید تا کارها به نحو احسن انجام شوند. شایان ذکر است که وکیل موظف است که کالا شما را ترخیص کند و اصلا لازم نیست که شما در دادگاه حاضر شوید. از آن جایی که امکان خطا در ترخیص کالا وجود دارد حضور یک وکیل شرکت میزان این خطا را کم می‌کند. دفاع از حقوق موکل، انجام تشریفات گمرکی، پرداخت و حقوق عوارض گمرکی و امضای اوراق و اسناد از دیگر وظایف وکیل گمرکی محسوب می‌شود. شما حتی می‌توانید از مشاوره حقوقی گمرکی نیز استفاده کنید و کارهای خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

دریافت مشاوره حقوقی از وکیل گمرکی

Get legal advice from a customs lawyer

دریافت مشاوره حقوقی از وکیل گمرکی

شما می‌توانید از ابتدای کار خود از مشاوره‌های یک وکیل درجه یک گمرکی استفاده کنید. حال به سراغ وظایف یک مشاوره حقوقی می‌پردازیم.

  1. اخذ مجوز از وزارت صنایع، بازرگانی تجهیزات بهداشتی و پزشکی
  2. معافیت‌های گمرکی
  3. ارائه راهنمایی در زمینه اخذ کارت بازرگانی
  4. مشاوره در بخش ترخیص، تخلیه و حتی حمل و نقل
  5. مشاوره برای تاسیس شرکت
  6. ارائه اظهار نامه در واردات کالای مجوز
  7. مشاوره در امور صادرات و واردات
  8. و غیره

وکیل گمرکی در تهران

تاجرهای بین المللی با بارهای کمرگی میلیاردی نیازمند مشاوره‌های حقوقی گمرک هستند. وکیل گمرکی در تهران یکی از بهترین مشاورهای حقوقی گمرکی برای تاجران هستند. از جمله جرائم حقوقی و مالی گمرکی می‌توان به مواردی از جمله هرگونه اظهاری مخالف با قوانین و اظهارنامه‌های گمرکی که شامل زیان‌های مالی برای دولت باشد اشاره کرد. لازمه جرائم گمرکی دریافت حقوق گمرکی و سود بازرگانی و هزینه‌ها و عوارض گمرکی است. وکیل به عنوان یک مشاور حقوقی امور گمرکی به نیابت از افراد تاجر یا شرکت‌های تجاری موظف است ضمن مشاوره حقوقی به آنها به اموری مثل ترخیص، صادرات و واردات کالا بپردازد. از دیگر مهمترین وظایف یک وکیل گمرکی در تهران می‌توان به گرفتن مجوزهای لازم از صنایع و ادارات مختلف و گرفتن معافیت‌های گمرکی صادرات و واردات، مشاوره های حقوقی در زمینه دریافت کارت بازرگانی و ترخیص، تخلیه و امور مربوط به جابجایی و حمل  و نقل بارها، رسیدگی به امور حقوقی برای دریافت جواز تاسیس شرکت‌ها و صنایع و … اشاره کرد. بهترین وکیل در تهران کسی است که نسبت به موکل خود احساس مسئولیت داشته باشد و شخصا با آگاهی کامل به تمامی قوانین و حقوق مربوط به امر گمرکی به پرونده وی رسیدگی کند.

وکیل متخصص گمرک

پرونده‌های گمرک دارای ابعاد مالی و فنی گسترده‌ای هستند. انتخاب یک وکیل متخصص گمرک به شما کمک خواهد کرد تا با خیال راحت تمامی امور ترخیص، ثبت قرار دادها، امضای پرونده‌ها، پرداخت هزینه‌ها ‌و ‌… به یک شخص حرفه‌ای بسپارید و صرفا نتیجه را شاهد باشید‌. در کسب و کارهای بزرگ که نیاز دارند تا با گمرک در تعامل باشند استفاده از وکیل متخصص گمرک باعث خواهد شد تا امور گمرکیشان با نظم و ترتیب بالایی انجام شود و وکیلی است که در زمینه پیگیری امور گمرکی دارای تخصص و تجربه است و با قوانین حقوقی این فرایند نیز به خوبی آشناست. شما با استفاده از یک وکیل کارآمد قادر خواهید بود تا به خوبی امور گمرکی خود را پیش ببرید و نگرانی بابت این کارها نداشته باشید، زیرا شما از یک متخصص بهره‌مند هستید. همانطور که در بالاتر اشاره داشتیم، هنگامی که صحبت از مباحث گمرکی می‌شود همزمان گردش‌های مالی سنگین نیز به چشم می‌آیند، بنابراین باید شما برای مدیریت چنین مواردی از یک وکیل مورد اعتماد و کاملا حرفه‌ای استفاده کنید تا کمترین نگرانی را داشته باشید. وکیل متخصص گمرک با دانش و تجربه‌ای که در زمینه موارد حقوقی گمرک دارد به کار شما سرعت بیشتری خواهد داد و در پی آن سود سازی بیشتری می‌تواند برای کار شما محقق شود. استفاده از یک وکیل متخصص گمرک امری بهینه و مناسب برای کسب و کارهای دارای موارد گمرکی است.

 

بهترین وکیل گمرکی کیست

Who is the best customs lawyer?

بهترین وکیل گمرکی کیست؟

از آن جایی که رسیدگی به مسائل  گمرکی به همین سادگی ها نیست باید کار را به بهترین وکیل گمرکی باشید. بهترین وکیل به وظایف خود واقف است و می‌داند که باید در چه زمانی چه اقدامی کند تا شما به بهترین نتیجه ی ممکن برسید. از ویژگی‌های بهترین وکیل می‌توان به تجربه‌ی کافی و رزومه کاری موفق آن اشاره کرد. هوش بالا و روحیه ی پیگیر، مسلط بر قوانین گمرکی و تبصره ها، تسلط به کلام و زبان بدن از دیگر ویژگی‌های یک وکیل کار بلد است. شما در انتخاب یک وکیل کار کشته و مجرب باید به تمام این نکات توجه کنید و دقت کنید که این وکیل برای شما وقت می گذارد یا خیر.

چرا به وکیل گمرکی نیاز داریم

اگر تا به این جای کار متوجه‌ی اهمیت مراجعه به وکیل گمرکی نشده‌اید ما در این بخش به شما می‌گوییم که چرا به وکیل گمرکی نیاز دارید. شما به تنهایی نمی‌توانید مسائل حقوقی مربوط به گمرک و ترخیص کالا را انجام دهید اما یک وکیل از آن جایی که به تمام قوانین و تبصره‌ها واقف است می‌تواند در سریع ترین حالت ممکن مشکل را حل کند. چنان چه از همان ابتدای که قصد تشکیل شرکت خود را دارید با یک مشاور مشورت کنید و یا این که یک وکیل برای شرکت خود استخدام کنید مشکلات حقوقی تان به حداقل ترین حالت ممکن می‌رسد. پس در اولین فرصت ممکن از اطرافیان خود در رابطه با بهترین وکیل گمرکی که می‌شناسند تحقیق کنید و بعد از تحقیق یک وکیل گمرکی درجه یک را انتخاب کنید. دقت کنید که شما باید حواستان باشد که به دنبال بهترین وکیل گمرکی باشید زیرا ممکن است فردی در مسائل ملکی و یا خانواده بهترین باشد اما نتواند در مسائل گمرکی عملکرد مناسبی نداشته باشد پس به دنبال کسی بگردید که چندین سال در این زمینه فعالیت کرده است و با تجربه ای که دارد می‌تواند شما را به بهترین نتیجه برساند و بتواند در دادگاه بهترین دفاع را از شما داشته باشد.

خلاصه مطلب

یکی از مهمترین بخش‌ها در شرکت‌های بزرگ بخش امور گمرکی است. این بخش دارای ابعاد گسترده‌ای است و هر شرکتی نیاز دارد تا برای مدیریت آن از یک نیروی ماهر بهره ببرد. قطعا یکی از بهترین گزینه‌هایی که برای این کار وجود دارد استفاده از یک وکیل متخصص گمرک است. در این نوشته از سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش همراه شما بودیم تا در مورد عنوان وکیل گمرک موارد مختلفی را مورد بررسی قرار دهیم. امیدواریم مطالبی که در این نوشته پیرامون آنها صحبت کردیم برای شما مفید بوده باشد و به خوبی از آنها بهره‌مند شده باشید. شما می‌توانید در صورتی که سوالات دیگری دارید، آن را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم. همچنین می توانید برای کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر در زمینه وکیل گمرک با شماره تماس ۰۹۱۹۲۳۲۹۷۸۷ در ارتباط باشید تا اطلاعات خوبی کسب کنید و بتوانید بهترین اقدامات را در این زمینه انجام دهید.

وکیل در کرد کوی

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :

جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده