وکیل گمرکی وکیل گمرکی

امروز آمده ایم تا درباره وکیل گمرکی با یک دیگر صحبت کنیم اما قبل از آن بهتر است که یک نگاهی به گمرک بیندازیم و بررسی کنیم که گمرک چه وظیفه ای دارد. لازم به ذکر است که گمرک موظف است کالای وارداتی را مبتنی بر قوانین به صاحب آن تحویل دهد یا به اصطلاح کالا را ترخیص کند. گمرک بر تمام کالا ها نظارت دارد و از تمام ورودی ها و خروجی ها گزارش تهیه می کند. وکیل پایه یک دادگستری یا نماینده از سمت شرکت و یا شخص موظف است که کالا را ترخیص کند. لازم به ذکر است که مسائل حقوقی گمرکی پیچیدگی های زیادی دارند که تنها یک وکیل خبره گمرکی می تواند از پس کار های آن بر بیاید.

درخواست مشاورهه

وظیفه ی وکیل گمرکی چیست

از آن جایی که  پرونده های گمرکی به چندین میلیارد و یا حتی بیش تر ختم می شوند بهتر است که به دنبال بهترین وکیل گمرکی باشید تا کار ها به نحو احسن انجام شوند. شایان ذکر است که وکیل موظف است که کالا شما را ترخیص کند و اصلا لازم نیست که شما در دادگاه حاضر شوید.  از آن جایی که امکان خطا در ترخیص کالا وجود دارد  حضور یک وکیل شرکت میزان این خطا را کم می کند. دفاع از حقوق موکل، انجام تشریفات گمرکی، پرداخت و حقوق عوارض گمرکی و امضای اوراق و اسناد از دیگر وظایف وکیل گمرکی محسوب می شود.  شما حتی می توانید از مشاوره حقوقی گمرکی نیز استفاده کنید و کار های خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

وکیل گمرکی دریافت مشاوره حقوقی از وکیل گمرکی

شما می توانید از ابتدای کار خود از مشاوره های یک وکیل درجه یک گمرکی استفاده کنید.  حال به سراغ وظایف یک مشاور حقوقی می پردازیم.

  • اخذ مجوز از وزارت صنایع، بازرگانی تجهیزات بهداشتی و پزشکی
  • معافیت های گمرکی
  • ارائه راهنمایی در زمینه شرایط اخذ کارت بازرگانی
  • مشاوره در بخش ترخیص ، تخلیه و حتی حمل و نقل
  • مشاوره برای تاسیس شرکت
  • ارائه اظهار نامه در واردات کالای مجوز
  • مشاوره در امور صادرات و واردات
  • و غیره

وکیل گمرکی در تهران

تاجرهای بین المللی با بارهای کمرگی میلیاردی نیازمند مشاوره های حقوقی گمرک هستند. وکیل گمرکی در تهران یکی از بهترین مشاورهای حقوقی گمرکی برای تاجران هستند. از جمله جرائم حقوقی و مالی گمرکی می توان به مواردی از جمله هر گونه اظهاری مخالف با قوانین و اظهار نامه های گمرکی که شامل زیان های مالی برای دولت باشد اشاره کرد. لازمه جرائم گمرکی دریافت حقوق گمرکی و سود بازرگانی و هزینه ها و عوارض گمرکی است. وکیل گمرکی به عنوان یک مشاور حقوقی امور گمرکی به نیابت از افراد تاجر یا شرکت های تجاری موظف است ضمن مشاوره حقوقی به آن ها به اموری مثل ترخیص، صادرات و واردات کالا بپردازد. از دیگر مهم ترین وظایف یک وکیل گمرکی در تهران می توان به گرفتن مجوزهای لازم از صنایع و ادارات مختلف و گرفتن معافیت های گمرکی صادرات و واردات، مشاوره های حقوقی در زمینه دریافت کارت بازرگانی و ترخیص، تخلیه و امور مربوط به جابجایی و حمل  و نقل بارها، رسیدگی به امور حقوقی برای دریافت جواز تاسیس شرکت ها و صنایع و … اشاره کرد. بهترین وکیل گمرکی در تهران کسی است که نسبت به موکل خود احساس مسئولیت داشته باشد و شخصا با آگاهی کامل به تمامی قوانین و حقوق مربوط به امر گمرکی به پرونده وی رسیدگی کند.

وکیل متخصص گمرک

پرونده های گمرک دارای ابعاد مالی و فنی گسترده ای هستند. انتخاب یک وکیل متخصص گمرک به شما کمک خواهد کرد تا با خیال راحت تمامی امور ترخیص، ثبت قرار داد ها، امضای پرونده ها، پرداخت هزینه ها ‌و ‌… به یک شخص حرفه ای بسپارید و صرفا نتیجه را شاهد باشید‌. در کسب و کار های بزرگ که نیاز دارند تا با گمرک در تعامل باشند استفاده از وکیل متخصص گمرک باعث خواهد شد تا امور گمرکیشان با نظم و ترتیب بالایی انجام شود. وکیل متخصص گمرک وکیلی است که در زمینه پیگیری امور گمرکی دارای تخصص و تجربه است و با قوانین حقوقی این فرایند نیز به خوبی آشناست. شما با استفاده از یک وکیل متخصص گمرک کارآمد قادر خواهید بود تا به خوبی امور گمرکی خود را پیش ببرید و نگرانی بابت این کار ها نداشته باشید، زیرا شما از یک متخصص بهره مند هستید. همانطور که در بالا تر اشاره داشتیم، هنگامی که صحبت از مباحث گمرکی می‌شود هم زمان گردش های مالی سنگین نیز به چشم می آیند، بنابراین باید شما برای مدیریت چنین مواردی از یک وکیل مورد اعتماد و کاملا حرفه ای استفاده کنید تا کمترین نگرانی را داشته باشید. وکیل متخصص گمرک با دانش و تجربه ای که در زمینه موارد حقوقی گمرک دارد به کار شما سرعت بیشتری خواهد داد و در پی آن سود سازی بیشتری می تواند برای کار شما محقق شود. استفاده از یک وکیل متخصص گمرک امری بهینه و مناسب برای کسب و کار های دارای موارد گمرکی است.

وکیل گمرکی بهترین وکیل گمرکی کیست

از آن جایی که رسیدگی به مسائل  گمرکی به همین سادگی ها نیست باید کار را به بهترین وکیل گمرکی باشید. بهترین وکیل به وظایف خود واقف است و می داند که باید در چه زمانی چه اقدامی کند تا شما به بهترین نتیجه ی ممکن برسید.  از ویژگی های بهترین وکیل می توان به تجربه ی کافی و رزومه کاری موفق آن اشاره کرد. هوش بالا و روحیه ی پیگیر،  مسلط بر قوانین گمرکی و تبصره ها ، تسلط به کلام و زبان بدن از دیگر ویژگی های یک وکیل کار بلد است. شما در انتخاب یک وکیل کار کشته و مجرب  باید به تمام این نکات توجه کنید و دقت کنید که این وکیل برای شما وقت می گذارد یا خیر.

چرا به وکیل گمرکی نیاز داریم

اگر تا به این جای کار متوجه ی اهمیت مراجعه به وکیل گمرکی نشده اید ما در این بخش به شما می گوییم که چرا به وکیل گمرکی نیاز دارید.  شما به تنهایی نمی توانید مسائل حقوقی مربوط به گمرک و ترخیص کالا را انجام دهید اما یک وکیل از آن جایی که به تمام قوانین و تبصره ها واقف است می تواند در سریع ترین حالت ممکن مشکل را حل کند. چنان چه از همان ابتدای که قصد تشکیل شرکت خود را دارید با یک مشاور مشورت کنید و یا این که یک وکیل برای شرکت خود استخدام کنید مشکلات حقوقی تان به حداقل ترین حالت ممکن می رسد. پس در اولین فرصت ممکن از اطرافیان خود در رابطه با بهترین وکیل گمرکی که می شناسند تحقیق کنید و بعد از تحقیق یک وکیل گمرکی درجه یک را انتخاب کنید. دقت کنید که شما باید حواستان باشد که به دنبال بهترین وکیل گمرکی باشید زیرا ممکن است فردی در مسائل ملکی و یا خانواده بهترین باشد اما نتواند در مسائل گمرکی عملکرد مناسبی نداشته باشد پس به دنبال کسی بگردید که چندین سال در این زمینه فعالیت کرده است و با تجربه ای که دارد می تواند شما را به بهترین نتیجه برساند و بتواند در دادگاه بهترین دفاع را از شما داشته باشد.

خلاصه مطلب

یکی از مهم ترین بخش ها در شرکت های بزرگ بخش امور گمرکی است. این بخش دارای ابعاد گسترده ای است و هر شرکتی نیاز دارد تا برای مدیریت آن از یک نیروی ماهر بهره ببرد. قطعا یکی از بهترین گزینه هایی که برای این کار وجود دارد استفاده از یک وکیل متخصص گمرک است. در این نوشته از سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش همراه شما بودیم تا در مورد عنوان وکیل گمرک موارد مختلفی را مورد بررسی قرار دهیم. برخی از عنوان هایی که مورد بررسی قرار گرفت و در رابطه با آنها اطلاعاتی کسب شد، عبارتند از: وکیل متخصص گمرک، چرا به وکیل گمرکی نیاز داریم؟ بهترین وکیل گمرکی کیست؟ و … امیدواریم مطالبی که در این نوشته پیرامون آنها صحبت کردیم برای شما مفید بوده باشد و به خوبی از آنها بهره مند شده باشید. شما می توانید در صورتی که سوالات دیگری دارید، آن را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم. همچنین می توانید برای کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر در زمینه وکیل گمرک با شماره تماس 09192329787 در ارتباط باشید تا اطلاعات خوبی کسب کنید و بتوانید بهترین اقدامات را در این زمینه انجام دهید.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها