وکلا در ایران

وکیل دادگستری در درگز

همه فعالیت های قانونی که در کشور انجام می ‌شوند کم یا زیاد و یا کوچک یا بزرگ همگی نیازمند وجود یک وکیل پایه یک دادگستری هستند. زیرا همانطور که می دانید تمام افراد جامعه از قوانین و مقررات مطلع نیستند بنابراین باید کسی در کنار آن ها باشد که آن ها را راهنمایی کند که کاری خلاف قوانین انجام انجام ندهند. خوشبختانه در سرتاسر ایران و افراد زیادی وجود دارند که در رشته حقوق و وکالت تحصیل نموده اند بنابراین می توانند در این زمینه به یاری افراد دیگر بشتابند.

وکیل اقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از مرکز وکلای قوه قضاییه در شهر درگز با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

تخصص و مهارت ها :
مسلط به رویه محاکم
وکالت تخصصی در دعاوی کیفری
وکالت تخصصی در دعاوی با موضوعات مواد مخدر، مشروبات الکلی ،قاچاق کالا و ارز ،جرایم امنیتی ،جرایم اقتصادی و مالی و …
وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های انقلاب

وکیل میر

برای هر شهروند شهرستان درگز می تواند چالش های حقوقی، کیفری، ملکی و … به وجود بیاید، از این رو داشتن اطلاعات کافی درباره این موارد می تواند به این افراد کمک زیادی کند. فعالیت های قانونی و حقوقی که در کشور انجام می ‌شوند کم یا زیاد و یا کوچک یا بزرگ همگی بر اساس قوانین انجام می شوند و نیاز است تا شما بر قوانین احاطه داشته باشید. قطعا شهروندان عادی اشراف کاملی بر روی قوانین حقوقی و کیفری ندارند. پس نیاز است تا این افراد با یک شخص با دانش مشورت کنند.

با توجه به موردی که بیان کردیم، اگر شما دوستان عزیزی که در حال مطالعه این مقاله از سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش هستید می توانید با استفاده از راهنمایی های یک وکیل دادگستری در درگز به خوبی نیاز های قانونی خود را در زمینه های مختلف کیفری و حقوقی برطرف کنید. پیگیری پرونده های قضایی کار روتین و آسانی نیست، بنابراین هر کسی این توانایی را ندارد تا با استفاده از توان شخصی اش یک پرونده سخت و طاقت فرسا را به بهترین نتیجه ممکن برساند، در چنین شرایطی است که احساس نیاز به کمک یک وکیل دادگستری در درگز مشخص می شود.

چنین وکیلی با توجه به تسهیلات و توانایی هایی که دارد می تواند به خوبی از حق شما دفاع کند و پرونده شما را نیز به بهترین شکل ممکن به نتیجه برساند. بنابراین شما می توانید با استخدام وکیل دادگستری در درگز بر توانایی های او حساب باز کنید و پیگیری امور پرونده تان را به او بسپارید و صرفا با دریافت گزارش های دوره ای از وضعیت پرونده خود خبر دار شوید.

آدرس : درگز – جنب اژانس قدیم ساختمان اداری آوا – طبقه اول – واحد یک
– دفتر وکالت موسی الرضا میر
شماره تماس : 9252 382 0915

وکیل در تهران وکیل در تهران

وکیل پایه یک دادگستری در درگز

وکیل پایه یک دادگستری در درگز یک فرد حقوقی است که با استفاده از پروانه وکالت خود به یاری افراد درگیر در پرونده‌های حقوقی و کیفری می‌ پردازد و وکالت پرونده ‌های آن‌ ها را در دادگاه‌ های کشور قبول می‌کند. چنین فردی با تسلط بر تمامی قوانین و مقررات حقوقی و کیفری کشور به خوبی می ‌تواند بهترین لوایح دفاعی و دادخواست ‌های حقوقی را برای موکلان خود تنظیم کرده و به دادگاه ‌های کشور تحویل دهد. یک وکیل پایه یک دادگستری در درگز به خوبی می‌ داند در صورتی که پیش بینی او از پرونده با رای بدوی دادگاه مطابق نبود باید درخواست تجدید نظرخواهی برای دادگاه تجدید نظر ارسال کند و به دنبال ایجاد فرصتی دوباره برای دفاع از موکلانش باشد. مهمترین وظایف چنین وکیلی دفاع از موکلانش در تمامی جلسات دادگاه و ارائه مشاوره حقوقی به آن‌هاست.

وکیل در درگز آنلاین

وکیل آنلاین در درگز یکی از شهرستان‌ های خراسان رضوی یکی از بهترین خدمات موسسه ‌های حقوقی است. در این راستا می‌توان گفت موسسه ‌های حقوقی یا دفاتر وکالت برای راحتی موکلان و مخاطبان خود اقدام به ارائه خدمات آنلاین به آن‌ ها می‌کنند از این رو ارتباط با وکیل درگز آنلاین یکی از بهترین ایk خدمات محسوب می ‌شود. موکلان می ‌توانند در بستری امن و با دسترسی شبانه روزی با بهترین وکلای پایه یک دادگستری به صورت انلاین در ارتباط باشند و تمامی اظهارات و سوالات خود را با آن‌ها در میان بگذارند از این رو در کمترین زمان ممکن و بدون هیچ رفت و آمدی جواب خود را دریافت کرده و از مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین نیز بهره ببرند. لازم است بدانید وکیل آنلاین در درگز می‌تواند در پرونده‎ های حقوقی یا کیفری در هر حوزه‌ای بهترین خدمات مشاوره‌ای را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

دعاوی مواد مخدر در درگز

پرونده های مواد مخدر من جمله پرونده‌هایی هستند که امروزه افزایش پیدا کرده اند و در دادگاه انقلاب به آن ها رسیدگی می‌شود. این نوع از پرونده‌ها بسیار پیچیده می باشند و برای حل کردن آن‌ها باید به قوانین و ماده‌های قانونی مربوط به مواد مخدر آشنایی کامل داشته باشید و صورتی که بدون آگاهی اقدام به پیگیری این پرونده نمایید ممکن است مجازات‌های سنگینی برای فرد متهم رقم بخورد. جرائم مواد مخدر یکی از جرایم مهم و اساسی در کشور ما می باشد، در این جرایم چون که متهم همراه با مواد مخدر دستگیر می ‌شود اثبات بی گناهی کار بسیار دشواری می باشد و مجازات‌های سنگینی را برای فرد متهم به همراه دارد. در این موقعیت پیشنهاد ما کمک گرفتن از وکیل مواد مخدر است.

به صورت کلی با توجه به اثرات مخربی که مواد مخدر بر جامعه و افراد دارد قانون به شکل سخت گیرانه ای سعی دارد تا با استفاده از مجازات های سنگین در مقابل مجرمان این حیطه بایستد. همانطور که گفتیم شما می توانید تا با استفاده از کمک وکیل مواد مخدر در درگز چنین پرونده هایی را به نتیجه خوبی برسانید. در پرونده های جرایم مواد مخدر با توجه به حساسیت و سخت گیری هایی که از طرف قانون و دادگاه وجود دارد باید وکیل شما به خوبی به تمامی جزییات توجه کافی را داشته باشد تا کوچک ترین مشکلی در راستای کسب نتیجه خوب برای پرونده پیش نیاید.

با توجه به تمامی موارد گفته شده شایسته است تا شما از بهترین وکیل مواد مخدر در درگز برای پرونده های این حیطه که درگیر آن هستید بهره ببرید. شما با استفاده از شماره 09153829252 می توانید با وکیل مد نظر خود در ارتباط باشید و ادامه راهنمایی های مرتبط با پرونده خود را از او طلب کنید.

وکیل در درگز

دعاوی کیفری

دعاوی کیفری یکی از گسترده ترین دعاوی جاری در دادگاه های کشور است. در این بخش ابتدا لیستی از معروف ترین موارد حیطه کیفری را برای شما تهیه کرده ایم و سپس بیشتر در این رابطه با شما صحبت خواهیم کرد.

 • قتل
 • جعل
 • آدم ربایی
 • مواد مخدر
 • و …

دعاوی کیفری به گونه ای هستند که از طرف قانون برای آنها مجازات در نظر گرفته شده است و به طور کلی دارای پیچدگی های خاص خود نیز هستند. بنابراین اگر شما درگیر هر نوع از آنها شدید مناسب است تا برای بهتر پیش رفتن مسیر پرونده تان از وکیل کیفری استفاده کنید و اما اگر در شهرستان درگز و یا اطراف آن ساکن هستید می توانید برای موقعیت مشابه از وکیل کیفری در درگز استفاده کنید. وکیل کیفری در درگز می تواند راهنما و همراهی بسیار مفید برای پیگیری پرونده های کیفری در دادگاه های شهرستان درگز باشد.

وکیل کیفری در درگز با توجه به شناخت و درک درستی که نسبت به پرونده های کیفری دارد می داند که باید از چه طریقی و به چه صورت آنها را پیگیری کرد و به نتیجه رساند.

وکیل در درگز

دعاوی ملکی

افراد یک جامعه ممکن است چندین بار معاملات ملکی انجام دهند که این معاملات نیازمند اطلاعات کافی هستند. به همین خاطر  برای انجام معاملات ملکی به وکیل ملکی نیاز دارید. معاملات ملکی باید بر اساس قوانین و مقررات ملکی انجام شوند.امور ملکی اگر بر اساس قانون های ملکی انجام نشوند می توانند مشکل ساز شوند. هنگامی که صحبت از دعاوی ملکی می شود به صورت عمده به دعاوی اشاره داریم که در زمینه هایی مانند: اجاره، خرید ملک، فروش ملک، رهن و … پیش می آیند.

ممکن است تا در شرایطی شما با مستاجر خود بر سر موارد مختلفی مانند پرداخت اجاره، تخلیه و … درگیر شوید و در این چنین مواقعی بهترین کار این است تا در اسرع وقت و بعد از رایزنی های اولیه با کمک یک وکیل ملکی در درگز به نتیجه برسید. وکیل ملکی در درگز اشراف درستی نسبت به ابعاد مختلف قانونی کار خود دارد و با تکیه بر این توانایی خود می تواند تا به بهترین شکل ممکن پرونده ای که در آن دست دارد را در دادگاه مدیریت کند و با ارائه مستندات لازم بهترین رای را برای پرونده مورد نظرش کسب کند. بنابراین اگر شما نیاز دارید تا به بهترین شکل ممکن پرونده شما پیش برود و بهترین نتیجه نیز برای آن کسب شود، به شما پیشنهاد می کنیم تا از یک وکیل ملکی در درگز بهره مند شوید.

وکیل در درگزدعاوی خانواده در درگز

به نظر می‌ آید که با افزایش جمعیت و گذشت زمان فعالیت های خانواده ها رسمی تر و قانونی تر شده بنابراین وجود یک وکیل خانواده می ‌تواند بسیار مفید واقع شود. وکیل خانواده در درگز می تواند در پرونده های مانند: پرونده های طلاق، پرونده های طلاق یک طرفه، پرونده های ارث و میراث، پرونده های خانوادگی و … به شما کمک کند تا در بهترین وضعیت به پیگیری پرونده خود بپردازید. وکیل خانواده در درگز به خوبی درک درستی نسبت به قوانین موجود در زمینه دعاوی خانواده دارد و  از این رو قادر است تا مناسب ترین مستندات را برای ارائه به دادگاه فراهم کند و به بهترین شکل ممکن به موکل خود کمک کند تا به خوبی به حق ضایع شده خود دست یابد.

یکی دیگر از مزایایی که استفاده از وکیل خانواده در درگز دارد این است که چنین وکیلی می تواند مسیر طولانی و تقریبا پیچیده پرونده های همچون طلاق را با توجه به مهارت ها و استعداد هایی که دارد هموار کند. بنابراین اگر نیاز دارید تا بهترین نتیجه ها در سریع ترین زمان برای پرونده تان کسب شود، می توانید برنامه ای برای استخدام یک وکیل خانواده در درگز داشته باشید.

وکیل در درگزمشاور حقوقی در درگز

همه افراد یک جامعه به مشاور حقوقی نیاز دارند زیرا فعالیت هایی که قرار است در جامعه انجام دهند همگی نیازمند قوانین و مقرراتی است که به آن واقف نیستند بنابراین شرکت در جلسات مشاوره حقوقی می تواند به آن ها کمک کند که بتوانند وکیلی خوب برای پرونده های خود انتخاب کنند. بهترین مشاور حقوقی در درگز مشغول به فعالیت می باشد که شما با اندکی تحقیق می توانید او را پیدا کنید و مشورت‌ های خود را با او انجام دهید. شرکت در جلسات مشاوره حقوقی به شما دید باز تری نسبت به آنچه که نیاز است انجام دهید می دهد و از این رو شما قادر خواهید بود تا اقدامات بهینه تری را در مورد پرونده خود انجام دهید. اگر شما در مقطعی از زمان هستید که نمی دانید چه کاری برای پیشرفت پرونده تان لازم است می توانید با دریافت مشاوره حقوقی در درگز نیاز خود را برطرف کنید و با تعیین اهدافی مشخص و در دسترس پیگیری پرونده خود را قوی تر از قبل از سر بگیرید. شما می توانید با استفاده از شماره 09153829252 با وکیل در درگز به صورت تلفنی در ارتباط باشید و از او درخواست مشاوره حقوقی کنید.

وکیل در درگزدفتر وکالت در درگز

اکثر وکلایی که در درگز فعالیت می کنند دفاتری دارند که در این دفاتر فعالیت های قانونی خود را انجام داده و همچنین موکلین خود را در دفاتر خود ملاقات می کنند. چنین ملاقات هایی کمک می ‌کند که در محیطی امن و وکیل با موکل خود در مورد پرونده و اسناد و مدارک و حق و حقوق او صحبت کند. زیرا هر وکیلی باید به شرایط و مطالبات موکل خود واقف باشد هم چنین قوانین و مقررات موجود و تبصره های مصوبه را به اطلاع او برساند.

شما می توانید با مراجعه به دفتر وکالت در درگز به خوبی مسائل و نکات مرتبط با پرونده تان را با وکیل مد نظرتان در میان بگذارید تا او با استفاده از نکاتی که از صحبت های شما به دست می آورد بهتر بتواند پرونده شما را مدیریت کند و آن را به نتیجه برساند. دفتر وکالت در درگز بستری است تا موکل در یک شرایط کاملا مورد اعتماد تمامی خواسته ها و ریزه کاری های پرونده خود را با او در میان بگذارد.

وکیل در درگزدعاوی طلاق در درگز

قطعاً طلاق یکی از تصمیمات مهم زندگی افراد است که پس از مدتی زندگی تصمیم می گیرند که به آن خاتمه دهند بنابراین برای چنین تصمیمی بهتر است وکیلی در کنار آن ها باشد تا روند قانونی دادگاه بهتر طی شود. در این صورت وکیل می تواند تمام حق و حقوق موکل خود را از طرف مقابل مطالبه نموده و هم چنین حق حضانت را برای او بگیرد. علاوه بر آن وجود وکیل طلاق می تواند به زود تر صادر شدن حکم طلاق کمک نموده و در نهایت نتیجه دادگاه را به نفع شما تمام کند.

به شما پیشنهاد می کنیم تا برای کسب بهترین نتایج در پرونده هایی که در شهرستان درگز دارید، قبل از عقد قرارداد وکالت با وکیل در درگز به خوبی در مورد رزومه و سابقه کاری او و همچنین توانایی های و مدارک علمی اش تحقیق کنید. هر چقدر وکیل مد نظرتان در این زمینه ها موفق تر باشد و توانسته باشد تا قوی تر عمل کند احتمال اینکه بتواند پرونده شما را نیز به بهترین شکل ممکن مدیریت کند و بهترین نتایج را نیز برای آن کسب کند بیشتر خواهد شد. در این بخش رزومه ای از وکیل گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در ناحیه درگز را برای شما فراهم کرده ایم. شما می توانید با بهره مندی از این وکیل بهترین نتایج را برای پرونده خود رقم بزنید.

 • دارای گواهی نامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران ۱۳۸۹
 • وکیل پایه‌یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • فعال در حوزه دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری و خانواده
 • استعداد درخشان در رشته حقوق در دانشگاه …
 • متخصص در حقوق قراردادها و دعاوی ملکی
 • توانایی پذیرش وکالت ایرانیان خارج از کشور
 • رتبه برتر آزمون وکالت
 • عضو انجمن علمی حقوق مالکیت های فکری
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل متخصص در زمینه جرایم کیفری
 • وکیل متخصص در زمینه مواد مخدر
 • و …

خلاصه مطلب

در این مقاله از سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش همراه شما بودیم و در مورد عنوان وکیل دادگستری در درگز صحبت کردیم. به غیر از این عنوان به بررسی عنوان های دیگر مانند: رزومه وکیل در درگز، دعاوی طلاق در درگز، دفتر وکالت در درگز، مشاور حقوقی در درگز، دعاوی خانواده در درگز، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی مواد مخدر در درگز و … نیز اشاره داشتیم. امیدواریم که مطالب بیان شده در این مقاله برای شما کاربردی بوده باشد و بتوانید با استفاده از آنها به بهترین شکل ممکن پیش نیاز خود را در درگز برطرف کنید. شما می توانید در صورتی که در مورد موارد بیان شده در این مقاله سوالی دارید، آن را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید تا پاسخگوی آن باشیم. همچنین می توانید با استفاده از شماره 09153829252 با وکیل ما در درگز در ارتباط باشید تا شما را در زمینه ای که نیاز دارید راهنمایی کند.

وکیل در کرد کوی

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
9 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جمشیدی
6 ماه قبل

آقای میر خیلی با دقت هستند
به خاطر دقت ایشان تونستم موفق بشم در پرونده م
به خاطر کمک های ایشان ۱۰ سال حبسی که داشتم در دادگاه تجدید نظر نقص شد و الان سر زندگیم هستم

مهندس پاکزاد
6 ماه قبل

سلام وقت بخیر
من‌ وکلا زیادی داشتم در مشهد و درگز
سه سال پیش یک مشکل بزرگی داشتم در مشهد
با کمک اقای میر نتیجه خیلی خوبی گرفتم و از یک تیم کلاهبرداری نجات پیدا کردم
از نظر من بزرگ ترین ویژگی ایشون انصاف و درست کار بودنشون هست
واقعا شهر ما به همچین وکیل های با سوادی نیاز داره

مهندس پاکزاد

محبوبه
5 ماه قبل

وکیل خیلی خوبی هستند
من یک بار رفتم دفتر ایشون
مشاوره خوبی دادن

درگزی
5 ماه قبل

وکیل گرونی هست
سابقه کار در تهران داره
من پرونده داشتم با این اقا
چند سال درگیر بودم هر وکیلی میگرفتم یک بازی سرم در میاورد
ولی ایشون مشکلم رو حل کرد و در دیوان تهران حق بودنم رو ثابت کرد
قاضی باورش نمیشد حکمش شکسته
حلالش

سحر
5 ماه قبل

مشاوره خوبی بود

شاهمرادی
4 ماه قبل

وکیل دقیقی هست

مادر یحیی غلامی
3 ماه قبل

بچه منو ایشون نجات داد
تو ماشین بچم مواد گذاشته بودن
هیچ راهی نداشتیم که حرف ما رو قبول کنند
در دادگاه تجدید نظر ثابت شد که کار بچم نبود
خدا هر چی میخواد بهش بده

قادریان
2 ماه قبل

سلام به همشهری های عزیز
ایشون وکیل من بودن در مشهد دادگاه تجدید نظر خیلی کمک‌کرد‌ تا شاکی هام رضایت بدن
وکیل بی اندازه پیگیری هست
انقدر رفت دادگاه تا قاضی هم سعی میکرد به رضایت ختم بشه
وکیل قبلیم فقط جیبم رو‌ خالی کرد حتی جواب تلفنم رو هم نمیداد

مراد هاشمی
1 ماه قبل

س
حرف همه واقعا درسته
من اصالتا مادرم درگزی هست چند سال پیش با اقای با همکارم رفتیم مشهد دفترشون از اونجا با ایشون اشنا شدم
پدر من افغانی هست پسر عموی من راننده ترانزیت هست صاحب ماشین قبل خروج از افغانستان در ماشین ۵۴۰ کیلو شیشه جاساز میکنه در تانکر ماشین و ماشین در بیرجند اداره اطلاعات میگیره
عموی من امد ایران چند وکیل گرفت هیچ کاری نتونستن انجام بدند ما اقای میر رو معرفی کردیم عمو من امد درگز و وکالت داد به اقای میر و خواهرشون این دو وکیل بعد ۷ ماه اخر یک زندانی شیشه رو اونم با ۵۴۰ کلیو شیشه رو تبرئش رو‌گرفتن
هر چی از اقای میر و‌خانم میربگید کم هست
لایحعه های رو پرونده مینوشتن که به هر وکیلی نشون میدادیم میکفتن با این موضوعات رو حتی نمیدانسم و وکلای مواد مخدر اطلاع دارند