جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

بهترین وکیل در اردبیل

وکلا در ایران

بهترین وکیل در اردبیل

شهروندان عزیز اردبیلی همان طور که شما اطلاع و آگاهی دارید، دعاوی حقوقی از تنوع بسیار زیاد و انبوهی برخوردار هستند، و همچنین در عین حال مشکلات حقوقی به صورت کلی قابل پیشگیری کردن هستند. دعاوی که وقوع یافتن تعداد بسیار زیادی از آن ها به دلیل عدم آگاهی داشتن و توجه کردن خود فرد رخ خواهد داد و در بیشتر مورد ها نیز به زیان او پایان می پذیرد زیرا از کمک وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمی کنند. دعاوی حقوقی به دعاوی و اموری می گویند که در صلاحیت رسیدگی دادگاه حقوقی می باشد. در دادگاه حقوقی به ماهیت امر مورد ترافع بدون نظر داشتن به جرم بودن یا نبودن آن رسیدگی خواهد شد و هدف قاضی فصل کردن خصومت ها و رفع ساختن تنازع و صادر نمودن حکم به نفع شخص خواهان یا رد دعوای او می باشد.

شماره وکیل در تهران

وکیل ملکی در اردبیل

لازم است بدانید که مقصود از دعاوی ملکی یا دعاوی مربوط به املاک دعاوی و اموری می باشد که در آن موضوع خواسته یک ملک بوده است و یا حتی منشأ اختلافات طرفین ناشی از یک ملک یا مال غیر منقول می باشد مانند زمین، آپارتمان، مغازه، عمارت، خانه دربستی، باغ و امثالهم. دعاوی ملکی ویژگی و خصلت هایی دارند مانند اینکه در دادگاه محل قرار داشتن ملک مطرح و اقامه خواهند شد و هزینه دادرسی دعاوی ملکی مطابق با قیمت منطقه ای محاسبه خواهد شد نه قیمت معاملی یا واقعی. به عنوان مثال اگر که شرکای ملک مشاعی قصد داشته باشند ملک را به حالت مشاع خارج کنند باید که تقاضای افراز ملک را ابتدا از اداره ثبت محل حضور داشتن ملک کرده و اگر که ملک غیر قابل افراز تشخیص داده شود با مراجعه کردن به دادگاه و دریافت دستور فروش، ملک از طریق مزایده و بر مبنا و اساس قیمت کارشناسی فروخته خواهد شد. وکیل ملکی در این پرونده ها کمک بزرگی به طرفین دعوا می کند.

وکیل کیفری در اردبیل

اختلاف های کیفری به دعاوی اطلاق می شود که بر اساس قانون جرمی انجام شده باشد، و فرد با رجوع کردن به مراجع قضایی و دادگاه ها مدعی آن بوده باشد که به دلیل اتفاق افتادن جرم دچار ضرر و زیان شده است و خواهان مجازات مجرم باشد. مبداء و مبنا و اساس دعاوی کیفری از جرائم و مجازات ها ایجاد شده است که به صورت کلی دعوا یا شکوائیه کیفری، اقدامی می باشد که مطابق با آن شخص یا اشخاصی که به واسطه رفتار دیگری، جان، مال، آبرو او مورد تعرض قرار گرفته است، به جهت احقاق حق و جلوگیری کردن از اقدامات متعرض به محاکم قضایی متوسل بشود را دعوا یا شکوائیه کیفری می نامند.

وکیل خانواده در اردبیل

منظور از دعاوی مربوط به وکیل خانواده، دعاوی می باشد که در مورد روابط و حقوق و تکالیف افراد خانواده نسبت به یکدیگر طرح و اقامه می شود. لذا این دعاوی، ماهیتا جدای از دعاوی حقوقی و کیفری مانند الزام به تنظیم سند و اثبات جرم کلاهبرداری هستند و همچنین رویه محاکم قضایی در دعاوی خانواده متفاوت از دیگر دعاوی حقوقی می باشد. چون هدف و غایت نهایی، حفظ کیان خانواده می باشد. افرادی که به عنوان خواهان و یا خوانده در این دعاوی، طرف دعوا قرار گرفته اند، شامل زوج، زوجه و فرزند یا حتی فرزندان مشترک است که بر اساس موضوع های مختلف، اسامی ایشان در ستوان های خواهان و خوانده درج می شود. خواسته دعاوی خانواده در بیشتر موارد دربردارنده موضو هایی مانند طلاق، مطالبه کردن مهریه، مطالبه نفقه، اثبات زوجیت، حضانت فرزند، تعیین ملاقات طفل و غیره است.

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسنی
1402-02-11 12:25

بهترین وکیل اردییل هستند

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :

جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده