0919-2329787

تماس بگیرید

وکیل مواد مخدر در تهران

وکیل پایه یک دادگستری

خدمات وکالت توسط وکیل پایه یک دادگستری یکی از خدماتی است که افتخار داریم آن را به مردم عزیز کشور ارائه می‌کنیم. هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی به سبکی جدید و نوین اعم از:
• مشاوره تخصصی حقوقی
• وکالت در دعاوی حقوق ، کیفری ، خانواده و ملکی
• تنظیم دادخواست و شکواییه
• تنظیم لوایح حقوقی
• تنظیم قرارداد های حقوقی
گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت ۱۰ سال در کشور فعالیت مستمر داشته است. یکی از امتیازات ویژه این گروه تجربه و سابقه وکلای آن می باشد. لازم است بدانید که دعاوی حقوقی ‌‌و کیفری و دعاوی دیگر از شرایط بسیار پیچیده ای برخورداند و باید درباره آن ها اطلاعات کافی را داشته باشید. به عنوان نمونه شاید شما قصد داشته باشید که در یک دعوای حقوقی از خود دفاع نمایید یا بخواهید که یک دعوای حقوقی را اقامه نمایید.

مشاوره مستقیم با وکیل

قبول وکالت توسط وکیل متخصص و باتجربه

پیگیری وکیل تا مرحله پایانی

وکیل پایه یک دادگستری

برخی از پرونده های مهم وکیل موسی الرضا میر :

وکالت در پرونده قاچاق مواد مخدر از نوع شیشه با حجم ۵۴۰ کیلو گرم
پرونده کلاهبرداری و فروش مال غیر با مبلغ ۲۲۰ ملیارد تومان
در پرونده آدم ربایی
پرونده حمل مواد مخدر از نوع تریاک با حجم ۴۳۲ و ۹۹ کیلو گرم
وکالت در بیش از ۲۰ پرونده مواد مخدر در یک سال اخیر
وکالت در پرونده های کیفری در دیوان عالی کشور
وکالت تخصصی برای ایرانیان مقیم خارج کشور
چندین پرونده قتل
چندین پرونده رابطه نامشروع
وکالت
چندین پرونده قاچاق عمده کالا در سازمان تعزیرات حکومتی
وکالت تخصصی در چندین پرونده طلاق از طرف زوجه
وکالت در بیش از ۲۰ پرونده با موضوع کلاهبرداری در سال اخیر
وکالت در چندین پرونده رمز ارز
وکالت در چندین پرونده ضرب و‌جرح
وکالت در چندین پرونده ملکی (دعاوی کیفری ملکی)
وکالت در چندین پرونده خانواده (دعاوی کیفری خانواده)

درباره وکیل موسی الرضا میر :

وکیل اقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید. ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

حوزه تخصص :

وکالت در دیوان عالی کشور و دادگاه انقلاب
وکالت در دعاوی کیفری
وکالت در جرایم مواد مخدر
وکالت در جرایم رایانه و کلاهبرداری
وکالت ایرانیان مقیم خارج کشور
وکالت در جرایم روابط نامشروع
وکالت تخصصی در دعاوی اصل ۴۹
تنظیم قرار داد های حقوقی

چرا به وکیل متخصص کیفری نیاز داریم؟

هر شخصی که به ‌علت جرایم کیفری متضرر شده ‌است، حق دارد، دادخواهی کند. قانون‌گذار با تصویب آئین دادرسی کیفری، به بزه دیده این حق را داده ‌است که برای دفاع از خود شکایت کند. یعنی به ‌موجب قوانین شخصی که مرتکب جرمی شود، می‌تواند بهترین وکیل پایه یک کیفری در را داشته باشد. همچنین شخصی که از این جرم، ضرر و زیان جسمی، مادی و معنوی دیده ‌است، می‌تواند وکیل کیفری انتخاب کند. استفاده از وکیل خوب کیفری سبب می‌شود که موکل با اطمینان خاطر شکایت خود را به او بسپارد. پرونده ها و جرایم کیفری اصولا دارای مجازات های سنگین می باشند، اینگونه پرونده ها از حساسیت و پیچیدگی های خاصی برخوردار هستند که اگر افراد خود تصمیم به پیش برد پرونده بگیرند به دلیل عدم اگاهی از روند پرونده ها و قوانین و عدم تخصص در امور کیفری با کوچکترین اشتباه و سهل انگاری ممکن است مجازات سنگین و گاه غیرقابل جبرانی را متحمل شود.

همان طور که می‌‌دانید برای حل پرونده های قضایی و حقوقی به وجود وکیل پایه یک دادگستری نیاز است؛ که هر کسی نمی‌تواند از پس پرونده های حقوقی برآید بنابراین بلافاصله پس از اینکه درگیر پرونده های قضایی شدید باید به وکیل مراجعه نموده و وکالت پرونده خود را به دست او بسپارید. البته که با وجود اینکه تعداد وکلای کشور بسیار زیاد است قطعاً پیدا کردن وکیل خوب در چالش و شرایط مهمی را به وجود می ‌آورد بنابراین باید به قدری در این باره اطلاعات داشته باشید تا بتوانید بهترین وکیل را در به سادگی بیابید و به او اعتماد کنید. البته که ما امروز تصمیم گرفتیم تا در خدمت شما باشیم و در مورد یافتن وکیل در اطلاعات بیش تری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم بنابراین پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را در این باره بیابید.

درخواست مشاوره

یک وکیل چه ویژگی هایی دارد؟

وکیل پایه یک دادگستری ،  که تجربه پرونده های زیادی دارد و موفق به اخذ رای قاضی و دادگاه شده است می‌تواند به عنوان بهترین وکیل در نظر گرفته شود زیرا علاوه بر داشتن اطلاعات ، تجربه ی کافی و موفقی را دارد که می‌تواند در حل پرونده ی شما موثر باشد.
بهترین وکیل  به عنوان یک فرد مورد اعتماد موکل خود باید در نظر داشته باشد که:
• از اعتماد او سوءاستفاده نکند
• موکل را به درستی راهنمایی کند
• پیگیر پرونده باشد و در زمان مناسب کارهای مورد نیاز را انجام دهد و حداکثر تلاش خود را برای رسیدن موکل خود به تمامی حق و حقوقاتش انجام دهد
•  وکیل باید تابع قانون باشد و سهوا و یا عمدا از چارچوب قوانین فراتر نرود.
وقتی فردی دچار مشکلات حقوقی می‌شود قطعا به دنبال یک حلال مشکل است، در واقع در پی کسی است که در درجه اول مشکل حقوقی او را به درستی متوجه شده و به خوبی درک نماید و بتواند از همه زوایا آن را مورد بررسی  قرار دهد و در درجه دوم بتواند که مشکل او را در موازین قانونی کشور به سرانجام برساند. یکی از پرحجم‌ترین دعاوی موجود دعاوی حقوقی می باشد. مسائل و چالش هایی که در این حوزه قرار گرفته اند به اندازه ای گسترده است که هر شخص در زندگی خویش حداقل یکبار هم که شده با مسئله های حقوقی مواجه شده اند و ناچارا به یکی از دادگاه‌های حقوقی مراجعه نموده.
اگر شما ساکن تهران هستید و به مشکل حقوقی برخورد کرده اید قطعا به دنبال وکیل می باشید؛ که باید به شما بگویم چند راه برای انتخاب یک وکیل خوب در تهران مد نظر دارید که شامل:
می‌توانید به موسسات حقوقی معتبر که از شهرت خوبی دارند مراجعه کنید زیرا این موسسات برای حفظ اعتبار خود بهترین وکلا را استخدام میکنند.
می‌توانید سری به سایت کانون وکلای تهران بزنید؛ در انجا میتوانید از طریق سال صدور پروانه ی وکالت تا حدودی به سابقه ی کاری وکیل مد نظر پی ببرید که همانطور گفته شد سابقه ی کاری می تواند تاثیر مثبتی در حل پرونده ی شما بگذارد.
می‌توانید از دوستان و آشنایانتان سوال بپرسید و در این زمینه نظر انها را هم جویا شوید.

 

 

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش

وکیل در تهران

وکیل در تهران

درخواست مشاوره آنلاین وکالت

انتخاب مطمئن

شماره وکیل در تهران

۴ دیدگاه دربارهٔ «وکیل مواد مخدر در تهران»

 1. من ۱۹ سال حبس داشتم
  بیرجند برام پاپوش درست کردن
  با کمک ایشون در دیوان پروندم نقص شد
  زندگیم به ایشون مدیونم

 2. ایشون وکیل عموی من بودن
  عموم راننده کامیون بوده ۵۱۲ کیلو شیشه در تانکر سوخت جاساز کرده بودن عمو م هم خبر نداشت
  این وکیل چند سال کمک کرد ما رو تا عموم تبرعه شد و تا دیوان عالی کشور رفت تا عموم ازاد شد
  واقعا وکیل عالی هستن و کار درست هست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا