وکلا در ایران

بهترین وکیل در هیرمند

بسیاری از افراد می پرسند که ما پرونده ی حقوقی خود را به کدام وکیل بسپاریم؟ بهترین وکیل حقوقی چه کسی است؟ وکیل متخصص چه ویژگی هایی دارد؟ وکیل خانواده چه وظایفی دارد؟ وکیل ملکی و کیفری چه تفاوتی دارند؟ ما در این مقاله به این سوالات و بسیاری از سوالات دیگر درمورد وکیل در هیرمند و سایر مناطق صحبت می کنیم. با ما همراه باشید.

شماره وکیل در مشهد

درخواست مشاوره آنلاین وکالت

 وکیل متخصص در هیرمند

وکیل پایه یک دادگستری  بر تمام قوانین و مقررات حوزه ی تخصصی خود تسلط دارد و از پذیرفتن پرونده هایی که در حوزه ی تخصصی  ایشان قرار ندارند اجتناب می کند.  در ادامه به ویژگی های وکیل خوب در هیرمند اشاره می شود که به شما کمک می کند بهترین وکیل در هیرمند را بشناسید و پرونده ی خود را به ایشان بسپارید.

 • وکیل خود در هیرمند دارای مهارت کلامی بالایی است و با کلمات صقیل و علمی از موکل خود دفاع می کند تا ثیر کلام خود را افزایش می دهد.
 • وکیل مختصص در هیرمند در حوزه ی پرونده های حقوقی دارای سابقه و تجربه است.
 • وکیل خوب در هیرمند هوش تحلیلی بالایی دارد و مسائل حقوقی را به بهترین شکل دفاع می کند.
 • وکیل دادگستری در هیرمند باید جرئت و شهامت تحقیق و پژوهش برای کشف حقیقت را داشته باشد.
 • بهترین وکیل در هیرمند تنها در چارچوب قانون ومقررات عمل می کند و موکل خود را از رفتن به مسیر منحرف باز می دارد.
 • وکیل متخصص در هیرمند از دانش جدید و به روز در حوزه ی تخصصی خود اطلاع دارد و بر جدیدترین قوانین و مقررات اشراف کامل دارد.
 • دیگر ویژگی های وکیل پایه یک دادگستری در هیرمند صداقت، وفاداری، عدالت ، قدت تصمیم گیری فوری و.. است.

وکیل خانواده در هیرمند

وکیل خانواده در هیرمند

مسائل خانواده از مهم ترین مسائل حقوقی هستند که در دادگاه خانواده مورد بررسی قرار می گیرند. خانواده مهم ترین نهاد در جمهوری اسلامی ایران است که هر گونه نابسمانی در آن به جامعه منتقل می شود لذا قوانین و مقررات خانواده در ایران با حساسیت و دقت بالا مورد بررسی قرار می گیرند و تمام تلاش بر این است که مانون خانواده حفط شود  و بهترین تصمیمی که به حفظ سلامت جسم و روان اعضای خانواده منجر می شود اتخاذ شود. در ادامه به دعای خانواده اشاره می شود:

 • طلاق

یکی از مهم ترین دعاوی خانواده طلاق است که انواع متعددی دارد. مانند طلاق بائن، طلاق توافقی، طلاق رجعی، طلاق یک طرفه و.. که در این مقاله مجاز توضیح و تفصیل آن ها نیست. وکیل خانواده در هیرمند در پرونده های طلاق باید دو نکته مهم را مورد توجه قرار دهد اول اینکه تمام تلاش  خود را به کار بگیرد تا از طلاق جلوگیری کند و اگر به این نتیجه رسند طلاق تنها راه حل است تلاش کند که امر جدایی و طلاق با کم ترین آسیب وضرر به خانواده به ویژه فرزندان انجام شود.

 • مهریه

 مهریه حق زن است و کسی نمی تواند این حق را  از او بگیرد. حتی اگر قبل از رابطه ی زناشویی ظلاق و جدایی انجام شود باز هم زن مالک نصف مهریه است.

 • نفقه

مرد وظیفه دارد مخارج همسر و فرزندان خود را متناسب با شان تایشان تامین کند. اگر مرد از زیر بار این وظیفه شانه خالی کند  زن می تواند موضوع را از طریق دادگاه پیگیری کند. البته مواردی همچون ترک خانه ی همسر بدون دلیل و عدم تمکین می تواند حق نفقه را از زن بگیرد.

 • حضانت

مسئله ی مهمی که بعد از طلاق مطرح می شود و می تواند آسیب جدی به فرزندان وارد کند حضانت ایشان است. خوب است زوجین بدانند که حضانت فرزندان تا 7 سالگی با مادر است و بعد از آن بر عهده ی پدر است. البته هنگام بلوغ این خود فرزندان هستند که انتخاب می کنند با چه کسی زندگی کنند. توصیه می شود که والدین  بر سر فرزندان با یکدیگر وارد دعوا نشوند و ببا یکدیگر به نفع فرزندان مصالحه کنند.

 وکیل کیفری در هیرمند

 وکیل کیفری در هیرمند

مسائل کیفری مانند مزاحمت تلفی، قتل، فوت بر اثر تصادف،  جنایت، تجاوز و.. از مهم ترین مسائل کیفری هستند که جرم آن ها بسیار سنگین است و ممکن باعث حبس ابد و اعدام مجرم شود. هر یک از دعاوی ذکر شده بسیار وسیع و گسترده هستند و قوانین و تبصره های متعددی را شامل می شوند که از حوصله ی این مقاله خارج است. تفاوت مهم وکیل کیفری با سایر وکلا در این است که از آنجایی که برخی از دعاوی حقوقی  در دیوان عدالت مورد بررسی قرار می گیرند تنها وکیل کیفری می تواند از جلسات دفاعیه ای که در دیوان عدالت مورد بررسی قرار می گیرند شرکت کند.

درخواست مشاوره آنلاین وکالت

 وکیل ملکی در هیرمند

با وجود اینکه مردم در زندگی روزمره به طور مکرر با امور ملکی و ثبت و ضبط قرارداد ها سر و کار دارند اما اطلاعات  آن ها از این مسائل بسیار محدود است و همین باعث می شود پرونده های ملکی مکرر به  دادگاه ارجاع داده شوند. در دعاوی ملکی مانند تصرف عدوانی، خلع ید، تنظیم سند، فروش مال غیر، سر قفلی، اجاره بها و.. مهم ترین کاری که باید انجام شود اثبات مالکیت است. ممکن است افردی ملک دیگری را تصرف نماید  و دعای مالکیت کند در این مواقع مالک اصلی با ارائه ی مدارک و شواهد می تواند مالیک ایشان را رد کند و مالکیت خود را اثبات کند. کلاهبرداران از عدم آگاهی افراد از قوانین و مقررات ملکی سوء استفاده می کنند و با فریب ایشان اموال و املاک ایشان را تصاحب می کنند.  اکیدا توصیه می شوند هنگام بستن قر ارداد از وکیل ملکی و با تجربه مشورت بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها