وکیل در چابهار

وکیل در چابهار    وکیل داد گستری در چابهار    وکیل پایه یک در چابهار      وکیل کیفری در چابهار      √ بهترین وکیل چابهار

 

اگر در شهر چابهار زندگی میکنید بدون شک یکی از دغدغه های شما پیدا کردن بهترین وکیل در چابهار می باشد. تا بتوانید پرونده های خود را با آسودگی خاطر و بدون هیچ نگرانی به وی بسپارید. زیرا همانطور که داشتن پزشکی مطمئن حافظ جان شما خواهد بود ، در پرونده های حقوقی و کیفری نیز وکیل دادگستری در چابهار که مورد اعتماد شما باشد حافظ حقوق شما است. علاوه بر این ها بندر چابهار به دلیل موقعیت راهبردی، که نزدیک‌ترین راه دسترسی کشورهای محصور در خشکی آسیا میانه (افغانستان، ترکمنستان، ازبکستان، تاجیکستان، قرقیزستان و قزاقستان) به آب‌های آزاد است از اهمیت فراوانی برخوردار است و سازندگی و سرمایه‌گذاری فراوانی در آن صورت می‌گیرد.

از این رو در این شهر مانند سایر شهر ها که از اهمیت ویژه ای برخورد دار هستند امکان پیش آمدن مشکلات حقوقی بیشتر خواهد بود. بنابراین وجود وکیل حقوقی در چابهار که بتواند با تجربه ی  بالا در کنار شما باشد و تمام تلاش خود را در جهت حفظ حقوق و منافع موکل خود به کار گیرد بسیار احساس می شود. وکیل ماهر در چابهار میتواند شما را در تمامی پرونده های حقوقی نظیر:

 • دعاوی حقوقی ( وکیل حقوقی چابهار)
 • دعاوی کیفری ( وکیل کیفری  چابهار)
 • دعاوی ملکی (وکیل ملکی  چابهار )
 • دعاوی شرکت های تجاری ( وکیل شرکت های تجاری  چابهار)
 • وکیل چک و سفته ( وکیل چک  وسفته  چابهار)
 • دعاوی وراث ( وکیل انحصار وراثت در چابهار) یاری رساند.

که ما به صورت جداگانه به توضیح هریک از این موارد میپردازیم.

چنانچه در دعاوی حقوقی خود نیازمند بررسی پرونده خود و اعطای وکالت هستید می توانید با ما در ارتباط باشید و یا به صفحه اینستاگرام گروه دادورزان صلح و سازش مراجعه نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت امور حقوقی شما را پیگری نمایند.
09192329787
پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و…توسط وکیل‌ داگستری
– تنظیم دادخواست و شکواییه توسط وکیل‌
– تنظیم انواع قرارداد توسط وکیل‌
– ارائه کلیه خدمات حقوقی
موسی الرضا میر شماره پروانه 57828
آدرس : چابهار – بلوار صیاد – تقاطع بلوار قدس مقابل دادگستری
عضور رسمی مرکز وکلا،کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و کار آموز وکالت

مشاوره با وکیل در چابهار

امروزه به دلیل گسترش فضای اینترنتی و مجازی، مردم برای رفع نیازهای خود وب گردی می کنند و محصولات و خدماتی که می خواهند را به راحتی به دست می یابند، یکی از مواردی که بسیار زیاد در فضای اینترنتی جست و جو می شود، پیدا کردن وکیل متخصص و باتجربه در چابهار است که این روش فواید بسیار زیادی دارد.
توصیه می کنیم با توجه به فضای گسترده اینترنت، چندین وکیل را برای گزینش انتخاب کنید و با توجه به مهارت، دانش، تسلط کافی بر مباحث حقوقی، حسن اخلاقی و… بهترین وکیل چابهار را برای خود برگزینید.
وکلای ثبت شده در سایت های حقوقی آمادگی عرضه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین به شما مخاطبان را می دهند و در صورت تمایل شما، توانایی رجوع حضوری به دفتر کار وکیل چابهار فراهم می شود.

پیشگیری بهتر از درمان است!

در عصر حاضر با توجه به مشکلاتی که با آن سروکار داریم، ممکن است همه ما در آینده به وکیل چابهار روبه رو شویم، تا در مسائل و دعاوی خود از آن کمک، مشاوره و به تبع آن اعطای وکالت کنیم. این مساله می‌تواند با پاس نشدن یک چک، مـوارد خانوادگی یا تنظیم قرارداد خرید یک ملک و… باشد و نکته حائز اهمیت این است که همیشه گفته شده است پیشگیری بهتر از درمان است.
چنان چه ما یاد بگیریم که پیش از انجام هر معامله و عقدی با یک وکیل چابهار  مشورت کنیم، قطعا هم کمتر با مـوارد حقوقی مواجه می شویم و هم در مواجهه با آن ها سریع تر و مناسب تر به سرانجام می رسیم. مشاوره  با یک وکیل پیش از تهیه مساله، در هزینه‌ها و وقـت ما هم به شدت صرفه جویی می کند. در اکثر کشورهای جهان فرهنگ مشاوره با وکیل به عنوان یک اصل اجتماعی بیـن اشخاص مورد قبول واقع شده است. بسیاری از اشخاص پیش از اتخاذ تصمیمات متفاوت با وکیل چابهار به گفت و گو می‌پردازند حتی چنان چه این مشاوره از جنس مشاوره حقوقی تلفنی و یا مشاوره حقوقی آنلاین باشد. 

وکیل چابهار می تواند در تمام حوزه های وکالت به فعالیت بپردازد

از جمله دعاوی کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و ثبتی، دعاوی اسناد تجاری، ارث و انحصار وراثت، بیمه و….
که بر اساس علاقه و تجربه ی خود می تواند به یکی از موارد فوق بیشتر بپردازد و یا کم تر.

وکیل چابهار

فعالیت‌های وکیل در چابهار در امور خانواده

در ادامه این مطلب به بررسی فعالیت‌های وکیل در چابهار در حوزه امور خانواده می‌پردازیم.

طلاق یک طرفه

یکی از رایج ترین مواردی که در دعاوی خانواده وجود دارد و باید در آن تبحر و تجربه ی خاصی داشته باشند، دعاوی طلاق است تا بتواند موکل خود را به درستی راهنمایی کند. مثلا بهترین وکیل چابهار در خصوص دعاوی طلاق، اگر یک طرفه باشد، باید سریعا از طریق مهریه اقدام کند و به موکل خود یادآوری کند که در خصوص طلاق یک طرفه سریعا از طریق توقیف اموال از طریق سامانه ثبت اسناد کل اقدام کند. لذا در خصوص اینکه توصیه می کنیم سریع اقدام کنند برای توقیف اموال برای مطالبه مهریه این است که اصلاحیه جدید تا اولین رای قطعی دادگاه این است که اگر مرد اموال و حساب خط تلفن و حتی دستگاه پز مغازه و فروشگاه خود را از نام خود در بیاورد و به نام دیگری درآورد فرار از دین محسوب نمی شود و وکیل چابهار یا سریعا نسبت به این موضوع مهریه اقدام می کند و چه بسا در خصوص طلاق یک طرفه وکیل چابهار
میتواند از طریق اقدام در نفقه و اجرت المثل که در طلاق از طرف مرد انجام می شود به نحو احسنت  استفاده و اقدام کند.

طلاق توافقی

در خصوص طلاق توافقی که ظرف نهایت 2 ماه  با چندین جلسه مشاوره حقوقی انجام می شود با توافق زوج در حضانت فرزند و همچنین در مورد مهریه، نفقه و اجرت المثل به توافق برسند، وکیل چابهار می تواند به درستی اقدام کند و از حق و حقوق موکلش دفاع نماید.

فعالیت‌های وکیل چابهار در حوزه اسناد تجاری

یک دیگر از بحث هایی که امروز بسیار شایع شده است مبحث اسناد تجاری چون چک، سفته و… است. به این دلیل که اسناد تجاری مانند چک، سفته و برات هر سه جنبه کیفری دارند، اگر مبلغ آن از ۲۰ میلیون بیشتر باشد وکیل چابهار در حوزه ی چک نسبت به آن باید در حوضه ی کیفری اقدام کند، حال اگر ۵ ماه از تاریخ چک بگذرد، جنبه ی حقوقی دارد نه کیفری. بنابراین دعاوی اسناد تجاری و چک، بسیار حساس هستند و یک اشتباه کوچک ممکن است در کل باعث رد دعوا شود .
با مشاوره با وکیل متخصص چابهار به راحتی از حق و حقوق خود دفاع نمایید و نگذارید حقوق شما پایمال شود.


 چک

مراحل قانونی چک اصولا از طریق شورای حل اختلاف صورت می گیرد تا مراحل صدور اجرائیه انجام شود نسبت به آن توقیف اموال صورت بگیرد. در مراحل چک موضوعاتی که قابل بررسی می باشد این است که وکیل چک می تواند در حوزه ی جعل اسناد یا در خیانت در امانت و کلاهبرداری با وکیل چابهار با به کارگیری تدابیر مربوط به پرونده نسبت به آن اقدام کند.

سفته

اما در مورد سفته وکیل چابهار از دو طریق می تواند اقدام کند که عبارت است از:
– در صورتی که دارنده بر وظایف و شرح عملکرد خود عمل نکرده باشد، می تواند بر علیه صادر کننده پشت نویس ضامن از طریق اجرای ثبت رسمی واقع در اداره ثبت اقدام کند.
– روش دوم از طریق مراجع مربوط دادگستری، دارنده سفته با تقدیم دادخواست حقوقی علیه یک یا چند مسئولی که در ارتباط هستن می توانند طی مواد قانونی با تنظیم دادخواست که نیازمند وکیل چابهار عودت وجه خود و بازداشت شخص محکوم را انجام دهند.

وکیل چابهار

ما در این مقاله قصد داریم تا در رابطه با وکیل انحصار وراثت در چابهار به ارائه توضیحاتی برای شما عزیزان بپردازیم. اما پیش از آن لازم است تا اطلاعاتی کلی در رابطه با انحصار وراثت داشته باشیم. پس با ما همراه باشید.

انحصار وراثت چیست و صدور گواهی انحصار وراثت به چه معناست ؟

بعد از فوت هر شخصی ، شناسنامه ی او باطل می شود و گواهی فوت برای او صادر می شود. بعد از این لحظه هر گونه دخل و تصرف در اموال متوفی اعم از رسمی و غیر رسمی ممنوع می باشد. برای تعیین تکلیف میراث فرد متوفی باید ورثه او تعیین شوند . تمام اشخاص سببی ( زوج یا زوجه ) و نسبی ( پدر ، مادر، فرزندان، خواهر، برادر و … ) که با شخص متوفی نسبت دارند، به عنوان ورثه فرد متوفی شناخته می شوند ، به اینن امر انحصار وراثت گویند . گواهی انحصار وراثت هم برای تعیین ورثه فرد متوفی ، توسط نزدیک ترین دادگاهی که فرد متوفی در آن زندگی می کرده است صادر می گردد. بهترین راه و آسان ترین ترین راه برای رسیدن به بهترین نتیجه در پرونده های مربوط به انحصار وراثت، داشتنوکیل انحصار وراثت در چابهار است .

وکیل انحصار وراثت در چابهار

از آن جایی که مشکلات بسیار زیادی در زمینه ی انحصار وراثت ، تحریر ترکه و تقسیم ترکه وجود دارد به همین دلیل حضور بهترین وکیل چابهار باعث می شود جریان پرونده سریع تر پیش برود و به شما در این زمینه کمک بسیار شود. در برخی از مواقع به خاطر پر مشغله بودن وراث ، آن ها نمی توانند در روند انحصار وراثت ، حضور پیدا کنند، در این صورت است که آن ها می  توانند با دادن وکالت به وکیل چابهار، روند انجام کلیه کارهای انحصار وراثت را سریع تر پیش ببرند و مشکلات احتمالی که ممکن است در روند پرونده پیش آید را کم تر کنند .

چرا به وکیل انحصار وراثت در چابهار نیاز داریم ؟

در روند انجام پرونده های انحصار وراثت ممکن است مشکلاتی نظیر :

 • مفاد تنظیم دادخواست
 • اعتراض به رای انحصار وراثت
 • عدم همکاری برخی از وراث در انحصار وراثت
 • مفقود شدن گواهی انحصار وراثت
 •  شهادت دروغ
 • عدم ذکر نام اشخاص در گواهی انحصار وراثت به صورت عمد و … به وجود آید .

برای حل این مشکلات به یک وکیل پایه یک در چابهار نیاز است. زیرا حل چنین مشکلاتی نیاز به داشتن تخصص و اطلاعات در این زمینه است و فقط افرادی قادر به حل این گونه مشکلات هستند که در این زمینه دانش و اطلاعات کافی را داشته باشند زیرا هر اقدام نادرستی ممکن است پرونده را با مشکلاتی بیش تری مواجه کند، این وکلا از ریز قوانین، اطلاعات کافی و کارآمد دارند که می توانند شما را در حل مشکلات پرونده یاری دهند. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش شامل وکلایی است که می توانند مشکلات شما را در کوتاه ترین زمان و بدون این که هیچ یک از وراث حضور داشته باشند ، با موفقیت به اتمام  برسانند .

طبقه بندی وراث در انحصار وراثت

به طور کلی وراث به 3 دسته تقسیم می شوند که اولویت این دسته ها باهم متفاوت است . این دسته و اولویت آن ها به شرح زیر است:

 1. دسته اول شامل پدر ، مادر ، فرزندان و نوه ها می باشد .
 2. دسته دوم شامل پدربزرگ ، مادربزرگ ، خواهر ، برادر و فرزندان آن ها می باشد .
 3. دسته سوم را عمه ، عمو ، دایی ، خاله و فرزندان آن ها تشکیل می دهند .

در انحصار وراثت، اولویت بندی دسته ها این گونه است که دسته اول در اولویت اول، دسته دوم در اولویت دوم و دسته سوم در اولویت سوم قرار دارد یعنی اولویت دسته اول از دسته دوم بالاتر و دسته دوم از دسته سوم بالاتر است .

ماده ی 863 قانون مدنی

طبق این قانون، وراث دسته بعد در صورتی ارث می برند که از وراث دسته قبل کسی حضور نداشته باشد. در ابتدای این امر، هزینه کفن و دفن و بدهی متوفی از تمامی دارایی ها کسر می شود. هم چنین اگر متوفی دارای وصیت نامه باشد، یک سوم از اموالش ، طبق وصیت نامه تقسیم می شود.

چه افرادی می توانند تقاضای صدور گواهی انحصار وراثت کنند؟

وراث متوفی و هم چنین تمامی اشخاص ذینفع مثل بدهکاران متوفی یا وکیل داد گستری در چابهار، آن ها می توانند به دادگاه تقاضای صدور گواهی انحصار وراثت کنند. نکته ای که در این امر حائز اهمیت می باشد این است که اگر تعداد وراث یا اشخاص ذینفع  زیاد باشد، نیازی نیست که همه ی آن ها برای صدور گواهی انحصار وراثت تقاضا دهند یا این امر را تایید کنند، حتی اگر یک نفر از افراد واجد شرایط هم این تقاضا را انجام دهد، کافیست .

وکیل انحصار وراثت در چابهار برای ایرانیان خارج از کشور

در بسیاری از پرونده های انحصار وراثت که در آن ها ، وراث خارج از کشور هستند و امکان حضور آن ها در ایران و پیگیری پرونده نیست، وجود یک وکیل نیاز است تا در صورت نبود وراث کارهای پرونده را پیگیری کند. وکیل در چابهار، تمامی دارایی های معلوم و غیرمعلوم شخص متوفی را از طریق استعلام از ادارات مختلف، مثل اداره ثبت اسناد، بانک مرکزی و سازمان بورس و اوراق بهادار، مشخص می کند و سپس طبق قانون آن ها را بین وراث تقسیم می کند.

اگر شخص متوفی دارای وصیت نامه باشد ، تقسیم کردن اموال او به چه صورت است؟

اگر شخصی که فوت می کند دارای وصیت نامه باشد و وصیت نامه ی او از لحاظ قانونی معتبر باشد، بر مبنای وصیت نامه ، اموال و دارایی های او بین وراث تقسیم می شود. نکته مهمی که در این امر وجود دارد این است که هر شخصی اعم از مر یا زن بودن، تنها یک سوم از دارایی ها و اموال خود را می تواند وصیت کند مگر در صورتی که همه وراث بپذیرند. اگر برای پرونده های خود نیاز به وکیل حقوقی یا وکیل کیفری در چابهار دارید، می توانید با مشاوره گرفتن از پروه وکلای دادورزان صلح و سازش روند پرونده های خود را سرعت دهید و آن ها را با موفقیت به پایان برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس 09192329787