0919-2329787

تماس بگیرید

بهتر است بدانید که زمانی که وکیل پایه یک دادگستری، در حوزه دعاوی کیفری و پرونده های کیفری با موضوع های مهم و مختلفی جرم و جنایت، به نحو انحصاری و اختصاصی وکالت می نماید، به او عنوان وکیل متخصص کیفری در عرف جامعه می گویند. چون که عمده فعالیت وی در مورد جرائم و پرونده های کیفری است. حال اگر وکیل کیفری، دارای تجربه و پرونده ها و سابقه درخشان در موضوع خاصی مثل جرائم رایانه ای بوده باشد، به وی عنوان بهترین وکیل جرایم رایانه ای را می دهیم. چون که او مطابق با دانش و واقف بودن بر قوانین و قواعد مربوط به جرایم رایانه ای به طور عمده در قسمت جرایم رایانه ای وکالت کرده و تجربه ارزشمندی به دست آورده است.

شماره تماس و آدرس وکیل سرکار خانم فاطمه میر در تهران

فاطمه میر وکیل پایه یک دادگستری

قبول وکالت توسط وکیل متخصص و باتجربه

پیگیری وکیل تا مرحله پایانی

وکیل جرائم رایانه ای

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

تخصص و مهارت ها :
مسلط به رویه محاکم استان تهران
وکالت تخصصی در دعاوی کیفری و ملکی
تنظیم قرارداد های حقوقی
مشاوره حقوقی در دعاوی خانواده

 همانطور که از اسم کلاهبرداری رایانه‌ای پیداست، این جرم در محدوده‌ای فضای مجازی و اینترنت قابل ارتکاب است. از همین نکته یکی از تفاوت‌های مهم این جرم با کلاهبرداری معمول و سنتی مشخص می‌شود. کلاهبرداری سنتی باید در فضای واقعی رخ دهد و فرد، فریب کلاهبردار را بخورد و مالش را در اختیار کلاهبردار قرار دهد. تفاوت کلاهبرداری اینترنتی با کلاهبرداری سنتی، در ارتکاب محیط این جرائم و همچنین در تفاوت وسایل ارتکاب جرم است. اما در کلاهبرداری رایانه‌ای ، کلاهبردار از طریق فضای مجازی و با تغییر دادن داده‌ها و اطلاعات فرد، حتی بدون آگاهی بزه‌دیده، اموال وی را تصاحب می ‌کند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با 5 سال سابقه درخشان در امور حقوقی و وکالت، خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

  • مشاوره حقوقی در دعاوی مختلف خانواده، مالی، ملکی، کیفری و …
  • قبول وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و ارجاع به بهترین وکیل متخصص در موضوع پرونده
  • نگارش تخصصی اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه و لایحه

یکی از انواع جرائم رایانه ای، جاسوسی رایانه ای می باشد. در این جرم هدف برنامه های رایانه ای است. با پیشرفت تکنولوژی جاسوسی ها نیز جدیدتر می شوند. از روش های عمومی برای دست یابی به داده ها می توان فایل ها را کپی کرد زیرا در روش های قدیمی مثل رشوه دادن و این که فرد را برای انجام دادن کارهایی در مدت کوتاه فرستاده شود. قانون جرائم رایانه ای ایران، ماده های ۳،۴ و ۵ را به مباحث جاسوسی اختصاص داده است. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با وکیل متخصص تماس بگیرید.

همان گونه که می دانید این روز ها تقریبا همه ی افراد از اینترنت و شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و هر چه افراد بیش تری از این شبکه‌ استفاده می کنند طبیعتا مشکلات و تخلفات نیز در آن بیش تر دیده می شود. ما امروز با شما همراه هستیم تا با یک دیگر بخوانیم که جرائم رایانه ای چیست؟ و جرائم شایع یارانه ای شامل چه چیز هایی می باشند. لازم به ذکر است که با روی کار آمدن اینترنت خیلی از مشکلات و تخلفات از بین رفتند و از آن جایی که برخی افراد از هر راهی که شده است تخلف می کنند جرائم تازه و شکیل تری روی کار آمدند. باید خدمتتان عرض کنیم که تعریف دقیق و واضحی برای جرائم رایانه ای وجود ندارد و متون قانونی تعریف دقیقی از آن ندارند. اما به طور کلی می توان جرائم رایانه ای را به دو دسته تقسیم کرد.

  • جرائم سنتی
  • جرائم مدرن

جرائم سنتی همان جرایمی هستند که در گذشته نیز وجود داشتند اما جرائم مدرن قبل از به وجود آمدن رایانه و دنیای جدید اصلا در ذهن کسی نبودند. خب حال به سراغ جرائم شایع رایانه ای می رویم. معمولا این جرائم شامل دسترسی غیر مجاز به داده ها، انتشار اطلاعات محرمانه،انتشار تصاویر خصوصی، هک، سرقت داده ها و کلاهبرداری های اینترنتی و غیره هستند.

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش

وکیل جرایم رایانه ای

همان طور که می دانید امروزه جرایم بسیار زیادی اتفاق می‌ افتد که قطعاً همه آنها به صورت ضرب و جرح و قتل نیست این جرایم ممکن است مجازی و در قالب جرایم رایانه ای اتفاق بیفتد. به همین خاطر افرادی که در یک جامعه زندگی می کنند قطعاً هر یک برای خود حریم خصوصی دارند که این حریم خصوصی به تلفن همراه و رایانه آن ها مربوط می شود. از این رو امنیت در چنین مواردی بسیار مهم است. حال ممکن است همین موارد تحت تجاوز یا خطر قرار بگیرد.

سرقت نرم افزار

در ماده ۱۲ قانون جرائم رایانه و سرقت های رایانه ای بیان گردیده است که هر شخصی که به صورت غیرمجاز داده های فرد دیگری را به سرقت ببرد و البته اصل اطلاعات در اختیار خود فرد باشد فرد یا به جزای نقدی برابر یک تا بیست میلیون ریال و یا به حبسی برابر  نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پانصد هزار تومان تا دو میلیون تومان یا هردو محکوم می شود. موارد بیان شده از تقسیم بندی کلی جرائم رایانه ای برگرفته شده است و در هفت گروه جای می گیرد.

کلاهبرداری رایانه ای

همان گونه که از نام کلاهبرداری رایانه‌ای مشخص است، این جرم در محدوده‌ فضای مجازی و اینترنت قابل ارتکاب می باشد. از همین نکته یکی از تفاوت‌های مهم این جرم با کلاهبرداری معمول و سنتی مشخص می‌شود. کلاهبرداری سنتی باید در فضای واقعی رخ بدهد و شخص، فریب کلاهبردار را بخورد و مالش را در اختیار کلاهبردار قرار بدهد. تفاوت کلاهبرداری اینترنتی با کلاهبرداری سنتی، در ارتکاب محیط این جرائم و همچنین در تفاوت وسایل ارتکاب جرم می باشد. اما در کلاهبرداری رایانه‌ای، کلاهبردار از طریق فضای مجازی و با تغییر دادن داده‌ها و اطلاعات شخص، حتی بدون آگاهی بزه‌دیده، اموال وی را تصاحب می‌ نماید.

نحوه دفاع بهترین وکیل جرایم رایانه ای

شکل و روش  و نحوه دفاع کردن بهترین وکیل جرائم رایانه ای باید دربردارنده نکات حقوقی زیادی، عنداللزوم استناد به مواد قانونی مربوط، استناد کردن به رای وحدت رویه مربوط، همچنین ارکان تشکیل دهنده جرم و تحقق یافتن و یا عدم تحقق آن ارکان در پرونده مانحن فیه بوده باشد. بهترین وکیل جرائم رایانه ای، جرائم مربوط به زمینه سایبر را می شناسد. سپس نسبت به اثبات کردن تحقق یافتن یک جرم یا اثبات کردن عدم انتساب آن به موکل اقدام خواهد کرد. نحوه و روش دفاع وکیل متخصص در حوزه جرائم سایبری باید به شکلی باشد که شامل تمامی جوانب پرونده شود. ممکن می باشد که نحوه و روش دفاع از حقوق موکل خود در دادسرا به یک نحو، و روش دفاع کردن از حقوق موکل در دادگاه کیفری به شکل دیگری بوده باشد. لازم است بدانید که چون هر وکیل، عملکرد خاص به خود را دارد.

وکیل جرایم رایانه ایجرایم رایانه‌ای چیست؟

در جهان امروز اینترنت و فضای مجازی از جمله موارد پرکاربرد در زندگی انسان‌ها هستند، امروزه بسیاری از افراد زمان زیادی را صرف فضای مجازی و وب سایت‌های مختلف می‌کنند. البته این فضا تنها برای سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت نیست، بلکه گسترش اینترنت زندگی افراد را نیز بهبود بخشیده است. امروزه بسیاری از کارها تنها با چند کلیک و در فضای اینترنت به راحتی انجام می‌شود و دیگر مانند گذشته نیاز به مراجعه مکرر به ادارات و مراکز مختلف وجود ندارد.

اما آنچه که امروزه بسیار شاهد آن هستیم جرایم سایبری و الکترونیک است، با گسترش فضاهای مجازی افراد زیادی با هدف سوءاستفاده از اطلاعات اشخاص به کلاهبرداری در این فضا مشغول هستند. به طور کلی تمام اقدامات غیرقانونی که در بستر اینترنت و فضای مجازی انجام شود در گروه جرایم رایانه‌ای دسته بندی می‌شوند و در صورتی که کلاهبرداری از این طریق برای شما صورت گرفت می توانید به وکیل کلاهبرداری ماهر نیز مراجعه کنید.

وکیل جرایم رایانه ایجرایم شایع رایانه‌ای

اگر به کلانتری‌ها و مراجع قضایی مراجعه کرده باشید، افراد زیادی را مشاهده خواهید کرد که برای انجام اقدامات لازم برای طرح دعوای جرایم رایانه‌ای به آن‌جا مراجعه کرده‌اند و یا افرادی را مشاهده خواهید کرد که به جرم دعاوی سایبری دستگیر شده‌اند.

بیشترین جرایمی که در بستر اینترنت انجام می‌شود خالی کردن حساب بانکی افراد و یا جرایم رایانه‌ای علیه عفت عمومی است.

وکیل جرایم رایانه ایوکیل جرایم رایانه‌ای کیست؟

در رابطه با جرایم رایانه‌ای نیز این امر صدق می‌کند، یک وکیل جرایم سایبری در حوزه جرایم رایانه‌ای و تنظیم شکایت کمک زیادی به شما خواهد کرد. نکته مهم در رابطه با این مسئله این است که با توجه به اینکه جرایم رایانه‌ای در سال‌های اخیر بسیار گسترش یافته است، قوانین حاکم بر این موضوع نیز تا حدودی با سایر مسائل حقوقی متفاوت است. بنابراین یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های وکیل جرایم رایانه‌ای تسلط کامل به قوانین مربوط به فضای مجازی و اینترنتی را داشته باشد. وکیل پایه یک دادگستری در جرایم رایانه‌ای باید توانایی این را داشته باشد تا به طور کامل مشاوره حقوقی نیز به شما ارائه دهد و در این حوزه اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهد.

وکیل جرایم رایانه ایوکیل متخصص جرائم رایانه ای

قطعا اسم پلیس فتا را بار ها و بار ها شنیده اید و تا حدودی با کار این عزیزان آشنا هستید و می دانید که آن ها در مواقعی که تخلفی صورت گیرد وارد عمل می شوند. در چنین مواقعی یک وکیل جرائم رایانه ای و اینترنتی و یا مشاور حقوقی جرائم رایانه ای می تواند نقش بسیار پر رنگی را ایفا کند. دقت کنید از آن جایی که این تخلفات به گونه ای هستند که همه ی افراد  با آن سر و کار ندارد و یا به اصطلاح عامیانه تر جدید هستند ممکن است برخی افراد به درستی راه و چاه آن را بلد نباشند. در زمان گذشته عموما مجرم ها را می شد از ظاهری که دارند شناخت اما این روز ها مجرم های سایبری با یک ظاهر شیک و کاملا به روز در یک فضای امن کار خود را انجام می دهند وکیل باید آن قدر با تجربه باشد که بتواند از پس چنین افرادی بر آید.  البته باید به این نکته نیز توجه کنید که فرد مجرم نیز می تواند از وکیل پایه یک دادگستری در جرائم رایانه ای استفاده کند و احساس ندامت و پشیمانی کند و وکیل نیز با توجه به مدارکی که در اختیار دارد می تواند از موکل خود دفاع کند.

وکیل جرایم رایانه ایویژگی وکیل جرایم رایانه ای

همه وکیلان و مشاورانی که در زمینه جرایم رایانه ای فعالیت می کنند دارای ویژگی های خاصی هستند از این رو افراد می توانند به راحتی با توجه به چنین ویژگی هایی به آن ها مراجعه نمایند و مسائل رایانه‌ ای که برای آن ها پیش آمده را به کمک آن ها حل کنند. مواردی که در زیر می ‌بینید همگی ویژگی‌ های وکیل جرایم رایانه ای و فناوری اطلاعات می باشد:

  • وکیل جرایم رایانه ای اطلاعات بسیار زیادی در این باره دارد.
  • کسی که در این زمینه فعالیت می‌ کند تمام تحصیلات و تجربه خود را از این راه به دست آورده است.
  • پرونده های مختلفی در مورد جرایم رایانه ای تا به حال داشته.
  • با قوانین و تبصره های مخصوص می توانند جزای جرایم این چنینی را تعیین نمایند.

قطعاً وکلای جرایم رایانه ای قابل اعتماد و مطمئن هستند بنابراین می توانید به راحتی تمام مسائلی که وجود دارد را بدون کم و کاست به آن ها بگویید و وکالت پرونده خود را به آن ها بسپارید.

من جمله مهم ترین ویژگی های وکیل جرائم رایانه ای باید به آگاهی کافی در حوزه جرائم سایبری و فضای مجازی اشاره داشت. همان طور که بیان شد هر وکیل پایه یک دادگستری نمی تواند در تمام زمینه ها متخصص و مسلط بر قوانین خاص است. پس در نتیجه وکیل جرائم رایانه ای متخصص در این حوزه و آشنا بر تمامی جانبه های آن است که وی را از سایر وکلا متمایز می نماید. همچنین لازم است بدانید که وکلای باتجربه از آرا وحدت رویه دادگاه ها مطلع باشند. وکیل جرائم سایبری باید توانایی مورد نیاز برای تنظیم یک لایحه و دادخواست محکم و بر اساس چارچوب های قانونی و حقوقی را داشته باشد. هنر وکیل این می باشد بتواند که پیش از جلسه دادرسی با تنظیم کردن دادخواست حرفه ای، ادعای خویش را به درستی مطرح نماید و قاضی پرونده را قانع نماید تا قابلیت استناد به دادخواست را داشته باشد.

وکیل جرایم رایانه ایچرا نیاز به وکیل متخصص جرایم رایانه‌ای داریم؟

بسیاری از افرادی که مورد سواستفاده در فضای مجازی قرار می‌گیرند اطلاعات کافی در این زمینه ندارند و بدون کمک گرفتن از یک فرد متخصص نمی‌توانند پرونده خود را پیش ببرند. در چنین شرایطی استخدام یک وکیل جرایم رایانه‌ای و فناوری اطلاعات بیشترین کمک را به فرد متضرر خواهد کرد. وکیل در حوزه جرایم رایانه‌ای به شما کمک خواهد کرد تا اطلاعات خود را در این زمینه ارتقا دهید، مشاوره حقوقی لازم را به شما خواهد داد و شما را به طور کامل در جریان روند پرونده خواهد گذاشت. به هنگام انتخاب وکیل کلاهبرداری اینترنتی هیچ تفاوتی در زمینه جنسیت وکیل وجود ندارد و تنها باید به مسئله دانش و تجربه وکیل مورد نظر توجه کنید، یک وکیل سایبری خانم نیز می‌تواند شکایات شما را به خوبی پیش ببرد.

 

وکیل جرایم رایانه ایجرایم سایبری و الکترونیک

جرایمی که افراد مختلف به آن مرتکب می شوند گاهی مربوط به جرایم سایبری و الکترونیک است که به هک و نشر اکاذیب هم مربوط می شود. در چنین مواردی افراد مرتکب جرایم می‌ شوند که نمی ‌توان بدون مجازات آن ها را رها کرد بنابراین مهم است که افرادی که تحت جرم های سایبری و الکترونیک قرار می گیرند حتماً شکایت خود را به صورت قانونی پیگیری کنند. از این رو باید به دنبال وکیل جرایم سایبری باشند تا این جرم به روش قانونی مشخص و در نهایت مجازات برای آن صادر شود. البته این را هم باید در نظر داشت که هزینه شکایت جرایم سایبری مشخص است و طبق قانون افراد باید به ازای هر نوع شکایت مبلغی را بپردازند. تا همه روند پرونده به صورت کاملا قانونی طی شود.

وکیل جرایم رایانه ای

دفاع در جرایم رایانه‌ ای

اگر شما فردی هستید که جرایم رایانه ای علیه تان انجام شده است بسیار مهم است که در جلسات دادگاه بتوانید دفاع در جرایم رایانه ‌ای را به درستی انجام دهید. اما همان طور که می دانید افراد به تنهایی نمی توانند از حقوق خود دفاع کنند بنابراین بهترین کار مراجعه به وکیل پایه یک دادگستری در جرایم رایانه ‌ای می باشد. زیرا هیچ کسی بهتر از یک وکیل حقوقی و کیفری پایه یک نمی تواند در این زمینه اطلاعات و دفاعیه داشته باشد. پس اگر می‌ خواهید فرد مجرم را به سزای اعمالش برسانید و در جلسات دادگاه پیروز شوید هر چه سریع تر به وکیلانی که در این زمینه تخصص و تجربه دارند مراجعه نمایید. گاه ممکن است شما فردی باشید که مرتکب جرایم رایانه‌ ای شده اید اما می خواهید که جرایم کمترین مجازات را بگیرند از این رو بهتر است دفاع در جرایم رایانه‌ ای را به فردی آگاه بسپارید.

وکیل جرایم رایانه ای

وکیل کلاهبرداری اینترنتی

امروز کلاهبرداری های اینترنتی بسیار زیاد شده است برای مثال ممکن است شما هم از یک سایت یا پیج به صورت اینترنتی خرید خود را انجام دهید اما پس از چند ساعت متوجه شوید که طرف مقابل شما را بلاک یا مسدود کرده است یا به هیچ عنوان محصولی که خریداری کرده‌ اید به دست شما نخواهد رسید. در چنین مواقعی تنها کاری که می توان انجام داد این است که بهترین وکیل جرایم رایانه ای را بیابید و از او بخواهید که این نوع کلاهبرداری های اینترنتی را پیگیری نموده و کلاهبرداران را به سزای اعمالشان برساند. قطعاً کسی که می داند مجازات کلاهبرداری‌ های اینترنتی چیست یک وکیل خبره و مهارت است از این رو شما را در رسیدن به هدف تان یاری کرده و به سرعت شما را به خواسته تان خواهد رساند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فاطمه سادات
۱۴۰۱-۰۸-۲۷ ۱۷:۰۹

از من کلاهبرداری کردند در یک سایت
ایشون وکیلم بود
خیلی خوب و مهربان هستن

علی
۱۴۰۱-۰۹-۱۰ ۱۲:۱۴

اقای میر واقعا کمکم کردند در یک سایتی کلابرداری شده بود ازم و یک تراکتور خریده بودم

معصومه ریحانی
۱۴۰۱-۰۹-۱۰ ۱۷:۰۱

وکیل خوبی هستند
مشاوره خوبی دادند به من

پیمایش به بالا