وکلا در ایران

وکالت و مشاوره حقوقی یکی از خدماتی است که افتخار داریم آن را به مردم عزیز مشهد ارائه می‌کنیم. هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی به سبکی جدید و نوین اعم از

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم دادخواست و شکواییه
 • تنظیم لوایح حقوقی
 • قبول وکالت در انواع موارد حقوقی، کیفری، ملکی، مواد مخدر و خانواده

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج سال در شهر مشهد  فعالیت مستمر داشته است. یکی از امتیازات ویژه این گروه تجربه و سابقه وکلای آن می باشد.

وکیل در مشهد

لازم است بدانید که دعاوی حقوقی و دعاوی دیگر از شرایط بسیار پیچیده ای برخورداند و باید درباره آن ها اطلاعات کافی را داشته باشید. به عنوان نمونه شاید شما قصد داشته باشید که در یک دعوای حقوقی از خود دفاع نمایید یا بخواهید که یک دعوای حقوقی را اقامه نمایید. برای این امور شما باید اطلاعات دقیقی از این امور داشته باشید تا درصد پیروزی خود را در دعاوی حقوقی افزایش دهید. شما عزیزان اولین نکته ای که برای مطرح کردن دعوای حقوقی باید در نظر داشته باشید، این است که دعوایی که می خواهید آن را اقامه کنید چه عنوانی دارد و جزو کدام دعاوی حقوقی است. تا شما اطلاع داشته باشید که در کدام دادگاه باید دعوای خود را پیگیری نمایید. یکی از دعاوی مهم دعوای حقوقی هستند، دعاوی حقوقی معمولا درباره امور حقوقی و مدنی می باشند که در قانون مدنی و قانون آیین دادرسی مدنی به آن ها اشاره و تاکید شده است.

بسیاری از اشخاصی که دچار مشکلات حقوقی می شوند، مایل هستند قبل از طرح شکایت یا دادخواست با یک فرد آگاه به مسائل حقوقی گفتگو کنند و از زوایای حقوقی و قانونی موضوع مطلع شوند. در حقیقت دعاوی حقوقی بر اثر ادعای بر یک حق مطرح می شوند و طرفین این دعاوی عموما افراد خصوصی (یا افراد دولتی در مقام تصدی) هستند که ادعایی مبنی بر وجود حقی را مطرح می کنند.

وکیل پایه یک به کسی گفته می‌شود که بعد از گذراندن دوران تحصیلات دانشگاهی، در مقاطعی بالاتر از لیسانس در رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی،و یا حقوق و هر رشته دیگری که به حوزه علمیه مرتبط است، در آزمونی که به صورت یک بار در سال و با نام کانون وکلای دادگستری برگزار می‌شود شرکت کرده و قبول شود. در حال حاضر انتخاب وکیل پایه یک دادگستری در هر شهری انجام می‌شود.و هر شهر دارای وکلای آگاه به خود است. به عنوان مثال: بهترین وکیل دادگستری در مشهد.

لازم است بدانید که دعاوی حقوقی از پر حجم ترین و پر تعداد ترین دعاوی موجود در دادگاه ها و محاکم قضایی ایران هستند که حجم انبوه و زیادی از پرونده های موجود در دادگاه های کشور ایران مربوط به این دعاوی است. در مورد دعاوی حقوقی باید بیان کرد که دعاوی حقوقی وقتی مطرح می شوند که اشخاص برای گرفتن حق خود و برای جبران خسارت ناشی از نقض این حقوق به دادگاه ها مراجعه خواهند کرد.

وکیل پایه یک دادگستری با قبولی در ازمون دادگستری ، دو سال کارآموزی وکالت را می گذراند و بعد مدرک پایه یک را دریافت می کنند که به امور حقوقی کاملا مسلط می باشند، وکیل پایه یک دادگستری می تواند کمک شایانی در حل مسائل حقوقی تان باشد که  اگر تصمیم به مراجعه و درخواست کمک از وکیل های پایه یک دادگستری را دارید می توانید از طریق موسسات حقوقی معتبر به  انها دسترسی داشته باشید .

همان طور که اطلاع دارید امروزه بعضی از اتفاقات در زندگی افراد غیرقابل ‌پیش ‌بینی می باشند، پس بنابراین نمی‌ توان جلوی وقوع این اتفاقات را گرفت اما می توان با ایجاد کردن شرایطی از پیامد های آن ها جلوگیری کرد. برای نمونه در زندگی هر شخصی ممکن است اتفاقات پیش بیایند و یا جرمی  مرتکب شود که شامل مجازات شود. در شهر بزرگ مشهد دعاوی حقوقی زیادی ایجاد می شود و شده است و شهروندان به دنبال حل این مسائل هستند. دعاوی حقوقی تقدیم دادخواست به دادگاه شروع و باید خواسته را به صورت محرز و آشکارا در برگه چاپی دادخواست بنویسید.

 هر کس برای خوب دانستن معیارهایی در نظر دارد اما معیارهای کلی که می توان با ان ها یک وکیل پایه یک دادگستری را سنجید عباراند از:

 • وکیل باید از اطلاعات حقوقی بالایی برخوردار باشد و از جدیدترین مصوله و قوانین اگاه باشد.
 • وکیل خوب علاوه بر داشتن اطلاعات مهارت استفاده از ان ها را در پرونده ها و مشکلات حقوقی مختلف ، دارا می باشد.
 • وکیل خوب از مهارت کلامی بالایی برخوردار است که بتواند بهترین مشاوره حقوقی را در اختیار موکل خود قرار دهد و اصطلاحات حقوقی را به زبانی ساده برای موکل خود بازگو کند.
 • وکیل خوب از سابقه ی خوب و موفقی در تخصص خود برخوردار است و اصولا به صورت تخصصی فعالیت می کند.

شماره وکیل در مشهد

مشهد قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 8

تلفن دفتر 46224091  –   تلفن همراه 09155446429

وکیل در مشهد

وکیل حقوقی در مشهد

دعاوی حقوقی وقتی مطرح می شوند که انسان ها بخواهند به جهت جبران خسارات ناشی از نقض حقوق خود دعوای حقوقی را اقامه نمایند. امروزه در جامعه بزرگ ایرانی بخش انبوهی از دعاوی  که در کشور مطرح می شوند در زمینه حقوقی می باشند. همان طور که شما اطلاع دارید دعاوی حقوقی تنوع بسیار بالایی دارند. همچنین همان طور که می دانید مشکلات حقوقی ممکن است که برای همه اشخاص ایجاد شوند. اما زمانی که ما به تنهایی و بدون داشتن اطلاعات کافی و بدون مشاوره حقوقی وارد این پروسه شویم با مسائل و چالش های ناشناخته و پیچیده ای روبرو خواهیم شد که باعث خسارت های فراوانی می شوند.

شایان ذکر است که هر دادگاهی به جهت رسیدگی و بررسی دعاوی باید صلاحیت ذاتی داشته باشد. صلاحیت ذاتی به معنای این است که دادگاه به لحاظ نوع، صنف و درجه و صلاحیت رسیدگی به دعاوی مورد نظر را داشته باشد. پس بنابراین دعاوی کیفری و دیگر مورد ها در در صلاحیت دادگاه های حقوقی نمی باشد. دعاوی مانند مطالبه وجه التزام. ایفای تعهد و موارد مرتبط با بیع و غیره … در صلاحیت دادگاه های حقوقی هستند.

دعاوی که وقوع تعداد بسیار زیادی از آن ها به دلیل عدم آگاهی و توجه خود فرد رخ می دهد و در بیشتر موارد نیز به زیان وی پایان می یابد. دعاوی حقوقی پیچیدگی های زیادی دارند و برای حل و فصل آن ها باید مراحل و تشریفات خاصی را پشت سر گذاشت. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با داشتن 5 سال سابقه فعالیت در شهر مشهد  و در تمام دعاوی حقوقی دارد.

وکیل در مشهد

دادگاه حقوقی و کیفری چیست؟

دادگاه های حقوقی آن دسته از محاکم و مراجع دادگستری و قضایی هستند که به موضوعات حقوقی رسیدگی می کنند. مواردی نظیر مطالبه وجه، الزام به ایفای تعهد و مسائل مربوط به بیع از جمله موضوعات حقوقی و موارد در صلاحیت دادگاه حقوقی هستند. صلاحیت دادگاه های حقوقی، به دو دسته صلاحیت ذاتی و محلی، قابل تقسیم بندی است و دادگاه ها حقوقی، قادر به رسیدگی به دعاوی خارج از صلاحیت خود نیستند.

به صورت کلی مراجع رسیدگی به دعاوی در کشور به دو دسته قضایی و غیرقضایی تقسیم می شوند. مراجع غیرقضایی به دعاوی بین مردم با دولت رسیدگی می کنند و خارج از قوه قضاییه تشکیل می شوند، معمولا زیر مجموعه قوه مجریه هستند و متصدیان این دادگاه نیز قاضی نیستند، در حالی که مراجع قضایی زیر نظر قوه قضاییه تشکیل شده و به دعوا بین مردم رسیدگی می کنند و متصدیان آن نیز از قضات تشکیل شده است. از سوی دیگر، قانونگذار مراجع قضایی را به دو دسته مراجع قضایی حقوقی و مراجع قضایی کیفری تقسیم می کنند. بر این اساس طبق ماده 294 قانون آیین دادرسی کیفری این مراجع قضایی به چند دسته تقسیم می گردند که عبارتند از دادگاه کیفری یک، دادگاه کیفری دو، دادگاه انقلاب، دادگاه اطفال و نوجوانان و دادگاه های نظامی که هریک صلاحیت رسیدگی به برخی پرونده ها را دارند.

وکیل در مشهد

مراحل ثبت دادخواست حقوقی

قبل از هر چیزی باید بدانید که دعاوی حقوقی با تقدیم دادخواست به دادگاه شروع خواهند شد. بر این اساس خواسته حقوقی شما باید به صورت آشکار در برگه چاپی دادخواست نوشته شود که می بایست جهت ارجاع به شعب به دفتر شعبه اول دادگستری مراجعه شود. اگر که پرونده مورد صلاحیت شوراهای حل اختلاف قرار بگیرد به شوراها ارجاع والا به محاکم حقوقی ارجاع داده می شود تا به دادخواست حقوقی مورد نظر، رسیدگی بشود. به محض ثبت پرونده مدیر دفتر دادگاه پرونده را به جهت تعیین وقت رسیدگی به نظر دادگاه می فرستد.

در واقع بعد از باطل کردن تمبر، دادخواست به دفتر ثبت کل، به جهت ثبت رایانه‎ ای برده می شود و تاریخ، وقت دادرسی و شعبه رسیدگی ‎کننده به پرونده طی اخطاریه ‎ای به طرفین دعوی ابلاغ می شود. اگر که جلسه دیگری برای اثبات دعوی نیاز بوده باشد این امر به اطلاع طرفین دعوی خواهد رسید. رسیدگی به پرونده تا صادر شدن دادنامه همچنان ادامه دار خواهد بود. مهلت تقاضای تجدید نظرخواهی در محاکم تجدید نظر بعد از انشاء رای حکم دادگاه به طرفین ابلاغ می شود، همچنین از تاریخ ابلاغ تا ۲۰ روز بعد آن است. اگر حکم داگاه غیابی صادر شود، محکوم علیه غیابی می تواند درخوست واخواهی داشته باشد.

به طور کلی مراحل رسیدگی به دعاوی حقوقی به شکل زیر است.

1_ تقدیم دادخواست به دادگاه دادگستری و دیگر نیازی به رفتن دادگاه های دیگر نیست

2- باطل نمودن تمبر و پرداخت هزینه دادرسی

3_ ثبت پرونده در دفتر ثبت کل رایانه ای و ارجاع و تسلیم آن به شورا یا شعب حسب مورد

4_ ثبت پرونده در دفتر دادگاه و تعیین وقت رسیدگی

5_ گلسات دادرسی و حل و فصل اختلاف

_6انشا رای (حکم _ قرار)

7_ واخواهی

8_ تجدیدنظرخواهی به مدت ۲۰ روز

9_ فرجام خواهی

10_ اجرای حکم

براساس موارد فوق، یک پرونده حقوقی دارای مراحل مختلف و زیادی می باشد که هر کدام از این مراحل دارای ریزه کاری های فراوان و حساسیت های زیادی است، برای آسان تر شدن نتیجه بهتر است از یک وکیل حرفه ای در مشهد که تخصص دارد، مشورت کنید. در ادامه مطلب می خواهیم با تخلفات، شکایت و مجازات وکیل حرفه ای در مشهد، آشنا شویم. با ما همراه باشید.

وکیل در مشهد

وکیل مواد مخدر در مشهد

همان طور که مطلع هستید هر عمل یا فعالیتی که مرتبط با مواد مخدر باشد جرم به حساب می آید و دارای مجازات های خاصی است. پس بنابراین اگر شما هم یکی از اشخاصی می باشید که مرتکب جرم مربوط به مواد مخدر شده ‌اید وقت آن رسیده که به سادگی هرچه تمام تر پرونده قضایی که به وجود آمده را برطرف نمایید، بدون این که دچار مجازات سنگین از طرف قاضی پرونده بشوید میتوانید با وکیل مواد مخدر مشاوره بگیرید. لازم است که بدانید استعمال مواد مخدر هم به تنهایی جرم است و انجام آن مجازات و عواقب تعیین شده از طرف قانون را در پی دارد. همچنین اگر فردی با استفاده از استعمال مواد مخدر مرتکب جرم های حدی یا تعزیری مانند سرقت، محاربه، قتل و جرائمی از این دست بشود مجازات او بر اساس این که مرتکب جرم ثانویه شده است به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

وکیل در مشهد

وکیل کیفری در مشهد

درباره روند و مراحل شکایت های کیفری باید بیان نمود که ابتدا  قبل از هر چیزی شکایت در دفتر خدمات قضایی و دادسرا مطرح خواهد شد. همچنین باید شکواییه خطاب به دادستان نوشته بشود و در آن شخصی که نسبت به او ادعا و شکایتی مطرح می باشد با قید دقیق مشخصات معین و شرح شکایت نوشته شود و مدارک و مستندات لازمه نیز ضمیمیه پرونده بشود. برعکس دعاوی حقوقی در خصوص شکایات کیفری الزامی به ثبت این شکایت در برگه های چاپی مخصوص نیست، چون که در این شکایت بحث نظم عمومی و ارتکاب جرم و وقوع تخلف مطرح است.

به جهت آغاز و شروع رسیدگی به پرونده کیفری لازم است که شاکی با مشورت وکیل کیفری به دادسرای محل وقوع جرم مراجعه و ضمن تکمیل شکوائیه خود و پیوست کردن دلایل و مستندات خود به جهت اثبات ادعای خود و با پرداخت هزینه های دادرسی شکایت خود را به ثبت برساند. همچنین پس از ثبت شکایت موضوع شکایت به یکی از شعبه های بازپرسی ارجاع داده می‌شود و بازپرس با تعیین وقت قبلی و احضار طرفین دعوا اقدام به بررسی شکایت می‌ کند. شایان ذکر است که اگر نظر بازپرس، بعد از بررسی و تحقیق به مجرمانه بودن عمل باشد، با صادر کردن قرار جلب به دادرسی موضوع را به دادستانی به جهت اظهار نظر ارسال می نماید.

وکیل در مشهد

بعضی از خدمات گروه وکیل های دادورزان صلح سازش

قبول وکالت در امور:

 •  دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی خانواده
 • دعاوی حسبی
 • دعاوی ثبت
 • دعاوی مالیات
 • دعاوی مهاجرت
 • دعاوی مواد مخدر
 • دعاوی جرم جعل
 • دعاوی جرم التزامی پزشکان
 • دعاوی اداری
 • وکیل دعاوی ثبت در مشهد
 • انجام تخصصی وکالت در مشهد
 • مشاوره حقوقی تخصصی در امور حقوقی در مشهد
 • انجام تمام امور مربوط به پرونده های خانواده

انتخاب برترین وکیل  مشهد برای تمام ساکنین شهر مشهد و حتی شهرستان های دیگر از اولویت های افرادی می باشد که درگیر پرونده می باشند.

وکیل خانواده در مشهد

اهمیت حفظ و تقویت بنیان خانواده در نزد قانون باعث شده است که تدوین قوانین و قواعدی در راستای حمایت از این بنیان مهم یعنی خانواده ضروری شده باشد. افزایش شمول و تعداد دعاوی خانوادگی در دادگاه ها نیز بیانگر این موضوع است که کانون خانواده نیازمند حمایت های ویژه ای نیز می باشد. حجم انبوهی از دعاوی موجود در دادگاه ها را دعاوی خانواده تشکیل می دهند. قبل از بیان هر مطلبی بهتر است بدانید که تشکیل خانواده و داشتن یک زندگی مشترک این روزها در جامعه‌ ما که سرشار از آسیب و ناهنجاری می باشد، مقداری سخت و مشکل شده‌ است. بسیاری از اشخاص بعد از سال ‌ها زندگی مشترک، با همسرشان دچار مشکل می شوند و در این درگیری ‌ها و مشاجرات یک نفر باید آگاه و مطلع به قوانین حقوقی دو طرف دعوا کمک نماید مثل وکیل خانواده. دعاوی خانواده از دعاوی شایع در محاکم دادگستری هستند که قانونگذار هم نیز قوانین و قواعد مختلفی را پیرامون آن تصویب کرده است. با آخرین الحاقات و اصلاحات صورت گرفته در قوانین جمهوری اسلامی ایران، در حال حاضر قوانین و مقررات قانون مدنی در کتاب هفتم (ماده های 1034 لغایت 1157 ) و همچنین کتاب هشتم در ماده های 1158 لغایت 1194 و هکتاب نهم در ماده های قانونی 1195 لغایت 1206 به بحث ها و قوانین و قواعد مربوط به دعاوی خانوادگی پرداخته شده است.

وکیل ملکی در مشهد

همان طور که شما عزیزان اطلاع دارید همه اشخاص در زندگی خویش قطعا چندین و چند بار فعالیت های ملکی انجام داده اند و می دهند، این فعالیت و امور ملکی شامل موارد مختلف و بسیار متعددی می شوند، من جمله خرید و فروش و رهن و اجاره و غیره… اما در این بین ممکن است که مشکلاتی هم ایجاد شود. از این جهت باید بدانید که با این مشکلات چگونه باید روبرو شوید و چگونه هر چه سریع تر به آن ها را با کمک وکیل ملکی به اتمام برسانید. بهتر است اطلاع داشته باشید که واژه ملک یک کلمه عربی است که وارد لغت نامه فارسی شده است. این کلمه بر اساس نوع تلفظ، معنی های مختلفی دارد. به تمامی دارایی های غیر منقول که در ردیف ملک قرار قرار بگیرند و انواع مختلفی دارند ملک گفته می شود. مهم ترین انواع ملک، ملک مشاعی و ملک مفروز است.

ایا دنبال یک وکیل خوب در مشهد می گردید؟

وکالت از مشاغل ضروری هر اجتماعی می باشد، هر کجا که انسان ها باهم تعاملات فراوانی دارند وجود وکیل برای جلوگیری از هرگونه دعاوی حقوقی و کیفری الزامی می باشد. مشهد به عنوان یکی از شهرهای پرجمعیت و بزرگ مسلما از وکلای بسیار زیادی برخوردار است که مراجعه به یکی از این وکلا کار سخت نمی باشد اما اگر به دنبال وکیل خوب و متخصص می باشید ممکن است انتخاب یک وکیل از بین این همه وکیل برایتان دشوار باشد ، اگر به دنبال یک وکیل متخصص می باشید که بتوانید با اطمینان خاطر مشکل حقوقی خود را به او بسپارید به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ موسسات حقوقی معتبر مشهد مراجعه کنید.

جستجوی وکیل در مشهد

شما در هر خیابان مسلما تعداد زیادی دفتر وکالت خواهید دید، اما انتخاب وکیلی که بتوانید از مهارت ها و تخصص وی اطمینان خاطر حاصل کنید کمی سخت و دشوار است. شما با جستجو در اینترنت می توانید به اطلاعات وکلای مشهد دسترسی پیدا کنید. خوشبختانه امروز اینترنت بسیاری از کارهای سخت را برای ما اسان نموده است، با یک جستجو می توانید به اطلاعاتی از جمله: شماره ی وکیل، شماره دفتر وکالت، ادرس دفتر وکالت و همچنین سابقه ی کاری وکیل دسترسی یابید.

علاوه بر ایم می توانید از بین وکلای کانون وکلا و یا وکلای دادگستری نیز با توجه به سابقه ی کاری و حوزه ی تخصصی فعالیت وکیل ، وکیلی خوب و مناسب برای خود انتخاب کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که به دلیل اهمیت های مسائل حقوقی حتما در انتخاب وکیل خود دقت کنید و وکیلی را انتخاب کنید که از اطلاعات و تجربه ی کافی برخوردار باشد تا بتواند به نحو احسن به شما کمک کند.

 در صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.

09155446429

وکیل در کرد کوی

4.4 24 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
91 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
یاسر کمری
یاسر کمری
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
من دنبال بهترین وکیل در مشهد میگردم
با پرس و جو و سرچ به سایت شما رسیدم

پرونده مهمی دارم که توی مرحله حساسیه میخاستم اگر ممکنه باهاتون در ارتباط باشم برای مشاوره؟
چطور میتونم ؟؟

Darya
Darya
1 سال قبل

سلام وقت بخیر
برای اخذ حکم تخلیه مستاجر باید چه کرد؟

Darya
Darya
1 سال قبل

سلام چطور میتونم مشاوره بگیرم برای طلاق توافقی

هانیه
هانیه
3 ماه قبل

سلام من مشهد هستم و به دنبال بهترین وکیل در مشهد هستم برای حل پرونده ای که دارم میتونید به من کمک کنید؟

مهسا میرزایی
مهسا میرزایی
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید
من به یک مشکل ملکی خوردم که خیلی خیلی زود میخوام
تموم شه دنبال وکیل با تجربه در مشهد هستم شما رو پیشنهاد دادن
چجور ارتباط بگیریم؟

هانیه موسوی
هانیه موسوی
2 ماه قبل

سلام
مشاوره حقوقی داشتم با وکیل مشهد عالی بود ممنونم.

حمید قاسمی
حمید قاسمی
2 ماه قبل

سلام پرونده انحصار وراثت در شهر مشهد هم قبول می کنید؟

فرشاد نادری
فرشاد نادری
2 ماه قبل

سلام امروز صبح رای دادگاه اومد خیلی خوشحالم ممنون از کمکتون
بخاطر مشاوره تلفنی الحق که بهترین وکلای مشهد هستید.

محمد بیگدلی
محمد بیگدلی
2 ماه قبل

سلام در زمینه مواد مخدر چقدر سابقه دارین ؟
پرونده خیلی مهمی دارم که نمیتونم به هر کسی بسپارم

فرهاد عباسی
فرهاد عباسی
2 ماه قبل

سلام من یک مشکل ملکی دارم که یک ساله ازین دادگاه به اون دادگاه
میرم دوتا وکیل گرفتم نتونستن کارمو درست کنن راجب ملک مشاع هست
داخل مشهد شمارو پیشنهاد دادن کاری از دستتون بر میاد؟

نازنین رضایی
نازنین رضایی
2 ماه قبل

مشاوره حقوقی دعاوی خانواده هم میدین؟

محمد جمالی
محمد جمالی
2 ماه قبل

سلام هزینه مشاوره حضوری در مشهد چقدره؟

محمد رضا داوودی
محمد رضا داوودی
2 ماه قبل

سلام من با دوتا از وکلای مشهدتون صحبت کردم و رای دادگاه رو گرفتم
وکلای متخصصی داخل مشهد دارید ممنون.

زهرا فراهانی
زهرا فراهانی
2 ماه قبل

وکیل مهاجرت داخل مشهد دارید برای مشاوره حضوری

زهرا
زهرا
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید
من چجوری میتونم جهزیمو از همسرم بگیرم میشه کمکم کنید؟

رقیه فائضی
رقیه فائضی
2 ماه قبل

سلام من واقعا از سایت شما ممنونم به دنبال وکیل در مشهد بودم که شمارو پیدا کردم
زنگ زدم و وکالت بهشون دادم و مشکل حقوقی مارو حل کردند.

fateme mosavi
fateme mosavi
2 ماه قبل

سلام من و همسرم هم برای انجام کار حقوقی خدمت
 وکیل شما در مشهد رسیدیم و وکالت دادیم بهشون خیلی ممنون

ashkan mortazavi
ashkan mortazavi
2 ماه قبل

سلام بنده ساکن آلمان هستم و یک ملک قدیمی در مشهد
 دارم که انگار باید تخریب شه برای اتوبان میخواستم ببینم برای وکالت دادن
به وکلای شما در مشهد حتما باید به ایران بیام یا از همین جا هم میشه؟

اسحاقی
اسحاقی
2 ماه قبل

سلام بنده با برادرم سر ارث و میراث در مشهد مشکل پیدا کردیم
 وکیل ارث باتجربه مشهد در میان وکلای شما وجود داره؟

milad
milad
2 ماه قبل

ممنون از وکلای حرفه ای تون که مشاوره های بی نظیری دارند

مهشاد
مهشاد
2 ماه قبل

سلام بخاطر زحمات زیادی که وکیلتون کشید برامون ممنون
رای به نفع ما شد واقعا الکی نیست که با سابقه ترین هستین

پارمیدا
پارمیدا
2 ماه قبل

سلام به دنبال وکیل خانم در مشهد هستم شما میتونین کمک کنین؟

عباس مسلم زاده
عباس مسلم زاده
2 ماه قبل

سلام برای مهاجرت با وکلای شما در مشهد مشورت کردم خیلی کمکم کردن ممنون

زینب حاج محمدی
زینب حاج محمدی
2 ماه قبل

پرونده های کیفری رو هم در مشهد قبول میکنید؟

کسرایی
کسرایی
2 ماه قبل

با سلام و خسته نباشید به بهترین وکلای مشهد
خیلی مچکر ازینکه زحمت کشیدین پرونده رو جلو بردین
بعد شیش ماه تموم شد و واقعن ممنون از پیگیری های روزانه و دقیقتون

میلاد
میلاد
2 ماه قبل

سلام میخواستم ببینم سابقه وکلای شما در مشهد چقدره؟

somaye
somaye
2 ماه قبل

سلام مشاوره میخواستم راجب جرم زنا با وکیل مشهد 

پوریا صادقی
پوریا صادقی
2 ماه قبل

سلام یک پرونده مالیاتی بزرگ داریم ولی به هر وکیلی نشون دادیم
گفتن کاری نمیتونن بکنن ،میتونید حرکتی بزنید شما؟ 

aliasghar
aliasghar
2 ماه قبل

چقدر طول میکشه وکیل در مشهد بتونه طلاق توافقی
برام بگیره هر دو طرف تقریبا راضی هستیم؟

اسماعیل قربانی
اسماعیل قربانی
2 ماه قبل

با سلام ممنون از مقاله تون و معرفی بهترین وکبل مشهد

نسیم شکیبا
نسیم شکیبا
2 ماه قبل

سلام من برام یک موضوع کیفری اتفاق افتاده در مشهد و وکیلی نگرفتم
خواستم ببینم میشه بدون وکیل، پرونده کیفری رو جلو ببرم؟

هادی منتظری
هادی منتظری
2 ماه قبل

سلام مستاجرم هنوز وقتش تموم نشده ولی همه همسایه ها ازش ناراضی هستن
خودم هم همینطور خواستم ببینم قبل از تموم شدن وقت قرارداد میشه با کمک وکیل مشهد حکم تخلیه بگیرم؟ 

mohammad
mohammad
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید
گروه دادورزان صلح و سازش فقط در مشهد وکیل داره؟

فاطمه کمالی
فاطمه کمالی
2 ماه قبل

سلام وکیل خانواده در مشهد دارید؟
اگه دارین چجور وقت مشاوره حضوری بگیرم برای طلاق

میثم
میثم
2 ماه قبل

سلام مشاوره خیلی خوبی بود ممنون از وکیلتون در مشهد و گروهتون

فیروز نوروزی
فیروز نوروزی
2 ماه قبل

سلام بله واقعن تمام دعاوی دادگاهی پیچیده است
 و برای پیشگیری از ضرر باید از وکیل کمک گرفت
بنده چندتا پرونده حقوقی رو باختم با اینکه حق با من بود
 ولی چون وکیل نداشتم و خودم سر در نمیاوردم از دست دادم

احمدرضا
احمدرضا
2 ماه قبل

سلام
به مشکلی خوردم که نمیدونم چیکارش کنم در رابطه با وکیل پزشکی هست وکیل متخصص مسائل پزشکی در مشهد در گروهتون وجود داره؟ خیلی فوری میخوام

اسحاق مرادی
اسحاق مرادی
2 ماه قبل

سلام متخصصین شما همیشه بهترین ایده ها را دارند ممنون کمک کردین.

صغری شازده احمدی
صغری شازده احمدی
2 ماه قبل

یک پرونده ملکی بزرگ داشتم که وکلای با تجربه شما در مشهد برام حل کردند خیلی مچکر به همه دوستان شمارو معرفی کردم.

منازاده
منازاده
2 ماه قبل

سلام
خیلی خوش شانس هستم که با وکلای دادورزان صلح و سازش در ارتباط بودم
 از ۴ سال پیش تا الان که هر مشکلی برای شرکتم پیش اومده برطرف کردند 

طاها الماسی
طاها الماسی
2 ماه قبل

مشاوره خوبی با وکیل مشهد بود شما بسیار نکته سنج هستید

رضا
رضا
2 ماه قبل

من واقعاً از همه زحمت هایی که شما کشیدین
ممنونم. لطف کردین بابت قبول پرونده

امیرعلی صحرانشین
امیرعلی صحرانشین
2 ماه قبل

وکلای متخصص شما در مشهد آیا میتوانند برای مهاجرت به امارات کاری بکنند؟

mansor
mansor
2 ماه قبل

سلام قرارداد هم تنظیم میکنید؟

ali mokhtari
ali mokhtari
2 ماه قبل

با سلام و عرض خسته نباشید خیلی ممنون بابت معرفی وکیل حرفه ای در مشهد

لیلا رضایی
لیلا رضایی
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید
من چجوری میتونم ارث پدرمو از عموهام بگیرم؟

یاشار کرمانی
یاشار کرمانی
2 ماه قبل

سلام ممنون خیلی مفید بود مخصوصا قسمت مراحل رسیدگی به دعاوی حقوقی

siros
siros
2 ماه قبل

سلام بنده به خاطر کرونا چند ماه نتونستم کار کنم
جایی که کار میکنم بیمه رد نکرده راهی هست با کمک وکیل مشهد
شکایت کنم ازشون؟

jalal zandi
jalal zandi
2 ماه قبل

سلام و عرض ادب
هزینه وکالت وکیل ملکی در مشهد رو درصدی حساب میکنید؟ چجوریه؟

چاووشی
چاووشی
2 ماه قبل

سلام مرسی بابت خدمات عالی تون

محمد سعیدی
محمد سعیدی
2 ماه قبل

سلام خسته نباشید
وکیل شما در مشهد وکالت تصادفات هم قبول میکند؟