وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
Lawyers of Peace and Compromise Lawyers Group

وکالت و مشاوره حقوقی یکی از خدماتی است که افتخار داریم آن را به مردم عزیز مشهد ارائه می‌کنیم. هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی به سبکی جدید و نوین اعم از

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم دادخواست و شکواییه
 • تنظیم لوایح حقوقی
 • قبول وکالت در انواع موارد حقوقی، کیفری، ملکی، مواد مخدر و خانواده

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج سال در شهر مشهد  فعالیت مستمر داشته است. یکی از امتیازات ویژه این گروه تجربه و سابقه وکلای آن می باشد.

وکیل در مشهد

لازم است بدانید که دعاوی حقوقی و دعاوی دیگر از شرایط بسیار پیچیده ای برخورداند و باید درباره آن ها اطلاعات کافی را داشته باشید. به عنوان نمونه شاید شما قصد داشته باشید که در یک دعوای حقوقی از خود دفاع نمایید یا بخواهید که یک دعوای حقوقی را اقامه نمایید. برای این امور شما باید اطلاعات دقیقی از این امور داشته باشید تا درصد پیروزی خود را در دعاوی حقوقی افزایش دهید. شما عزیزان اولین نکته ای که برای مطرح کردن دعوای حقوقی باید در نظر داشته باشید، این است که دعوایی که می خواهید آن را اقامه کنید چه عنوانی دارد و جزو کدام دعاوی حقوقی است. تا شما اطلاع داشته باشید که در کدام دادگاه باید دعوای خود را پیگیری نمایید. یکی از دعاوی مهم دعوای حقوقی هستند، دعاوی حقوقی معمولا درباره امور حقوقی و مدنی می باشند که در قانون مدنی و قانون آیین دادرسی مدنی به آن ها اشاره و تاکید شده است.

بسیاری از اشخاصی که دچار مشکلات حقوقی می شوند، مایل هستند قبل از طرح شکایت یا دادخواست با یک فرد آگاه به مسائل حقوقی گفتگو کنند و از زوایای حقوقی و قانونی موضوع مطلع شوند. در حقیقت دعاوی حقوقی بر اثر ادعای بر یک حق مطرح می شوند و طرفین این دعاوی عموما افراد خصوصی (یا افراد دولتی در مقام تصدی) هستند که ادعایی مبنی بر وجود حقی را مطرح می کنند.

وکیل پایه یک به کسی گفته می‌شود که بعد از گذراندن دوران تحصیلات دانشگاهی، در مقاطعی بالاتر از لیسانس در رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی،و یا حقوق و هر رشته دیگری که به حوزه علمیه مرتبط است، در آزمونی که به صورت یک بار در سال و با نام کانون وکلای دادگستری برگزار می‌شود شرکت کرده و قبول شود. در حال حاضر انتخاب وکیل پایه یک دادگستری در هر شهری انجام می‌شود.و هر شهر دارای وکلای آگاه به خود است. به عنوان مثال: بهترین وکیل دادگستری در مشهد.

لازم است بدانید که دعاوی حقوقی از پر حجم ترین و پر تعداد ترین دعاوی موجود در دادگاه ها و محاکم قضایی ایران هستند که حجم انبوه و زیادی از پرونده های موجود در دادگاه های کشور ایران مربوط به این دعاوی است. در مورد دعاوی حقوقی باید بیان کرد که دعاوی حقوقی وقتی مطرح می شوند که اشخاص برای گرفتن حق خود و برای جبران خسارت ناشی از نقض این حقوق به دادگاه ها مراجعه خواهند کرد.

وکیل پایه یک دادگستری با قبولی در ازمون دادگستری ، دو سال کارآموزی وکالت را می گذراند و بعد مدرک پایه یک را دریافت می کنند که به امور حقوقی کاملا مسلط می باشند، وکیل پایه یک دادگستری می تواند کمک شایانی در حل مسائل حقوقی تان باشد که  اگر تصمیم به مراجعه و درخواست کمک از وکیل های پایه یک دادگستری را دارید می توانید از طریق موسسات حقوقی معتبر به  انها دسترسی داشته باشید .

همان طور که اطلاع دارید امروزه بعضی از اتفاقات در زندگی افراد غیرقابل ‌پیش ‌بینی می باشند، پس بنابراین نمی‌ توان جلوی وقوع این اتفاقات را گرفت اما می توان با ایجاد کردن شرایطی از پیامد های آن ها جلوگیری کرد. برای نمونه در زندگی هر شخصی ممکن است اتفاقات پیش بیایند و یا جرمی  مرتکب شود که شامل مجازات شود. در شهر بزرگ مشهد دعاوی حقوقی زیادی ایجاد می شود و شده است و شهروندان به دنبال حل این مسائل هستند. دعاوی حقوقی تقدیم دادخواست به دادگاه شروع و باید خواسته را به صورت محرز و آشکارا در برگه چاپی دادخواست بنویسید.

 هر کس برای خوب دانستن معیارهایی در نظر دارد اما معیارهای کلی که می توان با ان ها یک وکیل پایه یک دادگستری را سنجید عباراند از:

 • وکیل باید از اطلاعات حقوقی بالایی برخوردار باشد و از جدیدترین مصوله و قوانین اگاه باشد.
 • وکیل خوب علاوه بر داشتن اطلاعات مهارت استفاده از ان ها را در پرونده ها و مشکلات حقوقی مختلف ، دارا می باشد.
 • وکیل خوب از مهارت کلامی بالایی برخوردار است که بتواند بهترین مشاوره حقوقی را در اختیار موکل خود قرار دهد و اصطلاحات حقوقی را به زبانی ساده برای موکل خود بازگو کند.
 • وکیل خوب از سابقه ی خوب و موفقی در تخصص خود برخوردار است و اصولا به صورت تخصصی فعالیت می کند.

وکیل حرفه‌ای در مشهد

وکیل حرفه‌ای در مشهد، وکیلی است که با استفاده از علم و تخصص خود و با استناد بر شواهد و مدارک موجود بر روی پرونده موکلان خود به دفاع از حق آن‌ ها در دادگاه‌های مربوطه می‌ پردازد. چنین وکیلی علاوه بر تخصص و تسلطی که بر قوانین و مقررات حقوقی و کیفری کشور دارد و می‌ تواند بر روی پرونده‌های عمومی وکالت و دفاع داشته باشد، با تمرکز بر روی یک حوزه خاص از دعاوی تنها به دفاع از پرونده‌ های موجود در همان حوزه می‌پردازد. لازم است بدانید وکیل حرفه‌ای در مشهد یک وکیل متخصص و مجرب است که از مهارت‌های لازمه وکالت نیز برخوردار است از این رو علاوه بر مهارت تحلیل مسائل و تحقیق و جست‌وجو در راستای پیدا کردن بهترین ادله اثبات دعوا، مهارت روش شناسی و استفاده از قوانین را نیز دارد.

 

 

 

شماره تماس وکیل در مشهد
contact number of a lawyer in Mashhad

مشهد قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 8

تلفن دفتر 46224091  –   تلفن همراه 09155446429

وکالت در محاکم شهر مشهدAdvocacy in Mashhad city courts

شماره وکیل پایه یک دادگستری در مشهد

فرهنگ ارتباط با وکیل یکی از مهم ترین دغدغه‌های چهره‌های حقوقی کشور از جمله وکلا است. هنگام دادرسی به پرونده‌های حقوقی و کیفری لازم است یک وکیل پایه یک دادگستری که در حوزه مربوط به آن دعاوی از مهارت و تخصص برخوردار باشد بر روی پرونده نظارت داشته باشد و وکالت پرونده را به عهده بگیرد تا به صورت قانونی تمامی پیگری‌های قضایی یک پرونده را انجام دهد. علاوه بر این مشاوره حقوقی با یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا وکیل با استفاده از علم و مهارت‌های روانشناسی و شخصیت شناسی‌ای که دارد می‌تواند موکلان خود را در مسیر درست برای حق خواهی هدایت کند. از این رو افراد برای دریافت مشاوره حقوقی از وکبلا باید با آن‌ها در ارتباط باشند و یکی از ساده‌ترین راه‌های این ارتباط تماس با شماره وکیل پایه یک دادگستری در مشهد به شرح 09192329787 است. در این روش ساده ضمن ارتباط تلفنی با وکیل پایه یک دداگستری می‌توانید از مشاوره حقوقی او نیز برخوردار شوید.

بهترین وکیل حقوقی در مشهد

دعاوی حقوقی وقتی مطرح می شوند که انسان ها بخواهند به جهت جبران خسارات ناشی از نقض حقوق خود دعوای حقوقی را اقامه نمایند. امروزه در جامعه بزرگ ایرانی بخش انبوهی از دعاوی  که در کشور مطرح می شوند در زمینه حقوقی می باشند. همان طور که شما اطلاع دارید دعاوی حقوقی تنوع بسیار بالایی دارند. همچنین همان طور که می دانید مشکلات حقوقی ممکن است که برای همه اشخاص ایجاد شوند. اما زمانی که ما به تنهایی و بدون داشتن اطلاعات کافی و بدون مشاوره حقوقی وارد این پروسه شویم با مسائل و چالش های ناشناخته و پیچیده ای روبرو خواهیم شد که باعث خسارت های فراوانی می شوند.

شایان ذکر است که هر دادگاهی به جهت رسیدگی و بررسی دعاوی باید صلاحیت ذاتی داشته باشد. صلاحیت ذاتی به معنای این است که دادگاه به لحاظ نوع، صنف و درجه و صلاحیت رسیدگی به دعاوی مورد نظر را داشته باشد. پس بنابراین دعاوی کیفری و دیگر مورد ها در در صلاحیت دادگاه های حقوقی نمی باشد. دعاوی مانند مطالبه وجه التزام. ایفای تعهد و موارد مرتبط با بیع و غیره … در صلاحیت دادگاه های حقوقی هستند.

دعاوی که وقوع تعداد بسیار زیادی از آن ها به دلیل عدم آگاهی و توجه خود فرد رخ می دهد و در بیشتر موارد نیز به زیان وی پایان می یابد. دعاوی حقوقی پیچیدگی های زیادی دارند و برای حل و فصل آن ها باید مراحل و تشریفات خاصی را پشت سر گذاشت. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با داشتن 5 سال سابقه فعالیت در شهر مشهد  و در تمام دعاوی حقوقی دارد.

بهترین وکیل حقوقی در مشهد یک وکیل پایه یک دادگستری است که بر تمامی قوانین و مقررات حقوقی کشور تسلط دارد و ضمن اینکه با تمامی دعاوی حقوقی آشنایی دارد می‌تواند به خوبی به دفاع از آن‌ها نیز بپردازد. چنین وکیل در دادگاه‌های خانواده از اعتبار خود استفاده کرده و با قدرت کلام و تخصص لازم به دفاع از حق موکلان خود در هر جلسه از دادگاه می‌پردازد. از جمله دعاوی حقوقی که یک وکیل حقوقی می‌تواند به دفاع از آن‌ها بپردازد عبارتند از دعاوی خانوادگی، دعاوی مالی، دعاوی ملکی و غیره. لاطم است بدانید یک وکیل حقوقی خوب به دنبال ارائه بهترین دادخواست‌های حقوقی به دادگاه خانوادگی به دنبال دفاع از حق موکلان خود و وصول آن است.

وکیل در مشهد کیست
Who is the lawyer in Mashhad

وکلای پایه یک دادگستری در مشهد

وکیل پایه یک دادگستری فردی تحصیل کرده در رشته حقوق است که بعد از شرکت در آزمون سراسری وکالت موفق به دریافت پروانه وکالت شده است از این رو توانای دفاع از پرونده‌های کیفری و حقوقی مختلف را پیدا می‌کند. وکلای پایه یک دادگستری در مشهد می‌توانند با تمرکز بر روی یک حوزه خاص از دعاوی تنها به وکالت آن پرونده‌ها بپردازند و تخصص آن حوزه را پیدا کنند از این رو وکیل پایه یک می‌تواند وکیل حقوقی یا وکیل کیفری در حوزه دعاوی گوناگون باشد. لازم است بدانید چنین وکلایی علاوه بر تخصص برای وکالت و دفاع از پرونده موکلان خود به آن‌ها مشاوره حقوقی نیز ارائه کنند تا در نقش راهنمای مسیر، موکلان خود را به سمت بهترین مسیر حق خواهی هدایت کنند.

دادگاه حقوقی و کیفری چیست؟

دادگاه های حقوقی آن دسته از محاکم و مراجع دادگستری و قضایی هستند که به موضوعات حقوقی رسیدگی می کنند. مواردی نظیر مطالبه وجه، الزام به ایفای تعهد و مسائل مربوط به بیع از جمله موضوعات حقوقی و موارد در صلاحیت دادگاه حقوقی هستند. صلاحیت دادگاه های حقوقی، به دو دسته صلاحیت ذاتی و محلی، قابل تقسیم بندی است و دادگاه ها حقوقی، قادر به رسیدگی به دعاوی خارج از صلاحیت خود نیستند.

به صورت کلی مراجع رسیدگی به دعاوی در کشور به دو دسته قضایی و غیرقضایی تقسیم می شوند. مراجع غیرقضایی به دعاوی بین مردم با دولت رسیدگی می کنند و خارج از قوه قضاییه تشکیل می شوند، معمولا زیر مجموعه قوه مجریه هستند و متصدیان این دادگاه نیز قاضی نیستند، در حالی که مراجع قضایی زیر نظر قوه قضاییه تشکیل شده و به دعوا بین مردم رسیدگی می کنند و متصدیان آن نیز از قضات تشکیل شده است. از سوی دیگر، قانونگذار مراجع قضایی را به دو دسته مراجع قضایی حقوقی و مراجع قضایی کیفری تقسیم می کنند. بر این اساس طبق ماده 294 قانون آیین دادرسی کیفری این مراجع قضایی به چند دسته تقسیم می گردند که عبارتند از دادگاه کیفری یک، دادگاه کیفری دو، دادگاه انقلاب، دادگاه اطفال و نوجوانان و دادگاه های نظامی که هریک صلاحیت رسیدگی به برخی پرونده ها را دارند.

ویژگی های وکیل خوب در مشهد
Characteristics of a good lawyer in Mashhad

مراحل ثبت دادخواست حقوقی

قبل از هر چیزی باید بدانید که دعاوی حقوقی با تقدیم دادخواست به دادگاه شروع خواهند شد. بر این اساس خواسته حقوقی شما باید به صورت آشکار در برگه چاپی دادخواست نوشته شود که می بایست جهت ارجاع به شعب به دفتر شعبه اول دادگستری مراجعه شود. اگر که پرونده مورد صلاحیت شوراهای حل اختلاف قرار بگیرد به شوراها ارجاع والا به محاکم حقوقی ارجاع داده می شود تا به دادخواست حقوقی مورد نظر، رسیدگی بشود. به محض ثبت پرونده مدیر دفتر دادگاه پرونده را به جهت تعیین وقت رسیدگی به نظر دادگاه می فرستد.

در واقع بعد از باطل کردن تمبر، دادخواست به دفتر ثبت کل، به جهت ثبت رایانه‎ ای برده می شود و تاریخ، وقت دادرسی و شعبه رسیدگی ‎کننده به پرونده طی اخطاریه ‎ای به طرفین دعوی ابلاغ می شود. اگر که جلسه دیگری برای اثبات دعوی نیاز بوده باشد این امر به اطلاع طرفین دعوی خواهد رسید. رسیدگی به پرونده تا صادر شدن دادنامه همچنان ادامه دار خواهد بود. مهلت تقاضای تجدید نظرخواهی در محاکم تجدید نظر بعد از انشاء رای حکم دادگاه به طرفین ابلاغ می شود، همچنین از تاریخ ابلاغ تا ۲۰ روز بعد آن است. اگر حکم داگاه غیابی صادر شود، محکوم علیه غیابی می تواند درخوست واخواهی داشته باشد.

به طور کلی مراحل رسیدگی به دعاوی حقوقی به شکل زیر است.

1_ تقدیم دادخواست به دادگاه دادگستری و دیگر نیازی به رفتن دادگاه های دیگر نیست

2- باطل نمودن تمبر و پرداخت هزینه دادرسی

3_ ثبت پرونده در دفتر ثبت کل رایانه ای و ارجاع و تسلیم آن به شورا یا شعب حسب مورد

4_ ثبت پرونده در دفتر دادگاه و تعیین وقت رسیدگی

5_ گلسات دادرسی و حل و فصل اختلاف

_6انشا رای (حکم _ قرار)

7_ واخواهی

8_ تجدیدنظرخواهی به مدت ۲۰ روز

9_ فرجام خواهی

10_ اجرای حکم

براساس موارد فوق، یک پرونده حقوقی دارای مراحل مختلف و زیادی می باشد که هر کدام از این مراحل دارای ریزه کاری های فراوان و حساسیت های زیادی است، برای آسان تر شدن نتیجه بهتر است از یک وکیل حرفه ای در مشهد که تخصص دارد، مشورت کنید. در ادامه مطلب می خواهیم با تخلفات، شکایت و مجازات وکیل حرفه ای در مشهد، آشنا شویم. با ما همراه باشید.

وکیل مواد مخدر در مشهد
Drug lawyer in Mashhad

وکیل مواد مخدر در مشهد

همان طور که مطلع هستید هر عمل یا فعالیتی که مرتبط با مواد مخدر باشد جرم به حساب می آید و دارای مجازات های خاصی است. پس بنابراین اگر شما هم یکی از اشخاصی می باشید که مرتکب جرم مربوط به مواد مخدر شده ‌اید وقت آن رسیده که به سادگی هرچه تمام تر پرونده قضایی که به وجود آمده را برطرف نمایید، بدون این که دچار مجازات سنگین از طرف قاضی پرونده بشوید میتوانید با وکیل مواد مخدر مشاوره بگیرید. لازم است که بدانید استعمال مواد مخدر هم به تنهایی جرم است و انجام آن مجازات و عواقب تعیین شده از طرف قانون را در پی دارد. همچنین اگر فردی با استفاده از استعمال مواد مخدر مرتکب جرم های حدی یا تعزیری مانند سرقت، محاربه، قتل و جرائمی از این دست بشود مجازات او بر اساس این که مرتکب جرم ثانویه شده است به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

بهترین وکیل کیفری در مشهد
best criminal lawyer in Mashhad

بهترین وکیل کیفری در مشهد

وکیل کیفری، یک وکیل پایه یک دادگستری است که با استناد بر تخصص و تجربه‌ای که دارد به وکالت بر روی پرونده‌هایی همچون دعاوی مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، دعاوی سرقت و قتل، تهدید و توهین، تجاوز و ادم ربایی و برخی از دعاوی مالی می‌پردازد. دعاوی کیفری از جمله دعاوی‌ای هستند که بر جان و مال و آبروی افراد تاثیرگذارند و دادگاه‌های کیفری کشور همچون دادگاه انقلاب در صلاحیت رسیدگی به این دعاوی هستند از این رو چنین دعاوی با جنبه عمومی جرم در دادگاه و بعد از دادرسی و صدور حکم قاضی شامل مجازات‌های از پیش تعیین شده‌ای می‌شوند. بهترین وکیل کیفری در مسهد فردی است که با استفاده از قدرت تحلیل مسائل بعد از تحلیل پرونده موکلان خویش به دنبال بهترین ادله اثبات دعوا برای مستند سازی در جهت استفاده از لایحه دفاعیه موکلان خود باشد و در دادگاه‌های کیفری از هیچ فرصتی برای دفاع از موکلان خود دریغ نکند. چنین وکیلی به خوبی می‌تواند با قدرت کلام بالا  و استفاده از بهترین رویکرد دفاعی مبتنی بر پرونده موکلان خود به دنبال دفاع از حق آن‌ها یا اثبات بی‌گناهی و تقلیل جرم و کاهش مجازات برای موکلین خود باشد.

درباره روند و مراحل شکایت های کیفری باید بیان نمود که ابتدا  قبل از هر چیزی شکایت در دفتر خدمات قضایی و دادسرا مطرح خواهد شد. همچنین باید شکواییه خطاب به دادستان نوشته بشود و در آن شخصی که نسبت به او ادعا و شکایتی مطرح می باشد با قید دقیق مشخصات معین و شرح شکایت نوشته شود و مدارک و مستندات لازمه نیز ضمیمیه پرونده بشود. برعکس دعاوی حقوقی در خصوص شکایات کیفری الزامی به ثبت این شکایت در برگه های چاپی مخصوص نیست، چون که در این شکایت بحث نظم عمومی و ارتکاب جرم و وقوع تخلف مطرح است.

به جهت آغاز و شروع رسیدگی به پرونده کیفری لازم است که شاکی با مشورت وکیل کیفری به دادسرای محل وقوع جرم مراجعه و ضمن تکمیل شکوائیه خود و پیوست کردن دلایل و مستندات خود به جهت اثبات ادعای خود و با پرداخت هزینه های دادرسی شکایت خود را به ثبت برساند. همچنین پس از ثبت شکایت موضوع شکایت به یکی از شعبه های بازپرسی ارجاع داده می‌شود و بازپرس با تعیین وقت قبلی و احضار طرفین دعوا اقدام به بررسی شکایت می‌ کند. شایان ذکر است که اگر نظر بازپرس، بعد از بررسی و تحقیق به مجرمانه بودن عمل باشد، با صادر کردن قرار جلب به دادرسی موضوع را به دادستانی به جهت اظهار نظر ارسال می نماید.

وکیل ضرب و جرح در مشهد

در میان افراد در هر مکانی و با هر فرهنگی، ضرب و جرح سابقه‌ای طولانی دارد که می ‌تواند ناشی از عصبانیت ‌های لحظه‌ای باشد و گاها به اتفاق ‌های جبران‌ناپذیری نیز ختم شود. ضرب و جرح می‌تواند به صورت عمدی و غیرعمدی با استفاده از سلاح‌ های سرد و گرم یا حتی بدون سلاح هم انجام گیرد از این رو نیاز است به عنوان یکی از دعاوی کیفری برای دادرسی پرونده یک وکیل ضرب و جرح در مشهد بر روی چنین پرونده‌ هایی وکالت داشته باشد تا بتواند با استفاده از بهرین ادله اثبات دعوا به دفاع از موکلین خود چه در نقش ضارب و چه در نقش ضرب دیده بپردازد. چنین وکیلی علاوه بر تخصص لازم بر روی قوانین کیفری کشور باید توانایی تحلیل مسائل را نیز داشته باشد و با استفاده از مهارت تحقیق و جست ‌و جو به دنبال دریافت بهترین ادله اثبات دعوا باشد.

وکیل ضرب و جرح در مشهد
Assault lawyer in Mashhad

بعضی از خدمات گروه وکیل های دادورزان صلح سازش

قبول وکالت در امور:

 •  دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی خانواده
 • دعاوی حسبی
 • دعاوی ثبت
 • دعاوی مالیات
 • دعاوی مهاجرت
 • دعاوی مواد مخدر
 • دعاوی جرم جعل
 • دعاوی جرم التزامی پزشکان
 • دعاوی اداری
 • وکیل دعاوی ثبت در مشهد
 • انجام تخصصی وکالت در مشهد
 • مشاوره حقوقی تخصصی در امور حقوقی در مشهد
 • انجام تمام امور مربوط به پرونده های خانواده

انتخاب برترین وکیل  مشهد برای تمام ساکنین شهر مشهد و حتی شهرستان های دیگر از اولویت های افرادی می باشد که درگیر پرونده می باشند.

وکیل پایه یک دادگستری خانم در مشهد

در دنیای امروزه که هیچ تفاوتی بین خانم‌ها و آقایان در شرایط تحصیلی و شغلی وجود ندارد، وکالت یک حرفه پرطرفدار در میان خانم‌های تحصیل کرده در رشته حقوق است. از این رو یک وکیل پایه یک دادگستری خانم در مشهد به اندازه یک وکیل پایه یک دادگستری آقا از مهارت و علم لازم برای وکالت برخوردار است و به همان اندازه در دادگاه‌های کشور از پس وکالت بر روی دعاوی حقوقی و کیفری برمی‌آید. وکیل پایه یک دادگستری خانم در وکالت بر روی پرونده‌های موکلان خانم خواهان بیشتری دارد زیرا یک زن بهترین می‌تواند هم جنس خود را درک کرده و در مسائل حقوقی و کیفری نیز خانم‌ها با هم جنس خود راحت‌تر بوده و به سادگی می‌توانند در جلسات مشاوره حقوقی با آن وکیل تمامی اظهارات خود را برای پیگیری و دادرسی قضایی به پرونده در اختیار وکیل خام قرار دهند. از این رو می‌توان گفت یک وکیل پایه یک دادگستری خانم در مشهد به اندازه وکلای مرد از محبوبیت و تخصص و تجربه برخوردار است.

بهترین وکیل خانواده در مشهد

وکیل خانواده یک وکیل پایه یک دادگستری است که علاوه بر آشنایی و تسلط بر روی تمامی قوانین و مقررات حقوقی کشور از تمامی دعاوی خانوادگی نیز اطلاع دارد و به خوبی قادر است در دعاوی خانوادگی از حقوق موکلان خود دفاع کند. دعاوی خانوادگی از جمله دعاوی حقوقی هستند که بین اعضای خانواده گاها بین والدین یا والدین و فرزندان و در شرایطی بین فرزندان رخ می‌دهد. از جمله دعاوی خانوادگی می‌توان به طلاق، مطالبه مهریه و نفقه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، انحصار وراثت و غیره اشاره کرد. بهترین کیل خانواده در مشهد فردی است که قدرت بالایی در دفاع از هر یک از دعاوی خانوادگی دارد و به خوبی می‌تواند با استفاده از مدارک و ادله لازم به دفاع از چنین پرونده‌هایی در دادگاه‌های خانوادگی بپردازد. چنین فردی از حقوق اعضای خانواده نسبت به یکدیگر اطلاع دارد و با ارائه بهترین دادخواست‌ها و لوایح دفاعیه به دادگاه به دنبال فاع از موکلانش هست.

اهمیت حفظ و تقویت بنیان خانواده در نزد قانون باعث شده است که تدوین قوانین و قواعدی در راستای حمایت از این بنیان مهم یعنی خانواده ضروری شده باشد. افزایش شمول و تعداد دعاوی خانوادگی در دادگاه ها نیز بیانگر این موضوع است که کانون خانواده نیازمند حمایت های ویژه ای نیز می باشد. حجم انبوهی از دعاوی موجود در دادگاه ها را دعاوی خانواده تشکیل می دهند. قبل از بیان هر مطلبی بهتر است بدانید که تشکیل خانواده و داشتن یک زندگی مشترک این روزها در جامعه‌ ما که سرشار از آسیب و ناهنجاری می باشد، مقداری سخت و مشکل شده‌ است. بسیاری از اشخاص بعد از سال ‌ها زندگی مشترک، با همسرشان دچار مشکل می شوند و در این درگیری ‌ها و مشاجرات یک نفر باید آگاه و مطلع به قوانین حقوقی دو طرف دعوا کمک نماید مثل وکیل خانواده. دعاوی خانواده از دعاوی شایع در محاکم دادگستری هستند که قانونگذار هم نیز قوانین و قواعد مختلفی را پیرامون آن تصویب کرده است. با آخرین الحاقات و اصلاحات صورت گرفته در قوانین جمهوری اسلامی ایران، در حال حاضر قوانین و مقررات قانون مدنی در کتاب هفتم (ماده های 1034 لغایت 1157 ) و همچنین کتاب هشتم در ماده های 1158 لغایت 1194 و هکتاب نهم در ماده های قانونی 1195 لغایت 1206 به بحث ها و قوانین و قواعد مربوط به دعاوی خانوادگی پرداخته شده است.

وکیل خوب در مشهد برای طلاق

طلاق یکی از شایع ‌ترین دعاوی خانوادگی در این روزها است. آخرین راه برای زوجین در صورت نداشتن زندگی مدنظرشان طلاق است و این مسئله چندین راه دارد. در صورتی که زوجین بر سر طلاق به توافق رسیده باشند می‌توانند برای طلاق توافقی اقدام کنند و در غیر این صورت طلاق به درخواست مرد یا زن در دادگاه خانواده مطرح می‌شود. وکیل خوب در مشهد برای طلاق یک وکیل خانواده یا وکیل حقوقی خوب است که ضمن تسلط بر حقوق افراد نسبت به یکدیگر از قدرت کلام خوبی هم برخوردار باشد و بتواند در قدم اول زوجین را به سمت صلح و سازش و در غیر این صورت طلاق توافق هدایت کند. چنین فردی موظف است داد خواست ‌های موکلان خود را به صورت قانونی مطرح کرده و برای دادگاه خانواده اراسال کنتد و ضمن دفاع از حق موکلان خود به دنبال دریافت حکم طلاق برای آن‌ ها باشد. وکیل طلاق خوب در مشهد با تمامی شرایط و ضوابط طلاق آشنایی دارد.

بهترین وکیل ملکی در مشهد

همان طور که شما عزیزان اطلاع دارید همه اشخاص در زندگی خویش قطعا چندین و چند بار فعالیت های ملکی انجام داده اند و می دهند، این فعالیت و امور ملکی شامل موارد مختلف و بسیار متعددی می شوند، من جمله خرید و فروش و رهن و اجاره و غیره… اما در این بین ممکن است که مشکلاتی هم ایجاد شود. از این جهت باید بدانید که با این مشکلات چگونه باید روبرو شوید و چگونه هر چه سریع تر به آن ها را با کمک وکیل ملکی به اتمام برسانید. بهتر است اطلاع داشته باشید که واژه ملک یک کلمه عربی است که وارد لغت نامه فارسی شده است. این کلمه بر اساس نوع تلفظ، معنی های مختلفی دارد. به تمامی دارایی های غیر منقول که در ردیف ملک قرار قرار بگیرند و انواع مختلفی دارند ملک گفته می شود. مهم ترین انواع ملک، ملک مشاعی و ملک مفروز است.

بهترین وکیل مشهد برای زمین

وکیل زمین، وکیل پایه یک دادگستری است که از تمامی قوانین و مقررات مربوط به اراضی و زمین‌ها و معاملات مربوط به آن‌ها اطلاع دارد و به خوبی می‌تواند به تمامی امور مربوط به خرید و فروش و معملات ملکی به صورت حقوقی و قانونی نظارت کند. بهترین وکیل مشهد برای زمین به خوبی توانایی وکالت و دفاع از پرونده‌های حقوقی و کیفری مربوط به زمین‌های کشاورزی و مسکونی و تجاری و غیره را دارد و در سریع‌ترین زمان ممکنن با ارائه دادخواست‌های قانونی به دادگاه‌های حقوقی یا کیفری به دنبال پیگری قضایی پرونده موکلان خود هست. در چنین دعاوی ارائه بهترین ادله و مدارک اثبات مالکیت و قانونی بودن امور و همچنین سرعت عمل در کارها از اهمیت بالایی برخوردار است.

ایا دنبال یک وکیل خوب در مشهد می گردید؟

وکالت از مشاغل ضروری هر اجتماعی می باشد، هر کجا که انسان ها باهم تعاملات فراوانی دارند وجود وکیل برای جلوگیری از هرگونه دعاوی حقوقی و کیفری الزامی می باشد. مشهد به عنوان یکی از شهرهای پرجمعیت و بزرگ مسلما از وکلای بسیار زیادی برخوردار است که مراجعه به یکی از این وکلا کار سخت نمی باشد اما اگر به دنبال وکیل خوب و متخصص می باشید ممکن است انتخاب یک وکیل از بین این همه وکیل برایتان دشوار باشد ، اگر به دنبال یک وکیل متخصص می باشید که بتوانید با اطمینان خاطر مشکل حقوقی خود را به او بسپارید به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ موسسات حقوقی معتبر مشهد مراجعه کنید.

بهترین وکیل زن در مشهد

بهترین وکیل زن در مشهد یک وکیل پایه یک دادگستری خانم در مشهد است که در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری به خوبی از توانایی وکالت و دفاع از موکلان خود برخوردار است از این رو چنین وکیلی همانند وکلای مرد از تخصص و تسلط کافی بر روی قوانین و مقررات حقوقی و کیفری کشور برخوردار است و با استناد بر روی تجربه‌های قبلی خویش و با استفاده از نظرات کارشناسی دیگر همکاران خود می‌تواند به دفاع از پرونده موکلان بپردازد. بهترین وکیل زن در مشهد بعد از تحلیل پرونده موکلان خود علاوه بر ارائه مشاوره حقوقی به آن‌ها از بهترین رویکردهای دفاعی برای دفاع از حق آن‌ها در جلسات دادگاه استفاده می‌کند. چنین وکیلی قدرت استفاده از قوانین و مقررات مربوطه به پرونه را در محضر قاضی دارد و ضمن تلاش برای اثبات بی‌گناهی موکلان خویش و دفاع از حق آن‌ها، گاها به دنبال تقلیل جرم و کاهش مجازات برای موکلانش هست. رازداری و قدرت بیان بالا نیز از دیگر ویژگی‌های بهترین وکیل زن در مشهد است.

جستجوی وکیل در مشهد

شما در هر خیابان مسلما تعداد زیادی دفتر وکالت خواهید دید، اما انتخاب وکیلی که بتوانید از مهارت ها و تخصص وی اطمینان خاطر حاصل کنید کمی سخت و دشوار است. شما با جستجو در اینترنت می توانید به اطلاعات وکلای مشهد دسترسی پیدا کنید. خوشبختانه امروز اینترنت بسیاری از کارهای سخت را برای ما اسان نموده است، با یک جستجو می توانید به اطلاعاتی از جمله: شماره ی وکیل، شماره دفتر وکالت، ادرس دفتر وکالت و همچنین سابقه ی کاری وکیل دسترسی یابید.

علاوه بر ایم می توانید از بین وکلای کانون وکلا و یا وکلای دادگستری نیز با توجه به سابقه ی کاری و حوزه ی تخصصی فعالیت وکیل ، وکیلی خوب و مناسب برای خود انتخاب کنید. این نکته را در نظر داشته باشید که به دلیل اهمیت های مسائل حقوقی حتما در انتخاب وکیل خود دقت کنید و وکیلی را انتخاب کنید که از اطلاعات و تجربه ی کافی برخوردار باشد تا بتواند به نحو احسن به شما کمک کند.

استخدام وکیل در مشهد

استخدام وکیل در مشهد یکی از چالش برانگیز ترین مسائل حقوقی برای افراد دارای پرونده ‌های حقوقی و کیفری است. گاها در پرونده ‌های ساده که افراد بدون نیاز به وکیل نیز می‌ توانند به دادرسی حقوقی آن‌ ها بپردازند، تماس تلفنی با یک وکیل یا مشاوره حقوقی برای دریافت مشاوره و اطلاع از بهترین مسیر های حقوقی برای رسیدگی قضایی به پرونده‌ ها از اهمیت بالایی برخوردار است. در شرایطی که پرونده نیاز به وکالت و دفاع توسط یک وکیل متخصص و مجرب را داشته باشد استخدام وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است که به این منظور لازم است ابتدا با وکیل مدنظر خود ارتباط بگیرید سپس اقدام به عقد یک قرارداد وکالت کنید. در این صورت آن وکیل به صورت رسمی حق دفاع از پرونده شما را دارد.

لیست بهترین وکیل‌های شهرستان مشهد

وکیل پایه یک دادگستری در مشهد فردی است که بعد از دریافت پروانه وکالت، توانایی وکالت بر روی پرونده‌های کیفری و حقوقی را پیدا می‌کند. چنین فردی باید به دور از تجاری کردن حرفه خود به عنوان شغلی آزاد در دفاتر وکالت به دفاع از پرونده موکلان خود یا در شرکت‌ها و هولدینگ‌های خصوصی به قانونی کردن قراردادهای آن‌ها مشغول باشد. از این رو لازم است بدانید بهترین وکیل در مشهد فردی است که با تعهد کاری مطابق قرارداد وکالت به پیگیری و رسیدگی قضایی پرونده‌های زیردست خود برسد. چنین فردی رازدار و امین موکلان خودش هست و با فن بیان و قدرت کلام خوبی که دارد به بهترین نحو ممکن می‌تواند در دادگاه از موکلان خود دفاع کند. اگر به دنبال لیست بهترین وکیل‌های شهرستان مشهد هستید باید بدانید چنین وکلایی از مهارت حل مسئله و روش شناسی برای به کارگیری بهترین رویکردهای دفاعی برخوردار هستند با توانایی و مهارت اجتماعی خود می‌توانند در نقش یک مشاور خوبی با موکلان خود به خوبی ارتباط بگیرند.

 در صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.

09155446429

تمام وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
All the lawyers of the Peace and Compromise Lawyers Group
4.4 25 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
91 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
یاسر کمری
2 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
من دنبال بهترین وکیل در مشهد میگردم
با پرس و جو و سرچ به سایت شما رسیدم

پرونده مهمی دارم که توی مرحله حساسیه میخاستم اگر ممکنه باهاتون در ارتباط باشم برای مشاوره؟
چطور میتونم ؟؟

Darya
1 سال قبل

سلام وقت بخیر
برای اخذ حکم تخلیه مستاجر باید چه کرد؟

Darya
1 سال قبل

سلام چطور میتونم مشاوره بگیرم برای طلاق توافقی

هانیه
7 ماه قبل

سلام من مشهد هستم و به دنبال بهترین وکیل در مشهد هستم برای حل پرونده ای که دارم میتونید به من کمک کنید؟

مهسا میرزایی
7 ماه قبل

سلام خسته نباشید
من به یک مشکل ملکی خوردم که خیلی خیلی زود میخوام
تموم شه دنبال وکیل با تجربه در مشهد هستم شما رو پیشنهاد دادن
چجور ارتباط بگیریم؟

هانیه موسوی
7 ماه قبل

سلام
مشاوره حقوقی داشتم با وکیل مشهد عالی بود ممنونم.

حمید قاسمی
7 ماه قبل

سلام پرونده انحصار وراثت در شهر مشهد هم قبول می کنید؟

فرشاد نادری
7 ماه قبل

سلام امروز صبح رای دادگاه اومد خیلی خوشحالم ممنون از کمکتون
بخاطر مشاوره تلفنی الحق که بهترین وکلای مشهد هستید.

محمد بیگدلی
7 ماه قبل

سلام در زمینه مواد مخدر چقدر سابقه دارین ؟
پرونده خیلی مهمی دارم که نمیتونم به هر کسی بسپارم

فرهاد عباسی
7 ماه قبل

سلام من یک مشکل ملکی دارم که یک ساله ازین دادگاه به اون دادگاه
میرم دوتا وکیل گرفتم نتونستن کارمو درست کنن راجب ملک مشاع هست
داخل مشهد شمارو پیشنهاد دادن کاری از دستتون بر میاد؟

نازنین رضایی
7 ماه قبل

مشاوره حقوقی دعاوی خانواده هم میدین؟

محمد جمالی
7 ماه قبل

سلام هزینه مشاوره حضوری در مشهد چقدره؟

محمد رضا داوودی
7 ماه قبل

سلام من با دوتا از وکلای مشهدتون صحبت کردم و رای دادگاه رو گرفتم
وکلای متخصصی داخل مشهد دارید ممنون.

زهرا فراهانی
7 ماه قبل

وکیل مهاجرت داخل مشهد دارید برای مشاوره حضوری

زهرا
7 ماه قبل

سلام خسته نباشید
من چجوری میتونم جهزیمو از همسرم بگیرم میشه کمکم کنید؟

رقیه فائضی
7 ماه قبل

سلام من واقعا از سایت شما ممنونم به دنبال وکیل در مشهد بودم که شمارو پیدا کردم
زنگ زدم و وکالت بهشون دادم و مشکل حقوقی مارو حل کردند.

fateme mosavi
7 ماه قبل

سلام من و همسرم هم برای انجام کار حقوقی خدمت
 وکیل شما در مشهد رسیدیم و وکالت دادیم بهشون خیلی ممنون

ashkan mortazavi
7 ماه قبل

سلام بنده ساکن آلمان هستم و یک ملک قدیمی در مشهد
 دارم که انگار باید تخریب شه برای اتوبان میخواستم ببینم برای وکالت دادن
به وکلای شما در مشهد حتما باید به ایران بیام یا از همین جا هم میشه؟

اسحاقی
7 ماه قبل

سلام بنده با برادرم سر ارث و میراث در مشهد مشکل پیدا کردیم
 وکیل ارث باتجربه مشهد در میان وکلای شما وجود داره؟

milad
7 ماه قبل

ممنون از وکلای حرفه ای تون که مشاوره های بی نظیری دارند

مهشاد
7 ماه قبل

سلام بخاطر زحمات زیادی که وکیلتون کشید برامون ممنون
رای به نفع ما شد واقعا الکی نیست که با سابقه ترین هستین

پارمیدا
7 ماه قبل

سلام به دنبال وکیل خانم در مشهد هستم شما میتونین کمک کنین؟

عباس مسلم زاده
7 ماه قبل

سلام برای مهاجرت با وکلای شما در مشهد مشورت کردم خیلی کمکم کردن ممنون

زینب حاج محمدی
7 ماه قبل

پرونده های کیفری رو هم در مشهد قبول میکنید؟

کسرایی
7 ماه قبل

با سلام و خسته نباشید به بهترین وکلای مشهد
خیلی مچکر ازینکه زحمت کشیدین پرونده رو جلو بردین
بعد شیش ماه تموم شد و واقعن ممنون از پیگیری های روزانه و دقیقتون

میلاد
6 ماه قبل

سلام میخواستم ببینم سابقه وکلای شما در مشهد چقدره؟

somaye
6 ماه قبل

سلام مشاوره میخواستم راجب جرم زنا با وکیل مشهد 

پوریا صادقی
6 ماه قبل

سلام یک پرونده مالیاتی بزرگ داریم ولی به هر وکیلی نشون دادیم
گفتن کاری نمیتونن بکنن ،میتونید حرکتی بزنید شما؟ 

aliasghar
6 ماه قبل

چقدر طول میکشه وکیل در مشهد بتونه طلاق توافقی
برام بگیره هر دو طرف تقریبا راضی هستیم؟

اسماعیل قربانی
6 ماه قبل

با سلام ممنون از مقاله تون و معرفی بهترین وکبل مشهد

نسیم شکیبا
6 ماه قبل

سلام من برام یک موضوع کیفری اتفاق افتاده در مشهد و وکیلی نگرفتم
خواستم ببینم میشه بدون وکیل، پرونده کیفری رو جلو ببرم؟

هادی منتظری
6 ماه قبل

سلام مستاجرم هنوز وقتش تموم نشده ولی همه همسایه ها ازش ناراضی هستن
خودم هم همینطور خواستم ببینم قبل از تموم شدن وقت قرارداد میشه با کمک وکیل مشهد حکم تخلیه بگیرم؟ 

mohammad
6 ماه قبل

سلام خسته نباشید
گروه دادورزان صلح و سازش فقط در مشهد وکیل داره؟

فاطمه کمالی
6 ماه قبل

سلام وکیل خانواده در مشهد دارید؟
اگه دارین چجور وقت مشاوره حضوری بگیرم برای طلاق

میثم
6 ماه قبل

سلام مشاوره خیلی خوبی بود ممنون از وکیلتون در مشهد و گروهتون

فیروز نوروزی
6 ماه قبل

سلام بله واقعن تمام دعاوی دادگاهی پیچیده است
 و برای پیشگیری از ضرر باید از وکیل کمک گرفت
بنده چندتا پرونده حقوقی رو باختم با اینکه حق با من بود
 ولی چون وکیل نداشتم و خودم سر در نمیاوردم از دست دادم

احمدرضا
6 ماه قبل

سلام
به مشکلی خوردم که نمیدونم چیکارش کنم در رابطه با وکیل پزشکی هست وکیل متخصص مسائل پزشکی در مشهد در گروهتون وجود داره؟ خیلی فوری میخوام

اسحاق مرادی
6 ماه قبل

سلام متخصصین شما همیشه بهترین ایده ها را دارند ممنون کمک کردین.

صغری شازده احمدی
6 ماه قبل

یک پرونده ملکی بزرگ داشتم که وکلای با تجربه شما در مشهد برام حل کردند خیلی مچکر به همه دوستان شمارو معرفی کردم.

منازاده
6 ماه قبل

سلام
خیلی خوش شانس هستم که با وکلای دادورزان صلح و سازش در ارتباط بودم
 از ۴ سال پیش تا الان که هر مشکلی برای شرکتم پیش اومده برطرف کردند 

طاها الماسی
6 ماه قبل

مشاوره خوبی با وکیل مشهد بود شما بسیار نکته سنج هستید

رضا
6 ماه قبل

من واقعاً از همه زحمت هایی که شما کشیدین
ممنونم. لطف کردین بابت قبول پرونده

امیرعلی صحرانشین
6 ماه قبل

وکلای متخصص شما در مشهد آیا میتوانند برای مهاجرت به امارات کاری بکنند؟

mansor
6 ماه قبل

سلام قرارداد هم تنظیم میکنید؟

ali mokhtari
6 ماه قبل

با سلام و عرض خسته نباشید خیلی ممنون بابت معرفی وکیل حرفه ای در مشهد

لیلا رضایی
6 ماه قبل

سلام خسته نباشید
من چجوری میتونم ارث پدرمو از عموهام بگیرم؟

یاشار کرمانی
6 ماه قبل

سلام ممنون خیلی مفید بود مخصوصا قسمت مراحل رسیدگی به دعاوی حقوقی

siros
6 ماه قبل

سلام بنده به خاطر کرونا چند ماه نتونستم کار کنم
جایی که کار میکنم بیمه رد نکرده راهی هست با کمک وکیل مشهد
شکایت کنم ازشون؟

jalal zandi
6 ماه قبل

سلام و عرض ادب
هزینه وکالت وکیل ملکی در مشهد رو درصدی حساب میکنید؟ چجوریه؟

چاووشی
6 ماه قبل

سلام مرسی بابت خدمات عالی تون

محمد سعیدی
6 ماه قبل

سلام خسته نباشید
وکیل شما در مشهد وکالت تصادفات هم قبول میکند؟