وکیل در مشهدوکالت و مشاوره حقوقی یکی از خدماتی است که افتخار داریم آن را به مردم عزیز مشهد ارائه می‌کنیم. هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی به سبکی جدید و نوین اعم از

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم دادخواست و شکواییه
 • تنظیم لوایح حقوقی
 • قبول وکالت در انواع موارد حقوقی، کیفری، ملکی، مواد مخدر و خانواده

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج سال در شهر مشهد  فعالیت مستمر داشته است. یکی از امتیازات ویژه این گروه تجربه و سابقه وکلای آن می باشد.

دعوای حقوقی

دعاوی که وقوع تعداد بسیار زیادی از آن ها به دلیل عدم آگاهی و توجه خود فرد رخ می دهد و در بیشتر موارد نیز به زیان وی پایان می یابد. دعاوی حقوقی پیچیدگی های زیادی دارند و برای حل و فصل آن ها باید مراحل و تشریفات خاصی را پشت سر گذاشت. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با داشتن 5 سال سابقه فعالیت در شهر مشهد  و در تمام دعاوی حقوقی دارد.

وکیل در مشهد را چگونه بیابیم؟

وکیل خوب در مشهد وکیلی است که: با وجود اینکه در عصری زندگی می کنیم که در هر کوچه و خیابان می توان تابلو یک وکیل دادگستری را دید اعتماد به بهترین وکیل در مشهد کار ساده ای نیست. اما چگونه بهترین و باتجربه ترین وکیل در مشهد را بیابیم؟

 • با هوش و ذکاوت باشد.
 • عادل باشد.
 • در دعاوی حقوقی بسیاری تجربه کار موفقیت آمیز داشته باشد.
 • به سوگندنامه اش متعهد باشد.

تخصص ما حل دعاوی شما است.

برای مشاوره حقوقی زیر نظر بهترین وکیل در مشهد کافی است وب سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش را دنبال نمایید.

انتخاب بهترین وکیل در مشهد به سادگی مراجعه به سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر مشهد با کادری مجرب متشکل ازبهترین وکیل دادگستری در مشهد از بین وکلای دارای پروانه وکالت در تلاش خدمت به عموم مردم می‌باشند. ما در این گروه مشاوره تخصصی ارائه می‌کنیم و عند اللزوم پرونده شما را مطالعه نموده و راه صحیح احقاق حق را به شما ارائه می‌نمایم. برای برقراری ارتباط آسان و سریعتر می توانید با وکلای گروه دادورزان صلح و سازش تماس حاصل نمایید.

وکیل در مشهدوکیل کیست؟

به صورت کلی هر فردی که با شخصی دیگر اعم از حقیقی و حقوقی قرارداد وکالت امضا کرده باشد می تواند تحت عنوان وکیل خود را معرفی کند. اما آنچه ما امروزه به لحاظ عرفی از کلمه وکیل استخراج می کنیم این است که شخصی که با وکالت از شخص دیگری در دادسرا ها و دیگر مراجع قضایی حاضر می شود و از حقوق موکل خود دفاع می کند. وکیل کسی است که در آزمون وکالت کانون وکلا با قوه قضاییه پذیرفته شده است و دوره های کارآموزی وکالت را گذارنده باشد. در ادامه می توانید با این موارد آشنا شوید  یک وکیل خوب در مشهد چه ویژگی هایی دارد و  نحوه استخدام وکیل حقوقی متخصص در مشهد پس تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

وکیل در مشهدچگونه از بهترین وکیل در مشهد مشاوره بگیریم؟

طبق توضیحاتی که دادیم شما در دعاوی کیفری و حقوقی خود نیازمند یک وکیل خبره، باهوش و باتجربه هستید تا با استفاده از اطلاعات و دانش حقوقی خود بتواند شما را در روند پرونده یاری رساند. همچنین هر شکایت در حوزه و زمینه حقوقی خاصی است که وکیل انتخابی شما باید در حیطه موردنظر شما تخصص و علم کافی را دارا باشد برای مثال در دعاوی کیفری نیازمند یک وکیل متخصص در امور کیفری هستیم نه یک وکیل ملکی، در نتیجه دو اصل مهم در انتخاب وکیل، تخصص و تجربه در حوزه مورد نظر شماست.گروه وکلای دادورزان صلح و سازش، با سال ها تجربه و پیروزی در پرونده های مختلف، سابقه درخشان و پرکار می‌تواند شما را به بهترین شکل در همه زمینه‌های حقوقی و کیفری به نحو احسنت راهنمایی کند و بهترین وکلای مشهد را در اختیار شما بگذارد. برای دسترسی به ما و پرسش سوالات خود، شما عزیزان می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی که فراهم شده است با ما در تماس باشید.

وکیل در مشهد

ویژگی های وکیل خوب در مشهد از ویژگی مهم وکیل خوب در مشهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

یک وکیل خوب قبل از پذیرش یک پرونده، ابتدا جلسه را ترتیب می دهد تا با موکل به طور کامل راجب پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله جزء به جزء بررسی میکند.و نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با موکلش درمیان می گذارد.

وکیل در مشهد1.وکیل خوب در مشهد باید به روز باشد.

با توجه به تغییراتی که در قوانین و مقررات اتفاق می افتد لازم و ضروری است یک وکیل خوب خود را با قوانین و مقررات جدید به روز نگه دارد و صرفاً به دانش چند سال قبل خود اکتفا نکند. همچنین وکیل خوب میتواند با مطالعه مقالات و پرونده های مختلف در زمینه کاری خود به اطلاعات مفیدی دست یابد و از این طریق از تجربه سایر وکلا در دفاع از پرونده ها آگاهی یابد و نیز استفاده کند.

وکیل در مشهد2.وکیل خوب باید امین و امانت دار باشد.

وکیل خوب باید محرم اسرار موکلش باشد و هرگز اطلاعات و اتفاقات موکل خود را حتی بعد از اتمام پرونده پیش هیچ فردی افشا نکند. زیرا در این حالت موکل وی میتواند به راحتی و با اطمینان کامل تمامی جزئیات پرونده را با وکیل خود در میان بگذارد، تا وکیل وی بتواند از ریز ترین اطلاعات در دفاع از وی استفاده کند. علاوه بر این احساس امینت داشتن با موکل خود سببی برای داشتن آرامش فکری برای موکل است.

وکیل در مشهد3.پرهیز از گفتن توانایی های غیر قانونی و کذب بلوف زدن

وکیل خوب هرگز موکل را الکی امیدوار نمی سازد بلکه با توضیحاتی جامع و کامل مسیر درست قانونی و نحوه سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل شفاف سازی می کند و هرگز با بیان موضوعاتی چون من اطمینان صد در صد می دهم سعی در فریب و صرفاً گرفتن حق الوکاله را ندارد. وکیل خوب با دلسوزی کامل، جهت پیش برد پرونده موکل خود قدم بر میدارد و هدف وی تنها گرفتن حق الوکاله نمی باشد.

وکیل در مشهد4 .یک وکیل خوب بهترین و کم هزینه ترین و سریع ترین راه حل را پیشنهاد می کند.

یک وکیل خوب پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و صحبت های لازم با موکل برای حل مشکل پیش آمده، باید چندین راه حل قانونی را روی میز داشته باشد. باید گزینه های قانونی زیادی را به موکل ارائه دهد. همچنین علاوه بر مراجع قضایی ابتدا باید سعی کند موضوع پیش آمده را با مذاکره و لاوی گری به نتیجه برساند. اگر به ناچار پروسه قضایی را انتخاب کرد نتایج حاصل از طرح دعوا را برای موکل تشریح خواهد کرد. همچنین هوشمندانه ترین و سریعترین روش، برای دست یابی به نتیجه را برمیگزیند، زیرا که داشتن سرعت عمل همراه با دقت در تمامی پرونده های حقوقی از اهمیت بالایی برخورد دار است.

وکیل در مشهد5.استفاده از تجربه دیگران و کمک به قاضی جهت روشن شدن ابهامات پرونده

یک وکیل خوب علاوه بر علم و دانش خود، از تجارب دیگران را نیز جهت حل موضوع کمک می گیرد و برای کشف حقیقت تمامی همکاری های لازم را با قاضی انجام می دهد و نباید هرگز از آن سوء استفاده کند که این خلاف شان وکالت و وکیل خوب است. همچنین در صورت نیاز بدون هیچگونه تعصب و غرور بی جایی از سایر وکلای متخصص در زمینه پرونده کمک گرفته، و تنها دغدغه ی وی این است که موکلش به بهترین نتیجه ممکن دست یابد.

وکیل در مشهد6.برخورد محترمانه با قاضی، موکل و طرف مقابل

وکیل خوب علاوه بر اینکه باید همه جوانب را رعایت کند نهایت احترام به موکل و قاضی و طرف مقابل را نیز باید داشته باشد. زیرا یک وکیل خوب علاوه بر حرفه ای بودن باید فردی با اخلاق باشد و به تمامی اصول اخلاقی پایبند بوده و همچنین موکل خود را هم به رعایت اصول اخلاقی  تشویق نماید.

وکیل در مشهد7.وکیل خوب دارای یک یا چند تخصص است (تخصص گرایی)

با توجه به این که حوزه حقوق مانند بیشتر حوزه ها چون پزشکی و… پیچیدگی و سختی موضوعی خاص خود را دارد. پس وکلایی که به صورت تخصصی صرفا در یک یا چند موضوع دعاوی مشغول مشاوره و وکالت هستند، از تجربه و تخصص بالایی نسبت به وکلایی که در همه حوزه فعالیت می کنند برخوردارند. بنابراین وکیل خوب بهتر است یک یا چند تخصص ویژه را برای خود برگزیند و در صورتی که فردی به وی مراجعه نمود که تخصص لازم برای پیگیری پرونده وی را نداشت، او را به وکیلی با تخصص بالاتر ارجاع دهد و از پذیرفتن پرونده هایی خارج از تخصص خود امتناع کند.

وکیل در مشهد8.وکیل خوب باید قلمی سنگین و روابط عمومی و فن بیان قوی داشته باشد.

نظر به محدودیت زمان دفاع در جلسات رسیدگی وکیل خوب باید برای دفاع بیان شیوا و رسایی داشته باشد. همچنین  با بیان سنجیده و نافذ بتواند که در یک یا چند جمله دفاع خود را تحریر یا بیان کند. همه ی موارد بالا باید در یک وکیل خوب در مشهد وجود داشته باشد. تا بتواند به شما در پرونده حقوقی کمک کند. شما برای یافتن چنین وکیلی می توانید به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه نمایید. شما می توانید از داشتن وکلای باتجربه و متخصص برای پیگیری پرونده های خود بهره مند شوید. زیرا در یک موسسه حقوقی به جهت حفظ اعتبار مجموعه تک تک وکلا از بهترین وکلای مطرح در مشهد برگزیده شده اند. وکیل های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه هستند و وکلای برگزیده و منتخبی می باشند. این وکیل ها تجربه کافی را دارند و هم با انرژی و با انگیزه در جهت پیگیری پرونده موکلان خود گام برمی دارند و در یک کلام تمامی ویژگی های یک وکیل خوب در مشهد را داشته را دارند.

بعضی از خدمات گروه وکیل های دادورزان صلح سازش

قبول وکالت در امور:

 •  دعاوی حقوقی
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی خانواده
 • دعاوی حسبی
 • دعاوی ثبت
 • دعاوی مالیات
 • دعاوی مهاجرت
 • دعاوی مواد مخدر
 • دعاوی جرم جعل
 • دعاوی جرم التزامی پزشکان
 • دعاوی اداری
 • وکیل دعاوی ثبت در مشهد
 • انجام تخصصی وکالت در مشهد
 • مشاوره حقوقی تخصصی در امور حقوقی در مشهد
 • انجام تمام امور مربوط به پرونده های خانواده

انتخاب برترین وکیل  مشهد برای تمام ساکنین شهر مشهد و حتی شهرستان های دیگر از اولویت های افرادی می باشد که درگیر پرونده می باشند.

وکیل با تجربه در مشهد

وکیل (وکیل برتر مشهد) شخصی و متخصصی است که به نیابت از موکل خود می تواند اختیارات قانونی او را در دست بگیرد. وکیل دادگستری می تواند مشاوره های حقوقی را نیز به موکل خود ارائه دهد. در واقع می توان گفت وکیل دادگستری وظیفه دارد با دریافت حق الوکاله از موکل خود، وکالت ، بررسی و پیگیری امور محوله را طبق عقد وکالت بپذیرد.

وکیل برتر مشهد

در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش شما می توانید از تخصص وکلایی که در مشهد هستند استفاده کنید و از بهترین وکیل در مشهد که در زمینه ی حقوقی ، کیفری ،خانواده ،ثبتی و …  مورد نظر شما فعالیت می کند در مشهد مشاوره  حقوقی بگیرید. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش از بهترین گروه های حقوقی در کشور می باشد که در تمام مسائل حقوقی می‌تواند به شما عزیزان کمک کند.

معرفی دفتر گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

دفتر گروه وکلای دادورزان صلح و سازش از برترین و با تجربه ترین  دفاتر حقوقی  وکیل  مشهد می باشد.  دفتر حقوقی یک نهاد کاری می باشد که توسط چندین وکیل تاسیس می شود. وکالت در مشهد از خدمات دفاتر حقوقی وکلای دادورزان صلح و سازش می باشد. این دفتر حقوقی، متشکل از وکلای خبره و اساتید دانشگاه می باشند که در زمینه های مختلف حقوقی به ارائه خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی در مشهد می پردازد.

خدمات اصلی این دفتر، مشاوره دادن و بر عهده گرفتن وکالت موکلان در زمینه های مختلف قضایی از قبیل حقوقی کیفری خانواده و سایر می باشد. وکلای دفتر حقوقی دادورزان صلح و سازش با فعالیت به عنوان  وکیل  با سابقه ی درخشان دارای پرونده های موفق در حیطه ی کاری خود می باشد. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش از بهترین گروه های حقوقی در ایران می باشد که سابقه و تجربه بالایی در تمام مسائل حقوقی دارد، این گروه حقوقی در تمام موارد حقوقی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

آیا می دانید استفاده از وکیل چه مزایایی دارد؟

شهر مشهد با توجه به میزان جمعیت و نوع بافت شهری خود، خاستگاه بسیاری از پرونده‌ های حقوقی و کیفری و انواع جرائم است. به همین جهت میزان وکلایی که در این شهر یعنی مشهد مشغول به فعالیت هستند، بسیار بیشتر از سایر شهرها می باشد. با توجه به حجم و پیچیدگی پرونده‌ها، در بسیاری از موارد وکلای مشهد نسبت به سایر شهرها، با تجربه‌تر هستند. زیرا با انواع و اقسام پرونده‌ها روبرو می‌شود و در پروسه پیگیری و دفاع از این پرونده‌ها تجربه بسیار کسب می‌نماید. استفاده از وکیل می تواند به شما این امکان را دهد که در تمام پرونده های حقوقی از حق قانونی خود دفاع کنید. برای استخدام یک وکیل خبره در مشهد می توانید به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید.

اهمیت انتخاب وکیل در مشهد چیست؟

در این بخش از مقاله به بیان اهمیت انتخاب وکیل حرفه ای در مشهد و انتخاب درست وکیل در مشهد می ‌پردازیم. در زندگی همه افراد، موقعیت‌هایی پیش می‌آید که به حمایت و کمک وکیل نیاز پیدا می‌کنند. دعاوی حقوقی، مسائل خانواده، طلاق و دعاوی کیفری نمونه‌های رایج از موقعیت‌هایی هستند که در صورت مواجه شدن با آن ها به هوش و تجربه یک وکیل نیاز خواهید داشت. در چنین موقعیت‌هایی باید بتوانید وکیل خوب پیدا کنید. اگر درگیر مشکل حقوقی یا کیفری شده‌اید و به وکیل خوب نیاز دارید، باید راه‌های پیدا کردن وکیل خوب و معیارهای انتخاب وکیل را بشناسید. در فرایند انتخاب وکیل این نکته را فراموش نکنید که وکیل کسی است که خدمتی ارائه می‌کند و شما به‌عنوان یک مشتری بالقوه باید قبل از انتخاب وکیل، خدمات او را ارزیابی کنید. ارزیابی کار وکیل، قبل از سپردن پرونده به او، حق مسلم شما به‌عنوان موکل است. همان طور که می دانید هر پرونده حقوقی فقط یک بار در دادگاه رسیدگی و بررسی می شود پس بهتر است که باید رسیدگی و بررسی پرونده حقوقی خود از یک وکیل حرفه ای و درجه یک در مشهد استفاده کنید چون وکیل تجربه بیشتری در پرونده های حقوقی دارد و می تواند در مراجع قضایی از حق قانونی شما دفاع کند.

مزایای وکیل حرفه ای در مشهد

بدون شک کمک گرفتن از افراد متخصص در هر زمینه ای می‌تواند تاثیر زیادی در تسریع روند رسیدگی به دعاوی و گرفتن نتیجه ی عالی داشته باشد. فرد متخصص در زمینه‌های حقوقی، وکیل پایه یک دادگستری در مشهد می‌باشد.

کمک گرفتن از وکیل حرفه ای در مشهد علاوه بر اینکه فشار روحی و روانی زیادی را از روی شما برمی‌دارد، منجر به صرفه‌ جویی در هزینه‌های شما و تسریع در زمان رسیدگی به دعاوی و پرونده های شما خواهد شد. خیلی از افراد به جای کمک کردن از وکیل پایه یک، خودشان دست به کار می شوند و بدون داشتن علم کافی، وکیل خود می شوند و نتیجه عکس می گیرند مانند این می ماند که به جای رفتن به یک دکتر فوق تخصص، خود درمانی کنیم و قرص اشتباهی مصرف کنیم.

مراحل رسیدگی به دعاوی حقوقی چگونه است؟

به طور کلی مراحل رسیدگی به دعاوی حقوقی به شکل زیر است.

1_ تقدیم دادخواست به دادگاه دادگستری و دیگر نیازی به رفتن دادگاه های دیگر نیست

2- باطل نمودن تمبر و پرداخت هزینه دادرسی

2_ باطل نمودن تمبر و پرداخت هزینه دادرسی

3_ ثبت پرونده در دفتر ثبت کل رایانه ای و ارجاع و تسلیم آن به شورا یا شعب حسب مورد

4_ ثبت پرونده در دفتر دادگاه و تعیین وقت رسیدگی

5_ گلسات دادرسی و حل و فصل اختلاف

_6انشا رای (حکم _ قرار)

7_ واخواهی

8_ تجدیدنظرخواهی به مدت ۲۰ روز

9_ فرجام خواهی

10_ اجرای حکم

براساس موارد فوق، یک پرونده حقوقی دارای مراحل مختلف و زیادی می باشد که هر کدام از این مراحل دارای ریزه کاری های فراوان و حساسیت های زیادی است، برای آسان تر شدن نتیجه بهتر است از یک وکیل حرفه ای در مشهد که تخصص دارد، مشورت کنید. در ادامه مطلب می خواهیم با تخلفات، شکایت و مجازات وکیل حرفه ای در مشهد، آشنا شویم. با ما همراه باشید.

معرفی وکیل خوب در مشهد

یکی از مهم ترین نکته ها در معرفی وکیل در مشهد و انتخاب وکیل خوب در مشهد، میزان تسلط وکیل دادگستری به مباحث عمومی حقوق است. نیازی نیست که وکیل تمامی قوانین را حفظ کرده باشد. بلکه تسلط وکیل در ارتباط قوانین با مسائل پیش آمده برای موکل و موضوع مشاوره حقوقی و پیدا کردن راه حل مناسب برای احقاق حق موکل، مهم ترین تخصص وکیل در حل مشکل موکل خواهد بود. همانگونه که در مراجعه به پزشک متخصص، گاهی نیاز به آزمایش، عکسبرداری، اسکن و سایر موارد پزشکی می‌باشد، وکیل حاذق نیز در صورت نیاز به مطالعه پرونده، مطالعه اسناد و مدارک موکل، بررسی قوانین جدید در موضوع مشاوره موکل و در صورت لزوم مذاکره با شهود و مطلعین، اخذ استعلام های لازم با همراهی موکل و ترتیب دادن جلسه مذاکره با طرف مقابل با اطلاع و همراهی موکل، راه حل مطمئن و با کمترین میزان درصد خطا را به موکل پیشنهاد خواهد کرد.

ضرورت داشتن وکیل

از جمله موارد نیاز و ضرورت داشتن وکیل خوب در مشهد می توان به موارد زیر اشاره داشت:

در همه دادگاه‌ ها طرفین دعوی حق دارند برای خود وکیل انتخاب نمایند. اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشند باید برای آنها امکانات تعیین وکیل فراهم گردد. آماری دقیق از اینکه در میلیون‌ ها پرونده در جریان رسیدگی در دستگاه قضایی چه تعداد از وکلای دادگستری و در کدامین نوع از پرونده‌ ها اعم از کیفری و حقوقی دخالت دارند ، در دسترس نیست. اما قانون، حضور وکیل مدافع در جریان دادرسی را به رسمیت شناخته است. بدیهی است از دیدگاه حقوقی وکیل مدافع در دعاوی اصیل نیست و نتیجه رسیدگی و محکومیت و برائت و آثار حکم به او معطوف نمی‌ شود. بلکه تصمیمات گرفته شده در هر پرونده مستقیما در سرنوشت موکل که ممکن است حقوقی و یا کیفری باشد، تاثیرگذار است. وکیل مدافع در چارچوب قانون، از حق موکلش دفاع می‌ کند و طبق وظایف شغلی خود حق دارد از موکل خود دفاع کند.

ویژگی وکیل خوب در مشهد

نظم و انضباط در امور جاری، آراستگی ظاهری که در خور یک وکیل پایه یک دادگستری باشد. شجاعت و اقتدار ویژگی لازم برای یک وکیل خوب می باشد. یک وکیل با تجربه مدافع آزادی، آبرو و مال، و تضمین کننده­ی حق موکل خویش خواهد بود. رعایت وقار در رفتار و گفتار در برابر محاکم دادگستری. احاطه کامل به قوانین و جدیدترین مصوبات و همچنین فن بیان قوی، استدلال اصولی و هوش بالا برای رسیدن به اموری که به وی سپرده شده است. یک وکیل باتجربه باید آنچه را که لازم می داند و در توان و امکان اوست، برای حفظ حقوق موکل خود و بهره مند ساختن او از مزایا و امکاناتی که قانون پیش بینی کرده انجام دهد.

وکیل در مشهد

وکیل‌ دعاوی حقوقی خوب در مشهد کسی است که می تواند در پرونده های حقوقی کمک حال شما باشد و از حق و حقوق شما دفاع کند و نگذارد که بر شما ظلم و ستمی وارد شود. نقش وکلای خوب دادگستری در حل سریع مشکل قضایی در تمام ادوار تاریخ و پیش همه ملت ها، وکالت از نقطه نظر اجتماعی در ردیف نجیب ترین و شریف ترین و پراهمیت ترین خدمات به شمار آمده است. برای استقرار عدالت با دستگاه قضایی همکاری داشته و تمام نیروی فعاله، معلومات و دانش حقوقی، نبوغ و هنر خود را در اختیار کسانی قرار می دهد که شرف، خانواده، دارایی و زندگی آنان مورد مخاطره قرار گرفته است.

دادرسی عادلانه یکی از مهم ترین ضرورت های جوامع هست. برای نیل به اهداف توجه به حقوق اساسی انسان ها از جمله داشتن وکیل دادگستری است. حضور ایشان در دادگاه ها برای هر یک از اصحاب دعاوی و حتی سیستم قضایی، ‌اثرات مثبت بسیار فراوانی دارد. اگر غیر از این بود، قانونگذار مردم و دولت را مکلف به انتخاب شخصی برای دفاع در دعاوی نمی‌کرد. در قانون اساسی حق داشتن وکیل خوب برای همه به رسمیت شناخته شده است. به علت کثرت قوانین و آشنا نبودن به قوانین، مردم توانایی گرفتن حق خود را به راحتی ندارند و نیاز به وکیل محسوس است. پرونده‌های حقوقی اغلب ماهیت پیچیده‌ای دارند و آن‌گونه که در ظاهر ساده به نظر می‌رسد نیستند.

یک اختلاف ممکن است ادامه پیدا کند و اقسام شکایت‌های دیگر مطرح شود. در این مواقع است که ضرورت دخالت یک وکیل پایه یک خوب که متعهد، متخصص و دلسوز باشد، بسیار احساس شود تا مشکلات حقوقی را سریع حل نماید.

اعتبار یک وکیل دادگستری خوب به چیست؟

همانقدر که یک وکیل بی تجربه و نا آگاه می تواند به توقف و کندی جریان پرونده دامن زده و مسبب رقم خوردن هزینه های گزاف برای موکل خود شود. انتخاب یک وکیل پایه یک دادگستری خبره و باتجربه  نیز می­تواند اثر زیادی در موفقیت پرونده ممکن داشته باشد. وکلای معتبر و با تجربه با تمامی مسیرهای پیشبرد پرونده و شگردهای طرف مقابل برای گمراه کردن مسیر پرونده از جریان اصلی آشنایی داشته و به این ترتیب اجازه نمی­دهند که حقوق حقه موکل شان پایمال شود. همچنین با انتخاب وکیل بسیار خوب ، ریسک ناآگاهی از جدیدترین آیین نامه ها و اصلاحات قوانین مدون و اثر منفی آنها در موفقیت پرونده به صفر کاهش پیدا می کند. همه این ها در کنار تخصص وکلای باتجربه در یافتن قوی ترین دلایل و مدارک به نفع موکلان خود، اهمیت انتخاب یک وکیل خبره را دو چندان می­کند.

شکایت از وکیل

افرادی که برای رسیدگی و بررسی پرونده های حقوقی خود وکیل پایه یک دادگستری در مشهد استخدام می کنند اماکن دارد که از عملکرد وکیل خود رضایت نداشته باشند و عملکرد وکیل خود را بر خلاف قوانین بدانند و بخواهند از او به مراجع قضایی شکایت کنند. برای طرح و اقامه دعوا بر علیه وکیل متخلف ابتدا باید به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید و از تجربیات مشاور های متخصص این گروه استفاده کنید. برای شکایت از وکیل باید به کانون وکلایی که وکیل مورد نظر در آن فعالیت دارد مراجعه کنید و سپس بعد از این کار برای تشخیص موجه بودن با نبودن شکایت به دادسرای انتظامی وکلا مراجعه کنید. هر کسی شکایتی از اخلاق و رفتار وکیل در مشهد داشته باشد، می تواند آن را پیگیری کند. تخلف های که وکلا به مناسبت شغل خود انجام می دهند، در دادسرای انتظامی وکلا رسیدگی می شود.

اگر کسی شکایتی از وکیل در مشهد داشته باشد، می تواند شکایت خود را به صورت کتبی یا شفاهی به کانون وکلایی که آن وکیل عضو آن است تقدیم کند. شکایت کتبی شاکی در دفتر کانون ثبت می شود و شکایت شفاهی نوشته و به امضای شاکی می رسد. این شکایت به دادسرای انتظامی وکلا و نزد دادستان انتظامی کانون ارسال می شود. دادسرای انتظامی به انتظامات وکیل رسیدگی می کند و اگر آنها را وارد دانست، کیفرخواست صادر می کند و اگر وکیل در مشهد را بی گناه تشخیص داد، قرار منع تعقیب صادر می کند و شکایت شاکی رد می شود.

مجازات وکیل

بعد اثبات جرم وکیل توسط مراجع قضایی بر اساس قوانین با وکیل متخلف برخورد می شود. در پایان رسیدگی کامل دادسرای انتظامی در صورت متهم شدن وکیل، در صورت حکم به محکومیت وکیل در مشهد یکی از مجازات های زیر برای او تعیین خواهد شد.

مجازات هایی که قانون گذار برای جلوگیری از تخلف وکیل و برخورد با وکیل متخلف در نظره گرفته است.

 • اخطار کتبی
 • توبیخ با درج در پرونده
 • توبیخ با درج در روزنامه رسمی و محله کانون
 • تنزل درجه
 • ممنوعیت وکالت از سه ماه تا سه سال
 • ممنوعیت دائم از شغل وکالت

حتما برای شما و اطرافیانتان پیش آمده است که در طول زندگی با مشکلاتی روبرو می شوید که حل و فصل آنها از عهده خودتان خارج است و حتما باید با مشاوره وکیل در مشهد مشکلتان را در میان گذاشته تا به نتیجه ی مطلوبی دست پیدا کنید.ما همیشه سعی می کنیم هر چقدر هم که مشکلمان سخت و دور از تخصصمان باشد، بازهم شخص خودمان پیگیر کار باشیم، به این دلیل که هیچ فردی را به اندازه خودمان در حل مشکلمان دلسوز نمی دانیم. بنابراین بهترین وکیل در مشهد، وکیلی است که مشکل موکل را مشکل و دغدغه خود بداند. همچنین تمام نکات و جوانب قانونی در وکالت رعایت کند.

مزایا مشاوره با وکیل در مشهد

مشاور یا وکیل حقوقی در مشهد دارای مدرک تحصیلی معتبر در دانشگاه های کشور می باشد و بر قوانین حقوقی و قضایی تسلط کامل دارد و می تواند با استفاده از تجربیات و دانش خود به شما در موارد حقوقی زیادی مانند خانواده، ملکی، اداری، مواد مخدر، قتل و جعل و … به شما کمک کند. کسانی که مشکلات حقوقی دارند و سوالاتی در خصوص پرونده های حقوقی شان دارند، می توانند از طریق مشاوره با وکیل در مشهد پاسخ آن ها را دریابند. همچنین مشاوره با وکیل در مشهد به حل زودتر و سریع تر روند پرونده کمک می کند. راه حل هایی که پرونده و مشکل حقوقی شما را به نفع تان پیش ببرد از سوی مشاوره حقوقی ارائه می شوند.وکلای خبره در دادورزان صلح و سازش مشاوره حقوقی حضوری و آنلاین را برای پرونده های کیفری، خانواده، ملکی، ارث و انحصار وراثت و … می دهند.

شما دوستان عزیز می توانید به صورت شبانه روزی با وکلای خبره ما در مشهد به صورت آنلاین در ارتباط باشید.

اگر در یک شهر کوچک زندگی می کنید که وکیل متخصصی برای پرونده ی حقوقی تان پیدا نمی کنید، می توانید به صورت آنلاین با مشاوره حقوقی از برترین وکلای خبره‌ی در مشهد و خراسان رضوی در ارتباط باشید. مشاوره با وکیل در مشهد معمولا قبل از هرگونه اقدام قضایی یا در حین مراجعه به مراجع قضایی این امکان را به شما می دهد، که در صورت عدم آشنایی با موضوع مورد نظرتان تمامی مسیر پیشرو را برای شما روشن نماید تا به تمامی امور احتمالی واقف شوید. البته این امر ویژگی خاص دیگری هم دارد این است که شما را از هزینه های سنگین مالی و صرف زمان بیهوده ممکن است معاف نماید.

مزایای مشاوره حقوقی با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

 • امکان برقراری ارتباط آنلاین با مشاور حقوقی متخصصانمان ارتباط تلفنی و حضوری با وکیل و مشاور خبره
 • امکان بهره مندی از وکلای پایه یک دادگستری در مشاوره حقوقی
 • امکان ارائه مشاوره تخصصی با وکیل متخصص در حوزه حقوقی، امکان ارائه تمام جوانب قانونی و حقوقی موضوع شما
 • آگاهی کامل از قوانین و نحوه پیگیری موضوعات مطرح شده شما در مراجع قضایی
 • آگاهی کامل و صفر تا صدی نسبت به روند عملی رسیدگی پرونده ها در  دادگاهها و محاکم قضایی
 • افزایش درصد پیروزی شما در پرونده حقوقی

مشاوره با وکیل خبره در مشهد

بنابراین و بدون تردید کسی می تواند به عنوان مشاوره حقوقی به افرادی که دارای مشکلات حقوقی هستند، مشاوره حقوقی علمی و فنی ارائه دهد که در کنار دانش، علم، تحصیلات و اطلاعات به روز حقوقی، فقهی دارای تجربه کافی نیز باشد که این ویژگی مهم بدون تردید در مشاوره با وکیل در مشهد با تجربه وجود دارد و تا جایی که مردم می توانند به وکیل دادگستری در مشهد  برای برخورداری از مشاوره ی حقوقی مراجعه نمایند، به افرادی غیر از وکلا غیرمنطقی و اشتباه است که می تواند تبعات بعضاً جبران ناپذیری نیز در پی داشته باشد.

مشاوره حقوقی در شهر مشهد

بنابراین اگر شما دوستان عزیز نیاز به مشاوره با بهترین وکلای دادگستری در مشهد دارید، وکلای ما در دادورزان صلح و سازش به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین آماده ارائه مشاوره در تمام دعاوی حقوقی هستند.

مشاوره حضوری

همه روزه از ساعت 9 صبح تا 20 شب تعیین وقت مشاوره با هماهنگی قبلی صورت می گیرد.

مشاوره تلفنی

شما عزیزان با شماره گیری وکلای مجرب در مشهد می توانید جواب تمام سوالاتتون را بیابید.09155446429

مشاوره آنلاین

از طریق شبکه های اجتماعی چون واتساپ، تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک و توییتر و… می توانید با وکلای ما در دادورزان صلح و سازش در ارتباط باشید.

انواع حوزه های تخصصی وکیل در مشهد

امروز قصد داریم در این مقاله درباره حوزه های وکیل متخصص در مشهد و مزایای اخذ وکیل صحبت کنیم با ما همراه باشید. هر وکیلی در حوزه خاصی فعالیت می کند و شما قبل از استخدام و انتخاب یک وکیل درجه یک در مشهد باید درباره خوزه فعالیت آن تحقیق کنید و وکیلی متناسب با موضوع پرونده خود انتخاب کنید و این یک موضوع بسیار مهم و حساس می باشد. انواع حوزه های حقوقی شامل تخصص حقوقی در زمینه ی حقوق تجارت و امور مالی، تخصص حقوقی در زمینه مسائل خانواده و همه ی قوانین و مقررات مرتبط با آن، تخصص حقوقی مربوط به امور کیفری، تخصص حقوقی در مسائل حقوق مدنی  که شامل انواع قراردادهای معین و غیر معین، ارث و میراث و حق شفعه و … است. در ادامه مطلب به اختصار برخی از آنها را توضیح می دهیم تا بیشتر با آنها آشنا شوید.

وکیل خانواده

لازم است بدانید  که وکیل خانواده افزون بر تخصص و تجربه و سابقه کافی اطلاعات به روز دارد و در مباحث فقهی و شرعی مهارت کافی دارد. و آنی موضوع بسیار مهم است چون خانواده برگرفته از شرع و مباحث فقهی و شرعی می باشد. وکیل‌ دعاوی حقوقی خوب در مشهد می تواند در زمینه خانواده به شما کمک بیشتری کند. در دعوا های خانوادگی ممکن است با چندین جلسه اختلاف بین زوجین حل شود و وکیل می تواند با برگزار کردن چند جلسه مشکل زوجین را حل نماید.مطمئنا نمی توان به آسانی از کنار پرونده های حقوقی خانواده رد شد چون یک پرونده بسیار مهم است و باید این پرونده به یک وکیل موفق در مشهد سپرده شود. مشاوره حقوقی با وکیل درباره دعاوی خانواده به تمام زوجین که قصد طلاق دارند توصیه می شود. خانواده، یکی از نهاد های اجتماعی و مهم در جامعه ی ما است. داشتن یک وکیل خانواده حرفه ای و خوب این روزها شاید کار سختی نباشد، اما کار آسانی هم نیست. وکیل خانواده کسی است که در امور حقوق و مقررات خانوادگی، طلاق و انواع آن، ازدواج و انواع آن، مهریه، نفقه، حضانت کودکان، عده و… تسلط و دانش کافی داشته باشد.

وکیل ملکی

وکیل ملکی کسی است که در حوزه دعوا های ملکی تخصص دارد و می تواند در این زمینه به شما کمک کند. تمام افرادی که برایشان مشکلات ملکی پیش می آید تمایل دارند که به یک وکیل ملکی متخصص مراجعه کنند.  دعاوی ملکی بسیار مهم و حساس هستند و باید با یک مشاور تخصصی در مشهد مشورت کنید. همان طور که می دانید وکیل ملکی وکیلی است که در مورد انواع املاک اعم از بایر و غیر بایر اطلاعات نسبی حقوقی و غیرحقوقی داشته باشد. همچنین در موضوعات دیگری مانند: تایید فسخ معامله،  تصرف عدوانی، رفع مزاحم تاز ملک، الزام به تحویل مبیع، جعل سند، انتقال یا فروش مال غیر، ممانعت از حق، افراز ملک و… تخصص و تجربه داشته باشد.

وکیل مهاجرت

همواره در تمام جوامع بوده اند کسانی که از محل زندگی خود ناراضی بودند و قصد مهاجرت داشته اند، امور مهاجرت بسیار تخصصی و پیچیده می باشد و بهتر است آن را به یک وکیل مهاجرت متخصص در مشهد واگذار کنید. وکیل متخصص در مشهد مهاجرت وکیلی است که در امور مربوط به مهاجرین به کشورهای دیگر و اخذ تابعیت از دولت های متبوع که در آن مقیم هستند، اطلاعات حقوقی کافی داشته باشد. این که چگونه از حقوق مهاجرین در کشورهای مقیم دفاع نماید یا در مورد تابعیت آن ها به درستی  اقدام کند.

وکیل امور قراردادها

وکیل امور قراردادها وکیلی است که در قراردادهایی که بین اشخاص تنظیم می شود، اطلاعات نسبی حقوقی داشته باشد. این قرار دادها می تواند بین اشخاص حقیقی و یا بین اشخاص حقوقی تنظیم گردد. بدیهی است که وجود وکیل خبره در مشهد در زمان عقد قراردادهای مذکور، می تواند تا حدود زیادی از خسارات و کلاهبرداری های احتمالی در آینده را جلوگیری کند.

وکیل شرکت ها

وکیل شرکت ها وکیلی است که که در امور مربوط به شرکت ها و انواع آن اطلاعات کامل حقوقی داشته باشد. این شرکت ها می توانند، شرکت های تجاری مشخص در قانون تجارت باشند مانند شرکت با مسئولیت محدود، شرکت های  تضامنی، نسبی و یا این که می توانند شرکت های غیر تجاری مانند شرکت های عام المنفعه و فرهنگی باشند.

وکیل اسناد تجاری

وکیل چک و سفته وکیلی است که در امور مربوط به انواع چک ها که از بانک های مختلف صادر می شود و همچنین راجع به سفته ها و گواهی عدم پرداخت انواع چک، واخواست سفته ها و ظهرنویسان چک ها و حقوق و تکالیف مربوط به ظهر نویسان چک و سفته ها اطلاعات کافی داشته باشد تا بتواند از حقوق موکل خود به درستی دفاع کند

مزایای اخذ وکیل متخصص در مشهد

یک وکیل کارآمد و با تجربه با مطالعه شواهد و مدارک پرونده باید موکل خود را از نتیجه احتمالی به درستی مطلع سازد که این امر در مراحل اولیه عقد قرارداد با وکیل میسر می‌شود. وقتی بهترین وکیل در مشهد را در اختیار دارید دیگر نیاز به روش های آزمون و خطا در دعوای حقوقی ندارید. و به این ترتیب با پرداخت حق الوکاله از پرداخت وجوه بسیار برای دادرسی‌های متعدد بی نیاز می‌شوید و در وقت و زمان شما نیز صرفه جویی خواهد شد که این خود یکی از مهم‌ترین مزایای یک وکیل خوب برای پرونده مورد نظر شما است.

از مزایای دیگر اخذ وکیل متخصص در مشهد می توان به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

هیچ کس نمی تواند به تمام قوانین و مقررات و تبصره های حقوقی آشنایی کامل داشته باشد. حضور یک وکیل پایه یک دادگستری در مشهد  یا حداقل یک مشاوره حقوقی در مشهد به شما کمک می‌کند تا در صورت نیاز از تبصره‌ها و قوانین در مورد پرونده‌های خاص آگاه شوید و همچنین آگاهی از پرونده ی خود داشته باشید و نسبت به رای دادگاه دید مناسبی پیدا کنید. در نتیجه تصمیم آگاهانه‌ تری با هم فکری وکیل مورد نظر خود خواهید گرفت که نتیجه آن به طور قطع نتیجه مطلوب‌ تری است و تا حد زیادی موفقیت شما در پرونده را تضمین خواهد کرد. وکیل دادگستری می تواند زمان مناسب برای طرح دعوا و ارائه مستندات را به شما یادآوری کند. گاهی عدم آگاهی از این اطلاعات باعث می‌شوند پرونده روند مثبتی نداشته باشد. این موضوع در واقع همان مثال قدیمی است که می‌گوید هر حرفی وقت و مکانی دارد، در واقع وکلای خبره در امر بیان هر دفاعی را در زمانی خاص می‌دانند که موکل خود را به سمت موفقیت در پرونده هدایت کنند.

وکیل در مشهد

وکالت نیز مانند بسیاری از شغل های دیگر از جمله مهندس یا پزشکی یک شغل کاملا حرفه ای و مهارتی است و مسلما یک فرد هر چند آگاه و مسلط به امور باشد، توانایی لازم برای انجام تمام موارد حقوقی و قضایی را نخواهد داشت و این کار تنها از یک وکیل خوب و کارآمد ساخته است و برای همین است که گاهی اوقات برای بعضی از پرونده‌ها دادگاه به اجبار وکیلی را انتخاب می‌کند که بتواند از حق موکل خود دفاع کند.

وکیل دادگستری در مشهد

در نتیجه پیشنهاد می کنیم اگر در مشهد هستید از وکلای دادورزان صلح و سازش بهره ببرید و اگر در شهرستان ها زندگی می کنید، حداقل از یک وکیل پایه یک دادگستری در مشهد استفاده کنید. بدون شک مسائل و چالش های حقوقی موضوعاتی بسیار مهم برای هر فرد هستند، پس در امر اخذ یک وکیل خوب در مشهد به هیچ عنوان نباید درنگ کرد، زیرا ممکن است خسارات جبران‌ ناپذیری را به فرد مورد نظر وارد کند. وقتی یک وکیل پایه یک دادگستری در مشهد مجبرب اختیار دارید  قبل از جلسات رسیدگی به پرونده دفاعیات و ادعاهای احتمالی طرف دعوا را حدس زده و خود را برای جلسه رسیدگی به خوبی آماده کند. در واقع تجربه موجود در وکلای دادورزان صلح و سازش باعث می‌شود که برای هر اقدامی از طرف مقابل یک اقدام متقابلی را پیش‌بینی کند و این خود بسیار حائز اهمیت است.

برای مشاوره یا وکیل متخصص در مشهد چه باید کرد؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که برای مشاوره با وکیل متخصص در مشهد چه باید کرد یا مشاوره حقوقی با یک وکیل خوب در مشهد چه کمکی به ما می‌کند؟ با ما همراه باشید. مشاوره با وکیل متخصص و خبره اطلاعات حقوقی شما را افزایش می دهد و به شما کمک می کند که در دعاوی حقوقی و قضایی پیروز شوید. برای این که بتوانید از مشاوره با یک وکیل خوب در مشهد استفاده کنید باید به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید چون این گروه مشاور ها و وکلای متخصص و خبره زیادی دارد که همه پرونده های موفقی داشته اند و می تواند در تمامی مراحل پرونده به شما کمک کنند.

وکیل پایه یک در مشهد

وکیل پایه یک به کسی گفته می‌شود که بعد از گذراندن دوران تحصیلات دانشگاهی، در مقاطعی بالاتر از لیسانس در رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی،و یا حقوق و هر رشته دیگری که به حوزه علمیه مرتبط است، در آزمونی که به صورت یک بار در سال و با نام کانون وکلای دادگستری برگزار می‌شود شرکت کرده و قبول شود. در حال حاضر انتخاب وکیل پایه یک دادگستری در هر شهری انجام می‌شود.و هر شهر دارای وکلای آگاه به خود است. به عنوان مثال: بهترین وکیل دادگستری در مشهد.

وکلای پایه یک دادگستری در مشهد می‌توانند با آگاهی از مسائل و مشکلاتی که برای افراد پیش آمده، راهنمایی‌های لازم را در خصوص حل پرونده آنها به کار گیرند. افراد در هنگام برخورد با مشکلات حقوقی می‌توانند با مراجعه به مراکز حقوقی و کمک گرفتن از وکلای پایه یک دادگستری مشکلات و مسائل حقوقی که اطلاعات و آگاهی‌های لازم را در خصوص آن ندارند با وکلا در میان گذاشته و پس از مشاوره‌های حقوقی و راهنمایی‌های وکیل به جهت رسیدگی حل پرونده خود، پرونده را در اختیار او قرار می‌دهند.

با مراجعه به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش به موارد زیر دسترسی خواهید داشت:

 • مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل خوب در مشهد
 • مشاوره حقوقی حضوری با وکیل متخصص در مشهد
 • مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل
 • عقد قرارداد وکالت با بهترین وکیل در مشهد
 • مشاوره حقوقی با وکیل  در مشهد
 • مشاوره حقوقی با وکیل تحصیل کرده در مشهد
 • مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری در امور خانواده
 • وکیل دعاوی بین المللی در مشهد
 • وکیل جرم جعل با سابقه در مشهد
 • وکیل دعاوی کیفری
 • وکیل دعاوی ثبت در مشهد
 • مشاوره حقوقی بابهترین وکیل در مشهد
 • انجام تخصصی ترین فعالیت های حقوقی
 • مشاوره حقوقی با وکیل خوب در مشهد
 • مشاوره حقوقی با وکیل خبره در مشهد

ویژگی های وکیل خوب

یک وکیل همانند یک پزشک یا یک مشاور، باید قابل اطمینان برای موکل خود باشد. از آنجاییکه وکیل باید به تمامی جنبه های مشکلات موکل خود تسلط کامل داشته باشد، تا بتواند به نحو احسن برای پیروزی وی در دعوا، تلاش نماید. جلب اعتماد حرف اول را در حوزه وکالت می زند. این اعتماد از صداقت وکیل و امانت داری وی در حفظ اسرار و مدارک و همچنین مسئولیت پذیری وی نشأت می گیرد. علاوه بر قابلیت اعتماد، انتخاب یک وکیل پایه یک دادگستری مجرب باید بر اساس دانش و تجربه وی نیز صورت گیرد.

از آنجایی که بسیاری از قوانین و آیین نامه­ ها به صورت مرتب اصلاح می شوند، یک وکیل مجرب باید بر دانش به روز حوزه تخصصی خود تسلط داشته باشد. تا بتواند بهترین و کوتاهترین مسیر را جهت موفقیت موکل خود طی نماید. علاوه بر این، هر بار مراجعه به راهروهای دادگستری، دروازه ای جدید از دنیای تجارب را به روی وی باز می­کند. زیرا به تعداد انسان ها و پرونده های قضایی، دعاوی حقوقی و کیفری مختلف وجود دارد که هر کدام راه حل مخصوص به خود را داشته اند. بنابراین وکلای باتجربه، با صرف کمترین زمان می توانند راه حل مناسب موکل خود را یافته و به وی در حل دعوا کمک نمایند.

مهارت های لازم وکیل پایه یک دادگستری

در هر حرفه و پیشه ای توانایی های نهفته در آن باعث بالا بودن کیفیت کاری فرد می­شود. به طور مثال یک پزشک قلب باید توانایی هایی در زمینه تشخیص انواع دردها و اینکه علت هر درد مربوط به قلب را تشخیص دهد. این مسئله برای یک وکیل پایه یک دادگستری نیز مطرح است. در این حوزه توانایی های وکیل باید چنین باشد: داشتن فن بیان و سخنوری و تسلط کافی به زبان و ادبیات فارسی باشد، تا به واسطه آن بتواند مطالب را به صورت سلیس و روان به دادگاه منتقل کند، تا بتواند رای مثبتی برای موکل خود بدست بیاورد. داشتن جسارت یکی از مهم ترین توانایی یها به حساب می‌آید . چرا که یک وکیل باجسارت می­تواند مطالبی را جمع آوری و عنوان کند که قاضی و دادگاه را متقاعد و به نفع موکل خود قرار دهد. همچنین داشتن قدرت استدلال و خلاقیت ذهنی می­تواند از دیگر توانایی های وکیل پایه یک باشد.

چگونه وکیل پایه یک مناسب انتخاب کنیم؟

سوالی که بسیاری از مردم هنگام مواجه شدن با یک موضوع حقوقی با آن رو به رو می شوند این است که حال چگونه وکیل مناسب با موضوع مد نظر خود را بیابیم؟

باتوجه به گسترده بودن حوزه وکالت و متنوع بودن پرونده ها در حوزه های مختلف یافتن چینین پاسخی به قدری دشوار است. برای مثال نمیتوان گفت که بهترین وکیل در مسائل کیفری همان بهترین  وکیل در مسائل خانوادگی نیز می ‌باشد.بنابراین پاسخ سوال فوق را می‌توان این گونه مطرح کرد که انتخاب وکیل می‌بایست براساس نوع و شرایط پرونده صورت گیرد. گروه حقوقی یکی از مکان‌هایی است که با توجه به تعدد وکیل پایه یک دادگستری در آن، می‌توان بهترین وکیل در هر پرونده را جستجو نمود.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش  با وجود وکلای خبره و متهعد در تمامی زمینه ها همواره در پی برآوردن رضایت هرچه تمام تر موکلان خود بوده است، از این رو شما میتوانید با آسایش خاطر مسئله ی مورد نظر خود را با مشاوران ما مطرح کرده و پس از دریافت مشاوره و راهنمایی های لازم به وکیل مناسب در آن زمینه ارجاع داده شوید.

آدرس دادورزان صلح و سازش

ایران، خراسان رضوی، مشهد، بلوار فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 41، ساختمان 110، طبقه اول، واحد یک

 در صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.
09192329787

وکیل در کرد کوی

3.8 9 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
5 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
یاسر کمری
یاسر کمری
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر
من دنبال بهترین وکیل در مشهد میگردم
با پرس و جو و سرچ به سایت شما رسیدم

پرونده مهمی دارم که توی مرحله حساسیه میخاستم اگر ممکنه باهاتون در ارتباط باشم برای مشاوره؟
چطور میتونم ؟؟

Darya
Darya
10 ماه قبل

سلام وقت بخیر
برای اخذ حکم تخلیه مستاجر باید چه کرد؟

Darya
Darya
10 ماه قبل

سلام چطور میتونم مشاوره بگیرم برای طلاق توافقی