0919-2329787

تماس بگیرید

یکی از پرچالش‌ترین پرونده‌های امروزی دادگاه‌های کشور پرونده‌های کیفری مربوط به جرائم اقتصادی است. جرایم اقتصادی نوعی از جرائم مرتبط با زنجیره جرم‌های مختلف دیگر است که مستقیماً با اقتصاد جامعه و جیب مردم در ارتباط است، از جمله جرائم اقتصادی مختلف می‌توان به مواردی همچون اختلاس و پول‌شویی و درآمد‌های غیرقانونی و غیرمشروع، ارتشا، قاچاق ارز و کالا‌های مختلف در جهت راکد کردن و گران‌فروشی در بازار‌های داخلی، ربا و اختلال افکنی در بازار بورس کشور و دیگر موارد مشابه اشاره کرد. هرکدام از موارد ذکر شده فوق می‌توانند باعث کاهش ارزش پول کشور و از رونق افتادن بازار‌های داخلی در نتیجه کاهش قدرت خرید مردم و خالی‌شدن جیب آن‌ها، فقیرتر شدن فقرا و غنی‌تر شدن ثروتمندان شود. از این رو می‌توان به اهمیت جرائم اقتصادی و جرائم در ارتباط با آن پی برد با این اوصاف یافتن وکیل دادسرای جرائم اقتصادی از حساسیت بالایی برخوردار است. شاید برای شما هم سؤال باشد وکیل دادسرای جرائم اقتصادی کیست؟ و چه وظایفی بر عهده دارد؟ راه ارتباطی با بهترین وکیل کیفری چیست؟ در این مقاله به جواب تمام سؤالات شما می‌پردازیم با ما همراه باشید.

شماره تماس و آدرس وکیل آقای موسی الرضا میر

وکیل دادسرای جرایم اقتصادی

وکیل پایه یک دادگستری آقای میر

معرفی بهترین وکیل جرایم اقتصادی

وکیل آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری ، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید. ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور وکالت انجام می‌دهند.


تخصص و‌ مهارت:

 وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی، اعاده دادرسی کیفری، اعمال ماده ۴۷۷ و …
وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان

 وکالت در دعاوی اصل ۴۹
وکالت در جرایم امنیتی


برخی از پرونده های مهم وکیل موسی الرضا میر

  • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی ( از قبیل پرونده میلاد حاتمی )

  • وکالت در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه -حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و غیره‌ ..

  • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودروهای لیزینگی

  • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز

  • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

جهت اعطای وکالت و دریافت مشاوره از آقای موسی الرضا میر، با شماره های زیر تماس بگیرید:
تلفن همراه: 09123829850 تلفن تماس: 02188793415 آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک

 

وکیل دادسرای جرایم اقتصادی کیست؟

وکیل دادسرای جرایم اقتصادی یک وکیل پایه یک دادگستری است که تجربه و سابقه بالایی در پیگیری و وکالت پرونده‌های مربوط به دعاوی و جرائم اقتصادی دارد، وی به خوبی از قوانین حقوقی و کیفری مربوط به جرائم اقتصادی آگاه است و مصرانه به دنبال اثبات عدالت عمومی در حق عموم مردم کشور با کسب اشد مجازات برای اخلالگران اقتصادی است. وکیل دادسرای جرایم اقتصادی فردی است که به خوبی با تسلط بر قوانین حقوقی و اقتصادی کشور به دنبال تشخیص جرم و مجرم در قالب اخلالگر اقتصادی است و با ارائه بهترین مدارک و ادله به دادگاه‌های کیفری کشور در دفاع از پرونده برمی‌آید. از جمله دلایل اهمیت فعالیت وکلا در حوزه تخصصی جرائم اقتصادی، ارتباط و نزدیکی جرائم اقتصادی به دیگر جرائم به صورت زنجیر وارانه است. برای مثال جرائم اقتصادی با جرایم دیگری همچون فساد مالی و جرائم تجاری و جرائم انقلابی همچون اقدام علیه امنیت ملی و اقتصادی کشور شباهت دارند.

وکیل متخصص دادسرای جرائم اقتصادی

وکیل متخصص دادسرای جرائم اقتصادی فردی است که به خوبی نوع جرم اقتصادی رخ‌داده شده را تشخیص دهد و به خوبی با تسلط بر تمامی قوانین به تنظیم دادخواست و لوایح مربوط به جرائم اقتصادی برای ارائه به دادگاه بپردازد و فردی صادق و وفادار به‌نظام و دولت و ملت است و با تمام توانایی و آگاهی خوبی نسبت به روش‌های نوین دزدی‌ها و اختلاس‌های اقتصادی برای اثبات عدالت علیه مجرمان تلاش می‌کند و با ارائه ادله و مستندات کافی به دادگاه در روشن‌شدن حقایق پرونده به قاضی کمک می‌کند. قابل‌توجه است که عموماً شکایت‌نامه‌های تنظیم شده علیه اخلالگران و جرائم اقتصادی دارای دو جنبه خصوصی و عمومی است. در شکواییه‌های خصوصی پرونده باگذشت شاکی خصوصی می‌تواند مختومه شود؛ ولی در شکایت‌نامه‌های عمومی به دلیل عدم وجود شاکی خصوصی و حتی باگذشت عموم شاکیان پرونده قابل بخشش نیست و باید در دادگاه‌های کیفری به صدور حکم قطعی برسد.

بهترین وکیل دادسرای جرایم اقتصادی

بهترین وکیل دادسرای جرایم اقتصادی وکیل پایه یک دادگستری‌ای است که متعهدانه به شغل خود در دفاع و اثبات عدالت بر حق مردم و نظام اقتصادی کشور تلاش کند. وی باید فردی صادق و رازدار باشد و با تمام سرعتی که دارد از فرارکردن اخلالگران اقتصادی جلوگیری کند. بهترین وکیل دادسرای جرایم اقتصادی کسی است که به خوبی راهکار‌های رسیدگی به پرونده جرائم اقتصادی را از بر باشد. وی باید علمی به روز داشته باشد و به خوبی در جریان تمام قوانین مصوب جدید و اخبار اقتصادی ایران و جهان باشد. این وکیل باید با اطلاعات کافی از موارد و قوانین حقوقی به دفاع از پرونده‌های خود بپردازد و در جریان روند پرونده‌ها از مصوبه‌های جدید، اخبار دنیا و پرونده‌های مختومه قبلی نیز کمک بگیرد. هوش هیجانی بالا از ملزومات یک وکیل پایه یک دادگستری است همچنین او باید از سرعت تحلیل بالایی هم برخوردار باشد. برای شناخت بهترین وکیل دادسرای جرائم اقتصادی کافی است که از مطالعه اینترنتی پرونده‌های قبلی به عنوان تجربه و سابقه و مهارت وکلا استفاده کنید تا به بهترین تصمیم برسید.

وظایف وکیل دادسرای جرائم اقتصادی

از جمله وظایف وکیل دادسرای جرائم اقتصادی عبارت‌اند از دفاع برحق در پرونده‌های جرایم اقتصادی با استفاده از مهارت بالایی که آن‌ها در دفاعیه‌ها و قوانین حقوقی کشور دارند. همچنین شناخت کامل جرائم اقتصادی و اخلالگران اقتصادی به دلیل اینکه آن‌ها از افراد معمولی جامعه نیستند و عموماً جزء چهره‌های سیاسی یا افراد در ارتباط با چهره‌های سیاسی هستند و در مواردی از هوش بالایی برای فرار و گریز از دست قانون برخوردارند، کاری سخت و زمان‌بر است که به عهده وکلای دادسرای جرائم اقتصادی است. یکی دیگر از وظایف وکیل دادسرای جرائم اقتصادی تحلیل پرونده با استفاده از مدارک و شواهد موجود و درنظرداشتن مجازات احتمالی برای اخلالگران اقتصادی است. از این رو حضور وکیل دادسرای جرائم اقتصادی در دادگاه‌های کیفری به هنگام صدور حکم در نظر قاضی تأثیر بالایی دارد. از جمله مجازاتی که برای جرائم اقتصادی در نظر گرفته می‌شود به این صورت است که اگر اخلالگر اقتصادی مرتکب اقداماتی علیه امنیت نظام و امنیت ملی شده باشد حکم او همانند محاربه و فساد فی‌الارض است و در موارد کمتری ممکن است حکم مجازات بنا بر تشخیص قاضی تا چندین سال زندان و شلاق و دیگر موارد در نظر گرفته شود. مشاوره حقوقی در پرونده‌های مربوط به جرائم اقتصادی در صورتی که شاکی خصوصی داشته باشد از جمله وظایف یک وکیل دادسرای جرائم اقتصادی است که در پیشبرد روند پرونده کمک شایانی به شاکیان خواهد کرد.

شماره وکیل دادسرای جرائم اقتصادی

اگر شما هم از جمله شاکیان خصوصی پرونده‌های جرائم اقتصادی همانند پول‌شویی و اختلاس و دزدی‌های کلان و حتی قاچاق هستید بهتر است ابتدا به صورت اینترنتی یا تلفنی با یک وکیل دادسرای جرائم اقتصادی ارتباط بگیرید و ضمن توضیح پرونده از مشاوره حقوقی آن‌ها برخوردار شوید سپس اقدام به عقد قرارداد در دفتر وکالت آن‌ها و امضای وکالت‌نامه کنید. شماره وکیل دادسرای جرائم اقتصادی برای ارتباط و مشاوره حقوقی تلفنی: 09192329787 / 051-46224091

خلاصه مطلب

جرایم اقتصادی نوعی از جرائم مرتبط با زنجیره جرم‌های مختلف دیگر است که مستقیماً با اقتصاد جامعه و جیب مردم در ارتباط است. وکیل دادسرای جرایم اقتصادی یک وکیل پایه یک دادگستری است که تجربه و سابقه بالایی در پیگیری و وکالت پرونده‌های مربوط به دعاوی و جرائم اقتصادی دارد، وی به خوبی از قوانین حقوقی و کیفری مربوط به جرائم اقتصادی آگاه است و مصرانه به دنبال اثبات عدالت عمومی در حق عموم مردم کشور با کسب اشد مجازات برای اخلالگران اقتصادی است. بهترین وکیل این حوزه کسی است که متعهدانه به شغل خود در دفاع و اثبات عدالت بر حق مردم و نظام اقتصادی کشور تلاش کند. در این مقاله در مورد هویت اختصاصی وکیل دادسرای جرائم اقتصادی و وظایف آن‌ها و راه‌های ارتباطی برای شما مخاطبان عزیز نوشته شد. اگر سؤال یا ابهامی برای شما وجود دارد از طریق کامنت‌های سایت با ما در ارتباط باشید.

پیمایش به بالا