وکیل متخصص در امور قتل عمد و غیر عمد

وکیل قتل: چگونه یک وکیل قتل خوب انتخاب کنیم؟

آیا شما تا به حال درباره وکیل قتل چیزی شنیده اید؟ وکیل قتل خوب چه خصوصیاتی دارد؟ وکیل پایه یک دادگستری در پرونده های قتل، قتل چیست؟ قاتل کیست؟ وکالت قتل، دفاع از خود، وکالت  قاتل، این ها مواردی هستند که شما می توانید در این مقاله مطالعه کنید. شاید تا به حال برای اموری مانند امور مالی به وکیل پایه یک دادگستری مراجعه کرده باشید، اما پرونده های قتل نیازمند مشاور های حقوقی می باشد و باید به بهترین وکیل قتل مراجعه کرد. قتل یکی از رفتار های هنجار شکن در اجتماع می باشد که از گذشته تا اکنون در قانون مورد توجه بوده است و برای آن مجازات های سنگینی درنظر گرفته شده است.

مشاوره با وکیل

قبول وکالت توسط وکیل متخصص و باتجربه

پیگیری وکیل تا مرحله پایانی

مشاوره مستقیم با وکیل

خدمات تخصصی اصل ۴۹

وکلای متخصص ما

وکلای پایه یک دادگستری در دادورزان صلح و سازش

وکیل سرکار خانم فاطمه میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.

ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

تخصص و مهارت ها :
مسلط به رویه محاکم
وکالت تخصصی در دعاوی کیفری
وکالت تخصصی در دعاوی با موضوعات مواد مخدر، کلاهبرداری، جرایم اقتصادی، جرایم پولی و بانکی و جرایم منافی عفت
وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور

قبول وکالت در دعاوی قتل

شما نکاتی را که درباره وکیل قتل بدانید را می توانید در این مقاله پیدا کنید. وکیل قتل یک وکیل متخصص پایه یک دادگستری با تخصص در زمینه رسیدگی به پرونده های قتل در دادگاه های کیفری کشور است.

جرمی مانند قتل دارای ابعاد گسترده ای است و علاوه بر درگیری های حقوقی و کیفری، آسیب های روانی بیشماری برای خانواده مقتول  و قاتل به جا می گذارد از این رو کار یک وکیل قتل با حساسیت بالایی مواجه است و وی باید یک مشاور خوب نیز باشد.

در عین حال که به ارائه ادله کافی به دادگاه می پردازد باید از موکل خود دفاع کند تا پرونده را به حق وی با کمترین مجازات مختومه کند. وکیل قتل در تهران فردی است که با داشتن پروانه وکالت پایه یک دادگستری در روند اجرای سریع پرونده قتل و مختومه شدن آن به دفاع بر حق از موکل خود به واسطه ارائه بهترین ادله به دادگاه های کیفری می پردازد.

وکیل قتل در تهران به تسریع روند دادرسی پرونده کمک می کند و با تسلط به پرونده و قوانین حقوقی و کیفری به روشن شدن حقایق پرونده برای قاضی در ارائه بهترین حکم برای قاتل کمک می کند.

وکیل قتل یک وکیل پایه یک دادگستری است که با مطالعه و تمرکز بر روی پرونده های قتل و انواع آن ها دارای علم و دانش کافی برای دفاع از پرونده های قتل است. وی با تجربه و تخصصی که دارد به خوبی قادر به شناخت قاتل و نوع قتل است و با توجه به قوانین و مقررات حقوقی و کیفری در این زمینه بهترین ادله و مستندات را برای تنظیم لایحه دفاعیه جمع آوری می کند.

از آن جایی که قتل یکی از پیچیده ترین جرائم کیفری محسوب می شود لازم است که در ارتباط با یک وکیل قتل و با استفاده از مشاوره حقوقی وی پرونده خود را در دادگاه های کشور جلو ببرید و با واگذاری یک وکالت نامه قانونی به وی اجازه دهید به عنوان نماینده حقوقی شما در تمامی جلسات دادگاه شرکت کرده و به دفاع و اثبات حق بپردازد.

بهترین وکیل قتل به تسریع روند دادرسی پرونده کمک می کند و با تسلط به پرونده و قوانین حقوقی و کیفری به روشن شدن حقایق پرونده برای قاضی در ارائه بهترین حکم برای قاتل کمک می کند. پرونده های قتل دارای دو بعد است، قاتل و مقتول که به حکم و اجازه دادگستری کشور هر دو طرف مجاز به داشتن وکیلی برای دفاع از خود هستند

پس یک وکیل پایه یک دادگستری می تواند برای قاتل به دفاع بنشیند و وکیل قاتل نام گذاری شود یا اینکه برای مقتول به دفاع نشسته و وکیل مقتول نام دارد.

وکیل قاتل کیست و چه وظایفی دارد؟

وکیل قاتل فردی است که با در دست گرفتن پرونده قاتل در دفاع از آو برای ضایع نشدن حق وی بر می آید. وکیل قتل با اطلاع و آگاهی از تمامی قوانین و مجازات مربوط به قاتل در دادگاه های کیفری سعی بر این دارد با ارائه شواهد و بهترین ادله موجود به دادگاه به دفاع از حق موکل خود برآید و در شرایطی وی با فن بیان عالی و برخورداری از ارتباط اجتماعی موثر به دنبال گرفتن رضایت از خانواده مقتول است.

وکیل قاتل همانطور که از نامش پیداست سعی دارد تا با استفاده از مدارک و مستندات معتبر و قانونی موکل خود را تبرئه کند. در دادگستری های کشور قاتل یا خانواده مقتول هر دو حق برخورداری از وکیل را دارند به اینصورت آن ها در زمان معین می توانند با معرفی بهترین وکیل قتل انتخابی خود به دادگاه پس از واگذاری وکالت به او تمامی مراحل حقوقی یا کیفری پرونده را بدست وکیل با تجربه بسپارند. ولی در صورتی که فردی توانایی و بضاعت مالی پرداخت حق الوکاله را نداشته باشد دادگاه به او وکیلی معرفی می کند تحت عنوان وکیل تسخیری که به دفاع از پرونده قتل می رسد.

وکیل قاتل فردی است که با در دست گرفتن پرونده قاتل در دفاع از او برای ضایع نشدن حق وی برمی آید. وکیل قتل با اطلاع و آگاهی از تمامی قوانین و مجازات مربوط به قاتل در دادگاه های کیفری سعی بر این دارد با ارائه شواهد و بهترین ادله موجود به دادگاه به دفاع از حق موکل خود برآید و در شرایطی وی با فن بیان عالی و برخورداری از ارتباط اجتماعی موثر به دنبال گرفتن رضایت از خانواده مقتول است. 

از جمله وظایف وکیل قاتل این است که با قدرت کلام و اعتماد بنفسی که دارد با توجه به نوع قتل ابتدا به دفاع از موکل خود بپردازد سپس در وهله اول در پی رضایت گرفتن از خانواده مقتول و تبدیل حکم اعدام به پرداخت دیه باشد.

یکی از مهمترین ویژگی های وکیل قاتل این است که او علاوه بر مشاوره حقوقی خوب باید یک روانشناس مناسب هم باشد زیرا در طی چنین پرونده هایی هر دو طرف دچار آسیب های روانی می شوند. لازم به ذکر است که یک وکیل قاتل با دانش و اگاهی که نسبت به قوانین و مقررات مروبط به جرم قتل دارد باید مبتنی بر ادله و مدارک روی پرونده به تحلیل آن بپردازد و در صورتی که نتیجه احتمالی با حکم بدوی دادگاه تطابق نداشت نسبت به تنظیم دادخواست تجدید نظر خواهی اقدام کند.

وکیل مقتول کیست و چه کاری انجام می دهد؟

وکل مقتول فردی است که با در دست گرفتن پرونده قتل در صدد دفاع از حق مقتول و مجازات حداکثری برای قاتل است. وی با ارائه شواهد و ادله و دفاعیات مناسب به دادگاه از ضایع شدن خون مقتول جلوگیری می کند و یک مشاور روانشناسی خوب برای خانواده داغ دیده مقتول نیز هست. 

چنین وکیلی در کار خود دارای حساسیت زیادی است، زیرا او باید در عین حال که پرونده را به خوبی مدیریت می کند و پیش می برد به خانواده عزادار مقتول نیز توجه کافی را داشته باشد تا تحت فشار کمتری قرار گیرند. از جانب دیگر با توجه به حساسیت هایی که پرونده های قتل دارد، یک وکیل در این زمینه باید با حساسیت بالا به دنبال جمع آوری مدارک کافی برای ارائه به دادگاه باشد.

وکیل مقتول فردی است که با در دست گرفتن پرونده قتل در صدد دفاع از حق مقتول و مجازات حداکثری برای قاتل است. وی با ارائه شواهد و ادله و دفاعیات مناسب به دادگاه از ضایع شدن خون مقتول جلوگیری می کند و یک مشاور روانشناسی خوب برای خانواده داغ دیده مقتول نیز هست. وکیل مقتول به دنبال اثبات جرم قتل است و با این حال ممکن است در صدد راضی کردن خانواده مقتول به دیه بر آید. مشاوره حقوقی به خانواده مقتول یکی از مهمترین وظایف وکیل مقتول است و با وجود آسیب روانی ایجاد شده برای آن ها بهتر است وکیل مقتول با یک روانشناس حاذق نیز در ارتباط باشد.

وکیل مقتول به دنبال تحقیقات بدوی بعد از اخذ وکالت نامه و انعقاد قرارداد باید به دنبال فلسفه و چگونگی رخ داد قتل باشد سپس با استفاده از تمامی شواهد موجود مثل دوربین های مدار بسته یا شاهدان حاضر در صحنه و تمامی مدارک به جا مانده از قاتل در صحنه قتل به مستند سازی بپردازد و تمامی آن ها را به عنوان ادله مورد نیاز دادگاه به همراه دفاعیه خانواده مقتول در لایحه دفاعی الصاق کند. 

در پرونده های قتل پیچیده بهتر است وکیل مقتول با یک کارآگاه با سابقه و متخصص برای رسیدن به حقایق ونهان پرونده در ارتباط باشد و با فن بیان و قدرت کلام و اعتباری که در دادگاه های کیفری کشور دارد به دفاع از موکل خود و جلوگیری از تضییع حق او بپردازد.

مشاوره تلفنی با گروه وکلای دادورزان

وکیل قتل عمد

در پرونده های قتل عمد برای بالا بردن شانس برقراری عدالت قانونی ارتباط با یک وکیل قتل عمد بهترین راهکار است. قوانین مجازات اسلامی و قوانین مربوط به اثبات قتل عمد از پیچیده ترین قوانین مربوطه هستند که یک وکیل قتل عمد با آگاهی و تجربه کافی می تواند به خوبی به موکل خود مشاوره دهد و با آگاه سازی وی از قوانین مربوطه به اثبات عدالت اسلامی برای او کمک کند. لازم است بهترین وکیل قتل عمد از ارتباطات اجتماعی و فن بیان بالایی برخوردار باشد و همچنین به خوبی با ادبیات و اصطلاحات رایج آشنایی داشته باشد تا از بروز هرگونه خطا و سو تفاهم جلوگیری کند.

وکیل قتل عمد چه کمکی به شما می کند؟

در پرونده های قتل عمد برای بالا بردن شانس برقراری عدالت قانونی ارتباط با یک وکیل قتل عمد بهترین راهکار است. قوانین مجازات اسلامی و قوانین مربوط به اثبات قتل عمد از پیچیده ترین قوانین مربوطه هستند که یک وکیل قتل عمد با آگاهی و تجربه کافی می تواند به خوبی به موکل خود مشاوره دهد و با آگاه سازی وی از قوانین مربوطه به اثبات عدالت اس`لامی برای او کمک کند.

 لازم است وکیل قتل عمد از ارتباطات اجتماعی و فن بیان بالایی برخوردار باشد و همچنین به خوبی با ادبیات و اصطلاحات رایج آشنایی داشته باشد تا از بروز هرگونه خطا و سو تفاهم جلوگیری کند. از آن جایی که مجازات قتل عمد در قانون اسلامی قصاص نفس است ولی با پرداخت دیه در صورت توافق خانواده مقتول می توان از آن چشم پوشی کرد لازم است بهترین وکیل قتل عمد  در این رابطه بهترین ارتباط را با خانواده مقتول بر قرار کرده و در جهت راضی کردن آن ها برای گذشت از قصاص نفس از قدرت کلام خود استفاده کند.

خصوصیات یک وکیل قتل خوب چیست؟

از جمله خصوصیات و ویژگی های وکیل قتل خوب می توان به مواردی همچون تخصص در زمینه پرونده های قتل، آگاهی به تمامی قوانین حقوقی و کیفری، آشنا به علم روانشناسی و شخصیت شناسی، دارای حس انسان دوستی، رازدار و متعهد و صادق و غیره اشاره کرد. لازم به ذکر است از مهم ترین خصوصیات بهترین وکیل قتل می توان به تعهد کاری اشاره کرد او باید به طور مسئولانه در تمامی جلسات دادگاهی شرکت کرده و ضمن دفاع از موکل خود به ارائه ادله لازم برای اثبات عدالت بپردازد. وی فردی سریع و با هوش و ذکاوتی بالاست.

بهترین وکیل قتل در تهران کیست؟

پرونده ههای قتل با جان افراد سرو کار دارد از این رو لازم است با بهترین وکیل قتل در تهران در ارتباط باشید تا به خوبی ضمن استفاده از علم و اگاهی خود نسبت به تمامی قوانین و مقررات واقف بر جرم قتل به دفاع از موکلان خود بپردازد. بهترین وکیل قتل در تهران فردی است که با تعهد کاری به طور مسئولانه و مرتبا به نیابت از موکل خود در تمامی جلسات دادگاه شرکت کرده و به دفاع از موکل خود در کرسی وکالت می نشیند. 

چنین فردی رازدار و صادق است و ضمن مشاوره حقوقی به موکلان خود آن هها را در جریان تمامی مراحل پیشرفت پرونده قرار می دهد. بهترین وکیل قتل در تهران علاوه بر یک مشاوره حقوقی خوب یک روانشناس خوب نیز هست و می داند بر حسب آسیب روحی ناشی از جرم رخ داده شده باید با یک روانشناس و یا حتی مبتنی بر پیچیدگی پرونده با یک کارآگاه در ارتبارط باشد.

وکیل قتل با سابقه

در پرونده قتل مراجعه یک مشاوره حقوقی خوب می تواند به شما کمک زیادی کند و از کمک و مشاوره های آن استفاده کنید. قتل دارای جرایم سنگینی است و دارای عواقبی جبران ناپذیر می باشد. در تمام جامعه های حقوقی دنیا قتل یک تخلف بزرگ است و برای جلوگیری از گسترده شدن خشونت و بی نظمی در جامعه با قاتل برخورد می شود تا درس عبرت دیگران شود.

 در صورتی که متهم سابقه داری مرتکب خطای قتل عمد یا غیرعمد شود بهتر است با یک وکیل قتل با سابقه در تهران در ارتباط باشد. یک وکیل قتل با سابقه با استفاده از تجربه های مشابه قبلی ای که دارد به دنبال استفاده از شواهد و مدارک موجود به ارائه بهترین ادله برای دادگاه های کیفری می پردازد و از سوی دیگر بر روی تحلیل و نتیجه گیری از مدارک و شواهد با استفاده از دانسته های حقوقی و کیفری و قضایی خود وقت می گذارد.

وکیل قتل با سابقه فردی است تجربه دار در زمینه پرونده های کیفری قتل که با تجربه و سابقه ای که دارد در تسریع روند پرونده های کیفری در کوتاه ترین زمان ممکن کمک شایانی می کند همچنین باعث افزایش احتمال پیروزی پرونده های موکلین خود می شود. یک وکیل قتل با سابقه در تهران به خوبی می داند از چه مدارک و شواهدی برای مستند سازی روی پرونده استفاده کند با قدرت کلام و فن بیانی که دارد با چه ادبیاتی بیشترین تاثیر را روی قاضی پرونده و موکل خود داشته باشد. 

او بهترین مشاوره حقوقی در زمینه پرونده های قتل است و با اعتماد بنفس و آرامش به موکلان خود مشاوره داده آن ها در راه رسیدن به بهترین هدف و نتیجه پرونده راهنمایی می کند. اهمیت استفاده از وکیل با تجربه از این جهت است که با کمک از علم و دانش او و اعتباری که در دادگاه های کیفری دارد احتمال برنده شدن پرونده بالاتر می رود و مانع از ضایع شدن حق مقتول یا قاتل می شود. یکی دیگر از مزایای استفاده از وکیل با تجربه این است که وی می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن پرونده را به بهترین نتیجه برساند.

شرایط عمومی قصاص چیست؟

 بر اساس ماده ۶۱۴ کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی کشور ایران هر شخصی که به صورت عمداً به فرد دیگری جرح یا ضربی وارد کند که باعث نقصان یا شکستن یا از کار افتادن عضوی از اعضا یا منتهی به مرض دائمی و یا حتی فقدان یا نقص یکی از حواس یا منافع یا زوال عقل مجنی علیه شود 

در مورد هایی که امکان قصاص نداشته باشد اگر که اقدام او باعث اخلال در نظم و امنیت و صیانت جامعه یا بیم تجری مرتکب یا دیگران شود فرد مجرم به دو تا پنج سال حبس محکوم می شود و در حالت درخواست فرد مجنی علیه مرتکب به پرداخت دیه نیز محکوم خواهد شد. همچنین باید بدانید که بر اساس تبصره ماده، در حالتی که جرح وارد شده منتهی به ضایعات فوق نشده باشد و آلت جرح چاقو یا اسلحه و امثال آن ها بوده باشد مرتکب به سه ماه تا یک سال حبس محکوم می شود.

درخواست مشاوره آنلاین
Online consultation request

وکیل در امور قتل کیست و چه کمکی میتواند انجام دهد

وکیل دعاوی قتل چه کاربردی دارد؟

از پیچیده ترین دعاوی کیفری در داگاه های کیفری کشور دعاوی مربوط به قتل هستند. در این راستا لازم است با ارتباط با یک وکیل دعاوی قتل در پیشبرد سریع پرونده و اثبات عدالت برای آن در ارتباط باشیم. دعاوی قتل بر دو نوع عمد و غیر عمد (مرگ تصادفی) هستند و وکیل دعاوی قتل با تشخیص نوع قتل رخ داده شده و با ارائه ادله و شواهد لازم به دادگاه در صدد دفاع از موکل خود بر می آید. 

هنگامی که صحبت از کاربرد وکیل دعاوی قتل است برجسته ترین مورد تسریع روند پیشرفت پرونده و تضمین جلوگیری از ضایع شدن حق افراد بی گناه است. از مهمترین کاربردهای یک وکیل قتل خوب می توان به قانونی پیش رفتن تمامی مراحل رسیدگی به پرونده اشاره کرد. 

همچنین وجود یک وکیل دعاوی قتل برای قاضی پرونده در روشن شدن حقایق پنهان آن پرونده بسیار کمک کننده است و باعث می شود که در کوتاه ترین زمان ممکن آن پرونده به نتیجه برسد ضمن اینکه یک وکیل قتل خوب با قدرت بیانی که دارد می تواند مانع از کشته شدن یک جوان دیگر شود.

ادله اثبات در پرونده قتل

دلیل هایی که با آن ها می توان یک ادعا را در دعوی حقوقی ثابت نمود با ادله اثبات دعوی کیفری متفاوت می باشد. در دعوا های کیفری تا وقتی که سند های و مدرک کافی و قانع کننده برای اثبات نمودن یک ادعا جمع آوری نشده باشد نمی توان شخصی را بابت آن محکوم و مجازات کرد. یکی از مهم ترین و اساسی ترین جرائمی که به اثبات نیاز دارد، جرم قتل می باشد که به سه دسته قتل عمد، شبه عمد و خطاء محض تقسیم شده اند. 

با توجه به تفاوت هایی که هر یک با دیگری دارد مجازات آن نیز متفاوت می باشد. از این جهت ثابت نمودن و تشخیص این که چه نوع قتلی رخ داده و در کدام دسته قرار گرفته بسیار مهم می باشد. به همین جهت در قانون دلایلی برای اثبات قتل آورده شده است.

۱- علم قاضی

با توجه به مستندات جمع آوری شده علم قاضی مطرح خواهد شد و قاضی وظیفه دارد که قرائن و امارات بین مستند علم خویش را به صورت صریح در حکم ذکر کند. باید توجه داشت که در حال حاضر با توجه به این نکته که جرایم از روش های اقرار یا بینه مورد اثبات نیست، حکم قاضی درجه اهمیت بالایی خواهد داشت.

۲- اقرار

در مفهوم اقرار ذکر شده است که اقرار عبارت است از اقرار فرد به ارتکاب جرم از جانب خود. با توجه به مفهوم بیان شده اقرار نمی تواند که حقی را ایجاد کند و یا این که این حق را از بین ببرد. در حالتی که اقرار مطرح بشود، ادله دیگری مورد بررسی قرار نخواهد گرفت مگر این که شواهد و قرائن بر عکس اقرار بوده باشد که دادگاه موظف به بررسی می باشد.

باید بدانید که در قتل عمد و دیگر جنایاتی که به حالت عمدی اتفاق افتاده است حتی با یک مرتبه اقرار هم ثابت خواهد شد، لازم ذکر می باشد که فرد اقرار کننده باید عاقل، بالغ، مختار و قاصد بوده باشد.

۳- قسامه

توجه کنید که قسامه به معنی سوگند و حسن و جمال می باشد که هر وقت صاحبان خون بر علیه شخصی ادعا داشته باشند که خویشاوندی کشته شده باشد، باید پنجاه قسم بخورد. در سلسله مراتب ادله قتل، قسامه در مرحله آخر قرار دارد و هنگامی مورد اعتماد و اثبات است که فقدان اقرار، بینه یا علم قاضی موجه می باشد.

۴- بینه

لازم به ذکر است که بینه در اصطلاح به معنی گواهی و شهادت است که به معنی بیان آن چه دیده شده است. درجه اهمیت بینه وقتی مشهود خواهد شد که متهم اقرار به اتفاق نمی کند و شهادت شخص دیگری برای حل مشکل پرونده کارساز می باشد. برای شهادت یک شخص خارج از پرونده‌ قاضی باید که موراد زیر را مورد بررسی قرار بدهد و در حالتی که مورد تایید بود به شهادت و گواهی فرد اعتنا می شود. 

شخصی که قصد شهادت دادن را دارد باید که بالغ، عاقل، ایمان، عدالت، طهارت موله، ذی نفع نبودن در موضوع، نداشتن خصومت با طرفین، عدم اشتغال به تکدی، ولگرد نبودن و غیر عادی نبودن باشد.

مجازات قتل در قانون جمهوری اسلامی

وکیل پرونده قتل در دیوان عالی کشور

وکیل قتل متخصص کسی است که تجربه و مهارت کافی در زمینه حل و فصل کردن پرونده های قتل و جرم های مختلف را دارد. وکیل قتل خبره می تواند با ارائه مدرک و سند و اثبات بی گناهی شما از شما در مراجع قضایی و دادگاه دفاع کند و از ضایع شدن حق شما جلوگیری کند. 

برای استخدام یک وکیل متخصص در پرونده قتل می توانید به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید، این گروه از بهترین مشاور های حقوقی و وکیل های با سابقه تشکیل شده است شما می توانید پرونده قتل را با خیالی آسوده به این گروه واگذار کنید. 

روند بررسی و دادرسی پرونده قتل در دادگاه بسیار پیچیده می باشد و فقط یک وکیل کیفری می تواند به شما کمک کند چون یک وکیل قتل تحصیل کرده بر قانون های کیفری اشراف کامل دارد و می تواند از حق شما دفاع کند.

وکیل قتل یا وکیل تسخیری؟

حقیقت مطلب این است که در بسیاری از مورد ها، قتل از نوع عمد نیست و در حالت اثبات این موضوع، مجازات شخص مرتکب کاهش پیدا می کند. بهترین راهی که می توان با استفاده کردن از آن، برای کاهش مجازات مرتکب اقدام نمود مراجعه به بهترین وکیل قتل است.

 مسئله مهم انتخاب وکیل قتل در دادگاه ها و مراجع قضایی دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و قانون گذار کشور ایران حضور یافتن چنین وکیلی را در جریان پرونده های کیفری الزامی دانسته است. اهمیت انتخاب وکیل در جریان این طور پرونده هایی تا حدی برای قانونگذار دارای اهمیت است 

که در ماده ۱۸۶ قانون آیین دادرسی کیفری جمهوری اسلامی ایران به مبحثی به نام وکیل تسخیری اشاره نموده است. مطابق با این قانون آیین دادرسی کیفری، فرد متهم می تواند که از دادگاه تقاضا نماید که وکیلی برای او تعیین شود و چنان چه دادگاه تشخیص بدهد متهم توانایی انتخاب یک وکیل را ندارد از بین وکلای حوزه قضایی و در حالت عدم امکان از نزدیک ترین حوزه مجاور وکیلی را برای متهم تعیین می کند.

آیا قاتل میتواند از وکیل استفاده کند؟

آیا قاتل می تواند از وکیل استفاده کند؟

پاسخ این سوال مثبت است، قانون این اجازه را قاتل هم داده است تا از یک وکیل قتل درجه یک استفاده کند و این فرد هیچ محدودیت خاصی ندارد. داشتن وکیل متخصص در پرونده های قتل بسیار مهم و حیاتی می باشد چون پرونده قتل می تواند جان چندین انسان بی گناه را تهدید کند. در ادامه این محتوا به شما آموزش می دهم که چگونه یک وکیل متخصص قتل استخدام کنید.

درخواست مشاوره آنلاین
Online consultation request

اسنخدام وکیل متخصص قتل

استخدام وکیل متخصص قتل با تعرفه مناسب

قبل از هر چیزی بهتر است بدانید که هر وکیلی معمولا حوزه فعالیت خاصی دارد و شما باید یک وکیل متخصص در پرونده های قتل استخدام کنید. برای استخدام وکیل یا مشاور حقوقی قتل باید ابتدا اطلاعات کافی داشته باشید. ابعاد پرونده قتل بسیار گسترده و پیچیده هستند و فراتر از انتظار می باشد و به همین جهت حضور یک وکیل قتل درجه یک می تواند کمک حال شما باشد. 

شاید بگویید که فقط خانواده مقتول دچار مشکلات روحی می شوند، خانواده قاتل هم دچار مشکلاتی می شوند که بهتر است به یک مشاور متخصص قتل مراجعه کنند. خانواده هایی که از قربانی های پرونده قتل می باشند و یکی از اعضای خانواده خود را از دست می دهند دیگر نمی توانند مانند گذشته زندگی نسبتا معمولی را تجربه کنند و این موضوع باعث ایجاد آسیب به جامعه نیز می شود و این موضوع جنبه اجتماعی دارد.

اگر به دنبال استخدام وکیل قتل حرفه ای و با تجربه برای رسیدگی به پرونده های کیفری قتل هستید بهتر است ابتدا از طریق تماس تلفنی با آن ها در ارتباط باشید و ضمن مشاوره حقوقی از آن ها در مورد شرایط انعقاد قرارداد و حق الوکاله نیز اطاعاتی را جمع آوری کنید. در این زمینه پس ارتباط با چندین وکیل قتل از بهترین هایی که مدنظر شما هستند می توانید تعرفه مناسب را پیدا کرده و با یک تعرفه مناسب وکیل متخصص قتل را استخدام کنید.

وکیل متخصص قتل یکی از پیچیده ترین پرونده های کیفری موجود در دادگستری های کشوری را به عهده دارد و از آن جایی که وجود وکیل قتل برای بررسی و حل پرونده های قتل اهمیت بالایی دارد پس با این وجود ممکن است در این زمینه تخصصی با تعرفه های بالاتری هم روبه رو شوید. برای استخدام وکیل متخصص قتل با تعرفه مناسب لازم است در سایت های اینترنتی مرتبط نیز به جست و جو و بررسی بپردازید.

وظایف وکیل خوب قتل چیست؟

از جمله وظایفی که برای یک وکیل قتل در تهران می توان در نظر گرفت عبارتند از تنظیم وکالت نامه برای رسیدگی به تمامی اموزر دادگاهی حقوقی و کیفری به نیابت از موکل خود و عقد قرارداد روشن، مشاوره حقوقی و در صورت نیاز مشاوره روانشناسی به خانواده آسیب دیده از این جریان، در جریان قرار دادن موکل خود از تمامی مراحل پیشبرد پرونده، استفاده از شواهد و مدارک موجود برای ارائه بهترین ادله به دادگاه های کیفری در راستای اثبات عدالت برای موکل خود، نتیجه گیری درست وکیل از ادله موجود مبنی بر دانسته های حقوقی و کیفری وی و ارائه آن به دادگاه برای روشن شدن حقایق پرونده برای قاضی، رسیدگی مسئولانه و صادقانه و رازدارانه به پرونده.

مجازات جرم قتل چیست

اگر کسی به صورت کاملا عمدی به کسی آسیب وارد کند و آن آسیب باعث فوت آن شخص شود این عمل قتل عمدی می باشد و مطابق با قانون با قاتل برخورد می شود. اما اگر شخص برای دفاع از جان خود این کار را کند نتیجه دیگری دارد و این قتل غیر عمد می باشد. برای بهترین مشاوره در پرونده های قتل باید به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه نمایید. برای پیروزی در پرونده های قتل به شما به شدت به یک وکیل قتل خوب نیاز دارید تا وکیل دادگستری بتواند قاضی را به صورت قانونی مجاب کند که حق با شما است. از همراهی شما عزیز بی نهایت سپاسگزارم، امیدوارم از مطالعه کردن این مقاله لذت برده باشید.

وکیل متخصص قتل

حوزه های تخصصی وکالت با توجه به گسترده شدن قانون و مطرح شدن جرم های جدید رو به افزایش است. یکی از این موارد وکیل متخصص قتل است. وکیل متخصص قتل، وکیلی است که وظیفه دارد تا در زمینه پرونده های قتل به صورت تخصصی وارد شود و به موکل خود برای پیش بردن پرونده به نحو احسن کمک کند. از آن جهت که قتل جز جرائم سنگین به حساب می آید حساسیت این گونه پرونده ها بسیار بالا می باشد و شما باید به این نکته مهم توجه داشته باشید.

از این رو و با توجه به نکته گفته شده استفاده از یک وکیل متخصص قتل می تواند کاری درست و بهینه باشد. وکیل متخصص قتل با توجه به تجربه و مهارت هایی که در زمینه پرونده های قتل دارد می تواند به خوبی پرونده شما را بررسی کند و برای پیش بردن آن بهترین مسیر ها را پیش بگیرد و در آن مسیر شروع به فعالیت کند تا نتیجه نهایی پرونده حاصل شود. وکیل متخصص قتل با توجه به مهارتی که در این زمینه دارد به خوبی از پرونده شما دفاع کرده و سعی دارد تا نتیجه دادگاه را به نفع شما تغییر دهد. استفاده از یک وکیل متخصص قتل برای پرونده های قتل امری ضروری و حیاتی است.

خلاصه مطلب

یکی از سنگین ترین نوع پرونده های حقوقی پرونده های حوزه قتل است. در این نوشته از سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با توجه به این موضوع به بررسی عنوان وکیل متخصص قتل و وکیل قتل پرداختیم و سعی داشتیم تا به سوالات احتمالی شما در این زمینه پاسخ دهیم. 

ما در این نوشته به بررسی عنوان هایی نظیر: مجازات جرم قتل چیست؟ آیا قاتل می تواند از وکیل استفاده کند؟ وکیل قتل یا وکیل تسخیری؟ و … پرداختیم و سعی داشتیم تا کاملا واضح و کاربردی به بررسی موارد مرتبط با عنوان وکیل متخصص قتل بپردازیم. 

اگر در رابطه با عنوان وکیل قتل هنوز برای شما سوالی وجود دارد می توانید آن را در بخش کامنت ها مطرح کنید تا همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی سوال شما باشند. شما می توانید با استفاده از شماره تماس ۰۹۱۹۲۳۲۹۷۸۷ با همکاران ما برای کسب مشورت و اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

درخواست مشاوره آنلاین

مشاوره

تلفن تماس :
۰۹۱۲۳۸۲۹۸۵۰
شبکه های اجتماعی :
۵ ۲ رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
۳ نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جمالی
۱۴۰۱-۰۹-۱۰ ۱۷:۱۹

وکیل پرونده برادرم بودند
نسبت به بقیه که پول میگیرند کار نمیکنند خیلی بهتر هستند
پول گرفتند ولی کاری کردند که وکیل های دیگه نتونستن انجام بدند

رحمان
۱۴۰۱-۰۹-۱۹ ۲۲:۲۹

ایشون پرونده منو مطالعه کردند
و مشاوره دقیق بهم دادند

محبوبه
۱۴۰۱-۰۹-۳۰ ۰۶:۳۱

مادر منو از یک پرونده قتل که سال ها در زندان بودند نجات دادند
یک حرفه ای به تمام معنا

مشاوره

تلفن تماس :
۰۹۱۲۳۸۲۹۸۵۰
شبکه های اجتماعی :

جدیدترین مقالات