نفقه فرزند

در این مقاله ما قصد داریم که به مسائل حقوقی مانند مطالبه نفقه فرزند، شکایت کیفری و حقوقی به کمک وکیل نفقه فرزند، تعدیل نفقه و غیره … بپردازیم. اگر علاقه دارید در این موارد اطلاعات به دست آورید مطالعه کردن این مقاله را از دست ندهید. بر اساس ماده 1107 قانون مدنی، نفقه شامل تمام نیاز های متعارف و مناسب با وضعیت زن می باشد. مانند مسکن، پوشاک، غذا، اثاثیه منزل و هزینه های درمانی و اگر زن عادت به داشتن خادم داشته باشد خادم هم جزو موارد قانونی نفقه می باشد. قاعده کلی این است حقوق زوجه شامل تمام نیاز های متعارف و مناسب با شأن زن می باشد. شما می توانید با مراجعه به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش از حضور یک وکیل نفقه فرزند با نفوذ استفاده کنید.

درخواست مشاوره آنلاین و حضوری وکالت

نفقه زن چه مقدار است

در قانون اندازه مشخصی برای نفقه مشخص نشده است و نفقه کاملا توافقی می باشد. معیار تعیین حقوق زوجه نیاز های زن و شأن او می باشد. نفقه در شرایط زمانی و مکانی متفاوت و متخلف تعقیر می کند. اگر یک زن برای مطالبه و دریافت نفقه به دادگاه مراجعه کند در این مورد دادگاه خانواده برای تعیین نفقه و حق و حقوق زن را مشخص می کند. کارشناس دادگاه خانواده با تحقیق و تماس با زوجین میزان نفقه را بر اساس قوانین تعیین می کند. بعد از ابلاغ رای دادگاه خانواده هر کدام از طرفین می توانند ظرف مدت 7 روز نسبت به آن با ذکر دلیل اعتراض کند و دادگاه بعد از بررسی دوباره شرایط حقوق زوجه را مشخص می کند. در این مورد وکیل نفقه فرزند متخصص می تواند به شما کمک زیادی کند. برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با وکیل پایه یک دادگستری تماس بگیرید.

نفقه فرزند

برای دریافت و مطالبه نفقه چه باید کرد

برای دریافت و مطالبه نفقه باید حتما از طریق یک وکیل نفقه فرزند خبره اقدام کنید. دریافت نفقه از طریق دادگاه حقوقی، در مطالبه نفقه با این روش زوجه باید به همراه یک وکیل نفقه فرزند کارکشته به دفاتر خدمات قضایی الکترونیک مراجعه کند و دادخواست خود را مبنی بر مطالبه نفقه تنظیم کند. روش دوم دریافت نفقه این است که زوجه از طریق مراجع کیفری نفقه خود را مطالبه کند. اگر می خواهید نفقه فرزند را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید باید به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید. چون شما با مراجعه به این گروه می توانید به افراد متخصصی مانند وکیل نفقه فرزند درجه یک، وکیل نفقه فرزند تحصیل کرده و بهترین مشاوره حقوقی نفقه فرزند دست پیدا کنید و از علم و دانش و مهارت آن ها استفاده کنید.

نفقه فرزند

شرایط دریافت نفقه فرزند

نفقه فرزند نامشروع: فرزند نامشروع نفقه ندارد چون این امکان وجود دارد که فرزند متنسب به پدر نباشد و بدون رعایت موازین شرعی و قانونی و بر اساس قوانین اسلامی متولد شده باشد. مهم ترین لازمه پرداخت نفقه اثبات نصب می باشد و اگر در موارد مختلف وجود داشته باشد که توافق تولد فرزند به یکی از زن و مرد و صورت تولد تعلق بگیرد ملاک رای دادگاه خانواده می باشد.

نفقه فرزندخوانده: فرزند خوانده اگر از طریق امور سرپرستی و با رعایت قوانین و احکامی که از طرف قوه قضاییه به فرد داده شده باشد پدر باید نفقه فرزند را به مادر پرداخت کند. سریع ترین روش دریافت نفقه فرزند این است که شما یک وکیل نفقه فرزند با سابقه استخدام کنید.

نفقه فرزندان بالای 18 سال: نفقه فرزند بالای 18 سال یعنی فرزندی که بهترین قانونی رسیده باشد باید تا پایان دوران تحصیلات عالیه پرداخت شود. اما لازم است بدانید که اگر فرزند محجور با معلول باشد یا قادر به تأمین مخارج زندگی نباشد باید پدر نفقه فرزند را به صورت مادام العمر پرداخت کند.

اهمیت وکیل نفقه فرزند

پرونده های مطالبه نفقه بسیار پیچیده می باشند و بهتر است آن را به وکیل نفقه  واگذار کنید تا از حق و حقوق قانونی خود دفاع کنید. یکی از ویژگی های وکیل نفقه فرزند تخصص آن است وکیل مطالبه نفقه خوب در زمینه دریافت نفقه و دعاوی حقوقی تجربه و پرونده های موفق زیادی دارد و می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن نفقه را برای شما دریافت کند. در این مقاله ما تلاش کردیم تا درباره نفقه قانونی و وکیل نفقه فرزند موفق به شما اطلاعات مورد نیاز را بدهیم. از همراهی شما سروران گرامی بینهایت سپاسگزارم.

وکیل در کرد کوی

درخواست مشاوره آنلاین و حضوری وکالت

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها