وکلا در ایران

وکیل تجدید نظر در مشهد

همه ی ما به خوبی میدانیم مسئله ی تجدیدنظر خواهی دارای اهمیت بسیاری در پروسه ی دادرسی انواع پرونده های حقوقی است. تجدید نظر خواهی جز مهم ترین مراحل دادرسی است که نیاز به وکیل تجدید نظر در تهران دارد. ما در این مقاله درمورد دادگاه تجدید نظر خواهی و وکیل تجدید نظر خواهی در مشهد توضیحات مفصلی را ارئه می کنیم با ما همراه باشید. وکیل تجدید نظر در حوزه های تخصصی مختلف با توجه به تجربه و سابقه ای که در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری دارد نسبت به مواد قانونی آگاهی کاملی دارد. وی اطلاعات کاملی نسبت به چگونگی دادرسی به پرونده های حقوقی و قوانین به کار گرفته شده در روند اجرای هر یک از پرونده های دارد و با وجود فن بیان و قدرت مذاکره بالایی که دارد به خوبی می تواند از پس دفاع از موکل خود در تجدید نظرخواهی برآید. وکلای تجدید نظر پرونده های کیفری و حقوقی متقاضی تجدید نظر را از دادگاه های کشور دریافت کرده و به دفاع از آن پرونده ها در دیوان عدالت عالی کشور یا همان دادگاه های تجدید نظر می پردازند. وکیل تجدید نظر در مشهد یک وکیل پایه یک دادگستری است که به واسطه تجربه ای که از فعالیت بر روی پرونده های تجدید نظر داشته است به خوبی می داند از طریق چه مدارک و ادله ای نسبت به بازرسی دوباره پرونده در حضور قاضی در دادگاه های کشور اقدام کند. کافی است به او وکالت نامه دهید تا قبل از صدور رای قطعی دیوان عالی کشور نسبت به بررسی پرونده شما اقدام کند.

شماره وکیل در مشهد

مشهد قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 8

تلفن دفتر 46224091  –   تلفن همراه 09155446429

تجدید نظر خواهی چیست؟

ممکن است این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که تجدید نظر خواهی چیست؟ و چه موقع از وکیل متخصص تجدید نظر خواهی کمک می گیریم؟از آنجایی که امکان وجود خطا و اشکال در هر مسئله ای وجود دارد، این امر طبیعی است که در پرونده های حقوقی نیز خطا و اشتباه با وجود بیاید. تجدید نظر خواهی یعنی تقاضای تجدید نظر در رای نهایی صادر شده در دادگاه. در این موارد که نیاز به تجدید نظر خواهی است وکیل کیفری در دادگاه تجدید نظر خواهی میتواند کمک زیادی به شما کمک کند.

دادگاه تجدید نظر خواهی

از جمله مراجع قضایی در هر استانی دادگاه تجدید نظر است که با هدف رسیدگی و بررسی ارای بدوی دادگاه های حقوقی و کیفری که قابلیت تجدید نظر را دارند ایجاد شده اند. هر دادگاه تجدید نظری از یک رئیس و دو عضو مستشار تشکیل شده است. از جمله وظایف دادگاه تجدید نظر می توان به رسیدگی به اراء بدوی مورد اعتراض در دادگاه های حقوقی و کیفری، بررسی رای بدوی دادگاه ها از جهت وجود قابلیت وارد بودن اعتراض، تاییر رای مورد اعتراض در صورتی که قابلیت تجدید نظر خواهی نداشته باشد، نقض رای و صدور حکم قطعی توسط دادگاه تجدید نظر در صورتی که اعتراض به حکم بدوی دادگاه وارد باشد و دیگر موارد اشاره کرد. در تمامی این مراحل وکیل تجدید نظر خواهس نقش مهمی را ایفا می کند به این منظور که با بررسی پرونده و آشکار کردن حقایق پنهان آن همچنین با ارائه ادله لازم برای دفاع از پرونده به تسریع روند پرونده کمک می کند.

وکیل تجدید نظر حقوقی در مشهد

وکیل تجدید نظر حقوقی در مشهد  فردی است که توانایی تجدید نظر در تمامی پرونده های حقوقی متناسب با اطلاعات و آگاهی ای که نسبت به تمامی قوانین حقوقی دادگستری های کشور را دارد. وی با استفاده از دانسته های حقوقی خود به تحلیل و بررسی نتیجه پرونده های حقوقی مبنی بر ادله موجود بر آن می پردازد و در صورتی که از نظر قانونی و بر پایه عدالت رای صادره دچار خطا شده باشد درخواست تجدید نظر حقوقی را به دادگاه ارسال می کند تا در کمترین زمان ممکن پرونده حقوقی بازبینی شود. یک وکیل تجدید نظر حقوقی وکیل پایه یک دادگستری است که در حوزه‌های تخصصی حقوقی همچون خانواده، املاک، تجارت و امور مالی، مهاجرت و مسائل گمرکی، امور مربوط به قراردادها و شرکت‌ها یا چک و سفته‌های بی محل و از این دست موارد فعالیت می‌کند و به دفاع از موکلان خود می‌نشیند. از جمله وظایف وکیل حقوقی در تهران رسیدگی با تمرکز و تخصص به پرونده‌های حقوقی افراد در حوزه‌های تخصصی حقوقی است.

وکیل تجدید نظر کیفری در مشهد

وکیل تجدید نظر کیفری در مشهد وکیل پایه یک دادگستری است که با اطلاع از قوانین کیفری دادگاه های کشور به خوبی اطلاع دارد که ارای صادره از دادگاه های عمومی بر پرونده های کیفری ثابت و قطعی هستند مگر در مواردی خاص. وی با سنجیدن شرایط موجود در پرونده کیفری پیش رو به بررسی نتیجه احتمالی بر مبنای ادله و شواهد و مدارک الصاق شده به پرونده می پردازد و در صورتی که پرونده کیفری یکی از شرایط زیر را دارا باشد به درخواست تجدید نظر کیفری رسیدگی می کند. از جمله موارد ویژه و قابل بررسی دوباره عبارتند از، جرائمی که مجازات آن ها اعدام یا مشمول حد یا قصاص نفس می باشد، جرائم مشمول ضبط اموال و مصادره اموال، جرائم مستلزم پرداخت دیه بیشتر از خمس دیه کامل و جرائم مشمول محکومیت های انفصال از خدمت. وکیل تجدید نظر کیفری در مشهد با ارائه مشاوره کیفری در مورد جرائم جنایی به روند پیشرفت پرونده کمک می کند و باعث تسریع حل پرونده می شود.

چه کسانی حق تجدید نظر خواهی دارندچه کسانی حق تجدید نظر خواهی دارند؟

حتما شما هم تا به حال به این سوال فکر کرده اید که چه کسانی حق تجدید نظر خواهی دارند؟ شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که مسئله ی تجدید نظر خواهی در حالت کلی کار راحتی نمی باشد و هر کسی نمی تواند اقدامات لازم برای تجدید نظر خواهی را انجام دهد.پس برای تجدید نظر خواهی حتما پرونده ی خود را به وکیل کار کشته در دادگاه تجدید نظر در مشهد بسپارید. در روند تجدید نظر خواهی که وکیل پایه یک دادگستری به دنبال تغییر حکم صادره می باشد کار حساسیت بالایی دارد و هر گونه اشتباه و عمل بدون تسلط بر قوانین و مقررات می تواند مشکلات جبران ناپذیری را به وجود بیاورد.به همیت علت تنها وکلا خبره و با تجربه میتوانند به صورت موفقیت آمیز پروسه ی تجدید نظر خواهی را طی کنند و برای تغییر حکم اقدامات لازم را انجام دهند. بنابراین دیگر پاسخ این سوال که چرا به وکیل در دادگاه تجدید نظر نیاز داریم نیز روشن می شود؛ پروسه ی پیچیده و حساس تغییر حکم را تنها یک وکیل با سابقه ی تجدید نظر در دادگاه در مشهد می تواند به شما کمک کند.

شماره وکیل تجدید نظر خواهی در مشهد

برای انتخاب بهترین وکیل تجدید نظر در مشهد لازم است ابتدا از طریق راه های ارتباطی مختلفی مانند شماره تماس با آن ها در ارتباط باشید و ضمن مشاوره حقوقی از آن ها نسبت به شرایط انعقاد قرارداد و واگذاری وکالت نامه اطلاعات کسب کنید. در اینصورت می توانید با بهترین هزینه ممکن بهترین وکیل تجدید نظر در مشهد را استخدام کنید. شماره وکیل تجدید نظر جهت ارتباط تلفنی و مشاوره حقوقی: 09192329787

وکیل تجدید نظر خواهی برای آرای غیابی

وکیل تجدید نظر خواهی  بر شیوه های اعتراض به حکم صادره در دادگاه بدوی تسلط دارد قادر به تنظیم لایحه ی  وا خواهی که ویژه ی احکام غیابی است نیز می باشد. در هر صورت مرجع صادر کننده ی رای وا خواهی و تجدید نظر خواهی دادگاه بدوی است و متن و محتوا لوایح یکسان می باشد. بنابراین ارائه ی دادخواست تجدید نظر خواهی توسط وکیل تجدید نظر خواهی صورت می گیرد. البته در صورت لزوم می توان برای انجام مشاوره و درفات خدمات به وکیل تجدید نظر خواهی و برای اعتراض به حکم غیابی یه دادگاه بدوی مراجعه نمود.

درخواست مشاورهه

بهترین وکیل تجدید نظر خواهی را بشناسید

بهترین وکیل  تجدید نظر فردی است که متناسب با دانسته های خویش ابتدا مبنی بر ادله و شواهد موجود در پرونده به بررسی و تحلیل آن بپردازد. در صورتی که حکم احتمالی تحلیل شده از سوی وکیل با حکم دادگاه یکسان نباشد بهترین وکیل تجدید نظر به نیابت از موکل خود درخواست تجدید نظر به دادگاه ارسال می کند. همچنین وی باید فردی آشنا به تمامی قوانین مربوط به دیوان عالی کشور باشد و با تعهد کاری و مسئولیتی که در قبال موکل خود دارد به طور مرتب در تمامی جلسات دادگاه او شرکت کند و قبل از صدور حکم قطعی به دفاع از وی بپردازد. بهترین وکیل تجدید نظر خواهی فردی آگاه و با تسلط نسبت به تمامی موارد و قوانین حقوقی و کیفری است و در هر زمینه تخصصی امور دعاوی و جرائم که فعالیت کند به خوبی می تواند با تجربه و تخصصی که دارد مدارک و ادله لازم دادگاه را فراهم آورده و رای دادگاه را با بهترین نتیجه احتمالی پرونده منطبق کند.

آرای قابل تجدید نظر خواهی

یکی از مهمترین سوالاتی که در دادگاه تجدید نظر خواهی مطرح می شود این است که کدام آرا قابل تجدید نظر خواهی هستند؟ برای تجدید نظر در کدام احکام می توان به بهترین وکیل تجدید نظر در امور حقوقی در شهر مشهد مراجعه نمود؟براساس قانون آیین دادرسی مدنی آرای قابل تجدید نظر به شرح زیر می باشد:

 • آن دسته از دعاوی مالی که که ارزش چیزی که مدعی از دعوا می خواهد از سه میلیون ریالبیشتر باشد.
 • در مورد همه ی حکم های صادر شده در دعاوی غیر مالی می توان درخواست تجدید نظر نمود.
 • احکامی که مستند به اقرار در دادگاه و یا مستند به رای یک یا چند نفر کارشناس که طرفین دعوا کتبا رای ایشان را قاطع دعوا می دانند قابل تجدید نظزر نمی باشد مگر اینکه تجدید نظر جهت صلاحیت دادگاه یا قاضی صادر کننده ی رای باشد.
 • حکمی که راجع به اصل دعوا قابل تجدید نظر باشد.

درخواست مشاورهه

  قرار های انعقاد شده در زیر نیز قابل تجدید نظر خواهی هستند درصورتی که حکم درمورد اصل دعا باشد:

 • قرار رد دعوا یا عدم استماع دعوا
 • قرار سقوط دعوا
 • قرار ابطال دادخواست یا رد دادخواست که از دادگاه صادر می شود
 • قرار عدم اهلیت یکی از طرفین دعوا

مهلت ارسال دادخواست تجدید نظرمهلت ارسال دادخواست تجدید نظر

یکی از مهم ترین نکاتی که در تجدید نظر خواهی باید به آن توجه نمود مهلت ارسال دادخواست تجدید نظر است. اگر فرصت تجدید نظر تمام شود شما دیگر نمی توانید دادخواست خود را ارسال کنید. مهلت ارسال دادخواست تجدید نظر از نظر صاحب دعوا، برای اشخاص مقیم ایران بیست روز است برای افراد خارج از کشور تا دوماه پس از تاریخ ابلاغ حکم است. چنانچه یکی از کسانی که قصد تجدید نظر خواهی دارند ورشکسته، محجور یا فوت شوند مهلت تجدید نظر از تاریخ ابلاغ حکم و قرار درمورد ورشکسته به مدیر تصفیه و درمورد محجور به قیم و درمورد فوت به وارث یا قائم مقام قانونی فرد شروع می شود. اگر سمت این افراد قبل از انقضای مدت تجدید نظر خواهی تغییر یابد مهلت مقرر شده از تاریخ ابلاغ حکم و قرار به شخصی که به این سمت تعیین می شود شروع خواهد شد.

درخواست مشاورهه

چگونه وکیل متخصص تجدید نظر خواهی در مشهد انتخاب کنیم؟

برای شناسایی وکیل متخصص تجدید نظر خواهی در مشهد شما باید ابتدا ویژگی های یک وکیل تجدید نظر خواهی خوب و رزومه دار در مشهد را بشناسید و سپس  بهترین وکیل تجدید نظر خواهی در مشهد را برای پیگیری پرونده ی خود برگزینید. در ادامه به ویژگی های وکیل متخصص تجدید نظر خواهی در مشهد اشاره می شود.

 • صداقت و امانت
 • راز داری
 • تسلط کامل بر قوانین و مقررات
 • به روز بودن
 • قدرت کلامی بالا
 • توانایی تحلیل مسائل
 • استفاده از جملات صقیل و علمی
 • مهارت تصمیم گیر فوری
 • عمل در چارچوب قانون و مقررات

ضرورت استفاده از وکیل تجدید نظر در پرونده های حقوقی و کیفری برای تغییر حکم بدوی دادگاه است و از این رو انتخاب وکیل متخصص تجدید نظر در مشهد از اهمیت بالایی برخوردار است. وی باید فردی باشد متخصص و با تجربه که با تکیه بر علم و دانش خویش مبتنی بر تجربه ای که از پرونده های سابقا تجدید نظر شده خود دارد به جمع آوری ادله لازم برای ارائه به دادگاه های تجدید نظر بپردازد و ضمن اینکه با استفاده از اعتبار و قدرت کلام خویش به روشن کردن حقایق پنهان پرونده برای قاضی برسد. انتخاب وکیل متخصص تجدید نظر خواهی در مشهد یکی از مهمترین دلایل پیروزی پرونده های کیفری و حقوقی در تجدید نظرخواهی است و از این رو ارتباط با یک متخصص با تجربه باعث کوتاه شدن روند پیگیری پرونده و همچنین هزینه کمتر برای پرداخت حق الوکاله می شود. از طرفی با ارتباط گرفتن با یک وکیل متخصص تجدید نظرخواهی می توانید احتمال پیروزی پرونده های خود را تا حد زیادی بالا ببرید.

خلاصه مطلب

در این نوشته از سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با عنوان وکیل تجدید نظر در مشهد همراه شما بودیم و به بررسی مواردی مانند: بهترین وکیل تجدید نظر خواهی را بشناسید، چه کسانی حق تجدید نظر خواهی دارند؟ شماره وکیل تجدید نظر خواهی در مشهد، وکیل تجدید نظر کیفری در مشهد، وکیل تجدید نظر حقوقی در مشهد، دادگاه تجدید نظر خواهی، تجدید نظر خواهی چیست؟ و … پرداختیم که امیدواریم برای شما مفید بوده باشد. شما می توانید برای دریافت مشاوره در رابطه با موضوعات حقوقی و کیفری من جمله تجدید نظر با تیم تخصصی گروه وکلای دادورزان صلح و سازش از طریق راه های ارتباطی سایت و یا شماره تماس 09192329787 در ارتباط باشید. یا سوالات احتمالی خود را با استفاده از بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها