وکلا در ایران

وکیل تجدید نظر در مشهد

همه ی ما به خوبی میدانیم مسئله ی تجدیدنظر خواهی دارای اهمیت بسیاری در پروسه ی دادرسی انواع پرونده های حقوقی است. تجدید نظر خواهی جز مهم ترین مراحل دادرسی است که نیاز به وکیل متخصص تجدید نظر خواهی دارد. ما در این مقاله درمورد دادگاه تجدید نظر خواهی و وکیل تجدید نظر خواهی در مشهد توضیحات مفصلی را ارئه می کنیم با ما همراه باشید.

شماره وکیل در مشهد

مشهد قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 8

تلفن دفتر 46224091  –   تلفن همراه 09155446429

تجدید نظر خواهی چیست؟

ممکن است این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که تجدید نظر خواهی چیست؟ و چه موقع از وکیل متخصص تجدید نظر خواهی کمک می گیریم؟از آنجایی که امکان وجود خطا و اشکال در هر مسئله ای وجود دارد، این امر طبیعی است که در پرونده های حقوقی نیز خطا و اشتباه با وجود بیاید. تجدید نظر خواهی یعنی تقاضای تجدید نظر در رای نهایی صادر شده در دادگاه. در این موارد که نیاز به تجدید نظر خواهی است وکیل کیفری در دادگاه تجدید نظر خواهی میتواند کمک زیادی به شما کمک کند.

چه کسانی حق تجدید نظر خواهی دارندچه کسانی حق تجدید نظر خواهی دارند؟

حتما شما هم تا به حال به این سوال فکر کرده اید که چه کسانی حق تجدید نظر خواهی دارند؟ شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که مسئله ی تجدید نظر خواهی در حالت کلی کار راحتی نمی باشد و هر کسی نمی تواند اقدامات لازم برای تجدید نظر خواهی را انجام دهد.پس برای تجدید نظر خواهی حتما پرونده ی خود را به وکیل کار کشته در دادگاه تجدید نظر در مشهد بسپارید. در روند تجدید نظر خواهی که وکیل به دنبال تغییر حکم صادره می باشد کار حساسیت بالایی دارد و هر گونه اشتباه و عمل بدون تسلط بر قوانین و مقررات می تواند مشکلات جبران ناپذیری را به وجود بیاورد.به همیت علت تنها وکلا خبره و با تجربه میتوانند به صورت موفقیت آمیز پروسه ی تجدید نظر خواهی را طی کنند و برای تغییر حکم اقدامات لازم را انجام دهند. بنابراین دیگر پاسخ این سوال که چرا به وکیل در دادگاه تجدید نظر نیاز داریم نیز روشن می شود؛ پروسه ی پیچیده و حساس تغییر حکم را تنها یک وکیل با سابقه ی تجدید نظر در دادگاه در مشهد می تواند به شما کمک کند.

وکیل تجدید نظر خواهی برای آرای غیابی

وکیل تجدید نظر خواهی  بر شیوه های اعتراض به حکم صادره در دادگاه بدوی تسلط دارد قادر به تنظیم لایحه ی  وا خواهی که ویژه ی احکام غیابی است نیز می باشد. در هر صورت مرجع صادر کننده ی رای وا خواهی و تجدید نظر خواهی دادگاه بدوی است و متن و محتوا لوایح یکسان می باشد. بنابراین ارائه ی دادخواست تجدید نظر خواهی توسط وکیل تجدید نظر خواهی صورت می گیرد. البته در صورت لزوم می توان برای انجام مشاوره و درفات خدمات به وکیل تجدید نظر خواهی و برای اعتراض به حکم غیابی یه دادگاه بدوی مراجعه نمود.

درخواست مشاورهه

آرایای قابل تجدید نظر خواهی

یکی از مهمترین سوالاتی که در دادگاه تجدید نظر خواهی مطرح می شود این است که کدام آرا قابل تجدید نظر خواهی هستند؟ برای تجدید نظر در کدام احکام می توان به بهترین وکیل تجدید نظر در امور حقوقی در شهر مشهد مراجعه نمود؟براساس قانون آیین دادرسی مدنی آرای قابل تجدید نظر به شرح زیر می باشد:

 • آن دسته از دعاوی مالی که که ارزش چیزی که مدعی از دعوا می خواهد از سه میلیون ریالبیشتر باشد.
 • در مورد همه ی حکم های صادر شده در دعاوی غیر مالی می توان درخواست تجدید نظر نمود.
 • احکامی که مستند به اقرار در دادگاه و یا مستند به رای یک یا چند نفر کارشناس که طرفین دعوا کتبا رای ایشان را قاطع دعوا می دانند قابل تجدید نظزر نمی باشد مگر اینکه تجدید نظر جهت صلاحیت دادگاه یا قاضی صادر کننده ی رای باشد.
 • حکمی که راجع به اصل دعوا قابل تجدید نظر باشد.

درخواست مشاورهه

  قرار های انعقاد شده در زیر نیز قابل تجدید نظر خواهی هستند درصورتی که حکم درمورد اصل دعا باشد:

 • قرار رد دعوا یا عدم استماع دعوا
 • قرار سقوط دعوا
 • قرار ابطال دادخواست یا رد دادخواست که از دادگاه صادر می شود
 • قرار عدم اهلیت یکی از طرفین دعوا

مهلت ارسال دادخواست تجدید نظرمهلت ارسال دادخواست تجدید نظر

یکی از مهم ترین نکاتی که در تجدید نظر خواهی باید به آن توجه نمود مهلت ارسال دادخواست تجدید نظر است. اگر فرصت تجدید نظر تمام شود شما دیگر نمی توانید دادخواست خود را ارسال کنید. مهلت ارسال دادخواست تجدید نظر از نظر صاحب دعوا، برای اشخاص مقیم ایران بیست روز است برای افراد خارج از کشور تا دوماه پس از تاریخ ابلاغ حکم است. چنانچه یکی از کسانی که قصد تجدید نظر خواهی دارند ورشکسته، محجور یا فوت شوند مهلت تجدید نظر از تاریخ ابلاغ حکم و قرار درمورد ورشکسته به مدیر تصفیه و درمورد محجور به قیم و درمورد فوت به وارث یا قائم مقام قانونی فرد شروع می شود. اگر سمت این افراد قبل از انقضای مدت تجدید نظر خواهی تغییر یابد مهلت مقرر شده از تاریخ ابلاغ حکم و قرار به شخصی که به این سمت تعیین می شود شروع خواهد شد.

درخواست مشاورهه

چگونه وکیل متخصص تجدید نظر خواهی در مشهد انتخاب کنیم؟

برای شناسایی وکیل متخصص تجدید نظر خواهی در مشهد شما باید ابتدا ویژگی های یک وکیل تجدید نظر خواهی خوب و رزومه دار در مشهد را بشناسید و سپس  بهترین وکیل تجدید نظر خواهی در مشهد را برای پیگیری پرونده ی خود برگزینید. در ادامه به ویژگی های وکیل متخصص تجدید نظر خواهی در مشهد اشاره می شود.

 • صداقت و امانت
 • راز داری
 • تسلط کامل بر قوانین و مقررات
 • به روز بودن
 • قدرت کلامی بالا
 • توانایی تحلیل مسائل
 • استفاده از جملات صقیل و علمی
 • مهارت تصمیم گیر فوری
 • عمل در چارچوب قانون و مقررات

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها