تنطیم شکواییه‌

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش آماده ارائه خدمات حقوقی مانند وکالت و مشاوره برای تنظیم دادخواست می باشد. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در زمینه های زیر فعالیت دارد:

  • تنظیم دادخواست و شکواییه
  • تنظیم لوایح حقوقی
  • پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، مواد مخدر و خانواده

وکیل تنظیم شکواییه، شکواییه چیست؟

شکواییه یا شکایت نامه یک برگ یا فرم خاص می باشد که فرمت و چارت آن از طرف قوه قضاییه تعیین شده است و شاکی پرونده کیفری وظیفه دارد که با تکمیل و تنظیم و ارسال آن برای شکایت خود در مراجع قضایی اقدام کند. نوشتن شکواییه و نحوه نوشتن شکواییه بر اساس قانون آیین نامه دادرسی کیفری و با درج مشخصات شاکی، عنوان جرم و زمان و مکان وقوع انجام می شود.  وکیل تنظیم شکوائیه و دادخواست می‌ تواند در نوشتن شکواییه به شما کمک کند و یک شکایت نامه حرفه ای و اصولی تنظیم کند.

وکیل تنظیم شکوائیه و دادخواستاهمیت حضور وکیل در تنظیم شکواییه‌

برای این که دعاوی کیفری در دادگاه رسیدگی شود ابتدا باید یک نفع پرونده یا همان شاکی ادعای خود را بر اساس تشریفات قانونی برای مراجع کیفری ارسال کند. تشریفات قانونی ارسال درخواست رسیدگی به شکایت از طرف شاکی به مراجع قضایی مانند دادسرا و دادگاه کیفری با تنظیم شکایت در فرمی مخصوص شکواییه نامیده می شود. نحوه نوشتن شکواییه بر اساس ماده 68 قانون آیین دادرسی کیفری می باشد. همچنین به سبب ماده 68 قانون دادرسی باید چندین اطلاعات منم در شکواییه ثبت شود. نوشتن و تنظیم شکواییه یک کار پیچیده و سخت است و اگر به درستی انجام نشود ممکن است دادگاه آن را رد کند و شما ضرر زیادی کنید.

به همین جهت توصیه می شود قبل از تنطیم شکواییه از یک وکیل تنظیم شکواییه متخصص یا مشاوره تخصصی تنطیم شکواییه کمک بگیرید و یک شکایت نامه اصولی تنظیم کنید تا بتوانید از حق و حقوق خود دفاع کنید. با توجه به اهمیت نوشتن و تنطیم شکواییه اهمیت حضور وکیل تنظیم شکواییه موفق مشخص می شود و حضور آن برای نوشتن شکایت نامه شدت نیاز می باشد. همان طور که در بالا گفتیم شکواییه نخستین مرحله برای به جریان انداختن یک پرونده و شکایت می باشد، تنطیم شکواییه نیازمند دانش و مهارت کافی و دانستن قوانین و مسائل حقوقی می باشد. وکیل تنظیم شکواییه درجه یک می تواند این کار را به خوبی برای شما انجام دهد. شما با مراجعه به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش از حضور وکیل تنظیم شکواییه خوب یا یک مشاور حقوقی حرفه ای استفاده کنید.

وکیل تنظیم شکوائیه و دادخواستمشاور حقوقی تنظیم شکواییه 

تنظیم  شکواییه‌ یکی از کار های تخصصی می باشد چون اگر شما در تنظیم شکوائیه و دادخواست اشتباه کنید این اشتباه آثار حقوقی شدیدی در پی خواهد داشت. تنظیم شکواییه بدون داشتن اطلاعات کافی و جرمی را به کسی نسبت دادن و اگر ادعای شما در دادگاه ثابت نشود طرق مقابل می تواند ادعای حیثیت نماید و از شما شکایت کند. آن شخص می تواند بر علیه شما به خاطر اتهامی که به آن وارد کرده اید شکایت کند. به همین حضور جهت وکیل تنظیم شکواییه با تجربه در کنار شما ضروری می باشد.

وکیل تنظیم شکوائیه و دادخواست

ویژگی های وکیل شکواییه موفق

وکیل تنظیم شکواییه با سابقه کسی است که در رشته حقوق دارای مدرک تحصیلی معتبر می باشد و در زمینه امور‌ حقوقی مانند تنظیم شکواییه فعالیت دارد و دارای دانش و مهارت زیادی می باشد. تنظیم شکواییه توسط مشاور حقوقی تنظیم شکواییه متخصص می تواند به شما کمک کند تا ادعای خود را در دادگاه ثابت کنید. چون یک وکیل تنظیم شکواییه با سابقه تجربه زیادی دارد و می داند که برای جرم مورد نظر شما شکواییه را چگونه تنظیم کند و به چه مواردی نیاز می باشد. شما عزیزان با مراجعه به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می‌توانید از داشتن وکیل حاذق شکواییه‌ و مشاور حقوقی تنظیم شکواییه استفاده کنید. این گروه حقوقی آماده خدمت رسانی به شما در مسائل حقوقی می باشد.

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها