بهترین وکیل در امارات

وکیل در امارات

بحث وکیل در امارات ازین جهت حائر اهمیت است که کشور امارات یکی از کشور‌های شناخته شده در حاشیه خلیج‌فارس است و ایرانیان زیادی عمدتاً برای مراودات تجاری در این کشور مشغول هستند و یا در رفت‌وآمد می‌باشند. با توجه به گستردگی فعالیت‌ها در امارات این امکان وجود دارد تا هر یک از افرادی که در آنجا مشغول به کار هستند درگیر پرونده‌های حقوقی یا کیفری بشوند و ایرانیان نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشند. در صورتی که شما درگیر یک پرونده حقوقی و یا کیفری در امارات شدید، بهترین کار این است تا در سریع‌ترین زمان ممکن به سراغ یک وکیل ایرانی در امارات بروید و نیاز خود را مطرح کنید.

در ادامه این نوشته از سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش همراه شما هستیم تا اطلاعات تکمیلی در مورد وکیل در امارات کسب کنیم. اگر شما نیاز به یک وکیل ایرانی در امارات دارید می‌توانید از طریق شماره ۰۹۱۵۳۸۲۹۲۵۲ با همکاران ما در ارتباط باشید تا در سریع‌ترین زمان ممکن شما را راهنمایی کنند.

معرفی بهترین وکیل ایرانی در امارات

وکیل اقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از مرکز وکلای قوه قضاییه با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

 

بهترین وکیل در امارت
The best lawyer in the UAE

 

تخصص و مهارت های بهترین وکیل ایرانی در امارات

مسلط به قوانین کشور امارات
وکالت تخصصی در دعاوی تجار،دادوری بین الملل ، اخد اقامت کشور امارات
وکالت تخصصی دعاوی ایرانیان مقیم خارج کشور
وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های انقلاب

شماره تماس وکیل آقای موسی الرضا میر

بهترین وکیل ایرانی در امارات

۹۲۵۲ ۳۸۲ ۰۹۱۵

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش

وکیل متخصص در امارات
Lawyer specialist in UAE
وکلای ایرانی در امارات
Iranian lawyers in the UAE

وکیل خوب در امارات متحده

وکیل خوب در امارات به وکیلی گفته می‌شود که به خوبی به وظایف خود و همچنین فنون کارش تسلط دارد و می‌داند باید برای به نتیجه رساندن پرونده به بهترین شکل چه مسیری را طی کرد. شما برای کسب بهترین نتیجه در پرونده‌تان بهتر است تا در مورد استخدام وکیل پایه یک دادگستری به خوبی تحقیق کنید تا بتوانید از بهترین وکیل در امارات برای خود بهره‌مند شوید. یکی از مزایا استفاده از وکیل خوب در امارات این است که چنین وکیلی در کار خود حرفه‌ای است و از این رو می‌تواند مدت‌زمان کمتری پرونده شما را به نتیجه برساند و در نتیجه هزینه‌های پیگیری پرونده شما را نیز کاهش دهد. یکی دیگر از مزایا آن این است که چنین وکیلی با وظایف خود در قبال پرونده و موکلش به خوبی آشنایی دارد و به صورت فرمالیته آن‌ها را انجام می‌دهد و از این رو نیاز نیست تا شما نگرانی بابت پیگیری ابعاد مختلف پرونده داشته باشید، زیرا وکیلتان آن‌ها را انجام خواهد داد.

وظایف وکیل ایرانی در کشور امارات چیست؟

یکی از موارد دیگری که در این مقاله مورد بررسی قرار می‌دهیم، وظایف وکیل ایرانی در امارات است. به واسطه آشنایی شما با وظایف وکیل ایرانی در امارات از بهترین وکلای موجود برای پرونده خود بهره خواهید برد و در هنگام عقد قرارداد با وکیل خواسته‌ها و توقعات خود را به خوبی بر اساس وظایف وکیل مشخص خواهید کرد و این موضوع در ادامه پرونده به شما کمک می‌کند تا بهترین نتیجه را کسب بفرمایید. در ادامه لیستی از مهم‌ترین وظایف وکیل ایرانی در امارات را برای شما تهیه کرده‌ایم که امیدواریم برای شما مفید واقع شود و از آن به خوبی بهره ببرید.

وظایف وکیل در امارات عبارت‌اند از:

  • بررسی کامل بخش‌های مختلف پرونده
  • کسب اطلاعات جامع و کاربردی در مورد پرونده از روش‌های مختلف
  • برگزاری جلسات مشاوره برای دادن مشاوره به موکلش
  • بررسی و کسب نتایج مهم در زمینه دفاع از موکلش
  • پیگیری پرونده برای جمع‌آوری مستندات و دلیل‌های مناسب برای ارائه در جلسه دادگاه
  • پیگیری منظم پرونده
  • حضور در جلسات دادگاه
  • دفاع همه‌جانبه از حق موکلش
  • کسب بهترین نتیجه ممکن برای پرونده
  • و …

بهترین وکیل ایرانی در امارات

نیاز است تا برای کسب نتیجه در پرونده‌های پیچیده حقوقی، کیفری از بهترین وکیل ایرانی در امارات بهره‌مند شوید. چنین وکیلی در کار خود دارای تجربه کافی است و از این رو می‌تواند تا به بهترین شکل ممکن پرونده شما را مدیریت کند و آن را به نتیجه برساند و باعث خواهد شد تا درگیری ذهنی زیادی بابت پیشرفت پرونده نداشته باشید، زیرا ایشان به خوبی و با تکیه بر تجارب و دانش خود می‌داند باید چگونه پرونده را پیش ببرد تا در سریع‌ترین زمان بتواند آن را به نتیجه برساند. یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین وکیل در امارات این است که خود را در قبال موکلش مسئول و رازدار می‌داند، در واقع در طی پیشرفت پرونده‌ها در جریان دادگاه‌ها در برخی از مواقع موکل بنا به نیاز وکیل برخی از راز‌ها و اسرار خود را در اختیار او قرار می‌دهد، در چنین شرایطی وکیل به خوبی می‌داند باید چگونه از این راز‌ها مراقبت کند تا آسیبی به موکلش وارد نشود.

راه‌های ارتباطی با وکیل در امارات متحده عربی چیست؟

امروزه با گسترش فناوری و تکنولوژی‌های ارتباطی مانند گذشته دیگر نیاز نیست تا برای دسترسی به وکیل مدنظرتان حتماً به صورت حضوری به دفتر او بروید، بلکه می‌توانید با استفاده از راه‌های مجازی و یا برقراری تماس با وکیل امارات با او در ارتباط باشید. شما می‌توانید با استفاده از شماره ۰۹۱۵۳۸۲۹۲۵۲ با او تماس بگیرید تا شما را برای بررسی بیشتر پرونده‌تان راهنمایی کند. همچنین با استفاده از راه‌های ارتباطی مجازی و یا تلفنی می‌توانید از وکیل در امارات مدنظرتان مشاوره دریافت نمایید تا بتوانید درک بیشتری نسبت به پرونده خود پیدا کنید و با کمک‌های او نتیجه پرونده را بهتر کنید. علاوه بر این، مواردی مانند صفحات مجازی برای مشاوره حقوقی انلاین، پیام با استفاده از پیام‌رسان‌های مختلف، سایت و … مواردی هستند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها با وکیل موردنظرتان در تمام شهرهای امارات متحده عربی در ارتباط باشید.

 

راه‌های ارتباطی با وکیل در امارات متحده عربی
Ways to contact a lawyer in the United Arab Emirates

 

خلاصه مطلب

به پایان یکی دیگر از مقالات سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش رسیدیم و امیدواریم که مطالب بیان شده در این نوشته برای شما مفید بوده باشد و بتوانید به خوبی از آن‌ها برای کسب بهترین نتیجه‌ها برای پرونده‌تان اقدام کنید. تیم حرفه‌ای ما به شما کمک می‌کند تا با درک درست‌تر و همچنین تسلط بیشتر پرونده خود را به نتیجه برسانید. در صورتی که در مورد مباحث مقاله و یا موارد مرتبط با آن سؤال دارید و پاسخ خود را هنوز دریافت نکرده‌اید، می‌توانید آن را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید تا در سریع‌ترین زمان پاسخ شما همراهان عزیز را بدهیم. همچنین می‌توانید برای دریافت مشاوره اختصاصی با شماره تماس ۰۹۱۵۳۸۲۹۲۵۲ با ما در ارتباط باشید.

مشاوره

تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهندس جلالی
1402-02-11 11:37

بهترین وکیل ایرانی در امارات که مسلط هستند و کار درست
دوستان به هر کسی اعتماد نکنید

جعفری
1402-05-31 18:54

آقای میر یک با سواد واقعی هست در امارات
تخصص اصلی ایشان که‌کار ما بود تجارت بین‌ المل‌ هست
به هیچ وجه به غیر وکیل دارای پروانه وکالت ایرانی اعتماد نکنید
هر کی تو‌ امارات گفت وکیلم‌ دروغه
سر من خیلی کلاه‌ گذاشتند
آخر آقای میر حل کرد کار منو

دکتر صادقی تهران کلینک‌ دندان پزشکی
1402-06-03 11:19

سلام و احترام ۴ سال پیش یک دلالی ازم پول گرفت و ادعا داشت وکیل مهاجرت هست و تو اینستاگرام‌ پیداش کردم خیلی هم ادعا داشت ، من رفتم دبی‌ دیگه جواب منو نداد
تو هتل یک نفری اقای میر رو بهم معرفی کرد منم زنگ زدم به ایشون جریان رو گفتم
با فشاری که اقای میر به اون شخص آورد پولم‌ رو برگشت داد دو روز بعد
بعد خود ایشون با اجرت‌ نا چیز نسبت به بقیه چند روزه کارم‌ رو انجام دادند حتی دید دستم خالی اون موقعه‌ هیچی ازم نگرفت گفتن فعلا برید ایران بعدا
اینو گفتم که تو امارات به ایرانی و اماراتی‌‌ اصلا اعتماد نکنید
تو‌ این کشور غریب آقای میر خیلی کمکم کرد
از اون به بعد هر جا گیر کردم به ایشون زنگ زدم‌
و به هر کی هم معرفی کردم زنگ زد تشکر کرد ازم
بر حسب وظیفه دیدم اسم ایشون تو این سایت هست خواستم تشکر کنم ❤️

مشاوره
تلفن تماس :
شبکه های اجتماعی :
جدیدترین مقالات

مشاوره تخصصی حقوقی

در دعاوی حقوقی ، کیفری ، ملکی ، تجاری ، ایرانیان خارج کشور و خانواده