Rate this post

وکیل روابط نامشروع

همان طور که می دانید در اطراف ما افرادی وجود دارد که ممکن است مرتکب روابط نامشروع شوند. روابط نامشروع شامل هر گونه رابطه جنسی افرادی است که هیچ گونه عقد و نکاحی بین آن ها وجود ندارد. از این رو افراد اگر مرتکب روابط نامشروع می ‌شوند بهتر است که در مورد همه مجازات و قوانین آن اطلاعات کامل داشته باشند. وکیل روابط نامشروع قبل از ازدواج کمک می کند که اطلاعاتی را تحت عنوان روابط نامشروع به شما ارائه دهد که هنگامی که شما بعد از ازدواج در چنین شرایطی قرار گرفتید چگونه عمل کنید. در چنین مواردی افراد بسیار سریع و هیجان زده و هراسان تصمیم می گیرند در واقع این کار در عرف جامعه غیر قابل قبول و بر اساس دین اسلام کاملا حرام است بنابراین طبیعی است که مجازاتی در پی داشته باشد. برای اطلاعات بیش تر در این زمینه توصیه می‌ کنیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

وکیل روابط نامشروع 1ضرورت استفاده از وکیل روابط نامشروع

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که آیا واقعاً استفاده از وکیل روابط نامشروع لازم است؟ امروز در خدمتتان هستیم تا در مورد ضرورت استفاده از وکیل روابط نامشروع صحبت کنیم زیرا ممکن است این روابط نامشروع در هر مکان و هر زمانی اتفاق بیفتد به همین خاطر وجود یک وکیل کیفری برای دادن راهنمایی‌ ها و توصیه ها بسیار مفید است. قطعاً شما عزیزان از تمام قوانین و مقررات مجازات روابط نامشروع با خبر نیستید از این رو در این زمینه وکیل روابط نامشروع و متخصص پایه یک دادگستری بهتر از هر کسی می‌ تواند تمام جزئیات این مسائل را از جمله چگونگی تنظیم شکایت و دفاعیه و هم چنین مجازات جرم روابط نامشروع عنوان کند. پس تا قبل از اینکه دیر شود حتماً وکیل مناسبی را انتخاب نمایید.

وکیل روابط نامشروع 2مشاوره حقوقی وکیل روابط نامشروع

خوشبختانه کشور دارای وکیل و مشاوران حقوقی بسیار مجرب و تحصیل کرده است که می‌تواند افراد را در این زمینه یاری کنند. در تمام جلسات مشاوره حقوقی وکیل روابط نامشروع می تواند مشاوره و راهنمایی های لازم را به شما بدهد از این موضوع گذشته وکیل آن روابط نامشروع در تخصص های متفاوتی فعالیت می‌ کنند که آن ها را به صورت زیر برای تان دسته ‌بندی نموده ایم:

درخوااست مشاورهه

  • وکیل روابط نامشروع در فضای مجازی
  • وکیل روابط نامشروع در محیط کار

زیرا روابط نامشروع در در محیط کار و یا حتی فضای مجازی هم ممکن است صورت گیرد از این رو بهتر است با متخصصینی که در این زمینه تجربه دارند مشورت کنید.

وکیل روابط نامشروع 2مدارک لازم برای اثبات وکیل روابط نامشروع

زمانی که برای داشتن وکیل جهت شکایت در زمینه روابط نامشروع مراجعه می کنید باید حتماً مدارکی را به همراه داشته باشید تا بتوانید وکالتی برای پیگیری روند پرونده و هم چنین شکایت به وکیل خود بدهید. وکیل دادگستری روابط نامشروع از دیگر وکیلانی است که با دریافت امضا و اثر انگشت و هم چنین مدارک شناسایی شما و دادن وکالت تموم شکایات شما در حیطه روابط نامشروع را دنبال می کند. شاید برایتان سوال پیش آید که وکیل روابط نامشروع چه کمکی می کند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که شما را در مجازاتی که قرار است توسط قاضی تصویب شود آگاه می کند. هم چنین با اجازه شما تمامی مراحل پرونده را پیگیری و از شکایت شما دفاعیه تنظیم می کند و در برابر قاضی پرونده ارائه می دهد.

وکیل روابط نامشروع 2شرایط شکایت از جرم روابط نامشروع

حتماً این موضوع را می دانید که برای شکایت کردن از روابط نامشروع نمی ‌توان همین طور بی گدار به آب زد و بلافاصله برای شکایت اقدام نمود. البته که نباید در برابر چنین جرمی سکوت کرد اما قطعاً شرایط شکایت از جرم روابط نامشروع دارای قوانین و مقررات خاصی است. زمانی که شما برای شکایت اقدام کنید باید حتماً مدارکی را همراه خود داشته باشید. این مدارک شامل کارت ملی یا همان کارت شناسایی و شناسنامه می شود که در ادامه روند پرونده باید حتماً اسنادی را جهت اثبات جرم به همراه داشته باشید که همه اینها را بهتر است به بهترین و متخصص ترین وکیل روابط نامشروع ارائه دهید تا به بهترین صورت پرونده شما را در دادگاه پیش ببرد. قطعاً در این میان نقش وکیل حرفه ای روابط نامشروع بسیار حائز اهمیت است.

وکیل روابط نامشروع 2جرم رابطه نامشروع

همان طور که خدمت تان گفته شد رابطه نامشروع جرم است و در دین مبین اسلام کاری حرام و قطعاً گناه می باشد. از این‌ رو قوانین و مقررات کشور ایران که بر اساس دین مبین اسلام وضع شده است به‌ طور کلی روابط نامشروع را جرم دانسته و برای آن مجازات در نظر می‌ گیرد. از این رو افرادی که در زندگی زناشویی یکی از طرفین علیه روابط نامشروع قرار می گیرد طرف دیگر ممکن است به فکر طلاق و جدایی باشد بنابراین قطعاً صحبت درباره روابط نامشروع و مهریه به میان می آید. بنابراین ارتباط رابطه نامشروع با حق طلاق بسیار خودنمایی می کند زیرا ممکن است قاضی پرونده بنا به دلایل و اسناد و مدارک حق طلاق رو به فردی می دهد که طرف مقابل به او خیانت کرده و علیه او روابط نامشروع انجام داده است. اگر درگیر پرونده طلاق هستید می توانید از وکیل طلاق کمک گرفته و روند پرونده خود را تسریع ببخشید.

وکیل روابط نامشروع 2نکاتی در مورد پرونده روابط نامشروع

روابط نامشروعی که در اطرافیان ما پیش می آید قطعاً دارای جرم هستند از اینرو شکایتی که انجام می شود پرونده به جریان می افتد و روند قانونی خود را طی می ‌کند اما نکاتی در مورد پرونده روابط نامشروع وجود دارد آن هم مربوط به وکیل و اثبات جرم است اگر شما وکیلی کاملا حرفه ای و با تجربه داشته باشید می‌تواند به راحتی این جرم را اثبات نموده و پرونده شکایت شما را پیروز دادگاه نماید.

درخوااست مشاورههقطعاً در این میان به سوالات متداول در مورد روابط نامشروع را به شما پاسخ خواهد داد و اجازه پنهان ماندن و یا سر بسته ماندن هیچ موضوع را نمی دهد. بنابراین پرونده روابط نامشروع پرونده های کوچک و ساده نیست و جزئیات بسیار زیادی دارد که خوانده و خواهان و هم چنین وکیل پرونده نقش بسیار مهمی در آن دارند.

تفاوت جرم رابطه نامشروع با جرم زنا چیست؟

ممکن تمامی شما عزیزان رابطه نامشروع را با جرم زنا یکی بدانید و باید بگویم که یکی از تفاوت هایی که رابطه زنا با رابطه نامشروع دارد این است که جرم زنا فقط مختص افرادی است که در رابطه زناشویی قرار دارند و متأهل هستند یعنی زن و مرد متاهل وارد رابطه جنسی با فرد دیگر می شود در این صورت زنا صورت گرفته و مجازاتی در پی خواهد داشت. (برای پرونده های مربوط به زنا از وکیل متخصص زنا و لواط مشاوره بگیرید) اما رابطه نامشروع مختص به افراد مجرد است که با افرادی دیگر بدون هیچ گونه عقد و یا نکاح ارتباط جنسی برقرار می کنند. البته که در این میان انواع روابط نامشروع هم بحث برانگیز است. برای مثال روابط نامشروع ممکن است در فضای مجازی صورت گیرد بدون هیچ گونه تماس جسمی که ممکن است دختر و پسر با هم مشغول به صحبت در موارد نا مربوط شوند.

وکیل روابط نامشروع 2وکیل رابطه نامشروع و اثر اثبات آن در نفقه زن

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که آیا زنی که به او خیانت شده پس از جدایی می تواند نفقه دریافت کند؟ یا اصلاً وکیل رابطه نامشروع و اثر اثبات آن در نفقه زن چیست. در پاسخ به این سوال باید گفت اگر وکیلی با تجربه و کاربلد را انتخاب کنید قطعا می ‌تواند اثر مثبتی بر روی چنین پرونده داشته باشد به طوری که حقوق زن شامل نفقه و مهریه را به طور کامل از فردی که دچار خطا و اشتباه روابط نامشروع شده بگیرد. علاوه بر آن وکیل رابطه نامشروع و اثر اسپارتان در حق حضانت نیز کاملاً شفاف و قابل مشاهده می باشد. به طوری که وکیل بسیار خوب می تواند حق حضانت فرزند را به طرفی که بی گناه است و علیه او روابط نامشروع انجام شده بدهد و به کمک دادگاه حق حضانت را از فردی که رابطه نامشروع انجام داده به طور کلی بگیرد. بنابراین اثر وکیل در رابطه نامشروع کاملاً مشهود و تاثیرگذار است.

درخوااست مشاورهه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح وسازش

آدرس دفاتر

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد1

تلفن همراه: 09155446429

خط ثابت دفتر: 05146224091

جستوجوی سریع

اخرین مقالات

خدمات ما

درباره ما

 برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح وسازش

آدرس دفاتر

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد1

تلفن همراه: 09155446429

خط ثابت دفتر: 05146224091

خدمات ما

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های حقوقی شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x