وکیل در مشهد

هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی به سبکی جدید و نوین اعم از

  • مشاوره حقوقی
  • تنظیم دادخواست و شکواییه
  • تنظیم لوایح حقوقی
  • قبول وکالت در انواع موارد

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج سال در شهر مشهد فعالیت مستمر داشته است.

وکیل طلاق در مشهد

طلاق یک تصمیم بزرگ و مهم است که یک شخص می تواند در طول زندگی خویش بگیرد، طلاق باعث پایان یافتن زندگی مشترک می شود. برای گرفتن طلاق شما ابتدا باید اطلاعات کافی را در این باره داشته باشید، گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر مشهد در پرونده های طلاق پنج سال سابقه فعالیت دارد.

اهمیت طلاق

طلاق یکی از بزرگترین و مهم ترین تصمیم های زندگی یک فرد است، طلاق باعث پایان زندگی مشترک بین دو زوج می شود. طلاق آثار و پیامد های زیادی دارد، برای طلاق باید اطلاعات جامعی از آن داشت، هیچ یک از ما بر تمام قوانین و تبصره های قانونی تسلط کامل نداریم و به یک فرد با دانش نیاز داریم. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر مشهد در زمینه طلاق پنج سال سابقه فعالیت دارد.

طلاق چیست

در ابتدا برای این که نسبت به موضوع تسلط بیشتری داشته باشید طلاق را برایتان به زبان ساده توضیح می دهم. از لحاظ لغوی طلاق به معنی رها شدن می باشد. هر ازدواج و زندگی مشترکی ممکن است روزی پایان یابد. به همین جهت در قانون و نهاد طلاق پیش بینی شده است. تا زن و مرد بتوانند به صورت شرعی و قانونی به زندگی مشترک و ازدواج خود پایان دهند. لازم است بدانید که طلاق هم مانند دیگر کار های حقوقی آثار و پیامد هایی دارد که در ادامه برای شما درباره آن ها بیشتر توضیح می دهیم. طلاق در فقه و قانون یکی از حقوق مرد به حساب می آید اما بر اساس قوانین امروزی زن هم می تواند از دادگاه درخواست طلاق کند. همچنین زن و مرد می توانند بر روی انجام طلاق توافق کنند و طلاق توافقی را انجام دهند. زوجین برای طلاق باید یک سری تشریفات و مراحل اداری و قانونی را پشت سر بگذارند و سپس دادگاه حکم طلاق را صادر می کند. برای درخواست طلاق بهتر است که به یک وکیل حرفه ای طلاق در مشهد مراجعه کنید.

نکاتی که باید درباره طلاق دانست

یکی از مهم ترین و پر تعداد ترین پرونده های حقوقی در دادگاه های سطح کشور پرونده های طلاق می باشد. متاسفانه در طی سال های اخیر آمار طلاق در کشور ما به شدت افزایش داشته است و روندی صعودی به خود گرفته است. در چنین شرایطی اگر قصد درخواست طلاق از همسر خود را دارید وکیل طلاق خبره در مشهد می تواند به شما کمک زیادی کند. بر اساس آمار به دست آمده یکی از مهم ترین و اصلی ترین مشکلاتی که باعث طلاق زوجین می شود مشکلات زناشویی می باشد. برای انجام مراحل طلاق مشاور حقوقی طلاق در مشهد می تواند به شما کمک زیادی کند. چون پرونده های طلاق زیادی به دلیل عدم آگاهی زوجین به مشکل می خورد و دچار اختلال می شود از همین رو مشاور حقوقی طلاق خوب در مشهد می تواند اطلاعات کاملی را به شما بدهد.

مراحل طلاق و نحوه گرفتن طلاق

با توجه به تعاریفی که از طلاق به شما ارائه دادیم حال شما آمادگی این را دارید که با مراحل طلاق آشنا شوید. طلاق تنها مخصوص مرد نیست و زن هم می تواند درخواست طلاق دهد.

طلاق از طرف مرد: مراحل این نوع طلاق این گونه است که کرد خواهان طلاق می باشد و باید در سامانه طلاق ثبت نام نماید و سپس بعد از رفتن به جلسات مشاوره ماقبل طلاق و گرفتن گواهی عدم انصراف و عدم رجوع از طلاق در یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی دادخواست طلاق را تنظیم کند. مرد برای طلاق دادن زن نیاز به دلیل خاصی ندارد و می تواند با پرداخت مهریه توافقی زن را طلاق دهد.  داشتن یک وکیل طلاق با سابقه در مشهد می تواند باعث تسریع مراحل طلاق شود.

طلاق به درخواست زن: مراحل طلاق به درخواست زن این گونه است که زن باید مانند مرد در سامانه ثبت طلاق ثبت نام کند و بعد از شرکت در جلسات مشاوره ماقبل از طلاق  شرکت کند و پس از دریافت گواهی عدم انصراف از طلاق به یکی از دفاتر رسمی خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کند و درخواست صدور طلاق را تنظیم کند. درخواست طلاق از طرف زن سخت تر است و در نتیجه حضور وکیل طلاق متخصص در مشهد می تواند به زن کمک زیادی کند.

وکیل طلاق کیست

وکیل طلاق کسی است که در رشته حقوق تحصیل کرده است و مدرک معتبر دارد و در آزمون وکالت قبول شده است. وکیل طلاق تحصیل کرده در مشهد می تواند در تمام مسائل حقوقی خانواده به شما کمک کند. شما می توانید با مراجعه به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش یک وکیل طلاق خانواده در مشهد استخدام کنید و مراحل طلاق را به آسانی انجام دهید.  اهمیت داشتن وکیل طلاق آن جایی مشخص می شود که پرونده های طلاق بسیار پیچیده هستند. برای استفاده از بهترین مشاور حقوقی طلاق در مشهد به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید و از خدمات مشاوره ای تلفنی آنلاین و حضوری این گروه حقوقی استفاده کنید.

انواع طلاق توسط وکیل حرفه ای طلاق در مشهد

  • طلاق توافقی: زمانی که زوج و زوجه هر دو برای طلاق هم عقیده باشند می توانند در خواست طلاق توفقی نمایند؛ اما باید روند تشریفاتی طلاق را طی کنند.
  • طلاق رجعی: طلاق رجعی زمانی است که مرد درمدت عده می توانند به همسر خود رجوع کند و بدون تشریفات دوباره با هم ازدواج کنند.
  • طلاق بائن: طلاق بائن طلاقی است که مرد حق بازگشت ندارد.
  • طلاق از طرف مرد: در قوانین ما مرد حق طلاق دارد و می تواند همسر خود را طلاق بدهد. در گذشته بدین صورت بود که مرد هر وقت که بخواهید می تواند همسر خود را طلاق بدهد؛ اما در قوانین و مقررات در حال حاضر قانون حمایت از خانواده مرد باید دلایل قانع کننده برای طلاق خود به دادگاه ارائه دهد و پس از اثبات ناسازگاری زن حکم طلاق را از دادگاه بگیرد.
  • طلاق از طرف زن: در خواست طلاق از طرف زن در ایران مشکل است لذا حتما به وکیل خوب طلاق در مشهد مراجعه کنید و بخواهید که پرونده ی طلاق شما را بر عهده بگیرد. با وجود اینکه زن حق طلاق ندارد اما می تواند به عنوان شرط ضمن عقد حق طلاق بگیرد و یا برای طلاق موافقت همسر خود را جلب کند. علاوه براین اگر زن در عسر و حرج باشد می تواند درخواست طلاق را تقدیم دادگاه کند. البته اثبات این عسر و حرج بسیار اهمیت دارد که اکیدا توصیه می شود با وکیل باتجربه ی طلاق در این باره مشورت کنید.

وکیل طلاق در مشهد

حضانت فرزندان توسط وکیل تحصیل کرده  طلاق در مشهد

در زمان طلاق موضوع مهمی که مطره می شود و محل نراع زوجین است حضانت فرزندان است. بر طبق قانون حضانت فرزندان تا 7 سالگی با مادر و پس از آن با پدر است. علاوه براین پس از بلوغ فرزندان این خودشان هستند که تصمیم می گیرند با چه کسی زندگی کنند.

طرح دعاوی مهریه توسط وکیل طلاق در مشهد

یکی از مهم ترین دعاوی طلاق مهریه است. مهریه هدیه ای است از جانب مرد به زن که باید عندالمطالبه پرداخت شود. هیچ قانونی نمی تواند زن را از مهریه محروم کند حتی زمانی که برای زن مهریه تعیین نشده باشد بر طبق قانون مهرالمثل برای زن تعیین می شود که براساس عرف است. بعد از عقد زن مالک نصف مهریه می شود و نصف دیگر مهریه بعد از برقراری رابطه ی زناشویی به زن تعلق می گیرد.حتی زمانی که مرد فوت کرده باشد باز هم زن می تواند مهریه ی خود را بگیرد. با وجود اینکه مهریه عند المطالبه است و زن هر وقت بخواهد می تواند مهریه ی خود را بگیرد اما مشکلات مربوط به مهریع معمولا در زمان طلاق زوجین بالا میگیرد و باعث طولانی شدن روند دادگاه می شود که هک برای زوجین و هم برای فرزندان خطر ساز است. احتما در این زمینه با بهترین مشاور حقوقی طلاق در مشهد مشورت کنید و یا پرونده ی خود را به وکیل خبره ی طلاق در مشهد در مشهد بسپارید.

وکیل طلاق در مشهد

پیگیری استرداد جهیزیه توسط وکیل طلاق در مشهد

جهزیه مطابق با رسم و رسومات هر شهری است که توسط زن به خانه ی شوهر برده می شود. اما پس از طلاق زن می تواند جهزیه ای را که به خانه ی همسر برده است باز گرداند اما نکته ی مهم این است که زن تنها می تواند آن مقدار از جهیزیه را که باقی مانده است ببرد و نمی تواند تقاضای نوسازی آن ها را از همسر خود داشته باشد.

وکیل طلاق در مشهد

شناخت وکیل طلاق در مشهد

وکیل طلاق در مشهد باید برقوانین و مقررات مربوط به طلاق و خانواده آشنایی کامل داشته باشد و پرونده های زیادی را در این زمینه با موفقیت به انجام رسانده باشد. وکیل طلاق باید مهارت کلامی بالایی برای دفاع از حقوق موکل خود داشته باشد. بهترین وکیل طلاق در مشهد تمام تلاش خود را به کار میگیرد  تا طلاق بدون حداقل آسیب به افراد درگیر به انجام برسد. برای شناخت وکیل طلاق می توانید به سایت های معتبر مراجعه کنید و یک وکیل رزومه دار طلاق در مشهد برای پیگیری پرونده ی خود انتخاب کنید.

 در صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.
09192329787

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها