وکیل ملکی در تهران

ابن که امروز در حال مطالعه ی مقاله ی وکیل ملکی در تهران هستید یعنی یک مشکل ملکی دارید و از قضا به دنبال یک وکیل خوب در تهران هستید. اگر مایل هستید که بیش تر در رابطه با مسائل ملکی و خصوصیات وکیل خوب ملکی بدانید ما را در این مقاله همراهی کنید.  قبل از این که به سراغ مسائل دیگری برویم باید خدمتتان عرض کنیم که وکیل ملکی کیست و نقش وکیل ملکی در دعاوی مرتبط با املاک چیست. باید به این نکته اشاره کنیم که هر وکیلی می تواند به تمام مسائل ملکی، کیفری، خانواده و غیره بپردازد اما وکیل ملکی در واقع کسی است که بر روی پرونده های ملکی تمرکز دارد و به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت کرده و یک وکیل با سابقه ملکی تبدیل شده است. لازم به ذکر است که یک وکیل خبره ملکی در تهران در چنین مواقعی می داند که چه زمانی و از چه قانون که تبصره ای استفاده کند تا موکل خود را به بهترین نتیجه ممکن برساند. از آن جایی  که نحوه طرح دعاوی خیلی مهم است شما می توانید در چنین مواقعی برای طرح دعاوی خود از مشاوره حقوقی دعاوی ملکی کمک بگیرید و اصولی و حساب شده وارد کار شوید.

وکیل در کرد کوی

درخواست مشاورهه

انواع دعاوی ملکی که توسط یک وکیل ملکی مطرح می گردند

لازم به ذکر است که مسائل ملکی به دو دسته ی حقوقی و کیفری تقسیم می شوند و از مهم ترین انواع دعاوی ملکی که توسط یک وکیل ملکی که در بخش حقوقی مطرح می گردند می توانیم به تنظیم سند رسمی، مطالبه اجرت المثل، مطالبه سر قفلی، خلع ید و غیره اشاره کرد؛ در بخش کیفری نیز می توان به الزام تحویل ملک، تنظیم سند رسمی، اخذ پایان کار، خسارت تاخیر تادیه، فک رهن، مطالبه سر قفلی،  فروش ملک مشاع و غیره اشاره کرد. شایان به ذکر است که یک وکیل مجرب ملکی در تهران در چنین مواقعی که فردی به صورت غیر قانونی ملکی را به یک و یا چند نفر می فروشد در قوم اول یک دادخواست تنظیم می کند و آن را به دادگاه ارائه می دهد و پرونده به اصطلاح به جریان می افتد. از آن جایی که این مسائل از اهمیت بالایی برخوردار هستند بهترین کار این است که به دنبال وکیل حرفه ای ملکی در تهران باشید.  اگر مایل هستید ویژگی های یک وکیل ملکی در تهران را بدانید با ما همراه باشید.

وکیل ملکی در تهران

ویژگی های وکیل درجه یک در تهران چیست

اگر به دنبال یک وکیل خوب ملکی در تهران هستید بهتر است که حتما در انتخاب آن دقت کنید و این کار را با وسواس تمام انجام دهید. از ویژگی های یک وکیل درجه یک ملکی در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • از آن جایی که یکی از وظایف وکیل ملکی لایحه نویسی است او باید در این امر مسلط باشد.
  • از آن جایی که کار وکالت دردسر ها و خستگی های خاص خود را دارد یک وکیل باید صبور باشد.
  • یک وکیل باید از آن بیان عالی برخوردار باشد که به شرح کامل ماجرا بپردازد.
  • تجربه و تخصص کافی
  • علم و دانش لازم را داشته باشد تا بتواند نوع دعوا را تشخیص دهد
  • شناخت کافی و جامع از قوانین
  • نظارت بر اجرای حکم
  • ارائه بهترین دفاعیه ها
  • و غیره

وکیل ملکی در تهران

نقش وکیل ملکی در دعاوی خلع ید چیست

در رابطه با نقش وکیل ملکی در دعاوی خلع ید باید خدمتتان عرض کنیم که این دعوا برای مواقعی است که مالک اموال غیر منقول مثلا خانه را نسبت به فردی که آن را تصرف کرده است و تصرفات آن را اقامه دعوا کند و یک وکیل نیز موظف است که با توجه به قوانین حق موکل خود را بگیرد و اجازه ندهد که حق و حقوق آن پایمال شود. در رابطه با تفاوت تفکیک و افراز در فروش ملک مشاع از دیدگاه وکبل ملکی نیز  باید اضافه کنیم که افراز یعنی این که سهم مشاع یک و یا چند نفر را از یک دیگر جدا کنید . فراز به این معنا است که مال غیر منقولی که یک و یا چند شریک راضی به تقسیم آن نیستند اما تفکیک یعنی ملکی که به چند قطعه زمین با مشخصات معین تبدیل شود و به انواع مشاع و غیر مشاع نیز تعلق می گیرد. پس تفاوت تفکیک و افراز این است که افراز تنها به اموال مشاع مربوط می شود اما تفکیک برای هر دو اموال مشاع و غیر مشاع است. برای مشخص شدن نتیجه ی افراز دادگاه حرف آخر را می زند اما برای تفکیک اداره ی ثبت نتیجه را مشخص می کند. در حین عملیات تفکیک هر کدام از شرکا می توانند اعتراض کنند اما در صورتی که در افراز این گونه نیست و در حین کار کسی نمی تواند اعتراض کند.

نحوه مطالبه اجور معوقه ملک مسکونی با وکیل ملکی

در این بخش به نحوه مطالبه اجور معوقه ملک مسکونی با وکیل ملکی و هم چنین وکیل ملکی در دعاوی سر قفلی می پردازیم و با یک دیگر صحبت می کنیم که وکیل ملکی در تهران چه کمکی به ما می کند؟ قطعا می دانید که با عقد قرارداد مبلغ اجاره ماهانه مشخص و مستاجر نیز موظف به پرداخت آن است اما اگر اجور عقب بیفتد و مستاجر از این کار امتناع کند مالک می تواند به مراجع قضایی رود و دستور تخلیه وکیل ملکی را بگیرد. دقت کنید که اگر جمع اجاره های پرداخت نشده ۲۰ میلیون باشد مسئله در شورای حل اختلاف حل می شود اما اگر بیش تر از آن باشد کار به دادگاه عمومی سپرده می شود و آن وقت است که یک وکیل با تجربه ملکی در تهران می تواند کار را تمام کند.

درخواست مشاورهه

کلام آخر

اگر سوالاتی هم چون چگونه یک وکیل ملکی خوب در تهران پیدا کنیم؟ و یا این که آیا می توان دعاوی ملکی در سایر شهر ها و استان ها را به وکیل ملکی تهران سپرد  در ذهنتان است با مشاور های متخصص ملکی در تهران مشورت کنید تا آن ها زمینه های فعالیت وکیل ملکی در تهران   را برای شما مشخص کنند و پاسخ دهند که یک وکیل ملکی در تهران چه خدماتی به شما ارائه می کند پس همین حالا با آن ها مشورت کنید و به پاسخ سوالات خود برسید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

ادرس دفاتر ما

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 1

تلفن همراه : 09155446429

تلفن ثابت: 05146224091

جستوجوی سریع

مقالات ما

خدمات ما

درباره ما

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

شماره تماس دفتر

تلفن همراه :

تلفن ثابت: 91 40 22 46

جستوجوی سریع

مقالات

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.