هدف گروه وکلای دادورزان صلح و سازش ارائه خدمات حقوقی به سبکی جدید و نوین اعم از:

مشاوره حقوقی

تنظیم دادخواست و شکواییه

تنظیم لوایح حقوقی

قبول وکالت در دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت پنج سال در شهر کنارک فعالیت مستمر داشته است

وکیل مواد مخدر

حجم انبوهی از دعاوی که در دادگاه کیفری مطرح می شوند به دعاوی مرتبط با مواد مخدر اختصاص یافته اند، این موضوع بیشتر به دلیل حجم زیادی از کشت، تولید، قاچاق و فروش مواد مخدر و داروهای روانگردان می باشد.

وکیل در کنارک

پیچیدگی مسائل حقوقی بسیار زیاد است به گونه ای که اگر شما خودتان بخواهید یک پرونده ی حقوقی را دنبال کنید باید هم مسائل حقوقی را کامل بشناسید و هم از روند اداری تنظیم لایحه ی شکایت آگاه باشید. با توجه به اینکه خیلی از ما درمورد مسائل حقوقی یا اصلا آگاهی نداریم و یا علم و اطلاعات ما بسیار اندک و در حد ابتدایی است توصیه می شود پرونده های خود را به یک وکیل کاربلد بسپاریم. در این زمان بحث انتخاب یک وکیل باتجربه در کنارک مطرح می شود و بسیاری از افراد درمانده می شوند از اینکه کدام وکیل را برای پیگیری پرونده خود برگزینند. ما در این مقاله به شما کمک می کنیم که بتوانید یک وکیل متخصص در کنارک برای دنبال نمودن روند دعاوی خود برگزینید. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

وکیل در کنارکدر صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.
09155446429
آدرس : چابهار – بلوار صیاد – تقاطع بلوار قدس مقابل دادگستری(موسی الرضا میر)
مشاوره حقوقی برای مردم شریف شهر چابهار میباشد

 • مشاوره تخصصی حقوقی ، کیفری و خانواده
•  پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی ، کیفری ، خانواده
• بررسی و مطالعه پرونده در محاکم دادگستری و اظهار نظر
•  تنظیم انواع قرارداد صحیح حقوقی مطابق با دعاوی موجود در محاکم
•  تنظیم دادخواست ، شکواییه و لوایح حقوقی

وکالت در دادگاه های تجدید نظر استان سیستان و بلوچستان

موسی الرضا میر شماره پروانه 57828 عضور رسمی مرکز وکلا،کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و کار آموز وکالت

ضرورت مراجعه به وکیل در کنارک

علم حقوق زیر شاخه های فراوانی داردبه گونه ای که هر یک از صاحب نظران این رشته در یک گرایش ویژه به وکالت مشغول هستند چرا که به دلیل پیچیدگی مسائل حقوقی و جزئیات و نکات ظریفی که وجود دارد تسلط و تجربه درچند زیر شاخه بسیار دشوار است. بنابراین با توجه به شاخه ی متنوع علم حقوق و روابط  پیچیده ی مالی و حقوقی افراد، وجود وکیل پایه یگ دادگستری در کنارک لازم وضروری است.وکیل دادگستری در کنارک به شما کمک می کندر سریع ترین و کم هزینه ترین حالت ممکن اختلافات خود را حل کنید و پرونده های قضایی خود را به بهترین نحو به سر انجام برسانید.

وکیل کیفری در کنارک

ممکن است شما برای پیگیری پرونده ی کیفری خود به دنبال وکیل کیفری در کنارک باشید.قبل از هر چیز باید بدانید وکیل کیفری چه کسی است؟ وکیل کیفری به وکیلی گفته می شود در حل مسائل کیفری تخصص و سابقه دارد و می تواند در امور کیفری از موکل خود دفاعیات تخصصی لازم را انجام دهد. وکیل کیفری باید به همه ی موضوعات کیفری اعم از قوانین و مقررات و ماهیت امور کیفری تجربه و آگاهی داشته باشد و پرونده های کیفری متعددی را به سرانجام رسانده است. بر خلاف سایر وکلا همه وکلای کیفری نمی توانند در جلسات رسیدگی همه ی پرونده های خود حاضر شوند، مانند پرونده هایی که در دیوان عالی مورد بحث قرار می گیرند چرا که این پرونده ها تنها توسط وکیل پایه یک دادگستری در کنارک مورد بررسی قرار میگیرند. امور کیفری که توسط وکیل کیفری مورد بررسی قرار می گیرند عبارتند از:قتل، کلاهبرداری، خیانت در امانت، فوت در تصادف، فروش مال غیر، کلاهبرداری،تجاوز به عنف، سند مجعول، سرقت، نزاع، دیه و..

درخواست مشاوره وکیل

وکیل خانواده در کنارک

امروز بحث و نزاع های خانوادگی نسبت به قبل چندین برابر شده است و یکی از مهم ترین دلایل افزایش نزاع ها در خانواده و جمع شدن حجم عظیمی از پرونده های قضایی در دادگاه خانواده عدم آشنایی زوجین از حقوق و تکالیفی است که نسبت به یکدیگر دارند؛ از این رو مشاور حقوقی در کنارک می تواند کمک زیادی به این افراد نمایند که با دخالت یک مشاوره حقوقی و هم چنین در صورت لازم مشاور خانواده دعوا ها قبل از آنکه به دادگاه برسد حل و فصل شود. اگر شما به دنبال وکیل خانواده در کنارک هستید، قبل از هر چیزی مطمئن شوید که وکیل مورد نظر شما در حل مسائل خانواده دارای علم و تجربه ی کافی باشد و بتواند در دادگاه با تخصص و قاطعیت تمام بدون تضییع حقوق دیگری از حق و حقوق ما دفاع کند. وکیل با سابقه ی خانواده در تمام امور مربوط به خانواده مانند حضانت، نفقه، مهریه و… دارای تخصص است.یکی از موضوعاتی که وکیل خانواده باید تخصص و تجربه ی آن را داشته باشد طلاق است. وکیل طلاق در کنارک به زوجین کمک می کند ضمن سنجیدن جوانب و شرایط متعدد بهترین تصمیم را بگیرند و اگر نیاز به جدایی بود بدون تضییع حقوق زوجین جدایی و طلاق انجام شود.

وکیل در کنارکبهترین مشاور حقوقی در کنارک

مشاور حقوقی شخصی است که در مسائل حقوقی با تجربه است و به تمامی قوانین و مقررات حقوقی مربوط به حوزه ی کاری خود تسلط کامل دارد. بهترین مشاور حقوقی در کنارک کسی است که به شما کمک می کند ضمن آگاهی از حق و حقوق خود و طرف مقابل و پیش بینی نتیجه ی شکوائیه، دادخواست خود را تنطیم نمایید. برخی از افراد بدون اطلاع از قوانین حقوقی اقدام به طرح شکایت می کنند که نه تنها به حق و حقوق خود نمی رسند بلکه پیامد های نامطلوبی برای آن ها به بار می آورد. اکیدا توصیه می شود قبل از طرح شکات با مشاور جقوقی مشورت نمایید تا با تخصص و تجربه ی خود شما را به بهترین شکل راهنمایی کند.

وکیل در کنارک چگونه یک وکیل خوب در کنارک پیدا کنیم؟

مسئله ی پیدا کردن یک وکیل خوب از مهم ترین مسائلی است که هنگام تصمیم برای طرح شکایت ذهن افراد را به خود مشغول می دارد. شاید شما هم بپرسید وکیل خوب در کنارک کیست؟یا اینکه بهترین وکلای کنارک چه کسانی هستند؟ برای انتخاب یک وکیل متخصص در کنارک شما باید ویژگی ها و ملاک های انتخاب یک وکیل خوب را بدانید؛ یک از مهم ترین ملاک های وکیل خوب کار کردن و تجربه در حوزه ی تخصصی خود است، به عنوان مثال یک وکیل ملکی در کنارک باید در حل و فصل پرونده های ملکی و قوانین و مقررات مربوط به امور ملکی متخصص و با تجربه باشد. شما با مراجعه به دفتروکلات در کنارک و مشورت با وکیل متخصص  ملکی می توانید در مورد کار با ایشان تصمیم گیری نمایید. ممکن است شما بعد از مراجعه به یک وکیل ترجیح دهید که ایشان برای پیگیری پرونده ی شما مناسب نیستند. یکی از مواردی که می تواند در انتخاب وکیل به شما کمک شایان توجهی نماید مشورت با دوستان و آشنایانی است که به وکیل مراجعه نموده اند چرا که در بسیاری از موارد حل پرونده هایی قضایی در حوزه ی تخصصی یک وکیل بدون تضییع حقوق طرف مقابل ملاکی برای گزینش ایشان است و اینکه می تواند به شما هم کمک کند.

وکیل در کرد کوی

 

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مریم کریم زهی
مریم کریم زهی
7 ساعت قبل

ایشون وکیل پدرم بودند
خوب بودند