وکیل در بیرجند

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با داشتن 5 سال سابقه در امور حقوقی و وکالت خدمات زیر ارائه می کند:

پذیرش پرونده های ملکی، مواد مخدر، حقوقی و کیفری

بررسی و مطالعه پرونده در محاکم دادگستری و اظهار نظر توسط وکلای گروه

نگارش و تنظیم انواع قرارداد، اظهارنامه، دادخواست و شکواییه

وکیل در بیرجند

درباره دعاوی حقوقی چه می دانید؟

دعوا های حقوقی هنگامی مطرح می شود که اشخاص برای گرفتن حق و حقوق خود و برای جبران خسارت ناشی از نقض این حقوق به دادگاه ها مراجعه می کنند.  گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر بیرجند در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری به مدت پنج سال سابقه فعالیت دارد.

وکیل در بیرجند

شهر بیرجند یکی از شهر های بزرگ کشور است که روزانه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده زیادی در این شهر به وجود می آید، این دعاوی غیر قابل پیشگیری می باشند، اما می توان با استفاده از روش هایی از پیامد های زیان بار آن ها جلوگیری کرد.

نحوه نوشتن دادخواست حقوقی

برای نوشتن یا تنظیم دادخواست حقوقی باید مجموعه ای از نکات حقوقی باید رعایت شود تا دادخواست مربوطه بدون مشکل به مرجع قضایی ارجاع شده و نسبت به موضوع خواسته رای صادر گردد. بسیار دیده می‌شود، بسیاری از افراد در نوشتن دادخواست عجله می‌کنند و یا از مشاوره حقوقی فرد با تجربه استفاده نمی‌کنند. همین امر باعث می‌شود، تعداد زیادی از دادخواست ها در همان جلسه اول رسیدگی با صدور قرار رد دعوی مواجه می‌شود. بنابراین، نحوه نوشتن دادخواست حقوقی بسیار مهم است.

وکیل مواد مخدر در بیرجند

اگر شما به جریان پرونده های مواد مخدر دقت کنید در می یابید که برخی از متهمان اطلاعات کافی را از جریان قانونی کار خود نداشته اند و همین باعث شده است مجرم شناخته شوند. اگر در دعاوی مواد مخدر اطلاعات کافی نداشته باشید شکت خواهید خورد.

وکیل در بیرجندوکیل خانواده در شهر بیرجند

گاهی از مواقع اختلاف هایی بین اعضای خانواده موجب می شود که کار به دادگاه کشیده شود. وکیل خانواده در بیرجند به شما کمک می‌ کند تا مشکلات پیش آمده با حداقل درگیری تمام شود.  از آن جایی که بحث خانواده با همه چیز فرق می کند شما نمی توانید بی گدار به آب بزنید و قبل از این که کاری کنید باید با یک مشاور حقوقی صحبت کنید و از او مشورت بخواهید.

وکیل در بیرجند

وکیل کیفری

شایان ذکر است که پرتعداد ترین مراجعه به دادگاه ها و دادسرا ها برای مسائل کیفری می باشد. جرم های کیفری شامل سرقت، تجاوز، قتل، غارت و جرم های این چنینی است. در رابطه با وظیفه وکیل کیفری باید خدمتتان عرض کنیم وکیل در جلسات دادگاه حاضر می شود و دعوی موکل خود را به اثبات می رساند. از آن جایی که اگر بی گناهی فرد ثابت نشود فرد به زندان و یا پرداخت جریمه محکوم می شود باید در  دعاوی بسیار دقت عمل به خرج دهید.

وکیل در بیرجندوکیل طلاق در بیرجند

شایان ذکر است که طلاق شکل های مختلفی دارد. برخی افراد ترجیح می دهند که به صورت توافقی از یک دیگر جدا شوند و یا این که به دلایلی مجبور به طلاق غیابی می شوند.  باید خدمتتان عرض کنیم که هر کدام  از این شکل های طلاق مراحل گوناگونی دارد که وکیل طلاق در بیرجند تمام این مراحل را برای شما شرح می دهد.

وکیل در بیرجند

شکوائیه حقوقی

شکوائیه کیفری درخواستی است که به موجب آن شخص و یا گروهی از اشخاص که از وقوع یک عمل مجرمانه آسیب دیده‌اند، از مرجع قضایی صالح می‌خواهند که ضمن جبران خسارات ناشی از عمل مجرمانه توسط فرد خاطی مجازات مربوط به خود جرم در حق فرد مجرم اعمال شود. فرد تنظیم کننده شکوائیه شاکی و فرد مقابل دعوی کیفری، مشتکی عنه نامیده می‌شود.

وکیل در بیرجندوکیل ملکی در بیرجند

وکیل ملکی کسی است که در حوزه ی دعاوی ملکی تخصص دارد و از تمامی قوانین و مقررات مربوط به امور ملکی آگاهی کامل دارد. دعاوی ملکی آن دسته از دعاوی هستند که به ارتباط انسان و تاموال غیر منقول می پردازند. از جمله  دعاوی ملکی مهمی که وجود دارد می توان به تنظیم سند رسمی، اخذ گواهی پایان کار، جعل سند، تصرف عدوانی، تقسیم و افراز امکلاک مشاع تا دعاوی کیفری مثل فروش مال غیر و.. اشاره نمود.

 در صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.
09192329787

وکیل در کرد کوی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها