وکلا در ایران

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با داشتن 5 سال سابقه در امور حقوقی و وکالت خدمات زیر ارائه می کند:

پذیرش پرونده های ملکی، مواد مخدر، حقوقی و کیفری

بررسی و مطالعه پرونده در محاکم دادگستری و اظهار نظر توسط وکلای گروه

نگارش و تنظیم انواع قرارداد، اظهارنامه، دادخواست و شکواییه

شماره وکیل در مشهد

آدرس : بیرجند – مقابل اداره کل دادگستری 

 

وکیل در بیرجند

شهر بیرجند یکی از شهر های بزرگ کشور است که روزانه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده زیادی در این شهر به وجود می آید، این دعاوی غیر قابل پیشگیری می باشند، اما می توان با استفاده از روش هایی از پیامد های زیان بار آن ها جلوگیری کرد.

بهترین وکلای بیرجند

در تعریف بهترین وکلای بیرجند باید گفت بهترین وکیل در بیرجند فردی متخصص و با تجربه است که در دفاع از موکلان خود از بهترین قوانین حقوقی و بهترین رویکرد های دفاعی استفاده می‌ کند. چنین وکیلی، فردی راز دار و امانت ‌دار و صادق است و در جریان دادرسی پرونده موکلان خود، آن‌ ها را در جریان روند پیشرفت پرونده قرار می ‌دهد. بهترین وکلای بیرجند از مهارت تحلیل مسائل به خوبی برخوردار هستند و در طی جلسات مشاوره با موکلان خود ابتدا به تحلیل پرونده و سپس به کشف حقایق آن می‌پردازند. چنین وکلایی از قدرت کلام خوبی برخوردارند و با استفاده از مهارت اجتماعی خود به خوبی با موکلان و دیگر همکارانشان ارتباط برقرار می‌کنند. بهترین وکیل حقوقی یا کیفری در بیرجند، مشاور حقوقی خوبی نیز هست.

وکیل پایه یک دادگستری بیرجند

وکیل پایه یک دادگستری بیرجند، وکیل حقوقی یا کیفری متخصص است که بعد از دریافت پروانه وکالت و گذراندن دوره کارآموزی توانایی وکالت بر روی پرونده‌های حقوقی یا کیفری مربوط به حوزه کاری خود را پیدا می‌کند. چنین وکیلی موظف است در طی جلسات مشاوره به تحلیل پرونده موکلان خود پرداخته و در طی تحقیق و جست ‌و جو به دنبال دریافت بهترین مدارک اثبات دعوا برای مستندسازی بر روی پرونده آن‌ها باشد. وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند با قدرت کلام بالا و فن بیان خوبی که دارد مبتنی بر مهارت روش شناسی از بهترین قوانین و مقررات حقوقی کشور برای دفاع از پرونده‌های موکلان خود در لوایح دفاعیه و در جلسات دادگاه آن‌ها استفاده می‌کند و از هیچ فرصتی برای وصول حق موکلان خود، اثبات بی‌گناهی آن‌ها یا دریافت تخفیف در مجازاتشان دریغ نمی‌کند. لازم است بدانید چنین وکیلی علاوه بر تخصص و تسلط بر دفاع از موکلان خود در جلسات دادگاه، توانایی ارائه مشاوره حقوقی به آن‌ها را نیز دارد.

وکیل در بیرجند

درباره دعاوی حقوقی چه می دانید؟

دعوا های حقوقی هنگامی مطرح می شود که اشخاص برای گرفتن حق و حقوق خود و برای جبران خسارت ناشی از نقض این حقوق به دادگاه ها مراجعه می کنند.  گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر بیرجند در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری به مدت پنج سال سابقه فعالیت دارد.

دعاوی مواد مخدر در بیرجند

اگر شما به جریان پرونده های مواد مخدر دقت کنید در می یابید که برخی از متهمان اطلاعات کافی را از جریان قانونی کار خود نداشته اند و همین باعث شده است مجرم شناخته شوند. اگر در دعاوی مواد مخدر اطلاعات کافی نداشته باشید شکست خواهید خورد پس بهترین کار مشورت با وکیل مواد مخدر است.

وکیل در بیرجنددعاوی خانواده در شهر بیرجند

گاهی از مواقع اختلاف هایی بین اعضای خانواده موجب می شود که کار به دادگاه کشیده شود. وکیل خانواده در بیرجند به شما کمک می‌ کند تا مشکلات پیش آمده با حداقل درگیری تمام شود.  از آن جایی که بحث خانواده با همه چیز فرق می کند شما نمی توانید بی گدار به آب بزنید و قبل از این که کاری کنید باید با یک مشاور حقوقی صحبت کنید و از او مشورت بخواهید.

بهترین وکیل خانواده در بیرجند

دعاوی خانوادگی از جمله دعاوی حقوقی هستند که در صلاحیت بررسی دادگاه‌های خانوادگی و وکلای خانواده قرار می‌گیرند. بهترین وکیل خانواده در بیرجند فردی است که با تمامی دعاوی خانوادگی از جمله طلاق، مطالبه مهریه و نفقه و استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، قیومیت، انحصار وراثت و غیره آشنایی دارد و با استفاده از بهترین قوانین و مقررات حقوقی به دنبال دفاع از حق موکلان خود در دعاوی خانوادگی است. یک وکیل خانواده خوب در بیرجند با استفاده از قلم خود به تنظیم بهترین دادخواست‌های حقوقی برای موکلان خود می‌پردازد و در تمامی جلسات دادگاه پرونده‌های موکلان خود حضور پیدا می‌کند و به دفاع از موکلانش در کرسی وکالت در محضر قاضی می‌نشیند. لازم است بدانید وکیل خانواده ضمن وکالت باید به بهترین نحو ممکن به موکلان خود مشاوره دهد و در این راستا لازم است بر اصول اولیه روانشناسی و شخصیت شناسی نیز تسط داشته باشد. وی باید فردی امین و رازدار باشد و با صداقت در تمامی مراحل دادرسی پرونده موکلان خود را در جریان پیشرفت آن قرار دهد.

وکیل در بیرجند

دعاوی کیفری

شایان ذکر است که پرتعداد ترین مراجعه به دادگاه ها و دادسرا ها برای مسائل کیفری می باشد. جرم های کیفری شامل سرقت، تجاوز، قتل، غارت و جرم های این چنینی است. در رابطه با وظیفه وکیل کیفری باید خدمتتان عرض کنیم وکیل در جلسات دادگاه حاضر می شود و دعوی موکل خود را به اثبات می رساند. از آن جایی که اگر بی گناهی فرد ثابت نشود فرد به زندان و یا پرداخت جریمه محکوم می شود باید در  دعاوی بسیار دقت عمل به خرج دهید.

وکیل در بیرجنددعاوی طلاق در بیرجند

شایان ذکر است که طلاق شکل های مختلفی دارد. برخی افراد ترجیح می دهند که به صورت توافقی از یک دیگر جدا شوند و یا این که به دلایلی مجبور به طلاق غیابی می شوند.  باید خدمتتان عرض کنیم که هر کدام  از این شکل های طلاق مراحل گوناگونی دارد که وکیل طلاق تمام این مراحل را برای شما شرح می دهد.

وکیل مواد مخدر بیرجند

دعاوی مواد مخدر به دلیل موقعیت جغرافیایی ایران و شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه در تمامی شهر های کشورمان گسترش پیدا کرده است از این رو لازم بدانید دعاوی مواد مخدر از جمله تولید و توزیع و خرید و فروش مواد مخدر، استعمال، صادرات و واردات، قاچاق و ترانزیت، انبار کردن یا مخفی کردن مواد مخدر و روانگردان‌های صنعتی همه جزو دعاوی کیفری هستند که در صلاحیت بررسی دادگاه‌های انقلاب و شامل مجازات‌های از پیش تعیین شده‌ای می‌شوند. وکیل مواد مخدر در بیرجند فردی است که در افزایش سرعت روند دادرسی پرونده‌ های مواد مخدر تاثیر بسزایی دارد زیرا با استفاده از علم و تخصص خود به خوبی می‌تواند بهترین ادله و مدارک موجود در پرونده را برای آشکارسازی حقایق پشت پرونده در محضر قاضی جمع‌آوری کند و به بهترین نحو ممکن از موکلان خود دفاع کرده و به دنبال دریافت تخفیف در مجازات آن‌ها و همچنین تقلیل جرمشان باشد.

وکیل در بیرجنددعاوی ملکی در بیرجند

وکیل ملکی کسی است که در حوزه ی دعاوی ملکی تخصص دارد و از تمامی قوانین و مقررات مربوط به امور ملکی آگاهی کامل دارد. دعاوی ملکی آن دسته از دعاوی هستند که به ارتباط انسان و تاموال غیر منقول می پردازند. از جمله  دعاوی ملکی مهمی که وجود دارد می توان به تنظیم سند رسمی، اخذ گواهی پایان کار، جعل سند، تصرف عدوانی، تقسیم و افراز امکلاک مشاع تا دعاوی کیفری مثل فروش مال غیر و.. اشاره نمود.

وکیل زن بیرجند

وکیل زن بیرجند، وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند است که بعد از تحصیلات حقوقی با دریافت پروانه وکالت به وکالت و دفاع از پرونده‌ها حقوقی و کیفری موکلان خود پرداخته است. چنین وکیلی به اندازره یک وکیل مرد در بیرجند از علم و توانایی وکالت برخوردار است و بسته به نظر موکلان خود مورد استقبال آن ‌ها برای دفاع از پرونده ‌های حقوقی و کیفری قرار می‍گیرد. ممکن است یک وکیل زن در بیرجند به واسطه روحیه خود نتواند انطور که باید در پرونده‌های کیفری همچون قتل منطقی عمل کند ولی می‌توان گفت برای موکلان خانم بهترین انتخاب ممکن یک وکیل زن بیرجند است زیرا چنین فردی به واسطه تجربیان خود در جامعه کنونی و دغدغه ‌های مشترک بین زنان به خوبی میتواند موکلان خود را درک کرده و در قبال آن ‌ها با حس دلسوزی و احساس مسئولین به دفاع از پرونده‌هایشان در تمامی جلسات دادگاه بپردازد. یک وکیل زن بیرجند برای موکلان خود بهترین مشاور حقوقی نیز هست.

شماره تلفن دادگستری بیرجند

به دنبال تمایل به برقرای ارتباط با وکیل دادگستری در بیرجند افراد از جلسات حضوری و مشاوره‌های حضوری بهترین وکلای پایه یک دادگستری در بیرجند استفاده می‌کنند. اما در شرایطی به دنبال افزایش تقاضا و گاها صف‌های انتظار طولانی یا خیابان‌های شلوغ و ضیق وقت موکلان ترجیح می‌دهند از سریع‌ترین راه‌های ارتباطی با موکلان خود استفاده کنند در این راستا لازم است بدانید استفاده از خدمات آنلاین و مشاوره‌های تلفنی از جمله بهترین پیشنهادها برای این افراد است. شماره تلفن وکیل دادگستری بیرجنده به شرح 09192329787 برای تماس تلفنی و دریافت مشاوره تلفنی از ساده‌ترین و سریع‌ترین راه‌های برقاری ارتباط با یک وکیل متخصص و مجرب است.

حال لازم به ذکر است برای برقرای ارتباط با دادگستری در بیرجند نیز می‌توان از شماره تلفن دادگستری بیرجند استفاده کرد ولی بهتر است در روند دادرسی پرونده چنین امری به عهده وکیل قرار گیرد.

 در صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.
09192329787

وکیل در کرد کوی

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سرگزی
6 ماه قبل

وکلا خوبی هستند
مخصوصا اقای میر که وکیل من بودند

مهدی
4 ماه قبل

واقعا وکیل خوبی هستن ایشون