0919-2329787

تماس بگیرید

⚜️ وکیل در بیرجند | ☎️ { شماره تماس وکیل در بیرجند جهت مشاوره حقوقی آنلاین }⚜️

وکیل در بیرجند

شهر بیرجند یکی از شهر های بزرگ کشور است که روزانه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده زیادی در این شهر به وجود می آید، این دعاوی غیر قابل پیشگیری می باشند، اما می توان با استفاده از روش هایی مانند کمک گرفتن از وکیل در بیرجند از پیامد های زیان بار آن ها جلوگیری کرد.

شهر بیرجند یکی از شهر های بزرگ کشور است که روزانه دعاوی حقوقی، کیفری زیادی مانند انواع دعاوی ملکی، خانوادگی، طلاق، مواد مخدر و غیره در این شهر به وجود می آید، این دعاوی غیر قابل پیشگیری می باشند، اما می توان با استفاده از روش هایی مانند کمک گرفتن از وکیل در بیرجند از پیامد های زیان بار آن ها جلوگیری کرد. توجه داشته باشید که هر یک از این دعاوی می‌توانند بدون کمک وکیل پایه یک دادگستری افراد و خانواده‌های آن‌ها و نهایتا پیشرفت اقتصادی و فرهنگی یک جامعه را تحت تاثیر قرار دهند از این رو از حساسیت بالایی برخوردارند.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با داشتن 5 سال سابقه در امور حقوقی و وکالت خدمات زیر را ارائه می کند:

 • پذیرش پرونده های ملکی، مواد مخدر و انواع دیگر پرونده‌های حقوقی و کیفری
 • بررسی و مطالعه پرونده در محاکم دادگستری و اظهار نظر توسط وکلای گروه
 • یافتن بهترین رویکردهای دفاعی برای دفاع از حق موکلان خود در محضر قاضی و دادگاه ذی ربط
 • نگارش و تنظیم انواع قرارداد، اظهارنامه، دادخواست و شکواییه
 • ارائه مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی ایجاد شده برای موکلان

وکیل در بیرجند گروه دادورزان صلح و سازش

🥇 سطح وکیل ⚖️ تخصص ها 📋 خدمات حقوقی 💰 هزینه وکیل
وکیل پایه یک دادگستری حقوقی ، کیفری ، ملکی ، خانواده وکالت و مشاوره حقوقی طبق وسعت و سختی کار

 

شماره تماس وکیل در بیرجند

contact number of a lawyer in Birjand

آدرس بهترین وکیل بیرجند : بیرجند – مقابل اداره کل دادگستری 

 

بهترین وکلای بیرجند

در تعریف بهترین وکلای بیرجند باید گفت بهترین وکیل در بیرجند فردی متخصص و با تجربه است که در دفاع از موکلان خود از بهترین قوانین حقوقی و بهترین رویکرد های دفاعی استفاده می‌ کند. چنین وکیلی، فردی راز دار و امانت ‌دار و صادق است و در جریان دادرسی پرونده موکلان خود، آن‌ ها را در جریان روند پیشرفت پرونده قرار می ‌دهد. بهترین وکلای بیرجند از مهارت تحلیل مسائل به خوبی برخوردار هستند و در طی جلسات مشاوره با موکلان خود ابتدا به تحلیل پرونده و سپس به کشف حقایق آن می‌پردازند. چنین وکلایی از قدرت کلام خوبی برخوردارند و با استفاده از مهارت اجتماعی خود به خوبی با موکلان و دیگر همکارانشان ارتباط برقرار می‌کنند. بهترین وکیل حقوقی یا کیفری در بیرجند، مشاور حقوقی خوبی نیز هست.

معرفی بهترین وکیل در شهرستان بیرجند

با توجه به اینکه شهرستان بیرجند و شرایط حقوقی آن، وکیلان متخصص و ماهری را در آن منطقه جای  داده است، بنابراین برای معرفی بهترین وکیل در بیرجند ، نیاز به بررسی ویژگی‌ها و مهارت‌های مورد نیاز در وکیلان است. به عنوان مثال، برای انتخاب بهترین وکیل در یک شهرستان، می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:

 1. تجربه: وکیل در شهرستان بیرجند که تجربه کافی در زمینه حقوق مورد نظر شما دارد، می‌تواند بهترین گزینه باشد. تجربه وکیل در موارد مختلفی از جمله مشاوره و نظر دادن در مسایل حقوقی، ارائه دفاع در دادگاه و حل و فصل اختلافات حقوقی می‌تواند به شما در انتخاب بهترین وکیل بیرجند کمک کند.
 2. تخصص: وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند که در زمینه حقوق مورد نظر شما تخصص دارد، می‌تواند بهترین گزینه باشد. برای مثال، اگر شما نیاز به مشاوره در زمینه حقوق کار دارید، وکیلی که تخصص در این زمینه دارد، می‌تواند بهترین مشاوره را به شما ارائه دهد.
 3. قابلیت ارتباط موثر: یک وکیل باتجربه در بیرجند باید قابلیت برقراری ارتباط موثر با شما و دیگران را داشته باشد. این ویژگی بسیار مهم است زیرا وکیلی که نمی‌تواند با شما به خوبی ارتباط برقرار کند، نمی‌تواند بهترین مشاور حقوقی برای شما باشد.
 4. اخلاق و قواعد حرفه‌ای: بهترین وکیل در بیرجند که اخلاق و قواعد حرفه‌ای را رعایت می‌کند، می‌تواند گزینه خوبی باشد. وکیلی که از رفتار حرفه‌ای و با احترام با موکلان خود و دیگران برخوردار است، می‌تواند به شما اطمینان بخشد که در بهترین دست‌ها هستید.
 5. هزینه وکالت: هزینه‌های وکالت وکیل بیرجند بسته به فاکتورهای مختلف ممکن است متفاوت باشد. بنابراین، باید به دنبال وکیلی باشید که هزینه‌های مناسب و مقرون به صرفه داشته باشد.
وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند
Basic lawyer of a justice in Birjand

وکیل پایه یک دادگستری بیرجند

وکیل پایه یک دادگستری بیرجند، وکیل حقوقی یا کیفری متخصص است که بعد از دریافت پروانه وکالت و گذراندن دوره کارآموزی توانایی وکالت بر روی پرونده‌های حقوقی یا کیفری مربوط به حوزه کاری خود را پیدا می‌کند. چنین وکیلی موظف است در طی جلسات مشاوره به تحلیل پرونده موکلان خود پرداخته و در طی تحقیق و جست ‌و جو به دنبال دریافت بهترین مدارک اثبات دعوا برای مستندسازی بر روی پرونده آن‌ها باشد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند با قدرت کلام بالا و فن بیان خوبی که دارد مبتنی بر مهارت روش شناسی از بهترین قوانین و مقررات حقوقی کشور برای دفاع از پرونده‌های موکلان خود در لوایح دفاعیه و در جلسات دادگاه آن‌ها استفاده می‌کند و از هیچ فرصتی برای وصول حق موکلان خود، اثبات بی‌گناهی آن‌ها یا دریافت تخفیف در مجازاتشان دریغ نمی‌کند. لازم است بدانید چنین وکیلی علاوه بر تخصص و تسلط بر دفاع از موکلان خود در جلسات دادگاه، توانایی ارائه مشاوره حقوقی به آن‌ها را نیز دارد.

دعاوی حقوقی در بیرجند

دعوا های حقوقی هنگامی مطرح می شود که اشخاص برای گرفتن حق و حقوق خود و برای جبران خسارت ناشی از نقض این حقوق به دادگاه ها مراجعه می کنند. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر بیرجند در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری به مدت پنج سال سابقه فعالیت دارد. این گروه حقوقی می‌توانند با تکیه بر تسلط و تخصص وکلای خود به تمامی قوانین و مقررات حقوقی به خوبی از بهترین رویکردهای دفاعی برای به نتیجه رساندن پرونده‌های موکلانشان استفاده کنند. در نظر داشته باشید که دعاوی حقوقی در دادگاه‌های حقوقی مورد بررسی قرار می‌گیرند و مشمول مجازات نیز نمی‌باشند تنها کافی است به حکم قاضی، حق خواهان و خسارت او بازگردانده شود.

وکیل مواد مخدر در بیرجند
Drug lawyer in Birjand

دعاوی مواد مخدر در بیرجند

اگر شما به جریان پرونده های مواد مخدر دقت کنید در می یابید که برخی از متهمان اطلاعات کافی را از جریان قانونی کار خود نداشته اند و همین باعث شده است مجرم شناخته شوند. اگر در دعاوی مواد مخدر اطلاعات کافی نداشته باشید شکست خواهید خورد پس بهترین کار مشورت با وکیل مواد مخدر است. وکیل مواد مخدر به تبع اطلاعات حقوقی و کیفری خود با تمامی انواع مواد مخدر و جرائم و مجازات‌های آن‌ها آشنایی دارد از این رو به خوبی می‌تواند از بهترین مستندات دفاعی در جهت اثبات بی‌گناهی موکلان خود یا تقلیل جرم آن‌ها استفاده کند. همچنین چنین وکیلی با ارئه بهترین ادله اثبات دعوی در پی دریافت تخفیف در مجازات موکلین خود نیز هست.

بهترین وکیل مواد مخدر بیرجند

دعاوی مواد مخدر به دلیل موقعیت جغرافیایی ایران و شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه در تمامی شهر های کشورمان گسترش پیدا کرده است از این رو لازم بدانید دعاوی مواد مخدر از جمله تولید و توزیع و خرید و فروش مواد مخدر، استعمال، صادرات و واردات، قاچاق و ترانزیت، انبار کردن یا مخفی کردن مواد مخدر و روانگردان‌های صنعتی همه جزو دعاوی کیفری هستند که در صلاحیت بررسی دادگاه‌های انقلاب و شامل مجازات‌های از پیش تعیین شده‌ای می‌شوند. وکیل مواد مخدر در بیرجند فردی است که در افزایش سرعت روند دادرسی پرونده‌ های مواد مخدر تاثیر بسزایی دارد زیرا وکیل در بیرجند با استفاده از علم و تخصص خود به خوبی می‌تواند بهترین ادله و مدارک موجود در پرونده را برای آشکارسازی حقایق پشت پرونده در محضر قاضی جمع‌آوری کند. وکیل در بیرجند به بهترین نحو ممکن از موکلان خود دفاع کرده و به دنبال دریافت تخفیف در مجازات آن‌ها و همچنین تقلیل جرمشان باشد.

نکته قابل توجه دیگر این است که دعاوی مواد مخدر می‌توانند به جان و مال افراد آسیب برسانند از سوی دیگر به عنوان مانعی برای رشد اقتصادی و فرهنگی جامعه عمل کنند با این وجود از حساسیت بالایی در رسیدگی قضایی برخوردارند.

چرا باید از وکیل مواد مخدر در بیرجند  کمک بگیرم؟

وکیل مواد مخدر در بیرجند می‌تواند به شما در مسائل حقوقی مرتبط با مواد مخدر مشاوره دهد، در دادگاه به عنوان مدافع و نماینده حقوقی شما نقش ایفا کند، پرونده شما را به بهترین شکل مدیریت کند، حقوق شما را در مقابل نهادهای حقوقی دیگر حفاظت کند و در تسهیل کردن روند قضایی دادرسی پرونده نیز به شما کمک کند. بهترین راه پیش رو در موارد مربوط به مواد مخدر، واگذاری وکالت به وکیل متخصص در این زمینه است. وکیل مواد مخدر در بیرجند می‌تواند در دعاوی‌ای که با مواد مخدر مرتبط هستند و شامل اتهاماتی مانند تولید، فروش، حمل و نگهداری مواد مخدر، تجارت غیرمجاز مواد مخدر، مصرف یا تزریق مواد مخدر و دیگر اتهامات مرتبط با آن، هستند به عنوان نماینده حقوقی موکلان خود عمل کند و به موکلان خود در دفاع از حقوقشان کمک کند. علاوه بر این، وکیل مواد مخدر می‌تواند در مسائل مربوط به مساعدت در مصرف مواد مخدر، تأمین مواد مخدر برای دیگران، مشکلات مرتبط با توزیع مواد مخدر در داخل زندان و دیگر مسائل مربوط به مواد مخدر و جرایم مرتبط با آن‌ها به موکلان خود کمک می‌کند تا فرصتی برای دفاع از حقوقشان در دادگاه بدست آورند.

وکیل خانواده در بیرجند
Family lawyer in Birjand

دعاوی خانواده در شهر بیرجند

گاهی از مواقع اختلاف هایی بین اعضای خانواده موجب می شود که کار به دادگاه کشیده شود. وکیل خانواده در بیرجند به شما کمک می‌ کند تا مشکلات پیش آمده با حداقل درگیری تمام شود.  از آن جایی که بحث خانواده با همه چیز فرق می کند شما نمی توانید بی گدار به آب بزنید و قبل از این که کاری کنید باید با یک مشاور حقوقی صحبت کنید و از او مشورت بخواهید.

بهترین وکیل خانواده در بیرجند

دعاوی خانوادگی از جمله دعاوی حقوقی هستند که در صلاحیت بررسی دادگاه‌های خانوادگی و وکلای خانواده قرار می‌گیرند. بهترین وکیل بیرجند فردی است که با تمامی دعاوی خانوادگی از جمله طلاق، مطالبه مهریه و نفقه و استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، قیومیت، انحصار وراثت و غیره آشنایی دارد و با استفاده از بهترین قوانین و مقررات حقوقی به دنبال دفاع از حق موکلان خود در دعاوی خانوادگی است. یک وکیل خانواده خوب در بیرجند با استفاده از قلم خود به تنظیم بهترین دادخواست‌های حقوقی برای موکلان خود می‌پردازد و در تمامی جلسات دادگاه پرونده‌های موکلان خود حضور پیدا می‌کند و به دفاع از موکلانش در کرسی وکالت در محضر قاضی می‌نشیند. لازم است بدانید وکیل خانواده در بیرجند ضمن وکالت باید به بهترین نحو ممکن به موکلان خود مشاوره دهد و در این راستا لازم است بر اصول اولیه روانشناسی و شخصیت شناسی نیز تسط داشته باشد. وی باید فردی امین و رازدار باشد و با صداقت در تمامی مراحل دادرسی پرونده موکلان خود را در جریان پیشرفت آن قرار دهد.

وکیل متخصص دعاوی خانواده در بیرجند کیست؟

وکیل متخصص دعاوی خانواده در بیرجند، در مسائل حقوقی مرتبط با دعاوی خانواده مانند طلاق، نفقه، حضانت و تقسیم ارث تخصص دارد. چنین وکلایی، تحصیلات و آموزش‌های لازم را در زمینه حقوق خانواده گذرانده و با قوانین و مقررات حقوقی مربوط به این زمینه آشنایی کامل دارند. وکیلان متخصص دعاوی خانواده در بیرجند باید دارای تجربه، تخصص، حساسیت، قابلیت ارتباط موثر با موکلان و دیگر همکاران خود و رعایت قواعد حرفه‌ای باشند. برای کسب بهترین نتیجه در دادرسی پرونده‌های خانواده، بهتر است وکیلی با تخصص و تجربه کافی در زمینه حقوق خانواده و همچنین حساسیت و قابلیت ارتباط مناسب، انتخاب شود.

وکیل طلاق در بیرجند
Divorce lawyer in Birjand

وکیل طلاق در بیرجند

شایان ذکر است که طلاق شکل های مختلفی دارد. برخی افراد ترجیح می دهند که به صورت توافقی از یک دیگر جدا شوند و یا این که به دلایلی مجبور به طلاق غیابی می شوند. در مواردی نیز شرایطی ایجاد می‌شود که فرد را مجبور به طلاق یکطرفه می‌کند. باید خدمتتان عرض کنیم که هر کدام  از این شکل های طلاق مراحل گوناگونی دارد که وکیل طلاق تمام این مراحل را برای شما شرح می دهد. همچنین وکیل طلاق در امور حقوقی مرتبط با طلاق مانند تقسیم اموال، تعیین میزان نفقه و مهریه، حضانت فرزندان و غیره همواره به عنوان مشاور حقوقی در کنار شماست تا بهترین تصمیم‌ها را اتخاذ کنید.

وکیل کیفری باتجربه در بیرجند

شایان ذکر است که پرتعداد ترین مراجعه به دادگاه ها و دادسرا ها برای مسائل کیفری می باشد. جرم های کیفری شامل سرقت، تجاوز، قتل، غارت و جرم های این چنینی است که هر کدام از این موارد از این منظر دارای اهمیت و حساسیت بالایی هستند که می‌توانند جان و مال و آبروی افراد را تحت تاثیر قرار دهند. در رابطه با وظیفه وکیل کیفری باید خدمتتان عرض کنیم وکیل در بیرجند در جلسات دادگاه حاضر می شود و دعوی موکل خود را به اثبات می رساند. از آن جایی که اگر بی گناهی فرد ثابت نشود فرد به زندان و یا پرداخت جریمه محکوم می شود باید در وکالت و پیگیری این دعاوی بسیار دقت عمل به خرج دهید.

وکیل خانم در بیرجند

وکیل خانم در بیرجند، وکیل پایه یک دادگستری در بیرجند است که بعد از تحصیلات حقوقی با دریافت پروانه وکالت به وکالت و دفاع از پرونده‌ها حقوقی و کیفری موکلان خود پرداخته است. بهترین وکیل زن در بیرجند به اندازه یک وکیل مرد در بیرجند از علم و توانایی وکالت برخوردار است و بسته به نظر موکلان خود مورد استقبال آن ‌ها برای دفاع از پرونده ‌های حقوقی و کیفری قرار می‍گیرد. ممکن است یک بهترین وکیل خانم در بیرجند به واسطه روحیه خود نتواند آنطور که باید در پرونده‌های کیفری همچون قتل منطقی عمل کند ولی می‌توان گفت برای موکلان خانم بهترین انتخاب ممکن یک وکیل خانم بیرجند است زیرا چنین فردی به واسطه تجربیان خود در جامعه کنونی و دغدغه ‌های مشترک بین زنان به خوبی میتواند موکلان خود را درک کرده و در قبال آن ‌ها با حس دلسوزی و احساس مسئولین به دفاع از پرونده‌هایشان در تمامی جلسات دادگاه بپردازد. یک وکیل زن بیرجند برای موکلان خود بهترین مشاور حقوقی نیز هست.

دفتر وکالت در بیرجند

وکلای حقوقی می‌توانند به صورت مستقیم با موکلان خود در مورد مسائل حقوقی صحبت کنند اما بسیاری از آن‌ها در دفتر وکالت کار می‌کنند. دفتر وکالت به عنوان یک محیط کاری برای وکلا عمل می‌کند و شامل دریافت موکلان، ارائه خدمات حقوقی، ارتباط با موکلان، مدیریت پرونده‌ها و پشتیبانی از وکلا می‌باشد. دفتر وکالت در بیرجند به وکلا کمک می‌کند تا بهترین خدمات حقوقی را به موکلان خود ارائه دهند و به موکلان اعتماد بیشتری در ارائه خدمات حقوقی از طرف وکیل می‌بخشد. یکی دیگر از مزیت‌های دفتر وکالت نگهداری از اسرار محرمانه حقوقی موکلان است.

وکیل ملکی در بیرجند
Real estate lawyer in Birjand

وکیل ملکی متخصص در بیرجند

وکیل ملکی کسی است که در حوزه ی دعاوی ملکی تخصص دارد و از تمامی قوانین و مقررات مربوط به امور ملکی آگاهی کامل دارد. دعاوی ملکی آن دسته از دعاوی هستند که به ارتباط انسان و تاموال غیر منقول می پردازند. از جمله  دعاوی ملکی مهمی که وجود دارد می توان به تنظیم سند رسمی، اخذ گواهی پایان کار، جعل سند، تصرف عدوانی، تقسیم و افراز امکلاک مشاع تا دعاوی کیفری مثل فروش مال غیر و.. اشاره نمود.

وکیل ملکی در بیرجند می‌تواند با استفاده از علم و تخصص خود در زمینه امور ملکی علاوه بر مشاوره حقوقی و نمایندگی حقوقی افراد در دادگاه‌ها به تنظیم و تدوین و ابطال قراردادها و اسناد رسمی نیز بپردازد.

مشاوره حقوقی با وکیل در بیرجند

مشاوره حقوقی با وکیل در بیرجند به معنای مشاوره حقوقی حرفه‌ای توسط یک وکیل مجرب است. در این نوع مشاوره، شما با وکیل بیرجند درباره قوانین و مقررات حقوقی مربوط به موضوع خاصی که در آن مشورت می‌خواهید، صحبت می‌کنید و او شما را در مورد احتمالات، راه‌های حل مسائل و حقوق و تعهدات شما راهنمایی می‌کند. وکیلان متخصص در مشاوره حقوقی می‌توانند در بسیاری از زمینه‌های حقوقی مانند مسائل خانوادگی، مسائل کیفری، مشاغل و شرکت‌ها، مسائل مالی و غیره خدمات ارائه دهند. هدف اصلی مشاوره حقوقی با وکیل، کمک به شما برای درک بهتر حقوق و تعهدات خود و ارائه راه ‌حل‌های قانونی و مشاوره در مورد روند قضایای حقوقی است.

راه های ارتباطی با وکیل پایه یک در بیرجند

از راه‌های ارتباطی زیادی با وکیل پایه یک در بیرجند می‌توانید استفاده کنید که از جمله آن‌ها عبارتند از ملاقات حضوری، ارتباط تلفنی، استفاده از شبکه‌های مجازی و حتی پلتفرم‌های آنلاین مورد استفاده وکیل. در صورتی که شما هم به دنبال ایجاد راه ارتباطی همیشگی با قابلیت دسترس پذیری دائمی در هر زمانی که مدنظر شما باشد، هستید بهتر است از تماس تلفنی با وکیل استفاده کنید. به این منظور می‌توانید ضمن تماس با وکیل در بیرجند و شرح پرونده خود، از امنیت اطلاعات خود اطمینان خاطر داشته باشید ضمن اینکه اقدام به دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از این وکلا کنید. شماره تماس وکیل در بیرجند برای این منظور به شرح زیر است: 09192329787.

شماره تلفن وکیل دادگستری بیرجند

به دنبال تمایل به برقرای ارتباط با وکیل دادگستری در بیرجند افراد از جلسات حضوری و مشاوره‌های حضوری بهترین وکلای پایه یک دادگستری در بیرجند استفاده می‌کنند. اما در شرایطی به دنبال افزایش تقاضا و گاها صف‌های انتظار طولانی یا خیابان‌های شلوغ و ضیق وقت موکلان ترجیح می‌دهند از سریع‌ترین راه‌های ارتباطی با موکلان خود استفاده کنند در این راستا لازم است بدانید استفاده از خدمات آنلاین و مشاوره‌های تلفنی از جمله بهترین پیشنهادها برای این افراد است. شماره تلفن وکیل دادگستری بیرجنده به شرح 09192329787 برای تماس تلفنی و دریافت مشاوره تلفنی از ساده‌ترین و سریع‌ترین راه‌های برقراری ارتباط با یک وکیل متخصص در بیرجند است.

حال لازم به ذکر است برای برقراری ارتباط با دادگستری در بیرجند نیز می‌توان از شماره تلفن دادگستری بیرجند استفاده کرد ولی بهتر است در روند دادرسی پرونده چنین امری به عهده بهترین وکیل در بیرجند قرار گیرد.

خلاصه مطلب

برای انتخاب بهترین وکیل در بیرجند باید به تجربه، تخصص، قابلیت ارتباط موثر، اخلاق و قواعد حرفه‌ای توجه کرد و در نهایت بر اساس سابقه و عملکرد وکیل در موارد مشابه، تصمیم گیری کرد. در نظر داشته باشید که گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با رویکردی متفاوت و سابقه مناسب در ید وکالت، افتخار این را دارد که بهترین وکلای پایه یک دادگستری در شهرستان بیرجند را به موکلان خود در این شهرستان معرفی کند. از رو برای دریافت بهترین نتیجه‌ها در پرونده‌های حقوقی و کیفری خود می‌توانید با گروه حقوقی ما در ارتباط باشید.

تمام وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
All the lawyers of the Peace and Compromise Lawyers Group

۳ دیدگاه دربارهٔ «⚜️ وکیل در بیرجند | ☎️ { شماره تماس وکیل در بیرجند جهت مشاوره حقوقی آنلاین }⚜️»

 1. ابولفضل بشیری

  پرونده مواد مخدر من توسط وکیل مواد مخدر در بیرجند شما پیگیری شد و نتیجه عالی داد ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا