وکیل پایه یک دادگستری
Search

0919-2329787

تماس بگیرید

بهترین وکیل در بم

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
Lawyers of Peace and Compromise Lawyers Group

وکیل در بم

همشهری های عزیز ممکن است که برای شما هم دعاوی حقوقی ایجاد شوند پس بهتر است که درباره آن ها و وکیل پایه یک دادگستری اطلاعات داشته باشید. شکایات حقوقی ناظر به حفظ حقوق افراد حقیقی و حقوقی و جبران خسران آن‌ها در اثر نقض قوانین توسط فرد خاطی هستند. این دعاوی در نقطه مقابل دعاوی کیفری قرار می‌گیرند که در آن جرمی به وقوع پیوسته و لازم است مجرم کیفر ببیند. در شکایت های حقوقی صرف رسیدن ذی حق به حق و حقوق قانونی خود کفایت می‌کند. نام دیگر دعاوی حقوقی، دعاوی مدنی است و در تقسیم‌بندی قوانین جمهوری اسلامی ایران به دو دسته مالی و غیر مالی تقسیم می‌شود. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در پرونده های حقوقی، کیفری و ملکی و خانواده در شهر بم پنج سال سابقه فعالیت دارد.

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با ۵ سال سابقه  در امور حقوقی و وکالت، خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 •   مشاوره حقوقی در دعاوی مختلف خانواده، مالی، ملکی، کیفری و …
 •   قبول وکالت در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری
 •  نگارش  اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه و لایحه
 •  نگارش  انواع قراردادها
شماره تماس وکیل در بم
The contact number of a lawyer in Bam

آدرس : همدان – مقابل دادگستری 

وکیل مواد مخدر در بم

شهر بم یکی از شهر های ایران است که قاچاق مواد مخدر در آن با حجم بالایی انجام می شود و پرونده های زیادی در دادگاه ها به وجود میاید که نیازمند وکیل مواد مخدر است . مواد مخدر‌، موادی می باشند که انواع مختلفی دارند و شامل یک یا چند ترکیب شیمیایی یا طبیعی هستند، که موجب تغییرات و اختلال در سیستم عصبی و مغز می‌شوند. که افزون بر ایجاد مشکل در عملکرد مغز باعث اعتیاد در مصرف می‌شوند. میزان و نوع این تاثیرات با توجه به نوع مخدر متفاوت است که وجه مشترک در تمامی آن‌ها اعتیاد و اختلال در عملکرد مغز است. با توجه به اینکه مخدرها علاوه بر مختل کردن سیستم عصبی و در نهایت زندگی فردی یک شخص، خانواده و جامعه را نیز دچار آسیب می‌کند، از این‌رو، در اغلب کشورها ممنوعیت و قوانینی برای آن در نظر گرفته شده است.

وکیل کیفری در بم

دعاوی کیفری، دعاوی می باشند که برای رسیدگی به موضوعاتی که قانون گذار آن ها را به سبب قانون ممنوع و مستوجب مجازات دانسته است مطرح می‌شوند. در واقع منظور نظر طرح کننده این دعوای تقاضای رسیدگی و مجازات شخصی است که عملی را مرتکب شده است که به موجب قانون برای آن عمل مجازات تعیین شده است. دعوای کیفری یکی از زیر شاخه های حقوق جزا می‌باشد.دعاوی کیفری به اندازه ای مهم و حساس هستند که بهتر است برای حل آن از یک وکیل کیفری کمک بگیرید.

وکیل خانواده در بم کیست؟

کسب عنوان وکیل خانواده مانند دیگر حوزه‌های وکالت احتیاج به ‌ویژگی‌ها و خصوصیاتی مانند پاک دستی،صداقت، سلامت رفتار، دانش و آگاهی در ارتباط با مسائل خانواده، برخورداری از سلامت اخلاق و شناختقوانین روز موجود در محاکم قضایی دارد، البته تجربه و تخصص در ارتباط با این مباحث را نباید نادیده انگاشت.وکیل خانواده باید به میزان بسیار قابل‌توجهی از استعداد خود در ارتباط با روان‌شناسی، جامعه‌شناسیو روان‌کاوی بهره‌مند باشد.متأسفانه منشأ بسیاری از دعاوی خانواده منبعی غیر از موضوع دعوی دارد؛مانند مواقعی که زوجه متقاضی امر طلاق است و در زمان ازدواج یا پس‌ازآن این حق را از زوج درخواست ننموده است؛بنابراین جهت فشار وارد ساختن به زوج در ارتباط با امور مالی خویش اقدام می‌نماید و به این امر اصرار می‌ورزد،این در حالی است می‌توان خارج از محاکم قضایی و به‌وسیله روش‌های دیگر مانند مذاکره یا میانجی‌گری باعث حل اختلاف زوجین شد.بعضی از پرونده‌های خانواده امکان دارد، درصورتی‌که به شکل دادخواست و به‌صورت مستقیم مطرح شودبه نتیجه‌ای نرسد، در این صورت وکیل متخصص خانواده می‌تواند، با استفاده از راهکار مناسب نتیجه موردنظر را به دست آورد.

در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش شما می توانید از تخصص وکلایی که در بم هستند استفاده کنیدو از بهترین وکلای بم که در زمینه ی حقوقی مورد نظر شما فعالیت می کند در بم مشاوره بگیرید. چنانچه در دعاوی حقوقی خود نیازمند بررسی پرونده خود و اعطای وکالت هستید می توانید با ما در ارتباط باشید.

– پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و…
– تنظیم دادخواست و شکواییه
– تنظیم انواع قرارداد
– ارائه کلیه خدمات حقوقی

 وکیل خانواده در بم چه وظایفی دارد؟در بم

 • در مرحله نخست وکیل خانواده وظیفه‌ی پیشگیری از وقوع اختلافات و دعاوی را دارد،

به این شکل که با شرح و تفسیر شروط ضمن عقد نکاح، کلیه تعهدات، حقوق و تکالیف زوجین

را روشن می‌نماید و به این طریق از بروز حوادث ناخوشایند جلوگیری به عمل می‌آورد.

 • در مرحله دیگر باید با ایجاد فضای سرشار از صلح و
 • سازش نقش و وظیفه خود را به‌عنوان وکیل خانواده

ایفا نماید. به‌این‌ترتیب مانع گسترش دعوی به دادگستری می‌شود.

 • سرانجام باید برای تمام حقوق و تکالیف طرفین شامل مهریه، نفقه، اجرت‌المثل، جهیزیه طرفین،

هدایا، حضانت فرزندان، نفقه فرزند و دیگر موارد مدافع حقوق موکل خویش باشد و آنچه به نفع موکلش است

را تأمین و رعایت نماید.

وکیل متخصص خانواده در بم را چگونه بشناسیم؟ 

بعضی از پرونده‌های خانواده را نمی‌توان توسط وکلای کارآموز وکالت به انجام رساند،به همین لحاظ باید در وهله نخست بدانیم وکیل موردنظر وکیل پایه‌ یک در بم است یا وکیل کارآموز.همچنین از چه مقدار تجربه و آگاهی نسبت به موضوع پرونده برخوردار است،همچنین رشته‌ی تحصیلی و دانشگاهی وی چیست.با توجه به سایت وکلا و در نظر گرفتن نام و پروفایل وکیل در بم موردنظر می‌توان اطلاعات لازمدر این زمینه را به دست آورد.خدمات حقوقی نیز از این امر مستثنی نیست و با وجود دفتر وکالت در بم که علاوه بر خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی حضوری به صورت تلفنی نیز خدمات خود را ارائه می دهد.

 وکیل خانواده در بم در چه دعاوی موردنیاز می‌باشند؟

معمولاً دعاوی خانواده شامل مواردی است که در ارتباط با مسائل قانونی و در رابطه با مسائل خانوادگی

می‌باشد، اغلب این دعاوی در شرایط کنونی بسیار پرتکرار می‌باشند.

 • طلاق توافقی

این نوع طلاق به این صورت است که زوجین باید در ارتباط با تمامی حق‌وحقوق خویش به توافق برسند تا به‌این‌ترتیب به سهولت روند مراحل طلاق را طی نمایند.

 • طلاق از جانب زوجه

این دعوی اغلب جزء دشوارترین و طولانی‌ترین روش طلاق به شمار می‌رود و علت آن‌ هم این استکه ازنظر قانون حق طلاق با زوج می‌باشد،بنابراین زوجه باید اسناد و مدارک قابل استناد و محکمی ارائه نماید تا بتواند روند طلاق را آسان کند،یا از حق توکیل در طلاق از سوی مرد برخوردار باشد.

 • طلاق از سوی مرد

با توجه به این‌که در قانون حق طلاق با مرد است، این شیوه‌ی طلاق از جانب زن به سهولت انجام می‌شود و به‌سرعت به نتیجه می‌رسد.البته ناگفته نماند که پرونده‌های خانواده باید روی یک خط سیر مشخص طی شوند و به همین جهت امکان دارد زمان‌بر به نظر برسند.

 • مطالبه مهریه

باید دانست که در هر شرایطی مهریه حق زن می‌باشد و چنانچه مرد بخواهد از انجام این تکلیف شانه خالی کند، زن می‌تواند برای مطالبه مهریه اقدام نماید. بهترین وکیل در بم بعضی شرایط هم وجود دارد که مرد می‌تواند مهریه را نپردازد. وکیل پایه یک دادگستری در بم در انواع حوزه های حقوقی می تواند فعالیت کند اما معمولا هر وکیل در یک یا چند حوزه تخصص دارد که وکیل پایه یک دادگستری در بم در تمامی این حوزه ها می تواند راهنمای موکل باشد.

 احکام اسلامی و نقش بنیاد خانواده وکیل در بم

در جوامع اسلامی نهاد خانواده جزء اساسی‌ترین و بنیادی‌ترین ستون‌های آن جامعه می‌باشند، علت بسیاری از نابسامانی‌ها ریشه در خانواده دارد.لذا بر اساس مقررات و قوانین باید جهت سهولت بخشیدن به ایجاد خانواده‌ای استوار تلاش نمود.پس از خوانده شدن خطبه نکاح، رابطه زوجیت بین زن و مرد ایجاد می‌شود و وظایف و تکالیف میان زوجین مقرر می‌شود.چنانچه عقد به‌صورت دائم بسته شود، نفقه‌ی زن بر عهده‌ی همسرش می‌باشد.

 فسخ نکاح در بم در چه شرایطی واقع می‌ شود؟

 • زمانی که شرط یا صفت خاصی مدنظر آقا یا خانم باشد و پس از خطبه عقد معلوم شودکه این ویژگی و شرط وجود ندارد. وکیل دادگستری در بم
 • پس از عقد مشخص شود که زوجه، درگذشته دوشیزگی خود را ازدست‌داده است.
 • چنانچه زوج متوجه شود که در زن بیماری وجود دارد که مرد نمی‌تواند، به وی نزدیک شودو تمایلی برای ادامه این رابطه نداشته باشد.

درصورتی‌که فسخ نکاح پس از رابطه جنسی صورت گیرد، زن می‌تواند تمام مهریه را مطالبه نمایدو چنانچه علت فسخ، ناتوانی جنسی در مرد باشد (عنن) زوجه می‌تواند نصف مهریه را از همسرش دریافت نماید.

 شرایط دریافت مهریه در بم چگونه است؟ 

چنانچه مهریه عندالاستطاعه باشد، زوجه باید اثبات نماید که مرد از توان مالی کافیبرای پرداخت مهریه برخوردار می‌باشد و درصورتی‌که مرد از مال یا دارایی بی‌بهره باشد،خانم نمی‌تواند، مهریه را دریافت نماید همچنین نظر همسرش را نیز نمی‌تواند بگیرد.بعضی از مسائل آقایان امکان دارد، شامل اخذ مال و اموال باشد که زوجه به‌تنهایی نمی‌تواند،معرفی و توقیف اموال را به انجام برساند بنابراین با کمک وکیل خانواده می تواند اقدام نماید.یکی از مهمترین دعاوی خانواده پرونده های طلاق است چه طلاق توافقی و چه طلاق از طرف دو طرف،که واضح است با توجه به این که در قانون، طلاق به دست زوج است گرفتن طلاق از جانب زن،بسیار دشوار محسوب می شود.

بهترین وکیل در بم در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می تواند سیر طلاق را با توجه به تجربه

و آشنایی با رویه دادگاه برای شما همراه کند.

تصنیف دارایی چیست؟

 • یکی از شروط ضمن عقد نکاح که در بند الف عقدنامه منظور شده است، بحث تصاحب نصف دارایی می‌باشد که برای دریافت استحقاق خانم در مرحله نخست باید تقاضای طلاق از سوی مرد مطرح‌شده باشد.به‌این‌ترتیب درصورتی‌که طلاق از جانب زن صورت بگیرد این بند شامل وی نمی‌شود.
 • همچنین طلاق به دلیل تخلف زوجه از وظایف شرعی یا سوء رفتار وی باشد، این بند شامل وی نمی‌شود.
 • باید دانست که تمام دارایی زوج متعلق که پیش از وصلت به‌دست‌آمده است،

همچنین مواردی مانند سهم‌الارث نیز مشمول نصف دارایی نمی‌باشد،بنابراین این اموال باید در زمان طلاق موجود می‌باشد.اگر قبل از مطرح‌شدن اختلافات، اموال به فروش رسیده باشد یا انتقال داده‌شده باشد، مقوله نصف نمودن اموال منتفی می‌شود.این نکته را به یاد داشته باشید که موفقیت شانسی نیست مخصوصا در حوزه وکالت که جزء به جزء مهم است. شما می توانید با رعایت کردن دو گزینه مهم هزینه و تجربه از خدمات وکیل پایه یک دادگستری در بم یا بهترین وکیل در بم بهره مند شوید.

تمام وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
All the lawyers of the Peace and Compromise Lawyers Group
4.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سعید
۱۴۰۱-۱۰-۲۵ ۲۰:۱۴

بهترین وکیل شهر هستن

پیمایش به بالا