وکلا در ایران

وکالت و مشاوره حقوقی یکی از خدماتی است که گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر مشهد ارائه می کند، یکی از امتیازات ویژه این گروه تجربه و سابقه وکلای آن می باشد. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش در شهر مشهد در دعاوی کیفری پنج سال سابقه فعالیت دارد.

وکیل مواد مخدر در مشهد

شهر مشهد و استان خراسان رضوی به دلیل داشتن مرز با کشور افغانستان یکی از شهر هایی است که قاچاق انواع مواد مخدر در آن انجام می شود. وکیل مواد مخدر می تواند در دعاوی مواد مخدر به موکل خود کمک کند.

شماره وکیل در مشهد

مشهد قرنی 32 مجتمع خاتم واحد 8

تلفن دفتر 46224091  –   تلفن همراه 09155446429

وکیل کیفری در مشهد

الزامات وکالت امور کیفری، لزوم مراجعه به وکیل کیفری در مشهد، دستور موقت، واخواهی، حکم غیابی، حکم حضوری محکوم له و محکوم علیه مواردی می باشند که شما می توانید در این مقاله حقوقی مطالعه کنید. با ما همراه باشید. اگر می خواهید به یک وکیل کیفری خوب در مشهد استخدام کنید باید به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید تا از وکلا و مشاور های حقوقی خبره این گروه استفاده کنید.

قوانین کیفری

امور حقوق کیفری زیر مجموعه حقوق عمومی است که در آن به جرم ها و چگونگی مجازات آن ها می پردازد. در اصل حقوق کیفری به عکس العمل و واکنش دولت در مقابل اعمال ضد قوانین اجتماعی در جهت ایجاد عدالت و پیشگیری و حفظ امنیت جامعه و کشور می باشد. با مراجعه به وکیل متخصص در مشهد می‌ توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید. حقوق کیفری به دو دسته بین المللی و داخلی تقسیم می شوند. یکی از نکاتی که باید بدانید الزامی بودن حقوق کیفری می باشد. یعنی این که اشخاص نمی‌ توانند بر خلاف آن با یکدیگر توافق کنند. شاکی متنی را با نام شکواییه‌ به دادگاه و به دادستان تقدیم می کند. پر شکواییه توضیحات واقعه قید می شود. شکواییه باید توسط وکیل کیفری رزومه دار در  نوشته شود.

وکیل کیفری کیست و چه وظایفی دارد؟

وکیل کیفری به کسی گفته می شود که دارای مدرک تحصیلی در رشته حقوق و در دانشگاه های معتبر کشور می باشد و دارای پروانه وکالت است و همچنین در حوزه دعاوی کیفری فعالیت دارد. دعاوی کیفری به دلیل ماهیتی که دارند می توانند تاثیر زیاد و مستقیمی بر زندگی افراد داشته باشند. پس در نتیجه آشنایی با قوانین کیفری برای تمام افراد لازم است. بهترین مشاور کیفری در مشهد می تواند در امور کیفری به شما کمک زیادی کند و اگر شما دچار مشکلات کیفری شده اید حضور یک وکیل کیفری کارکشته در مشهد در کنار شما ضروری می باشد. وکیل کیفری وظیفه دارد تا بر اساس قوانین کیفری از حق و حقوق شما در مراجع قضایی دفاع کند. گروه وکلای دادورزان صلح و سازش به شما کمک می کند که در دعاوی کیفری پیروز شود.

ویژگی های وکیل کیفری خوب در مشهد

وکلای دادورزان صلح و سازش اکثرا وکلای خبره ای هستند و می تواند در زمینه دعاوی کیفری به شما یاری برسانند. یکی از ویژگی های وکیل کیفری با سابقه در مشهد پرونده های موفق آن است. شما باید دقت کنید که یک وکیل در مشهد که در حوزه کیفر فعالیت دارد انتخاب کنید. برای ارتباط با وکلای دادورزان صلح و سازش با شماره تماس های اعلام شده تماس بگیرید.

بهترین وکلای پایه یک دادگستری

با افزایش پرونده های کیفری در دادگاه ها نیاز داشتن یک وکیل کیفری متخصص احساس می شود. بهترین وکلای پایه یک دادگستری را می‌توانید در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش پیدا کنید. یکی از مزایای استفاده از وکیل پایه یک دادگستری این است که وکیل تحصیل کرده در مشهد می تواند ورق را به نفع شما برگرداند و شما را پیروز پرونده کند.

موارد مربوط به دعاوی کیفری

از موارد مربوط به دعاوی کیفری می توان به جعل، قتل عمد و غیر عمد، سرقت، آدم ربایی، کلاهبرداری و جرایم پزشکی اشاره کرده.

جعل: جعل عبارت است از ساختن یا نوشته یا سند یا مهر یا امضای شخصی یا تعقیر در تاریخ سند یا بند های سند بدون اجازه طرف مقابل و صاحب سند. برای دعاوی این حوزه شما باید از یک وکیل کیفری موفق در مشهد استفاده کنید.

سرقت:سرقت به معنای ربودن مال شخصی به هر انگیزه ای اعم از انتقام، لذت جویی و نیاز مالی و غیره … آنچه که در جرم سرقت مهم است مال بودن از نظر شرعی و قانونی می باشد. ربودن مشروبات الکلی چون در شرع اسلام مال محسوب نمی شوند جرم نمی باشد. وکیل در مشهد می تواند کمک حال شما در پرونده های وکیل سرقت باشد.

جرایم پزشکی:اگر دکتر یا طبیب یا داروفروش و اشخاصی که تحت عنوان طبیب فعالیت می کنند اموری مانند سقط جنین و کار های غیر قانونی دیگری را انجام دهند مستحق مجازات می باشند. وکیل کیفری کاربلد در این پرونده می تواند به خوبی به شما کمک کند.

شما با مراجعه به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می‌توانید به موارد زیر دست پیدا کنید:

وکیل کیفری خوب در مشهد

وکیل کیفری تحصیل کرده در مشهد

وکیل کیفری باتجربه در مشهد

مشاور کیفری خوب در مشهد

شما می‌توانید از طریق راه های ارتباطی که برایتان توضیح داده ایم مانند سایت و پیج اینستاگرام با ما ارتباط برقرار کنید. از همراهی شما عزیزان بی‌نهایت سپاسگزارم.، واخواهی، حکم غیابی، حکم حضوری محکوم له و محکوم علیه مواردی می باشند که شما می توانید در این مقاله حقوقی مطالعه کنید. با ما همراه باشید. اگر می خواهید به یک وکیل کیفری خوب در مشهد استخدام کنید باید به گروه وکلای دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید تا از وکلا و مشاور های حقوقی خبره این گروه استفاده کنید.

دستور موقت چیست؟

قرار دستور موقت یک امکانی است که بیش تر در مواقع ذی نفع یا وکیل او تمایل دارند که از آن در حین دعوا و قبل از اقامه دعوا یا بعد از اقامه دعوا استفاده کنند. این قرار به دلیل وارد کردن خسارت به فرد خوانده می باشد. در صورتی صادر شود که امر از امور فوری باشد بر همین مبنا به این قرار، دادرسی فوری هم می گویند و تشخیص فوریت داشتن آن امر به عهده دادگاه صالح می باشد. وکیل دستور موقت حرفه ای در مشهد می تواند در این مورد به خصوص به شما کمک زیادی کند.

تامین خواسته

واژه تامین به معنی قراردادن در امن و آسایش می باشد. تامین خواسته یک راه برای جلوگیری از تضییع شدن حق می باشد. این روش به صورت است که خواهان عین خواسته یا معادل آن را از اموال خوانده تا پایان دادرسی توقیف کند و از نقل و انتقال آن جلوگیری کند تا طلب خود را دریافت کند.

واخواهی چیست؟

اگر حکم دادگاه به صورت غیابی و غیر حضوری صادر شود. لازم است تا دادخواست واخواهی نوشته شود. این دادخواست باید به دادگاهی که حکم را صادر کرده است تحویل داده شود. اگر دادخواست برای صدور حکم واخواهی تکمیل نباشد مدیر دفتر دادگاه ملزم است که به منظور رفع نقص های موجود اخطارنامه ای را تنظیم کند و سپس بعد از تکمیل دادخواست واخواهی زمانی را که برای رسیدگی به آن تعیین شده است را ابلاغ کند.

 در صورت تمایل به تماس با گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می توانید از شماره زیر استفاده کنید.
شهید قرنی ۳۲ پلاک ۴ واحد ۸
شماره تماس ۰۹۱۵۵۴۴۶۴۲۹ – ۴۶۲۲۴۰۹۱
مشاوره غیر حضوری در پیام رسان های ایرانی
مشاوره حضوری عصر ها با هماهنگی قبلی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها