0919-2329787

تماس بگیرید

⚖️ [ وکیل زینب اسلامی پور کریمی ] بهترین وکیل در بندرعباس جهت مشاوره و وکالت

بهترین وکیل در بندرعباس

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با داشتن پنج سال سابقه در تمام دعاوی حقوقی و کیفری در شهر بندر عباس خدمات زیر را ارائه می کند:

  • مشاوره حقوقی ، کیفری و خانواده و مواد مخدر
  •      پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی ، کیفری ، خانواده و مواد مخدر
  •     بررسی و مطالعه پرونده در محاکم دادگستری و اظهار نظر توسط وکلای گروه
  •      تنظیم انواع قرارداد صحیح حقوقی مطابق با دعاوی موجود در محاکم
  •      تنظیم دادخواست ، شکواییه و لوایح حقوقی
  • وکالت در دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر

وکیل سرکار خانم زینب اسلامی پور کریمی با دریافت پروانه پایه یک دادگستری از کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید.
ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای گروه دادورزان صلح و سازش انتخاب گردند.

وکیل در بندرعباس گروه دادورزان صلح و سازش

🥇 سطح وکیل ⚖️ تخصص ها 📋 خدمات حقوقی 💰 هزینه وکیل
وکیل پایه یک دادگستری حقوقی ، کیفری ، ملکی ، خانواده وکالت و مشاوره حقوقی طبق وسعت و سختی کار

 

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش

وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
Lawyers of Peace and Compromise Lawyers Group
وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
Lawyers of Peace and Compromise Lawyers Group
شماره تماس وکیل در بندرعباس
contact number of a lawyer in Bandar Abbas

آدرس وکیل بندرعباس : بندر عباس – شهر نمایش – مجتمع یکتا – طبقه 3

 

وکیل در بندر عباس
Lawyer in Bandar Abbas

وکیل کیفری در بندرعباس

در موارد مختلفی مثل دزدی و دعوا و گروگانگیری و جان و حیثیت و آبرو و کلاهبرداری و جعل و تجاوز لازم است شما با استفاده از قوانین کیفری که تخصص وکیل کیفری است از حق خود دفاع کنید. پرونده های کیفری بسیار مهم و سنگین می باشند و برای این که آن ها را ختم به خیر کنید باید اطلاعات زیادی در این مورد داشته باشید. جرائمی که موضوعات آن‌ها با محکومیت‌هایی مانند سلب حیات یا اعدام، حبس ابد، قطع عضو یا دیگر جنایات عمدی، علیه تمامیت جسمی یا به میزان ‌یک سوم دیه و یا بیشتر از آن‌که شامل مجازات تعزیری مرتبه ۴ و بالاتر می‌باشد، یا برای جرائم سیاسی و مطبوعاتی که در صلاحیت دادگاه کیفری می‌باشد.

بهترین وکیل مواد مخدر در بندرعباس

بندر عباس به دلیل حضور در مسیر ترانزیت و قاچاق مواد مخدر همواره دعاوی مواد مخدر زیادی به خود دیده است. قاچاق، تولید و فروش و توزیع مواد مخدر جرم می باشد و بر اساس قانون با مجرم برخورد می شود. در بیشتر موارد افراد به دلیل عدم آگاهی کافی دریگر چنین مواردی می شوند. لازم به ذکر است برای رسیدگی به پرونده های مربوط به مواد مخدر بهتر از از یک وکیل مواد مخدر کمک بگیرید.

وکیل ملکی در بندر عباس
Real estate lawyer in Bandar Abbas

وکیل ملکی خوب در بندرعباس

برای انجام معاملات ملکی که مقررات و قوانین مختلفی دارند بهتر است یک وکیل را در کنار خود داشته باشید. زیرا همان طور که می دانید ثبت اسناد و قولنامه و خرید و فروش ملک و یا اجاره آن باید طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران انجام شود که تنها یک وکیل ملکی می تواند با علم بر همه این موارد به شما کمک نموده و همه معاملات ملکی شما را طبق قوانین جامعه پیش ببرد به طور که کاملا قانونی و رسمی باشد. بنابراین وجود وکیل ملکی برای این است که دفاعی برای شما در برابر تمام املاک و اموال تان انجام شود. پس پیشنهاد ما این است که هر چه سریع تر بهترین وکیل ملکی در بندرعباس را پیدا نموده و وکالت دهید. خواهید دید که انجام کار های قانونی معاملات ملکی با سرعت بیش تری پیش خواهند رفت.

وکیل طلاق در بندرعباس

 اگر کسی به شما بگوید که تا پایان عمر زندگی مشترک را تضمین می کند دروغ گفته است زیرا هیچ کس نمی تواند پایداری و دوام یک زندگی را پیش بینی نماید. عوامل و مشکلات مختلفی وجود دارند که از درون و بیرون باعث جدایی و طلاق میان زوجین می شوند. عواملی مثل اعتیاد و خیانت و افسردگی و انزوا و دخالت اطرافیان و بیماری های مختلف باعث طلاق در روابط زناشویی می شود. البته که همه شما عزیزان می دانید که طلاق به دو صورت وجود دارد طلاق عاطفی و طلاق قانونی، که در طلاق عاطفی افراد در کنار یکدیگر زندگی می کنند اما هیچ گونه مهر و محبت و مسئولیتی نسبت به یکدیگر ندارند اما در طلاق قانونی زن و شوهر به صورت کاملا رسمی و علنی از یکدیگر جدا نشوند و می توانند جدا از یکدیگر زندگی کنند برای چنین طلاقی باید وکیل طلاق استفاده کرد تا روند آن بهتر انجام شود.

وکیل طلاق در بندر عباس
Divorce lawyer in Bandar Abbas

وکیل طلاق یک طرفه در بندرعباس

اکنون اگر در بندرعباس زندگی می ‌کنید و تصمیم به جدایی از همسر خود دارید توصیه ما این است که به دنبال بهترین وکیل برای انجام کار های قانونی خود باشید. وکیل طلاق در بندرعباس زیاد است اما شما با اندک جستجو می توانید بهترین وکیل را پیدا نموده و وکالت طلاق خود را به او بسپارید. گاهی ممکن است افراد به صورت کاملاً یک طرفه تصمیم به جدایی و طلاق بگیرند یعنی همسر آن ها موافق جدایی نباشد از این رو برای سهولت در روند طلاق بهتر است به دنبال وکیل طلاق یک طرفه در بندرعباس باشند. وکیل طلاق یک طرفه کمک می کند که قاضی پرونده در دادگاه خیلی راحت ‌تر حکم طلاق صادر کند زیرا تبصره و قوانینی وجود دارد که اثبات می کند موکل آن ها حق جدایی را خواهد داشت بنابراین طلاق گرفتن راحت تر خواهد بود.

هر گاه چه به وکیل نیاز دارید اگر فقط چند لحظه در گوگل جستجو کنید متوجه نام وکیل آن بسیار زیادی در زمینه طلاق خواهید شد اما از میان این همه وکیل کدام یک بهتر است؟ این سوالی است که ممکن است ذهن هر فردی را به خود مشغول کند در پاسخ به این سوال باید گفت وکیل مجرب طلاق در بندرعباس زیاد است و هر یک از این متخصصین طلاق تحصیلات خود را در بهترین دانشگاه های سراسر کشور گذرانده و به جایگاه خوبی دست یافته است. هم چنین تجربه بسیار زیادی در به سرانجام رساندن پرونده های طلاق مختلف داشته که باعث معروفیت او شده است. بنابراین افرادی که وکیل خوب و سرشناسی هستند کاملاً قابل شناسایی می باشند و سپردن پرونده طلاق به آن ها بسیار راحت است.

وکیل خوب در بندرعباس

همان طور که می دانید بندرعباس از دیگر شهر های بزرگ ایران است که افراد زیادی در گوشه و کنار آن زندگی می کنند اما ممکن است به خاطر عدم وقت کافی تمایلی به طی کردن مسافت طولانی از این سر شهر به آن سر شهر نداشته باشند بنابراین اگر در غرب بندرعباس زندگی می ‌کنند و وکیلان بسیار زیادی در آن جا وجود دارد که به راحتی می توانند وکالت پرونده خود را وکیل خوب در بندرعباس بدهند. قطعاً در این صورت کار های آن ها با سرعت بیش تر و روند بهتری طی خواهد شد. پس اگر شما هم یکی از افرادی است که ساکن قلب بندرعباس می باشید خیالتان از بابت وجود وکیل حقوقی راحت باشد.

وکیل مدافع برای دادرسی‌های کیفری در بندرعباس 

وکیل مدافع یکی از عناوین جهت امنیت جزایی متهم به شمار می‌رود. آنچه مسلم است، همه اصحاب دعوی، متوجه حق داشتن وکیل مدافع برای مراحل دادرسی می‌باشند. با توجه به‌قاعده اصولی که در مکتب آسمانی اسلام آمده است، رجوع جاهل به فرد عالم بر هیچ کس پوشیده نمی‌باشد، بنابراین لازم است که کلیه شهروندان برای برخورداری از حقوق مساوی، به وکیل کیفری حاذق و برخاسته از نهاد وکالت رجوع نمایند.
بر اساس قاعده‌ای که مبتنی بر عقل می‌باشد، این امر برای تمامی امور ضروری و خارج از این حوزه نمی‌باشد، بنابراین این امر به شکل قانونی و امری کاملاً بارز بیان‌شده است، بر همین اساس اصل ۳۵ قانون اساسی به این موضوع پرداخته است. به عبارتی دیگر این قانون به نوعی یک تضمین، جهت احقاق حقوق افراد به شمار می‌رود. همچنین در این موارد و رعایت حقوق جامعه به خلاف و پدیده جرم نیز در جهت اجرای قانون آیین دادرسی کیفری با توجه به ماده یک قانون دادرسی کیفری پرداخته شده است. بنابراین با توجه به ماده ۷ قانون آیین دادرسی کیفری و ناظر بر بند ۳ ماده‌واحده قانون احترام به آزادی‌های مشروع، همچنین حفظ حقوق شهروندی مصوب ۱۵/۲/۱۳۸۳ و با تضمین اجرای مقرر در ماده ۵۷۰ قانون مجازات اسلامی قیدشده است که حق انتخاب وکیل به‌صورت تعیینی، یا داشتن وکیل تسخیری و معاضدتی برای دادرسی کیفری ضرورت پیدا می‌کند.

لذا برای جرائمی که موضوعات آن‌ها با محکومیت‌هایی مانند سلب حیات یا اعدام، حبس ابد، قطع عضو یا دیگر جنایات عمدی، علیه تمامیت جسمی یا به میزان ‌یک سوم دیه و یا بیشتر از آن‌که شامل مجازات تعزیری مرتبه ۴ و بالاتر می‌باشد، یا برای جرائم سیاسی و مطبوعاتی که در صلاحیت دادگاه کیفری می‌باشد، رسیدگی به این نوع پرونده‌ها بدون وجود وکیل امکان‌پذیر نمی‌باشد. با توجه به موارد اشاره شده نقش و اهمیت وکیل در تعیین سرنوشت متهمان و تأثیر غیرقابل انکار آن برای دادرسی کاملاً مبتنی بر عدالت به شکل واضحی مشخص‌شده است.
برای مشاوره با بهترین وکیل در استان هرمزگان با ما در تماس باشید.

نقش وکیل در بندرعباس به‌منظور تأمین‌کننده از جانب قانون‌گذار

با توجه به مواد ۳ و ۵ قانون آیین دادرسی کیفری به این صورت بیان‌شده است که مراجع قضایی باید به شکل بی‌طرف و کاملاً مستقل نسبت به اتهام انتسابی به افراد در زمان کوتاه، رسیدگی نمایند و تصمیم نهایی را اخذ نمایند. بنابراین باید از بروز هر اقدامی که باعث ایجاد اختلال یا طولانی شدن روند دادرسی کیفری می‌شود، جلوگیری به عمل‌آورند. همچنین متهم باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از موضوع، ادله پرونده، اتهام انتسابی آگاه و همچنین از حق دسترسی به بهترین وکیل زن در بندرعباس و دیگر حقوق دفاعی ذکرشده در این قانون بهره‌مند باشد.
به‌عبارت‌دیگر، حضور وکیل مدافع در طی مراحل تحقیقات مقدماتی یا دادرسی عادلانه می‌تواند، ضامن منظور قانون‌گذار برای ممانعت از کش‌دار شدن فرآیند دادرسی کیفری شود و با روشن شدن حدودوثغور اتهام، وزانت یا قوت و رخوت ادله بالفعل، همچنین با ایجاد فضای مناسب جهت درک ادله در رابطه با دلایل بالقوه جهت قضات، برای آشکار شدن حقیقت و شناخت بیشتر مردم با توجه به تبصره ماده ۱۹۵ قانون آیین دادرسی کیفری از حقوق افراد جامعه می‌باشد.

 حضور وکیل مدافع در تحقیقات مقدماتی

یکی از تحولات مهمی که در قانون جدید آیین دادرسی کیفری ایجادشده این است که، همین‌که شخص به‌عنوان متهم شناخته شد، می‌تواند تقاضای ملاقات با وکیل مدافع را داشته باشد. در این ملاقات که مدت‌ زمان آن‌ یک ساعت می‌باشد، ضرورت دارد تا تحقیقات و مذاکرات به شکل محرمانه انجام شود و سرانجام وکیل مدافع به نکاتی اشاره می‌کند که تأمین کننده حقوق موکلش می‌باشد و مطابق با ماده ۴۸ قانون می‌تواند آن را به‌صورت کتبی در پرونده درج نماید.
لازم به ذکر است که اگر متهم بنا به دلایل ارتکاب جرائم سازمان یافته یا جرائمی که علیه منافع و امنیت کشور باشد، یا به امر سرقت، مواد مخدر یا روان‌گردان پرداخته باشد یا منجر به مجازاتی مانند اعدام؛ حبس ابد، قطع عضو یا جنایات عمدی که علیه تمامیت جسمانی به میزان یک سوم یا ثلث دیه یا بیش از آن واقع شود، اجازه ملاقات با وکیل تا یک هفته پس از اقدام به پیگیری و نظارت را ندارد.

روش کار وکلای دادگستری در بندر عباس

وکیل در بندرعباس دانش‌آموختگان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های حقوق و وکالت از دانشگاه، پس از طی نمودن دوره‌های کارآموزی و دریافت آموزش‌های موردنیاز با اخذ پروانه و مجوز وکالت از نهادهای قانونی می‌توانند، دفتر وکالت ایجاد نمایند.

  • افرادی که متقاضی پروانه وکالت هستند، برای دریافت مجوز وکالت دادگستری، ابتدا در آزمون وکالت شرکت نمایند و چنانچه در این آزمون موفق شدند،

پس از مراحل مصاحبه شفاهی یا گزینش‌های اداری می‌توانند، پروانه وکالت دریافت نمایند.

  • این افراد به‌عنوان وکیل پایه دو محسوب می‌شوند، همچنین شرایط و مدت کارآموزی در کانون وکلا یا مرکز مشاوران حقوقی یا وکلای قوه قضائیه با یکدیگر تفاوت دارد.

بهترین مشاور حقوقی در بندرعباس

وجود مشاور حقوقی در تمامی زمینه های کار های قانونی واجب و ضروری است زیرا اگر شما مشکل قانونی داشته باشید قطعاً به قوانین و مقررات و مصوبات جمهوری اسلامی واقف نیستید و نمی توانید تبصره‌ های لازم را در دادگاه عنوان کنید. از این رو مشورت با یک مشاور حقوقی می ‌تواند در زمینه مشکل مورد نظر کمک بسیار بزرگی باشد در این صورت شما  مشاوره حقوقی را در کنار خود خواهید داشت و در مورد احتمالات مختلفی که قاضی دادگاه ممکن است در مورد آن ها رای صادر کند صحبت می کنید. پس از آن با خیال راحت همه چیز را به مشاور حقوقی یا وکیل خود می سپارید و مطمئن خواهید بود که همه تلاش خود را برای دفاع از شما انجام می دهد که قطعاً بدون وجود آن شما نمی توانید چنین دفاعیه ای تنظیم کنید.

دفتر وکالت در بندرعباس

حتماً این موضوع را می دانید که فارغ التحصیلان رشته حقوق پس از اتمام تحصیلات خود از دانشگاه می توانند کارهای حقوقی را به صورت کاملاً قانونی انجام دهند اما برای داشتن دفتر وکالت باید حتماً یک گواهی تهیه کنند. تهیه کردن گواهی برای تاسیس و بازگشایی دفتر وکالت نیاز به شرکت در یک آزمون دارد که به آن آزمون وکالت می گویند. آزمون های وکالت هر ساله در حال برگزاری می باشند. بنابراین فارغ التحصیلان می توانند با شرکت در آزمون وکالت و کسب نمره یا رتبه مناسب گواهی تاسیس دفتر وکالت را دریافت نمایند. از آن پس شما عزیزان می توانید در هر گوشه از بندرعباس دفاتر وکالت وکیل های مختلفی را ببینید که همگی در کار خود تجربه و مهارت بسیار زیادی دارند. بنابراین وجود هر یک از این وکیلان مثل وکیل طلاق و وکیل ملکی و وکیل کیفری می ‌تواند گره گشای مشکلات قانونی باشد.

تمام وکلای گروه دادورزان صلح و سازش
All the lawyers of the Peace and Compromise Lawyers Group
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
5 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جاسم ظهیری مینابی
۱۴۰۱-۰۴-۱۰ ۲۰:۴۵

عالیه

شریعتی
۱۴۰۱-۰۹-۱۶ ۰۸:۵۴

خانم اسماعیل پور وکیل خوبی هستند

مهدی
۱۴۰۱-۱۰-۱۸ ۱۶:۰۲

اقای میر مشاوره خوبی دادند
خانم اسلامی پور هم چند ساله میشناسم
وکیل خوبی هستن
من چند تا پرونده داشتم

مهدی
۱۴۰۱-۱۰-۲۰ ۲۰:۱۳

بهترین وکیلی که دیدم
خیلی درست کار و با انصاف هستن

علی
۱۴۰۱-۱۰-۲۳ ۰۸:۴۴

بهترین وکیل منطقه هستن خانم یاوری
ایشون و تیمشون خصوصا جناب میر واقعا حرفه ای کار می‌کنند
پرونده منک مطالعه کردند و لایحه نوشتن پرونده در دیوان جواب گرفت

پیمایش به بالا