وکیل در بندرعباس

Rate this post

دفتر وکالت در بندرعباس

حتماً این موضوع را می دانید که فارغ التحصیلان رشته حقوق پس از اتمام تحصیلات خود از دانشگاه می توانند کارهای حقوقی را به صورت کاملاً قانونی انجام دهند اما برای داشتن دفتر وکالت باید حتماً یک گواهی تهیه کنند. تهیه کردن گواهی برای تاسیس و بازگشایی دفتر وکالت نیاز به شرکت در یک آزمون دارد که به آن آزمون وکالت می گویند. آزمون های وکالت هر ساله در حال برگزاری می باشند. بنابراین فارغ التحصیلان می توانند با شرکت در آزمون وکالت و کسب نمره یا رتبه مناسب گواهی تاسیس دفتر وکالت را دریافت نمایند. از آن پس شما عزیزان می توانید در هر گوشه از بندرعباس دفاتر وکالت وکیل های مختلفی را ببینید که همگی در کار خود تجربه و مهارت بسیار زیادی دارند. بنابراین وجود هر یک از این وکیلان مثل وکیل طلاق و وکیل ملکی و وکیل کیفری می ‌تواند گره گشای مشکلات قانونی باشد.

وکیل ملکی در بندر عباسوکیل ملکی در بندرعباس

برای انجام معاملات ملکی که مقررات و قوانین مختلفی دارند بهتر است یک وکیل را در کنار خود داشته باشید. زیرا همان طور که می دانید ثبت اسناد و قولنامه و خرید و فروش ملک و یا اجاره آن باید طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران انجام شود که تنها یک وکیل ملکی می تواند با علم بر همه این موارد به شما کمک نموده و همه معاملات ملکی شما را طبق قوانین جامعه پیش ببرد به طور که کاملا قانونی و رسمی باشد. بنابراین وجود وکیل ملکی برای این است که دفاعی برای شما در برابر تمام املاک و اموال تان انجام شود. پس پیشنهاد ما این است که هر چه سریع تر بهترین وکیل ملکی در بندرعباس را پیدا نموده و وکالت دهید. خواهید دید که انجام کار های قانونی معاملات ملکی با سرعت بیش تری پیش خواهند رفت.

وکیل کیفری در بندر عباسوکیل کیفری در بندرعباس

وظیفه وکیل دفاع از موکلش است حال اگر شما به عنوان موکل وکیلی را برای انجام امور کیفری انتخاب نموده و به وکالت دهید خواهید دید که چگونه دفاعیه برای دفاع از شما حاضر می کند. در چنین مواردی وجود وکیل کیفری برای دفاع از حق و حقوق شما در موارد مختلفی مثل دزدی و دعوا و گروگانگیری و جان و حیثیت و آبرو و کلاهبرداری و جعل و تجاوز لازم است. بنابراین اگر در هر یک از این موارد دچار درگیری شده اید و می خواهد هر چه سریع تر از این وضعیت رها شوید بهترین کار این است که به وکیل کیفری در بندرعباس وکالت داده و منتظر بمانید تا همه مراحل قانونی خود را طی کند و پرونده کیفری را به نفع شما خاتمه دهد. خواهید دید که با وجود وکیل کیفری شما برنده دادگاه خواهید شد.

درخواست مشاورهه

وکیل طلاق در بندرعباس

 اگر کسی به شما بگوید که تا پایان عمر زندگی مشترک را تضمین می کند دروغ گفته است زیرا هیچ کس نمی تواند پایداری و دوام یک زندگی را پیش بینی نماید. عوامل و مشکلات مختلفی وجود دارند که از درون و بیرون باعث جدایی و طلاق میان زوجین می شوند. عواملی مثل اعتیاد و خیانت و افسردگی و انزوا و دخالت اطرافیان و بیماری های مختلف باعث طلاق در روابط زناشویی می شود. البته که همه شما عزیزان می دانید که طلاق به دو صورت وجود دارد طلاق عاطفی و طلاق قانونی، که در طلاق عاطفی افراد در کنار یکدیگر زندگی می کنند اما هیچ گونه مهر و محبت و مسئولیتی نسبت به یکدیگر ندارند اما در طلاق قانونی زن و شوهر به صورت کاملا رسمی و علنی از یکدیگر جدا نشوند و می توانند جدا از یکدیگر زندگی کنند برای چنین طلاقی باید وکیل طلاق استفاده کرد تا روند آن بهتر انجام شود.

بهترین وکیل طلاق در بندرعباسبهترین وکیل طلاق در بندرعباس

اکنون اگر در بندرعباس زندگی می ‌کنید و تصمیم به جدایی از همسر خود دارید توصیه ما این است که به دنبال بهترین وکیل برای انجام کار های قانونی خود باشید. وکیل طلاق در بندرعباس زیاد است اما شما با اندک جستجو می توانید بهترین وکیل را پیدا نموده و وکالت طلاق خود را به او بسپارید. گاهی ممکن است افراد به صورت کاملاً یک طرفه تصمیم به جدایی و طلاق بگیرند یعنی همسر آن ها موافق جدایی نباشد از این رو برای سهولت در روند طلاق بهتر است به دنبال وکیل طلاق یک طرفه در بندرعباس باشند. وکیل طلاق یک طرفه کمک می کند که قاضی پرونده در دادگاه خیلی راحت ‌تر حکم طلاق صادر کند زیرا تبصره و قوانینی وجود دارد که اثبات می کند موکل آن ها حق جدایی را خواهد داشت بنابراین طلاق گرفتن راحت تر خواهد بود.

درخواست مشاورهه

وکیل در غرب بندرعباسوکیل در غرب بندرعباس

همان طور که می دانید بندرعباس از دیگر شهر های بزرگ ایران است که افراد زیادی در گوشه و کنار آن زندگی می کنند اما ممکن است به خاطر عدم وقت کافی تمایلی به طی کردن مسافت طولانی از این سر شهر به آن سر شهر نداشته باشند بنابراین اگر در غرب بندرعباس زندگی می ‌کنند و وکیلان بسیار زیادی در آن جا وجود دارد که به راحتی می توانند وکالت پرونده خود را وکیل خوب در بندرعباس بدهند. قطعاً در این صورت کار های آن ها با سرعت بیش تر و روند بهتری طی خواهد شد. پس اگر شما هم یکی از افرادی است که ساکن قلب بندرعباس می باشید خیالتان از بابت وجود وکیل حقوقی راحت باشد.

وکیل متخصص طلاق در بندرعباسوکیل متخصص طلاق در بندرعباس

هر گاه چه به وکیل نیاز دارید اگر فقط چند لحظه در گوگل جستجو کنید متوجه نام وکیل آن بسیار زیادی در زمینه طلاق خواهید شد اما از میان این همه وکیل کدام یک بهتر است؟ این سوالی است که ممکن است ذهن هر فردی را به خود مشغول کند در پاسخ به این سوال باید گفت وکیل مجرب طلاق در بندرعباس زیاد است و هر یک از این متخصصین طلاق تحصیلات خود را در بهترین دانشگاه های سراسر کشور گذرانده و به جایگاه خوبی دست یافته است. هم چنین تجربه بسیار زیادی در به سرانجام رساندن پرونده های طلاق مختلف داشته که باعث معروفیت او شده است. بنابراین افرادی که وکیل خوب و سرشناسی هستند کاملاً قابل شناسایی می باشند و سپردن پرونده طلاق به آن ها بسیار راحت است.

درخواست مشاورهه

وکیل مدافع برای دادرسی‌های کیفری در بندرعباس 

وکیل مدافع یکی از عناوین تضمینی جهت امنیت جزایی متهم به شمار می‌رود. آنچه مسلم است، همه اصحاب دعوی، متوجه حق داشتن وکیل مدافع برای مراحل دادرسی می‌باشند. با توجه به‌قاعده اصولی که در مکتب آسمانی اسلام آمده است، رجوع جاهل به فرد عالم بر هیچ کس پوشیده نمی‌باشد، بنابراین لازم است که کلیه شهروندان برای برخورداری از حقوق مساوی، به وکیل کیفری حاذق و برخاسته از نهاد وکالت رجوع نمایند.
بر اساس قاعده‌ای که مبتنی بر عقل می‌باشد، این امر برای تمامی امور ضروری و خارج از این حوزه نمی‌باشد، بنابراین این امر به شکل قانونی و امری کاملاً بارز بیان‌شده است، بر همین اساس اصل ۳۵ قانون اساسی به این موضوع پرداخته است. به عبارتی دیگر این قانون به نوعی یک تضمین، جهت احقاق حقوق افراد به شمار می‌رود. همچنین در این موارد و رعایت حقوق جامعه به خلاف و پدیده جرم نیز در جهت اجرای قانون آیین دادرسی کیفری با توجه به ماده یک قانون دادرسی کیفری پرداخته شده است. بنابراین با توجه به ماده ۷ قانون آیین دادرسی کیفری و ناظر بر بند ۳ ماده‌واحده قانون احترام به آزادی‌های مشروع، همچنین حفظ حقوق شهروندی مصوب ۱۵/۲/۱۳۸۳ و با تضمین اجرای مقرر در ماده ۵۷۰ قانون مجازات اسلامی قیدشده است که حق انتخاب وکیل به‌صورت تعیینی، یا داشتن وکیل تسخیری و معاضدتی برای دادرسی کیفری ضرورت پیدا می‌کند.

لذا برای جرائمی که موضوعات آن‌ها با محکومیت‌هایی مانند سلب حیات یا اعدام، حبس ابد، قطع عضو یا دیگر جنایات عمدی، علیه تمامیت جسمی یا به میزان ‌یک سوم دیه و یا بیشتر از آن‌که شامل مجازات تعزیری مرتبه ۴ و بالاتر می‌باشد، یا برای جرائم سیاسی و مطبوعاتی که در صلاحیت دادگاه کیفری می‌باشد، رسیدگی به این نوع پرونده‌ها بدون وجود وکیل امکان‌پذیر نمی‌باشد. با توجه به موارد اشاره شده نقش و اهمیت وکیل در تعیین سرنوشت متهمان و تأثیر غیرقابل انکار آن برای دادرسی کاملاً مبتنی بر عدالت به شکل واضحی مشخص‌شده است.
برای مشاوره با بهترین وکیل در استان هرمزگان با ما در تماس باشید.

درخواست مشاورهه

نقش وکیل در بندرعباس به‌منظور تأمین‌کننده از جانب قانون‌گذار

با توجه به مواد ۳ و ۵ قانون آیین دادرسی کیفری به این صورت بیان‌شده است که مراجع قضایی باید به شکل بی‌طرف و کاملاً مستقل نسبت به اتهام انتسابی به افراد در زمان کوتاه، رسیدگی نمایند و تصمیم نهایی را اخذ نمایند. بنابراین باید از بروز هر اقدامی که باعث ایجاد اختلال یا طولانی شدن روند دادرسی کیفری می‌شود، جلوگیری به عمل‌آورند. همچنین متهم باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از موضوع، ادله پرونده، اتهام انتسابی آگاه و همچنین از حق دسترسی به وکیل و دیگر حقوق دفاعی ذکرشده در این قانون بهره‌مند باشد.
به‌عبارت‌دیگر، حضور وکیل مدافع در طی مراحل تحقیقات مقدماتی یا دادرسی عادلانه می‌تواند، ضامن منظور قانون‌گذار برای ممانعت از کش‌دار شدن فرآیند دادرسی کیفری شود و با روشن شدن حدودوثغور اتهام، وزانت یا قوت و رخوت ادله بالفعل، همچنین با ایجاد فضای مناسب جهت درک ادله در رابطه با دلایل بالقوه جهت قضات، برای آشکار شدن حقیقت و شناخت بیشتر مردم با توجه به تبصره ماده ۱۹۵ قانون آیین دادرسی کیفری از حقوق افراد جامعه می‌باشد.

 حضور وکیل مدافع در تحقیقات مقدماتی

یکی از تحولات مهمی که در قانون جدید آیین دادرسی کیفری ایجادشده این است که، همین‌که شخص به‌عنوان متهم شناخته شد، می‌تواند تقاضای ملاقات با وکیل مدافع را داشته باشد. در این ملاقات که مدت‌ زمان آن‌ یک ساعت می‌باشد، ضرورت دارد تا تحقیقات و مذاکرات به شکل محرمانه انجام شود و سرانجام وکیل مدافع به نکاتی اشاره می‌کند که تأمین کننده حقوق موکلش می‌باشد و مطابق با ماده ۴۸ قانون می‌تواند آن را به‌صورت کتبی در پرونده درج نماید.
لازم به ذکر است که اگر متهم بنا به دلایل ارتکاب جرائم سازمان یافته یا جرائمی که علیه منافع و امنیت کشور باشد، یا به امر سرقت، مواد مخدر یا روان‌گردان پرداخته باشد یا منجر به مجازاتی مانند اعدام؛ حبس ابد، قطع عضو یا جنایات عمدی که علیه تمامیت جسمانی به میزان یک سوم یا ثلث دیه یا بیش از آن واقع شود، اجازه ملاقات با وکیل تا یک هفته پس از اقدام به پیگیری و نظارت را ندارد.

چگونگی کار وکلای دادگستری

وکیل در بندرعباس دانش‌آموختگان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های حقوق و وکالت از دانشگاه، پس از طی نمودن دوره‌های کارآموزی و دریافت آموزش‌های موردنیاز با اخذ پروانه و مجوز وکالت از نهادهای قانونی می‌توانند، دفتر وکالت ایجاد نمایند.

  • افرادی که متقاضی پروانه وکالت هستند، برای دریافت مجوز وکالت دادگستری، ابتدا در آزمون وکالت شرکت نمایند و چنانچه در این آزمون موفق شدند،

پس از مراحل مصاحبه شفاهی یا گزینش‌های اداری می‌توانند، پروانه وکالت دریافت نمایند.

  • این افراد به‌عنوان وکیل پایه دو محسوب می‌شوند، همچنین شرایط و مدت کارآموزی در کانون وکلا یا مرکز مشاوران حقوقی یا وکلای قوه قضائیه با یکدیگر تفاوت دارد.

مشاوره حقوقی در بندر عباسمشاور حقوقی در بندرعباس

وجود مشاور حقوقی در تمامی زمینه های کار های قانونی واجب و ضروری است زیرا اگر شما مشکل قانونی داشته باشید قطعاً به قوانین و مقررات و مصوبات جمهوری اسلامی واقف نیستید و نمی توانید تبصره‌ های لازم را در دادگاه عنوان کنید. از این رو مشورت با یک مشاور حقوقی می ‌تواند در زمینه مشکل مورد نظر کمک بسیار بزرگی باشد در این صورت شما بهترین مشاور حقوقی را در کنار خود خواهید داشت و در مورد احتمالات مختلفی که قاضی دادگاه ممکن است در مورد آن ها رای صادر کند صحبت می کنید. پس از آن با خیال راحت همه چیز را به مشاور حقوقی یا وکیل خود می سپارید و مطمئن خواهید بود که همه تلاش خود را برای دفاع از شما انجام می دهد که قطعاً بدون وجود آن شما نمی توانید چنین دفاعیه ای تنظیم کنید.

درخواست مشاورهه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

گروه وکلای دادورزان صلح وسازش

آدرس دفاتر

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد1

تلفن همراه: 09155446429

خط ثابت دفتر: 05146224091

جستوجوی سریع

اخرین مقالات

خدمات ما

درباره ما

 برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

گروه وکلای دادورزان صلح وسازش

آدرس دفاتر

دفتر مشهد: قرنی 32 مجتمع خاتم واحد1

تلفن همراه: 09155446429

خط ثابت دفتر: 05146224091

خدمات ما

درباره ما

تخصص ما حل پرونده های حقوقی شماست

برای طرح و اقامه شکایت یا تنظیم دادخواست به یک مشاور حقوقی متخصص نیاز است تا این کار ها به بهترین شکل ممکن انجام شود. مشاور های گروه وکلای دادورزان صلح و سازش بسیار با تجربه و با دانش هستند و می توانند راه کار های قانونی را به شما نشان دهند. همچنین گروه وکلای دادورزان صلح و سازش وکلا خبره و متخصصی دارد که آماده قبول وکالت شما عزیزان هستند.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x