وکیل در بندرعباس
وکیل در بندرعباس

 وکیل در بندرعباس

برای مشاوره با بهترین وکیل در بندرعباس با ما در تماس باشید. چنانچه می‌دانیم در دادرسی‌ها، اجرای عدالت در اولین گام جزو وظایف دادرسان یا وکلای دادگستری می‌باشد؛ اما در این میان، مهم‌ترین وظیفه و نیت وکلای دادگستری، تأمین و مساعدت برای حس تعاون و همکاری با قاضی پرونده جهت بهبود و اجرای عدالت در جامعه می‌باشد و همچنین جهت سهولت در کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه اینستاگرام دادورزان صلح و سازش مراجعه نمایید.

چنانچه در دعاوی حقوقی خود نیازمند بررسی پرونده خود و اعطای وکالت هستید می توانید با ما در ارتباط باشید.
09192329787
– پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و…
– تنظیم دادخواست و شکواییه
– تنظیم انواع قرارداد
– ارائه کلیه خدمات حقوقی
آدرس : ایران ،بندر عباس خ شریعتی جنوبی مقابل دادگستری

خواندن مطلب روبرو به شما پیشنهاد می شود >>>>> وکیل در بندر لنگه

 وکیل مدافع برای دادرسی‌های کیفری  بهترین وکیل در ایرانشهر

وکیل مدافع یکی از عناوین تضمینی جهت امنیت جزایی متهم به شمار می‌رود. آنچه مسلم است، همه اصحاب دعوی، متوجه حق داشتن وکیل مدافع برای مراحل دادرسی می‌باشند. با توجه به‌قاعده اصولی که در مکتب آسمانی اسلام آمده است، رجوع جاهل به فرد عالم بر هیچ کس پوشیده نمی‌باشد، بنابراین لازم است که کلیه شهروندان برای برخورداری از حقوق مساوی، به وکیل حاذق و برخاسته از نهاد وکالت رجوع نمایند.
بر اساس قاعده‌ای که مبتنی بر عقل می‌باشد، این امر برای تمامی امور ضروری و خارج از این حوزه نمی‌باشد، بنابراین این امر به شکل قانونی و امری کاملاً بارز بیان‌شده است، بر همین اساس اصل ۳۵ قانون اساسی به این موضوع پرداخته است. به عبارتی دیگر این قانون به نوعی یک تضمین، جهت احقاق حقوق افراد به شمار می‌رود. همچنین در این موارد و رعایت حقوق جامعه به خلاف و پدیده جرم نیز در جهت اجرای قانون آیین دادرسی کیفری با توجه به ماده یک قانون دادرسی کیفری پرداخته شده است. بنابراین با توجه به ماده ۷ قانون آیین دادرسی کیفری و ناظر بر بند ۳ ماده‌واحده قانون احترام به آزادی‌های مشروع، همچنین حفظ حقوق شهروندی مصوب ۱۵/۲/۱۳۸۳ و با تضمین اجرای مقرر در ماده ۵۷۰ قانون مجازات اسلامی قیدشده است که حق انتخاب وکیل به‌صورت تعیینی، یا داشتن وکیل تسخیری و معاضدتی برای دادرسی کیفری ضرورت پیدا می‌کند.

لذا برای جرائمی که موضوعات آن‌ها با محکومیت‌هایی مانند سلب حیات یا اعدام، حبس ابد، قطع عضو یا دیگر جنایات عمدی، علیه تمامیت جسمی یا به میزان ‌یک سوم دیه و یا بیشتر از آن‌که شامل مجازات تعزیری مرتبه ۴ و بالاتر می‌باشد، یا برای جرائم سیاسی و مطبوعاتی که در صلاحیت دادگاه کیفری می‌باشد، رسیدگی به این نوع پرونده‌ها بدون وجود وکیل امکان‌پذیر نمی‌باشد. با توجه به موارد اشاره شده نقش و اهمیت وکیل در تعیین سرنوشت متهمان و تأثیر غیرقابل انکار آن برای دادرسی کاملاً مبتنی بر عدالت به شکل واضحی مشخص‌شده است.
برای مشاوره با بهترین وکیل در استان هرمزگان با ما در تماس باشید.

وکیل در بندرعباس
وکیل در بندرعباس

بهترین وکیل در بندرعباس بهترین وکیل در استان هرمزگان

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش معتقد است که برای بهترین وکیل خانواده بودن باید بهترین موکل بود. بهترین وکیل نیاز به موکل خوب دارد و به در تمام طول پرونده باید در رابطه با موضوع پرونده چیزی را از موکل خود مخفی نکند و برای موفقیت در پرونده با صبر و حوصله حقیقت را برای موکل خود بازگو کند. برای مشاوره با بهترین وکیل در بندرعباس با ما در تماس باشید.
09192329787

خواندن مطلب روبرو به شما پیشنهاد می شود >>>>> وکیل در میناب

نقش وکیل در بندرعباس به‌منظور تأمین‌کننده از جانب قانون‌گذار

با توجه به مواد ۳ و ۵ قانون آیین دادرسی کیفری به این صورت بیان‌شده است که مراجع قضایی باید به شکل بی‌طرف و کاملاً مستقل نسبت به اتهام انتسابی به افراد در زمان کوتاه، رسیدگی نمایند و تصمیم نهایی را اخذ نمایند. بنابراین باید از بروز هر اقدامی که باعث ایجاد اختلال یا طولانی شدن روند دادرسی کیفری می‌شود، جلوگیری به عمل‌آورند. همچنین متهم باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از موضوع، ادله پرونده، اتهام انتسابی آگاه و همچنین از حق دسترسی به وکیل و دیگر حقوق دفاعی ذکرشده در این قانون بهره‌مند باشد.
به‌عبارت‌دیگر، حضور وکیل مدافع در طی مراحل تحقیقات مقدماتی یا دادرسی عادلانه می‌تواند، ضامن منظور قانون‌گذار برای ممانعت از کش‌دار شدن فرآیند دادرسی کیفری شود و با روشن شدن حدودوثغور اتهام، وزانت یا قوت و رخوت ادله بالفعل، همچنین با ایجاد فضای مناسب جهت درک ادله در رابطه با دلایل بالقوه جهت قضات، برای آشکار شدن حقیقت و شناخت بیشتر مردم با توجه به تبصره ماده ۱۹۵ قانون آیین دادرسی کیفری از حقوق افراد جامعه می‌باشد.

وکیل در بندرعباس
وکیل در بندرعباس

وکلای برتر در بندرعباس

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش از بهترین وکیل مجرب در بندرعباس کمک گرفته و آماده ارائه خدمات حقوقی به شما عزیزان می باشد. برای کمک گرفتن از یک وکیل متخصص در بندرعباس تنها کافیست با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.09192329787

خواندن مطلب روبرو به شما پیشنهاد می شود >>>>> وکیل در جاسک

 اصل شناخت حقوق اجتماعی افراد

با توجه به اصل رسمیت شناختن حق افراد برای همراهی وکیل مدافع در کلیه امور حقوقی و کیفری در ابتدای ماده‌ی ۳۴۶ قانون آیین دادرسی کیفری تشریح شده است. همچنین در تبصره این ماده اعلام می‌دارد که در جرائم موضوع صلاحیت دادگاه کیفری هر یک از افراد می‌توانند تا دو وکیل به دادگاه معرفی نمایند. درواقع در جرائمی که موضوع صلاحیت دادگاه کیفری باشد، متهمان می‌توانند بیش از دو وکیل مدافع را برای دفاع از حقوق خود به دادگاه معرفی نمایند. برای جرائمی که از اهمیت کمتری برخوردار می‌باشند، صرفاً هریک از طرفین دعوی می‌توانند، دو وکیل مدافع را به دادگاه معرفی نمایند.

به این ترتیب متهم پرونده می‌تواند تا انتهای اولین جلسه رسیدگی دادگاه، برای خویش از دادگاه وکیل درخواست نماید و چنانچه دادگاه پس از احراز عدم تمکن مالی متقاضی بر اساس ماده ۳۴۷ قانون آیین دادرسی کیفری، درصورتی‌که دادگاه حضور وکیل را برای متهم ضروری بداند، می‌تواند، به صورت تسخیری یا معاضدتی برای وی وکیل تعیین نماید.

 حضور وکیل مدافع در تحقیقات مقدماتی  بهترین وکیل در ایرانشهر

یکی از تحولات مهمی که در قانون جدید آیین دادرسی کیفری ایجادشده این است که، همین‌که شخص به‌عنوان متهم شناخته شد، می‌تواند تقاضای ملاقات با وکیل مدافع را داشته باشد. در این ملاقات که مدت‌زمان آن‌ یک ساعت می‌باشد، ضرورت دارد تا تحقیقات و مذاکرات به شکل محرمانه انجام شود و سرانجام وکیل مدافع به نکاتی اشاره می‌کند که تأمین کننده حقوق موکلش می‌باشد و مطابق با ماده ۴۸ قانون می‌تواند آن را به‌صورت کتبی در پرونده درج نماید.
لازم به ذکر است که اگر متهم بنا به دلایل ارتکاب جرائم سازمان یافته یا جرائمی که علیه منافع و امنیت کشور باشد، یا به امر سرقت، مواد مخدر یا روان‌گردان پرداخته باشد یا منجر به مجازاتی مانند اعدام؛ حبس ابد، قطع عضو یا جنایات عمدی که علیه تمامیت جسمانی به میزان یک سوم یا ثلث دیه یا بیش از آن واقع شود، اجازه ملاقات با وکیل تا یک هفته پس از اقدام به پیگیری و نظارت را ندارد.

بهترین مشاورین در بندرعباس و بهترین وکلا در استان هرمزگان در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

وکیل خوب در بندرعباس

گروه وکلای دادورزان صلح و سازش معتقد است که برای بهترین وکیل خانواده بودن باید بهترین موکل بود. بهترین وکیل نیاز به موکل خوب دارد و به در تمام طول پرونده باید در رابطه با موضوع پرونده چیزی را از موکل خود مخفی نکند و برای موفقیت در پرونده با صبر و حوصله حقیقت را برای موکل خود بازگو کند.

وکیل در بندرعباس
وکیل در بندرعباس

 وکلا می‌توانند با عناوین مختلفی به دادگاه رجوع نمایند که شامل

  • وکیل انتخابی
  • وکیل تسخیری
  • وکیل معاضدتی
  • وکیل اتفاقی
  • وکیل سازمانی
  • وکیل قوه قضاییه
  • وکیل کارآموز
  • وکیل حمایتی

چگونگی کار وکلای دادگستری

 وکیل در بندرعباس دانش‌آموختگان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های حقوق و وکالت از دانشگاه، پس از طی نمودن دوره‌های کارآموزی و دریافت آموزش‌های موردنیاز با اخذ پروانه و مجوز وکالت از نهادهای قانونی می‌توانند، دفتر وکالت ایجاد نمایند.

  • افرادی که متقاضی پروانه وکالت هستند، برای دریافت مجوز وکالت دادگستری، ابتدا در آزمون وکالت شرکت نمایند و چنانچه در این آزمون موفق شدند،

پس از مراحل مصاحبه شفاهی یا گزینش‌های اداری می‌توانند، پروانه وکالت دریافت نمایند.

  • این افراد به‌عنوان وکیل پایه دو محسوب می‌شوند، همچنین شرایط و مدت کارآموزی در کانون وکلا یا مرکز مشاوران حقوقی یا وکلای قوه قضائیه با یکدیگر تفاوت دارد.

ارائه خدمات مشاوره حقوقی با بهترین وکلای استان هرمزگان و بهترین وکیل در بندرعباس در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش

09192329787

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس 09192329787