وکیل در قشم | وکیل دادگستری در قشم
وکیل در قشم | وکیل دادگستری در قشم

وکیل در قشم

برای مشاوره با بهترین وکیل در قشم با مشاورین ما در ارتباط باشید. وکالت در مفهوم لغوی به معنای تفویض یا واگذار کردن می‌باشد، در اصطلاح حقوقی، وکالت عقدی می‌باشد که توسط آن یکی از طرفین، فرد دیگری را جهت انجام کاری به‌عنوان نائب یا وکیل برمی‌گزیند.
قانون مدنی ایران با توجه به ماده‌ی ۶۵۶ وکالت را به این صورت معرفی نموده است که با توجه به عقد وکالت یکی از طرفین فرد دیگر را برای انجام کاری به‌عنوان نائب برمی‌گزیند. همچنین با انعقاد عقد وکالت، وکیل و موکل در مقابل یکدیگر از حقوق و تکالیفی برخوردار می‌باشند، همچنین دارای روابط حقوقی، وظایف و مسئولیت‌های متقابلی می‌باشند.
در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش  شما می توانید از تخصص وکلایی که در قشم هستند استفاده کنید و از بهترین وکلای قشم و  وکلای برتر قشم که در زمینه ی حقوقی مورد نظر شما فعالیت می کند در قشم مشاوره بگیرید.

چنانچه در دعاوی حقوقی خود نیازمند بررسی پرونده خود و اعطای وکالت هستید می توانید با ما در ارتباط باشید.
09192329787
– پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و…توسط وکیل‌
– تنظیم دادخواست و شکواییه توسط وکیل‌
– تنظیم انواع قرارداد توسط وکیل‌
– ارائه کلیه خدمات حقوقی

آدرس :قشم خ گلستان ابتدا خیابان پژوهش

 

دفتر وکالت در قشم | بهترین وکیل در قشم | شماره وکیل در قشم
دفتر وکالت در قشم | بهترین وکیل در قشم | شماره وکیل در قشم

 انواع وکالت در قشم

 • وکالت مطلق

وقتی شخصی برای کلیه امور خود فرد دیگری را به‌عنوان وکیل برگزیند که این وکالت اعم از امور اداری یا مالی می‌باشد.
نظیر خریدوفروش یا پرداخت هزینه خانواده در این قسم اعمال وکیل احتیاجی به اجازه موکل نخواهد داشت.

 • وکالت مقید

این نوع وکالت، موضوع وکالت تعیین‌شده است و وکیل باید در ارتباط با همان موضوع موردنظر عمل نماید. به‌عنوان‌مثال خریدوفروش زمین یا ماشین. وکالت با در نظر گرفتن شکل وکالت به‌صورت رسمی، عادی یا شفاهی تقسیم می‌شود. به‌این‌ترتیب موضوع وکالت باید به شکل طبیعی یا در انحصار فرد نباشد، به عنوان مثال برای  وکالت در مجلس فرد موکل خود قادر باشد، آن را انجام دهد به‌عنوان نمونه، فردی که ورشکسته شده باشد که نتواند در اموالش تصرف داشته باشد، مجاز نیست این امر را به فرد دیگری واگذار نماید.

 •  حدود و اختیارات وکالت

وکیل قادر نیست کاری را خارج از اختیارات و حدود خویش انجام دهد، با توجه به مفاد ماده ۶۶۳ قانون مدنی چنانچه که به شکل مطلق باشد و قیدی برای آن نباشد، در ارتباط با اموال بوده است. با تقسیم‌بندی وکالت به دو نوع تقسیم می‌شود.

 •  وکالت قضایی

وقتی‌که شخصی جهت امور دادگاهی خویش فرد دیگری را به‌عنوان نماینده در دادگاه معرفی می‌کند. این نوع وکالت تنها محدود به امور قضایی می‌باشد، نظیر اعطای وکالت به وکیل دادگستری در قشم.

 •  وکالت غیر قضایی

وقتی شخصی به شکل رسمی یا عادی برای انجام امور اداری یا کاری خود به فرد دیگری وکالت می‌دهد.

 •  وکلای دادگستری پایه یک

معمولاً وکلای پایه دو تنها اجازه دارند در دادگاه‌های کیفری که منجر به حبس کمتر از ۱۰ سال یا شلاق یا جریمه نقدی و یا اقدامات امنیتی در دادگاه‌های قضایی حضور پیدا کنند. چنانچه که مورد ادعا کمتر از پانصد میلیون ریال یا ادعاهای غیرمالی باشد می‌توانند، از حقوق موکلین خویش دفاع نمایند. این در صورتی است که وکیل پایه‌ یک در قشم دادگاه حق دارد، در تمامی دادگاه‌ها ازجمله حقوقی یا کیفری یا غیره حضورداشته باشد.
درواقع وکلایی که از مجوز کانون وکلا برخوردار می‌باشند، ابتدا یک دوره کارآموزی ۲ ساله را طی می‌کنند و می‌توانند تحت نظارت وکیل مدافع از حقوق مشتری دفاع نمایند. همچنین پس از دو سال کارآموزی و دریافت تائید صلاحیت‌های دانشگاهی برای انتخاب حوزه کاری دیگر محدودیتی وجود ندارند تا به‌عنوان وکیل قانون اساسی مشغول به ارائه خدمت ‌شوند. دفتر وکالت در قشم در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش  با بهره گیری از تخصص و تجربه بهترین وکیل در قشم ، بهترین خدمات خود را  در زمینه های دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و ….به مشتریان خود ارائه می دهد.

 وکیل در قشم کیست؟

جهت امور اداری یا دیگر مسائل مالی یا کاری نائب فرد دیگری می‌باشد با توجه به نوع فعالیت یا تخصص آن‌ها به انواع مختلف تقسیم می‌شوند، به‌عنوان وکیل شناخته می‌شود.

وکیل پایه‌یک دادگستری در قشم

وکیلی که از تحصیلات دانشگاهی در رشته حقوق، مبانی و فقه را گذارندِ باشد و در مقطع لیسانس یا بالاتر در آزمون کانون وکلای دادگستری در میان رقابت سخت بتواند، به رتبه بالایی دست پیدا کند. همچنین توانایی اخذ مجوز از مراجع توسط مراجع قضایی را برای امور وکالت کسب نموده باشد. وکیل پایه یک دادگستری در قشم در انواع حوزه های حقوقی می تواند فعالیت کند اما معمولا هر وکیل در یک یا چند حوزه تخصص دارد که وکیل پایه یک دادگستری در قشم و وکیل خوب در قشم در تمامی این حوزه ها می تواند راهنمای موکل باشد. لازم به ذکر است که شما می‌توانید به صفحه اینستاگرام دادورزان صلح و سازش مراجعه کنید.

وکیل دادگستری در قشم | وکیل خوب در قشم | بهترین وکیل در قشم
وکیل دادگستری در قشم | وکیل خوب در قشم | بهترین وکیل در قشم

 چگونه یک وکیل انتخاب نماییم

برای این‌که یک وکیل شایسته انتخاب نماییم، باید بدانیم که شخص وکیل در چه سطحی از وکالت قرارگرفته است یا توانایی مشارکت و  به دست گرفتن پرونده موکل را دارد یا خیر. وکیل خوب در قشم کسی است که بتواند در راستای مشکلات ایجادشده حقوقی یا کیفری فرد را راهنمایی و مشاوره دهد. همچنین بتواند، قرارداد یا پیش‌نویس تهیه کند تا در پرونده موکل ثبت شود. در محاکم موکل خویش به‌عنوان نماینده حضورداشته باشد و با ادله کاملاً محکمه پسند از وی دفاع نماید. بنابراین بهترین وکیل در قشم  ابتدا به دنبال جمع آوری مدارک و اسناد قابل قبول در رابطه با پرونده می‌باشد و همراه با شواهد این مدارک را به دادگاه ارائه می‌دهد. همچنین با تسلط کافی و برخورداری از مهارت، تجربه و اتکا بر دانش حقوقی خود نتایج حاصل از دادگاه را بررسی نماید. معمولاً وکلای خوب در قشم ، با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهند، حق‌الوکاله دریافت می‌نمایند، همواره وکیل خوب از سابقه و پیشینه شغلی خوبی برخوردار می‌باشد و سعی می‌کند تا با توجه به تجربه بالای خود و موفقیت‌های به‌دست‌آمده درگذشته پرونده را به نفع خود پیش ببرد.

بهترین وکیل در قشم

با در نظر داشتن شرایط موکلین که به علت موقعیت دشوار قضایی و قانونی دچار اضطراب و وضع روحی نامطلوب می‌باشند، وکیل موفق، موکل خود را یاری می‌دهد تا کلیه ابهامات حقوقی را رفع نموده و بار منفی در فضای ایجادشده را در وضعیت و شرایط بهتری به نفع موکل قرار دهد. معمولاً انتخاب یک وکیل خوب در قشم از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد در هنگام مقابله با مشکلات حقوقی می‌باشد.
لذا از این رو که با توجه به شرایط اقتصادی، فرهنگی افراد اغلب درگیر پرونده‌های حقوقی یا قضایی می‌باشند و همه افراد قادر نیستند تا بر قوانین ماهوی و شکلی تسلط داشته باشند، این مهم امری ضروری به نظر می‌رسد که جهت دفاع از حقوق خود، امور حقوقی خویش را به فردی کاردان و باتجربه بسپارند.
یکی از مهمترین دعاوی خانواده پرونده های طلاق است چه طلاق توافقی و چه طلاق از طرف دو طرف، که واضح است با توجه به این که در قانون، طلاق به دست زوج است گرفتن طلاق از جانب زن، بسیار دشوار محسوب می شود. بهترین وکیل قشم در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش می تواند سیر طلاق را با توجه به تجربه و آشنایی با رویه دادگاه برای شما همراه کند.

وکلای برتر قشم | شماره وکیل در قشم | دفتر وکالت در قشم
وکلای برتر قشم | شماره وکیل در قشم | دفتر وکالت در قشم

 ویژگی‌های وکیل خوب در قشم

 • قبل از جلسه رسیدگی به پرونده و دفاع از موکل پرونده را به‌دقت مطالعه کرده باشد و با شناخت و آگاهی کامل نسبت به متهم جهت صحت‌وسقم اظهارات وی بتواند از موکل خود دفاع نماید.
 • وکیل ضمانت و تعهدی نسبت به کار خود ندارد، اما از ویژگی‌های یک وکیل خوب احساس مسئولیت و پاسخگویی به موکل در برابر اقدامات و عملکرد خویش می‌باشد.
 • وکیل خوب یک امانت‌دار خوب می‌باشد و به‌عنوان یک محرم اسرار امین برای موکل خویش می‌باشد.
 • وکیل خوب هرگز با بازگو نمودن وعده‌های دروغین موکل خود را بی‌دلیل امیدوار نمی‌کند و نتایج بررسی‌های انجام‌شده و واقعیت امر را برای موکل خویش تشریح می‌نماید.
 • وکیل خوب هدایت موکل به مسیر درست می‌باشد، نه این‌که به دلیل طمع اندوزی نسبت به حق‌الوکاله بیشتر موکل را به مسیر بیراهه هدایت کند.
 • وکیل خوب کسی است که جایگاه و منزلت خود و افرادی که در جایگاه دادرسی و قضاوت می‌باشند را مراعات نماید.
 • وکیل خوبی همواره در جستجوی اطلاعات به‌روز و کسب دانش بیشتر درزمینه‌ی حقوقی، روانشناسی، علوم جامعه‌شناسی و مسائل اجتماعی جامعه می‌باشد، همچنین قوانین روز جامعه را نیز مطالعه و بررسی می‌کند.

ارائه خدمات مشاوره حقوقی با بهترین وکلای قشم در دفتر وکلای دادورزان صلح و سازش

09192329787

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس 09192329787