وکیل در کیش
وکیل در کیش

وکیل  در کیش

برای مشاوره با بهترین وکیل در کیش با ما در ارتباط باشید. وکالت در کشور ایران مشابه دیگر کشورها برگرفته از برخی الزامات حقوقی، قانونی و اجتماعی بوده است و بر قوانین، اصول، هنجارها و رعایت برخی آداب و شرایط تأکید می‌کند.
اصولاً رعایت شأن و منزلت حرفه‌ای وکالت در ایران و خودداری از رفتار مخالف با آن، از تکالیف قانونی وکلای دادگستری می‌باشد. درواقع کلیه امور یا وظایف حرفه‌ای، وظایف اخلاقی و اجتماعی که ازنظر شغل و مقام وکالت، رعایت آن‌ها برای هر وکیلی الزامی می‌باشد، به‌عنوان شئون وکالت در نظر گرفته‌شده است.
با توجه به این‌که بودن در دادگاه‌ها، پیگیری پرونده‌های مهم قضایی، مطالعه کتاب‌ها و دیدن فیلم‌هایی که هم‌راستا با شغل وکالت وجود دارد، جهت باز شدن فضای ذهنی وکلا مؤثر و مفید می‌باشد.
در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش  شما می توانید از تخصص وکلایی که در کیش هستند استفاده کنید و از بهترین وکلای کیش که در زمینه حقوقی مورد نظر شما فعالیت می کند در کیش مشاوره بگیرید.


چنانچه در دعاوی حقوقی خود نیازمند بررسی پرونده خود و اعطای وکالت هستید می توانید با ما در ارتباط باشید.
09192329787
– پذیرش وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و…
– تنظیم دادخواست و شکواییه
– تنظیم انواع قرارداد
– ارائه کلیه خدمات حقوقی
آدرس :کیش خیابان اندیشه ابتدا خ کمیل

 جایگاه و اهمیت وکیل دادگستری در کیش

 • بر اساس قانون مجازات اسلامی، برای دعاوی کیفری علاوه بر مجازات، در برخی مواقع مجرم باید خسارات واردشده به شاکی را نیز جبران نماید.
 • همچنین در جرائم کیفری با توجه به اهمیت جرم و تخصصی بودن آن لازم است تا شاکی و متهم با یک وکیل دادگستری کیفری مشاوره نمایند تا به‌این‌ترتیب تصمیم‌گیری صحیح در اسرع زمان صورت بگیرد.
 • باید دانست که هرگونه نادیده انگاری مسئولیت‌های اخلاقی، صنفی و قانونی وکیل در جهت منافع و پیروزی موکل که توسط وکیل پایه یک در کیش  انجام شود، قابل توجیه نیست و وکلا نیز در این رابطه بیشتر از دیگر حرفه‌ها مورد بازخواست قرار می‌گیرند.
 • در حین انجام‌وظیفه، رعایت حرمت طرفین دعوی، کادر قضایی، اداری، انتظامی مراجع قضایی، قانونی و احترام به دیگر وکلا، همچنین مردم عادی و کلیه افرادی که با وکلا سروکار دارند، جزو مسئولیت‌های حرفه‌ای وکیل دادگستری می‌باشد.
 • لازم به ذکر است که وکیل برای انجام تمامی اقدامات خود، همچنین اعمال تکالیف حرفه‌ای و قانونی خود با توجه به موازین قانونی و حقوقی، همچنین با رعایت وظایف حرفه‌ای و آیین‌نامه‌های مربوط به وکالت، موکل، طرف دعوی و موافق با عملکرد دیگران، عمل می‌کند و باید از بروز هرگونه تخلف انتظامی، ارتکاب جرم یا جنایت احتمالی نسبت به این موارد پرهیز نماید.
 • وکیل در کیش باید در کلیه جلسات رسیدگی پرونده حضورداشته باشد، به غیر از مواردی که عذر قابل‌تأملی برای عدم حضور خویش در دادگاه ارائه دهد.
 • شغل وکالت مستلزم داشتن وجدانی بیدار، آگاه، برخورداری از نیروی تعقل قوی، قدرت و تشخیص سره از ناسره، قانون مداری، پایبندی به قانون در هر شرایطی، همچنین داشتن صداقت، تلاش و امانت‌داری جهت دفاع نمودن از حقوق مظلومان می‌باشد.
  دفتر وکالت در کیش در گروه وکلای دادورزان صلح و سازش با بهره گیری از تخصص و تجربه بهترین وکلای خود، بهترین خدمات خود را به مشتریان خود ارائه می دهد. مشاوره با بهترین وکیل در کیش در دعاوی خانواده را به ما بسپارید همچنین خبر خوش برای ساکنین مشهد، شما می‌توانید به صفحه اینستاگرام وکیل در مشهد مراجعه کنید .
وکیل در کیش | بهترین وکیل کیش | بهترین وکیل ملکی کیش
وکیل در کیش | بهترین وکیل کیش | بهترین وکیل ملکی کیش

آیا می‌دانید شغل وکالت دادگستری شامل مقررات کسب‌وکار نمی‌شود

با توجه به اصلاحیه مواد ۱- ۶- ۷ قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی که در مجلس به تصویب رسیده است، کانون وکلای دادگستری و وکالت دادگستری شامل بند م ماده ۷ و تابع مقررات کسب‌ و کار به شمار می‌رود.
از دیدگاه دانشمندان، متخصصین و متصدیان ذی‌ربط با واقعیات موجود و مصالح ملی غیر منطبق بوده و منافات دارد. درواقع وکالت قبل از آن‌که به‌عنوان حرفه و شغل در نظر گرفته شود، معرف مقام و جایگاهی است که نقش آن نگهداری و اعتلای حقوق پایه و بنیادی جامعه می‌باشد. درواقع حرفه وکالت رابطه تنگاتنگ و ناگسستنی با مبانی اساسی عدالت و حفظ حقوق عامه دارد. وکیل پایه یک دادگستری در کیش در انواع حوزه های حقوقی می تواند فعالیت کند اما معمولا هر وکیل در یک یا چند حوزه تخصص دارد که وکیل پایه یک دادگستری در کیش در تمامی این حوزه ها می تواند راهنمای موکل باشد. از جمله دعاوی کیفری ، دعاوی موجر و مستاجر ، دعاوی وارث و ….

بهترین وکیل کیش | شماره تلفن وکیل در کیش
بهترین وکیل کیش | شماره تلفن وکیل در کیش

اصولاً نقش و جایگاه اجتماعی وکالت جزو حقوق بنیادین ملی به شمار می‌رود.

همان‌طور که وظیفه دادستان حفظ حقوق جامعه می‌باشد،وکیل خانواده در کیش  نیز از حقوق افراد در مقابل هرگونه بی‌عدالتی دفاع می‌نماید. با توجه به اصل ۱۴۱ قانون اساسی اسم و شهرت وکیل در کنار رئیس‌جمهور، معاونین رئیس‌جمهور، وزرا و سایر کارکنان دولت آمده است و همه این افراد از پذیرفتن مسئولیت وکالت دادگستری منع شده‌اند. باید دانست که مدیرعاملی و عضویت در هیئت‌مدیره نیز که در این اصل متذکر شده است، نیز از منزلت و جایگاه اجتماعی برخوردار می‌باشد. به این‌ترتیب وکالت دادگستری قبل از در نظر گرفتن شغل، یک موقعیت اجتماعی به شمار می‌رود که اهمیت آن به‌قدری ویژه است که جدای از کسب‌وکار قرار دارد.

 • با توجه به این‌که کسب‌وکار، حرفه‌های مختلف اقتصادی یکی از ارکان آن کسب منفعت جزو اهداف اصلی آن به شمار می‌رود.
 • اما در وکالت هدف و نیت وکیل دادگستری، احقاق حقوق مردم، دفاع از جان، مال و آبروی مردم در مقابل بی‌عدالتی می‌باشد، همچنین کسب درآمد و منفعت جزو آخرین اهداف برای امرارمعاش می‌باشد.
 • اگر به‌واقع به حرفه‌ی وکالت نگاه کنیم، معلوم می‌شود که شغل وکالت در اصل با کسب و کار تفاوت چشم‌گیری دارد، درواقع قوانین و مقررات فراوانی وجود دارد که منزلت و جایگاه وکیل را هم‌ردیف و هم‌شأن مقامات قضایی شامل دادستان قضات دادگاه در نظر می‌گیرد.
  چنانچه در قانون، بر کیفیت و نحوه اخذ پروانه وکالت بسیار تأکید شده است، همچنین مرجع رسیدگی به تخلفات هیئت‌مدیره کانون‌های وکلا، دادگاه عالی انتظامی قضات می‌باشد. این مسئله نشان‌دهنده منزلت و جایگاه سیستم وکالت با سیستم قضات می‌باشد.

وکالت در کنار قضاوت همانند دو بال فرشته عدالت را ایجاد می‌کنند.

بنابراین نمی‌توان جایگاه و شأن یا منزلت آن را با کسب‌وکار که حول منفعت و سود اقتصادی است، قیاس کرد. با توجه به تبصره ۳ ماده‌واحده مصوبه ۱۱/۷ /۱۳۷۰ مجمع تشخیص مصلحت نظام به‌صراحت تأکید کرده است که وکیل در کیش در موقعیت. موضع دعوی، از احترام و تأمین شغلی برای شاغلان قضا برخوردار می‌باشد.
متأسفانه چنانچه به شغل وکالت به‌عنوان کسب‌وکار نگریسته شود، ناچار می‌شویم آثار و نتایج کسب و کار را به آن گسیل داریم و در آینده نه‌چندان دور شاهد خواهیم بود که جان، مال، عرض و ناموس مردم باید توسط نهادی با نام وکالت مورد دفاع قرار گیرد و چنانچه تحت تأثیر مسائل اقتصادی یا مادی و عوارض پرداخت وجوه و امثال آن قرار گیرد، نمی‌توان برای آن جایگاه و موضعی که فلسفه و نقش آن احقاق حقوق مظلومین باشد، در نظر گرفت.
بهترین وکیل در کیش در گروه دادورزان صلح و سازش  می تواند سیر طلاق را با توجه به تجربه و آشنایی با رویه دادگاه برای شما همراه کند.

وکلای برتر کیش | وکیل حقوقی در کیش
وکلای برتر کیش | وکیل حقوقی در کیش

 مشکلات حقوقی و وکیل دادگستری در کیش

مشکلات حقوقی از مواردی به شمار می‌رود که در دوره‌های مختلف زندگی شخصی هر کس می‌تواند در زندگی افراد تأثیر بگذارد و به‌صورت گسترده مسائلی را به همراه داشته باشد، از لحظه تولد تا تحصیل، ازدواج و حتی مرگ امکان بروز مشکلاتی در زندگی انسان می‌باشد که نیاز به مشاوره حقوقی دارند و وکیل دادگستری در هریک از این موارد می‌تواند راهنما و یاری دهند باشد. شما می توانید با رعایت کردن دو گزینه مهم هزینه و تجربه از خدمات وکیل پایه یک دادگستری در کیش یا بهترین وکیل در کیش بهره مند شوید.

ارائه خدمات مشاوره حقوقی با بهترین وکلای کیش در دفتر وکلای دادورزان صلح و سازش

09192329787

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس 09192329787